Spekuliantai

Todas
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
Todas pasisakymai forume:
SAB1L - "Šiaulių bankas" 1841 Akcijų birža 2008-03-28 08:42:20
gal kas prisiskambinote ir gavot atsakyma kada atnaujins?
Kokios ŽŪ paskirties žemės perspektyvos? 65 Žemė 2008-03-13 10:46:31
Sveiki. Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę šiuo klausimu. Yra keletas hektarų ŽŪ paskirties žemės, žemė yra Lietuvos užkampyje, be to - nederlinga. Ar verta laikyt tą žemę ir tikėtis, kad jos kaina ženkliai pakils, ar geriau parduot dabar, ir kažką protingesnio su tais pinigėliais nuveikt..?
2005-07 metai, kasmet stabilus 50% priaugis. Vien su ismokomis ar nuoma zemes kainos sieti nereiketu cia zemes ukis truputi kiti desniai. Mano prognoze 2-3 metai i prieki 20-50% augimas nepriklausomai nuo situacijos kitose Lietuvos NT rinkos segmentuose.
Zilviciu auginimu uzsiima vilniuje isikurusi imone (kontaktu neturiu tik girdejau) jie turi visa reikalinga technika ir technologija, teikia apsodinimu prieziuros ir pan paslaugas. Lietuvoje paklausa tokio tipo biodegalams virsija pasiula. Turint nuo 30ha ir daugiau prastesnes (iki 40 nasumo bal) zemes manau verta pasidometi ir pasiskaiciuoti.
Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2006-04-13 18:04:00
viskas remiasi nauda ir galimybemis o ne del to kad kazkas taip padare (megdziotoju yra, bet ju mazuma). Golfas, silke espace... ju pilna ne delto, kad tai buvo/yra mados reikalas (kas is dalies tiktu turkishkiem megstiniams, taciau dar reiktu nepamirshti, kad tada boss ar armani ar tu paciu siandien jau kokybishku audimo gaminiu nebuvo), o del to kad tai laiko patikrinti modeliai (kaimietis lauzo silke ne del to kad tai prestizo reikalas , o del to kad jos vaziuokle juokingai paprasta, pigi ir pakankamai patikima). Kas del sodybu statistishkai tik 1-2 ish desimties ja nusipirkes apleidzia ir tai dazniausiai asmenys ja isigije pigia kaina. Taip kad patikek ju neperka del mados, nes tuomet sakyciau jie kankinasi kepdami saslyka arba perdamiesi pirtyje.
del to pacio VING, jai mes nematome naujienu tai nereishkia kad nera informacijos (kuri butu idomi investuotojui/spekuliantui), del kurios atsirados sis judesys. Pats VING neturiu ir nieko apie ji nezinau, taciau taip yra jau buve ir ne viena karta su kitais vp.
Kada kris NT kaina? 699 Bendri klausimai 2005-11-04 09:16:48
nespreskit pagal Vilniu apie Lietuva (nors ir paciame Vln siai dienai nematau realiu proshvaiciu NT korekcijai (ka vadiname korekcija jau irgi buvo atskira diskusija;) sklypu paklausos mazejimas manau irgi yra nerealus lygininant ta santyki kiek zmoniu jau gyvena nuosavuose namuose ir kiek noretu gyventi (manau neuzilgo ir gales savo norus igyvendinti (atlyginimu didejimas).
Investuoju i NT ir kitiems kaip diversifikacijos priemone sia investicija naudoti patariu, o pasistengus ir labai smagiai pashpekuliuoti shioje srityje galima.
Visos Todas forumo žinutės
Todas paskutinį kartą lankėsi:
Vartotojas niekur nesilankė.
Todas pakomentavo vartotojų publikacijas:
Vartotojas nepakomentavo nė vienos publikacijos.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital