Proga uždirbti iš sidabro

vaidas7777 | 2011-09-26 00:15 | perskaitė: 2178
Raktiniai žodžiai: auksas, sidabras, investavimas, akcijos, uždarbis, pinigai
Proga uždirbti iš sidabro

  Manau atėjo trumpas, labai palankus momentas pirkti fizinį arba popierinį sidabrą. Kainos krito. Žiūrėkite į tai kaip į akciją prekybos centre - išpardavimą. Tik skirtumas tame, kad gaunat vertingą daiktą, o ne dulkių siurblį. Pasiūlymas galios pagal James Turk tik savaitę - dvi.
  Kas įvyko? Spekuliantai kritus savo aktyvų vertei, kuriuos dar pirko su svertu nusimetinėjo krentant kainai, o kad sumažintų riziką visai bankrutuoti, pardavinėjo ir kitus likvidžius aktyvus - auksą, sidabrą - tuos, kurie jau davė nemažai pelno. Be to, CME padidino reikalavimus maržinei prekybai auksui, sidabrui, variui jau kelintą kartą metuose. Kainos krito. Dauguma kalba - burbulas sprogo. Tačiau tai tik korekcija ilgame 11 metų aukso augimo cikle, sidabras pradėjo kilti nuo 2003. Bulių rinka įpusėjo. Šiai rinkai būdingas kainų šokinėjimas, todėl reikia investuoti su planu ir gerai skaičiuoti, nepatartina naudoti sverto ( LT brokeris admiral markets netgi padidino svertą iki 1:100 nuo 1:50, spėkit kokia gali būti priežastis? ) . Perkant dabar ~30 dolerių už unciją rizika kainai dar kristi labai maža. Juk geriausiose kompanijose išgavimo kaštai 1 Oz yra apie 18 dolerių geriausiu atveju, o tai būna retai todėl kaina didesnė. Matome kur galime nukristi. Atsiranda aiškumas. Dabar sidabras kils tiek infliaciniu, tiek defliaciniu scenarijumi. Atrodo neįtikėtinai, bet tai apsprendžia sidabro išgavimas kartu su kitais metalais. Jis bet kuriuo atveju brangs. Taigi rizika labai maža, judėjimas žinomas. Nuostabi galimybė. Iki 2012 pinigus galima padvigubinti be sverto, be rizikos ir nervų. Mąstykit ir ieškokit panašių progų. Sėkmės. Siūlau paskubėti, nes spalį lapkritį ir gruodį vyks bankų gelbėjimas, o už tai mokės visi dirbantieji, pensininkai ir t.t. Kainos kils ne tik vartotojiškame sektoriuje, bet ir metaluose, dujose...

Komentarai2011 09 28 21:21     #35342
geriau pirk bulves dabar o pavasari 100% pelns bus garantuots,arba ta pati siurbi is kurio daugiau naudos,buva banku burbuls,paskui busta burbuls,belika sulaukt kol auksas subliuks ir visi gales kukuot su tais sava metalais,nes kiek matau is tava visu postu net nesugebejai paaiskint kaip tu jy zadi realizuot,nes lietuvoj ir aplamai pasauly bankai nesizaidz su zmogeliais kurie atein prisirinke monetu is po kara.
2011 09 28 23:30     #35343
  Tu matyt visai prie kompo pražilsi, išeik pažiūrėk kas LT darosi...
2011 09 29 22:21     #35344
kas daros.?
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital