zalias28 | Žinutės

Pasiūlymai Spekuliantų tinklapiui 311 Mūsų tinklapis 2009-07-12 17:57:45

Spalvos, spalvos, spalvos... Dabar labai sunku įskaityti datą ir laiką šalia kiekvienos diskusijų temos. Pavadinimas aiškus, data ir lakas labai neaiškūs. Įskaityti galima, bet reikia labai įtemti regėjimą, toks jausmas, kad tuo metu akys ir genda...

IB ir W8 forma 46 Užsienio biržos 2009-07-07 21:37:39

Sąskaitos atidarymas IB užtrunka  nuo keliasdešimties minučių iki valandos, t.y. formų supildymas. Tiesą sakant nelabai turiu net ką patarti, nes nieko įsimintino ten nėra.

Toliau seka dokumentų išsiuntimas. Mano atveju tai buvo skanuotas pasas ir pora banko sąskaitų. Viena buvo lietuviško banko el. paštu atsiųsta pdf sąskaita, kita buvo skanutoa kreditinės sąskaita užsienio banke. Viskas išsiųsta el. paštu.

Po to gavau laikinus prisijungimo duomenis. Su jais galėjau logintis į sąskaitą berods 3 ar 2 savaites. Po to laikinas loginas nustojo galioti. Paskambinus paaiškino, kad galiojimas yra apribotas bijant nelegalių prisijungimų, duomenų vagysčių ir pan. Teko palaukt kol paštu atėjo kodų lentelė. Kelias dienas negalėjau prisijungti. Kadangi niekada neskubu "kibti į darbą", ramiai palaukiau... Kaip supratau jei būčiau griežtai reikalavęs spręsti problemą, būtų išsprendę...

Iki pirmo prisijungimo nuo dokumentų išsiuntimo praėjo gal 3- 4 dienos. Gal trumpiau.

Pervedžiau pirmą pinigų porciją.

Paraleliai man dar uždavė keletą klausimų apie mano darbovietę. Klausė el.paštu, taip pat ir atsakiau. Visa tai neįtakojo naudojimosi sąskaita.

Kadangi pildydamas formą sudėliojau paukščiukus prie visų biržų, patvirtinimai, kad jose galiu prekiauti ėjo palaipsniui gal net pora savaičių. Pagrindinėse biržose galėjau prekiauti iš karto. Hong-Kogas galėjo ir palaukti... :)

 

Tiek įspūdžių apie sąskaitos atidarymą. Jei su anglų kalba nėra rimtų problemų bet kas ten sąskaitą gali lengvai atsidaryti.

new.spekuliantai.lt 102 Mūsų tinklapis 2009-05-17 07:51:25

Atsiprašau jei kartojuosi, gal kas jau siūlė, bet kairėje pusėje prie indeksų dar labai praverstųbent keletą žaliavų įmesti, pvz. auksą, naftą, gal kukurūzus... Aišku idealu būtų jei galėtume patys iš sąrašiuko susikonfigūruot, ką norime matyti tame stulpėlyje.
Taip pat gal nieko būtų jei ant indekso užėjus su pele iššoktų pvz. 15 min grafikėlis.

new.spekuliantai.lt 102 Mūsų tinklapis 2009-05-07 16:59:45

praverstų galimybė naujame puslapyje atfiltruoti atskirų veikėjų komentarus, t.y. individualiai nustatyti, kad jų nerodytų. nes kai kuriose diskusijose nekurie veikėjai taip įsijaučia, kad sunku atsrinkti normalesnius komentuotojus.

new.spekuliantai.lt 102 Mūsų tinklapis 2009-05-01 15:54:19

zalias28 :
kažkodėl negaliu prisijungti.
reikia iš naujo reigstruotis?
Registracija dar "neisbaigta", taciau viskas kaip ir veikia. Jums reikes uzsiregistruoti su Epasu, jeigu jau turite prisijungima klase.lt, skelbimai.lt ar kt. epaso projektuose, tuomet Jums nereikia registruotis, tiesiog iveskite ta pati email ir slaptazodi, kuri naudojate epaso projektuose.

Jeigu dar neturite susikure savo epaso, tuomet uzsiregistruokite:

1)Uzpildykite registracijos forma http://new.spekuliantai.lt/Users/ePasas/RegForm
2)I savo nurodyta el. pasto adresa gausite laiska su registracijos aktyvavimo nuoroda, ja paspaude patvirtinsite registracija
3)Paspaudus nuoroda, Jus galesite ARBA susikurti nauja vartotojo varda, ARBA naudoti senaji vartotojo varda:
a)jeigu esate naujas vartotojas, tiesiog susikurkite savo slapyvardi;
b)jeigu esate senas vartotojas, tiesiog iveskite savo slapyvardi ir slaptazodi (kuri naudojate sename spekuliantai.lt puslapyje). Tokiu budu visa informacija persikels is seno puslapio i nauja.

Prisijunge jau turesite galimybe diskutuoti forume, komentuoti straipsnius, balsuoti ir t.t.

Ateityje bus daug ivairiu moduliu-informacijos, kuri bus pasiekiama tik registruotiem vartotojam.


Pasižiūrėjau...
Daug duomenų norit. Nesamonių suvedinėt apie save nenoriu, bet taip pat nenoriu, kad epasas galėtų mane tiksliai susieti su komentarais...
Kol kas susilaikom... nuo komentarų... ir registracijų...

new.spekuliantai.lt 102 Mūsų tinklapis 2009-05-01 09:20:19

kažkodėl negaliu prisijungti.
reikia iš naujo reigstruotis?

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-04-27 15:38:22

To whom it may concern,
užsivertė UAB "Bukra", liko apie 100vnt butų (http://www.kalnenubutai.lt/?lan=LT), apytiksliai vasaros viduryje turėtų būt pabaigti visi kreditoriniai tvirtint ir varžytinėse paleis. Jei čia yra galinčių pirkt be kredito, vietelė visai nieko.
Įdomi info. Keista tik, kad užsilenkė. Nes tuose "Kalnėnų butuose" dauguma yra išparduota, likę 58 butai, bent jau taip rodo jų www. Tad arba turėtų daugiau objektų išlįst, arba nėra jie tiek išsipardavę, kiek skelbiasi.

Tinklapio vartotojų "juodasis sąrašas" 371 Mūsų tinklapis 2009-04-20 18:21:01

Manau, kad Remigijus4444 nusipelnė įspėjimo už savo benefisą NT diskusijoje. Taip pat higienos sumetimais reikėtų pratrinti 90 proc. paskutinės dienos jo komentarų.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-04-08 11:58:59

Jei kalbėti apie kainų tendencijas ir grynus pinigus, kuo jų įtaka dabar skiriasi nuo tos, kuri buvo kainoms kylant? Nei tada nežinojome, nei dabar nežinome, kokia tiksliai tų grynų įtaka. Visada įmonės mėgdavo tuos grynus, nes jais lengva buvo manipuliuoti, nurašyti, prirašyti, išmokėti... nemokant mokesčių. Spėju, kad rinkai kylant ne tik bankinių, bet ir tų pačių grynų pinigų buvo daugiau. Tad pinigų dabar trūksta bendrai, tame tarpe ir grynų... O apie rinkos iškreipimus kalbėti neverta, nes per 90 proc. sandorių visada vykdavo už bankų pinigus.

Jei kalbėt apie priemones "suvesti sąskaitas", t.y. berniukus su beisbolo lazdom. Tai visos tos lazdos turi du galus. Kartą pasinaudojus jų paslaugomis gali tekti dar ilgai jiem mokėti už apsaugą ir kitas paslaugas. Jei įsiveli į žaidimą be taisyklių, tai reiktų žinoti, kad ten viską reguliuoja stipriausias, ir jis visada pasielgs taip, kaip jam bus naudinga. Tad be dantų gali likti ne tik tas nelaimėlis, kuris nugvelbė "teisėtus" grynus, bet ir pats tos išieškojimo procedūros užsakovas. Ir pasiskųsti tada nebebus kam...

Geriau jau pasieiškokit sandorio, be nereikalingos rizikos. Juolab, kad laikai dabar sunkūs ir įmonės pardavinėja, ar greit pardavinės ir taip su nuostoliu ar bent be pelno. O tada moksčių joms ir taip mokėti nereikia. Ką jau kalbėti apie aukcionų kainas...