Vasia | Žinutės

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 20:46:34

Vasia tik nereikia apie garbę spekuliantų puslapyje.:)
Pasirašo rolaz-savanoris nuo 1991 m. sausio 11 dienos. Savanoriškos krašto apsaugos departamento paž. Nr. XXX (iš pirmų dviejų šimtų).
ir tu parduoti draugus uz suri ? O tu zinai kodel Lietuvos nepriklausomybe pirmi pripazino islandai? Ne italai, pranzuzai, jav- tam kad surio parduotu daugiau..... liudna. Garbe nedigsta niekur, ji neparsiduoda

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 20:36:12

Papildant LTU. Vakarai lengviau atsipūs, nes nebereikės Gruzijos priiminėti į NATO, nes Gruzija turės neišspręstas teritorines problemas su kaimynais ir tautinėm mažumom. Saakašvilis elgėsi neadekvačiai ir privalėjo būti paaukotas.JAV praeis rinkimai.Rusai turės aukštesnes nei taikos metais naftos kainas, visi patenkinti darys biznį tik Lietuvos Vasios vėl nesupratę didelių dėdžių žaidimų bus susipykę su didžiausiu importo/eksporto partneriu, O prancūzai ir italai turės kur padėt sūrių perteklių vietoj RSU ir PZV :)
rolaz ? Kas yra garbe ? Kiek ji kainuoja ? Kodel tokie rolai del surio lietuva pripazino po 2 metu kai paskelbem neprikalusomybe lindo i krumus ir kai mus traiske tankai? Tai sakai del to surio galima paaukoti tauta, draugus kaimynus ? Liudna :( Gal mes vel praleidom proga patylet? O gal krumu neradom, a?

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 20:25:18

Mes cia mazi ir mazai ka pakeisim.As nemanau ,kad rusija veikia stichiskai .Sita ir kitos situacijos buvo numatytos paskaiciuotos kariniu ir politiniu strategu. viskas buvo praskaiciuota -buvo leista Saakasviliui patikimai ikisti galva i kilpa,tuomet patvirtintas planas B.
Amerika manau irgi visus variantus yra sustrategavus.Jos toks santykinai nedidelis aktyvumas ,daugiau pasyvumas - matyt irgi atitinka pasirinkta strategija .Galbut Saakasvilis tapo nekontroliuojmas JAV ir yra aukojamas ,galbut su rusais pasirasytas koks nors "slaptas mainu protokolas" ,galbut tokia ivykiu eiga naudinga del artejanciu JAV prezidento rinkimu - kuo daugiau rusai prisisiukslins,pazeidines tarptautine teise ,tuo ji prasciau atrodys JAV rinkejams ,kurie netrukus rinks prezidenta.Zinant ,kad demokratai (Obama)minksciau ziuri i rusija ir turi nedidele persvara,sie ivykkiai gali persverti balsus i kita puse.
Cia tas pat variantas kaip ir su lietuvos Nepriklausomybes pripazinimu.... kol susiruose praejo vos ne 2 metai ir musu rusu tankai vos nesutraiske , liudna, bet tai tiesa

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 20:18:37

indenas

Man tavo pamineti sachmatai primena kiski , ciut kas tai i krumus, kad nenukenteti, Negalima draugu palikt bedoje, Gruzinai mums draugai, rusai tik kaimynai . pagelbesi draugui, jis tau atsidekos kita karta. Pasilepsi.... geda, sedeti krumuose. Bus tau tu suriu ir naftos, garbe svarbiau.... Kas pirmas pripazino lietuva? Visi kiti tik bailiai... ypac vokietija

Nevisuomet sachmatuose paaukodamas figura laimi partija, oi ne visuomet

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 19:57:55

Vasia :
indenas,o tu del ekonomines naudos parduotum garbe , motina , teva ?
Kam rodai savo kvailumą? Politikai ir yra tam, kad pasiektų savos valstybės gerovės ir klestėjimo. O mūsų "politikai" (savo užjūrio šeimininkų už nosies vedžiojami) ką pasiekia? Nesibaigiančius ekonominius ir dvasinius nuostolius, paranojų ir kompleksų suvešėjimą, tūkstančių žmonių kraują, skaldomas "draugų" valstybes, pasaulį ties prarajos riba ir t.t.
Atvirai pasakius, mane didesnė neviltis apima klausantis ir stebint Bušo, Saakašvilio ar Adamkaus veiksmus, negu Irano prezidento.
Štai kur tikroji grėsmė pasauliui.


Kvaila paskyti okupacija yra okupacija ? Draugus pazinsi bedoj, tokie kaip indenas nersi i krumus ? ir sakysi as gudrus ? Kas pripazino pirmas lietuva ? Kas ir kodel ?? Gerbiu sia sali. Nekenciu bailiu ir gudruoliu, sorry tikiuos ne tu

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 19:35:49

Vasia :
Sorry, bet ne labai gerai atsimeni. Ne Medinkai, o Medininkai!


Svarbiausiai kad supratai apie ka kalbu.... bet gal cia mes kalti buvom, nenuolankus buvom

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 19:30:40

indenas,o tu del ekonomines naudos parduotum garbe , motina , teva ?

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 19:26:39

Vasia, iš kur tokia rusofobija? :) Ne lygink Tarybų Sajungos su dabartyne Russija. Šiaip tai visa TS valdžia kaip tik buvo žydai (Leninas, Trockis), ukrainiečiai(Chruščiovas, Černenko, Brežnevas) ir gruzinai (Stalinas, Berija). O vienintelis rusas: Gorbačiovas - panaikino TS ir tapo nobelio lauriatu.
as puikiai atsimenu Medinku zudynes, Tv boksta..... ir kas tada valde. Aciu, man su jais nepakeliui.... Melo ir imperializmo asis - rusija. Jie ir lietuvos okupacijos nepripazysta, molotovo pakto ir taip toliau, tik verkia rusus musa! Vargseliai....

Rusian go home. Laisve Gruzijai !

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 19:07:00

Viennas verslininkas labai taikliai pastebejo, kad po sito konflikto yra isitikines, kad atsiras pribaltams problemu eksportuojant prekes i rosieja.
Aisku, ka ruseliai daro tai nepateisinama, bet tapkinis irgi prisikarksejo
Trendas, klausyk uz pigios naftos slakeli parduotum mama ? teva? Lietuva? As didziuojuos tapkiniu sitoje situacijoje.... liudna, kad lietuviai uz pereja netoki baisu varianta kaip gruzija bijo rusijos, prisimink Medinkus, TV boksta, minia prie seimo rumu ? Ar dar pameni, kai Vilniuj stovejo rusijs tankai?

Kur tavo savigarba ??

Ar zinai, kad darugus negalima palikti bedoje?

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-11 18:18:22

Vasia :

Jei sakei dave, tai parodyk.... kitokiu atveju tu varai pries laisva sali Gruzija demagogija, didesne nei ruskiu kanalai..... meluoji, TU MELAGIS !
Gal be isterikos, ok? Mažiau televizorių žiurek, o daugiau panagrinek istorinius faktus.


Isterijos nera, bet liudna del Gruzijos, rusai ja smaugia, kai kurie is musu net dziaugiasi, liudna, nes tai panasaus i musu likimo salis. Tvirtai zinau, visos bedos del rusu imperialistinio mastymo, ju carisko poziurio.... medinkai, TV bokstas, aibe kitu pavyzdziu....
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital