Iš metodoliginio seminaro pastebėjimai

vaidas7777 | 2010-04-06 20:51 | perskaitė: 932
Iš metodoliginio seminaro pastebėjimai Taigi, vietoj to, kad sprogdinčiau Kubilą už frazę ,, jūs likote skolingi dėl solidarumo'' apsilankiau aukščiau minėtame seminare. Paskaitos tema i

Taigi, vietoj to, kad sprogdinčiau Kubilą už frazę ,, jūs likote skolingi dėl solidarumo'' apsilankiau aukščiau minėtame seminare.

Paskaitos tema išsamiau:

1.Kokiu budu individas formuoja subjektyvų objektyvaus pasaulio vaizdą.- pagal autoritetus, tiksliau religinius vaizdinius. Pagal bibliją 70 proc. meno, muzikos filmų ir kitų kūrinių kuriama. Holivude dabar kuriami filmai pagal 4 temas: seksas, gėrimas, rūkymas, žudynės. Pagal religijos principus dauguma visuomenių ir gyvena, o ne pagal visuotinai priimtas normas.
2.Kaip informacija ir algoritmika suvokiama žmogaus psichikos.- dešinysis ir kairysis smegenų pusrutuliai, jų veikimo principas, sąmonė, pasąmonė.
3.Pasaulėžiuros ir pasaulio suvokimo formavimąsis žmogaus psichikoje.- pagal pavyzdžius, religiją, stereotipus. Pasaulėžiūrą nulemia TV, aplinkiniai, o pasaulio suvokimą - metodika, pagal kurią apdorojame informaciją.
4.Pasaulėžiuros tipai-mozaikos ir kaleidoskopai. Mozaikoje yra nuspėjamumas, kaleidoskope - ne. Pasaulis yra priežasčių - pasekmių virtinė. Yra 7 pojūčiai - 5 patys žinote, 6 - taupumas, 7- sąžinė.
7.Socialinio elgesio logikos kaita-istorinis iššūkis visuomenei. 1910 - 1945 metais įvyko socialinio elgesio pokytis - žmonių genetinės informacijos pokyčių greitis buvo aplenktas išorinės ir techninės aplinkos greičių. Organizmai, ar sistemos su didesniu dažniu sugeba prisitaikyti prie mažesnio dažnio aplinkos, jei įvyksta atvirkščiai organizmai/ sistemos žūsta, arba mutuoja. Dabar jau trečia žmonių karta mutuoja.
8.Mokslo diferenciacijos periodo pabaiga-suvokimo aparatas mokslo sričių integracijai. Pagal pristatytoją, biologija nagrinėja biologinius procesus ir jų valdymą, fizika, chemija tą patį. Socialiniai mokslai to nesugeba todėl ir neturėtų būti laikomi mokslais. Ypač ekonomika. Nes tai arba apgavystės, arba raganavimas.
9.Apmokymo problemos-faktologinės informacijos atnaujinimo greičio didinimas. - Informacijos kiekis dvigubėja kas 5 metai. Todėl informacijai įsisavinti reikia naudoti metodologijas. Viena jų ir buvo pristatyta.

Dar įvyko ginčai apie masonus, ar Kudrinas masonas ar ne, tas pats su Putinu ir t.t. Dėl bilderbergo ir Rotshieldų atsakymas buvo toks: ir turtuoliai verkia, mes juos patvarkysim, tik duokit valdžią...
1971 valstybės atsisakė aukso standarto ir nauja matavimo priemone tapo ne nafta, o kW. Pristatytojas tikisi, kad jau 2016 USA pereis prie šio standarto. O kadangi 70 proc Kw pasaulyje pagamina 5 šalys (Kinija, RU, USA...) tai vėl bus galima kontroliuoti pinigus. Karai, inicijuoti USA bus ne tokie kaip dabar, o ilgi, po 80 metų. Tas bus sveika BVP.
Įdomiai šiek tiek papasakojo apie valdymo ir kontrolės sistemas - pirmoji buvo sukurta Egipte, kadangi jis turėjo ilgamečių rašytinių šaltinių ir sugebėjo planuoti ateitį. Iš Egipto sistemos persikėlė į Graikiją (Delfio orakulas), iš ten į Romą, o vėliau į Šveicariją, kur dabar ir randasi.
Apie Lietuvą: klausytojus profesoriškai išvadino ,,avinais'', kai jam bandėm paaiškinti, kad LT yra laisva ir ji tikrai nenori atgal į SSRS...

Komentarai2010 04 06 23:42     #33399
Ar ne Ashaman giminaitis vedė paskaitą? Ar tik iš jo kontoros?
2010 04 07 02:34     #33402
  Ne, ashamanas pinigus imtų, o čia už dyką... Kai pasakė, kad USA nieko gero nesukūrė ir neparašė tai vos neišvirtau iš koto nuo juoko...
2010 04 07 02:35     #33403
  Čia slavų asociacija, UKR ir RUS.
2010 04 08 13:29     #33416

Supratau. Tik įdomu, kas juos finansuoja. Beje UKR, tai greičiausiai Donecko pusė, tikrai ne Lvovas

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital