Renovacijos nauda. Investavimas į save

vaidas7777 | 2011-05-26 00:10 | perskaitė: 1631
Raktiniai žodžiai: Auksas, sidabras kaina, infliacija, Kiyosaki, Richard, Duncan
Renovacijos nauda. Investavimas į save   Sliux vakar po darbų prie savo daugiabučio sutiko seną bičiulį Modo. Gyvena gretimame daugiabutyje. Šnektelėjo apie šiandieninę rinkų būklę, o

  Sliux vakar po darbų prie savo daugiabučio sutiko seną bičiulį Modo. Gyvena gretimame daugiabutyje. Šnektelėjo apie šiandieninę rinkų būklę, o paskui netikėtai tėškė:,,Žinai, nusprendžiau, kad laukti nebėra ko - reikia imtis namo renovacijos.''
,, Kas čia tau nutiko?'' susidomėjo Sliux. ,,Pinigų per daug turi ar ką? Rūpesčių neužtenka, kad dar nori renovaciją ant galvos užsikrauti?''.
,, Et Sauliau, - beveik su užuojauta atsiduso Modo. -Iškart matyti, kad neseki naujienų vakaro žiniose ir nežinai kas vyksta aplinkui. Tavo žiniai, valstybė nusprendė padidinti paramą daugiabučių modernizavimui. Iki 50 procentų. Taigi viskas paprasta: pusę sumos už namo atnaujinimą sumokame mes, kitą pusę, valdžia. Kai tokios sąlygos investuoti, kvaila būtų jomis nepasinaudoti. Juo labiau, kad galios neamžinai - tik iki 2013 metų pabaigos. Va čia tai opcionas... Reikia suskubti''.
,,Tai kodėl anksčiau apie tai negalvojai? Seniai pats galėjai namą aplopyti, jei jau taip'', sviedė Sliux.
,,Sauliau, tai sakau: padidino paramą. Anksčiau kompensavo 15 procentų, dabar 50... Įsivaizduoji ką tai reiškia? Visų pirma - ši investicija įkandama. Kiekvienam. Tai ne parsho auksą medžioti pas čigonus. O svarbiausia tai, kad po renovacijos už šilumą juk mokėsime perpus mažiau. Jei kiek geresnės medžiagos bus, sutaupysime dar labiau - dėstė kaimynas.
,, Na ir kas? Kokie čia sutaupymai - mokėsime už paskolą bankui, kokius dešimt metelių. Labai tokį jungą reikia užsikrauti?,- protino darbuotoją Sliux.
,, Palauk Sauliau. Tu tikrai nelabai ką žinai ir girdėjai. Šneki, kad tik prieštarautum, visai kaip kai kurie mūsų gyventojai ar forumiečiai. Jie irgi: nenoriu renovacijos ir taškas. Nenoriu lįsti į skolas bankui , bijau ir taip toliau. O ar žinai, kad po renovacijos, net ir grąžindami lengvatines paskolas bankui ir mokėdami už šildymą, mes vis tiek mokėsime mažiau nei tie, kurie nerenovavo? Tau tai panašu į kažkokį jungą? Yra kaip tik priešingai: mes ne tik atnaujinsime namą, sumažinsime žvėriškas sąskaitas už šildymą, bet ir sutaupysime, o vėliau ir gera uždirbsime,-lyg iš rašto bėrė Modo.
,, Na tas gerai,- nusileido Sliux.-Sąskaitas prisimenu. Kandžiojosi, dar ir kaip. Maža to, girdėjau žiemą bus dar blogiau... nesinorėtų ploti dar daugiau. Tvarka, sakykim renovuoti namą verta. Aš jau paskaičiavau, atlikau analizę. Tikrai taip. Bet kaip prikalbinti kaimynus?
,,Visų pirma, visų ir nebūtina. Čia, kaip sakant kaip nuspręs demokratinė dauguma - penkiasdešimt procentų plius vienas. Kitas dalykas, norinčių tikrai užtenka. Kaip ir mūsų forume - deb..., atsiprašau naujokai į akcijas, fondus... Kai papasakosi žmonėms apie privalumus, apie padidintą paramą, jie kitaip pradės kalbėti. A, pamatysi kaip bus čia gerai. Štai tau ir pavyzdys kaip žmonės nieko doro nežino ir nieko nedaro. Kai sužino kas ir kaip - žiūrėk nuomonė ir pasikeičia, '' - porino Modo, matyt gerai tornado kriziaus patraukęs...
Šioje vietoje Sliux nutilo. Tačiau greitai atgaamino ir tėškė dar vieną kozirį: gerai pas tave dauguma kaimynų dirbantys ir panašiai. pas mane pusė namo kaip ir forumo - bambaliniai ir socialiniai.Jie nieko neduos.
,,Sauliau, - ir vėl tas užuojautos kupinas pilnas Modo žvilgsnis.- na tikėjausi bent tiek jau žinai tu meška be galvos. Bambaliniams renovacija išvis nekainuoja. Nė vieno cento. Viską padengia valstybė. Tai kam jau kam, o tau nėra ko nerimauti. Čia kaip ir akcijos - FA, TA ir 100 garantija. Taip net ministeris pirminikas per televizorių šnekėjo. Tai va, galvok. O aš lekiu į susirinkimą, balsuosime už atnaujinimą ir visi dirbsime. Iki.
Modo pasidėjo savo bloknote dar vieną pliusiuką ir nulėkė. O Sliux pasuko namų link, galvodamas visai kitaip, nei prieš kelias minutes. O grįžęs namo šeimininkei tarė: žinai, metas ir mums padaryti savo svarbiausią investiciją... Juk aš tiek patirties su jomis turėjau...

KomentaraiPrivatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital