Penkta savaitė

tuomet | 2008-04-13 13:47 | perskaitė: 446
Penkta savaitė OMX atsigavo. Kaip kažkas minėjo dabar dar varysim -20% :D Laiko aš turiu, taip pat reikia galvoti apie paskolą būstui. Retai būna tikrai gerų vieno kamb

OMX atsigavo. Kaip kažkas minėjo dabar dar varysim -20% Laiko aš turiu, taip pat reikia galvoti apie paskolą būstui. Retai būna tikrai gerų vieno kambario apartamentų. Tokį radęs ir paskolą paimčiau.

Savaitė praėjo ramiai, jokių didesnių neplanuotų išlaidų. Galvoju apie antrą darbą. Iš bėdos galėčiau vaikučius matematikos ir fizikos mokyti. Labai norėčiau pas kokį turtingą vokietį sodininku dirbti. Mėgstu ūkiškus darbus.

Kaimynė sunervino negyvai - bedarbė, sėdi visą laiką namie ir klausosi idiotiškos muzikos arba žiūri teliką. Man tenka klausytis kartu. Mačiau įdomų skelbimą: 27 kvadratų kambarys už 350 eurų toje pačioje gatvėje. Mane tai domina. Reikia pasižiūrėti, kaip ten su virtuve ir vonia. Rytoj tuo užsiimsiu.

Svoris toliau krenta. Dar 7 kg ir atrodysiu kaip žmogus. Vienam gyvenant ir daug draugų neturint sportas yra pats tas. Naujasiua idea fix - per Alpes į Austriją. Renku informaciją.

Komentarai2023 02 21 21:20     #46258
 super, jeigu taip gerai viskas gaunasi, sportuokit, rūpinkitės toliau. o gal ateis į galvą mintis ir kitus raginti sportuoti ir sukurti kokį nors renginį ar treniruočių ciklą, galit pasidomėt kaip gauti tam finansavimą https://projektaisportui.lt/sporto-remimo-fondas/ 
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital