Paieška:

Parduodami internetiniai vestuvių katalogai su/be UAB

Skelbimas įkeltas: 2021-10-22

| Parduoda verslą |

Parduodami 3 sujungti vestuvių katalogai:
www.DidysisVestuviuKatalogas.lt, veikia nuo 2006 m.
www.vestuvesAZ.lt, veikia nuo 2009 m.
www.vestuvesPLIUS.lt, veikia nuo 2009 m.

Klientams prisijungus ir patalpinus ar atnaujinus informacija, ji atsinaujina visuose trijuose vestuvių kataloguose iš karto.

Sistema programuota su Zend Framework, nereikalauja daug išlaidų, nes patalpinta virtualiam dedikuotam serveryje, kuris kainuoja iki 10 eur per mėnesį. Metinės išlaidos nėra didelės, mokestis už domenus, papildomus IP adresus, SSL sertifikatas, iš viso apie 200 eur per metus.

* Suprogramuota savitarna – klientai patys užsiregistruoja, patvirtina registraciją, įkelia savo informaciją (logotipą, aprašymus, nuotraukas, video iš Youtube ar Vimeo), gali patys užsakyti papildomas mokamas paslaugas: Skelbimo iškėlimą į sąrašo priekį, Facebook reklamą, naujienos, straipsnio paskelbimą.
* Sąskaitų išrašymas automatizuotas – patys klientai suveda savo duomenis, išsirašo išankstinę sąskaitą, ją gali apmokėti per Lietuvos e. bankus (integruota per Paysera) arba per Paypal, jiems automatiškai po apmokėjimo išrašoma sąskaitą faktūra.
* 90% srauto katalogai sulaukia iš organinio Google srauto, kuris yra nemokamas.
* Klientai yra patalpinę virš 6900 skelbimų, tačiau dalis verslų jau užsidarę, nebevykdo veiklos arba yra pakeitę kontaktus, todėl informaciją reikėtų peržiūrėti ir atnaujinti, kad būtų aktuali.
* Kodas patalpintas Bitbucket, tvarkingai aprašytas, atlikti pakeitimai aprašyti projektų valdymo sistemoje su numeriais, kurie naudoti Bitbucket darant pakeitimus.

Galima pirkti kartu su UAB Verslo katalogai, nuperkate 100 proc. UAB akcijų, ir jokių daugiau pakeitimų daryti nereiki, nes ant įmonės yra domenai, serveris, suintegruoti apmokėjimai ir kt.

UAB Verslo katalogai veikia nuo 2015 m., turi nuolatines pajamas, skolų neturi. Sąskaita faktūra visada išrašoma tik po pavedimo gavimo. Buhalterijos kaina šiuo metu yra minimali, ji priklauso nuo apskaitomų dokumentų kiekio.

Galima pirkti ir ir be įmonės – tik domenus savo reikmėms arba kartu su serveriu. Buhalteriją galite persivesti ant kitos įmonės arba ant individualios veiklos ir veiklą tęsti pagal norimą verslo formą.

Pirkėją konsultuosiu ilgesnį laiką (iki 6 mėn), kol susipažinsite su sistema ir kaip ji veikia ir kaip veikia skelbimų administravimas, bendravimas su klientais, buhalterijos tvarkymas ir kt.

Kaina sutartinė – galite skaičiuoti pagal gaunamas pajamas, pagal įdėtas investicijas, generuojamą lankytojų srautą ar kitais būdais.

Važinėju į užsienį, kas 2 - 3 mėnesiai grįžtu į Lietuvą, tai prašau susisiekti pirmiausia el. paštu [email protected] , galite klausti papildomos informacijos, stengsiuosi ją suteikti. O kai grįšiu į Lietuvą, galima bus susitikti ir aptarti detaliau. Bus svarstomi įvairūs pasiūlymai ir variantai.

Kaina: sutartinė

Miestas: Kaunas
Vardas, pavardė: Rokas Grunda
Įmonės pavadinimas: UAB Verslo katalogai
Telefono numeris: +37067693820
El. paštas: [email protected]
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital