Nepatyrusio day traderio pasaka:)

tcpip | 2009-10-03 20:51 | perskaitė: 1566
Nepatyrusio day traderio pasaka:)  Sveiki visi dar sykį.   Nusprendžiau parašyti, kaip bandydamas uždirbti pradirbau pinigų  prekiaudamas kiekvieną dieną, skaudu, bet būna akimirkų k

 Sveiki visi dar sykį.

 

Nusprendžiau parašyti, kaip bandydamas uždirbti pradirbau pinigų  prekiaudamas kiekvieną dieną, skaudu, bet būna akimirkų kai pliusas papildo kišenę, nors kita vertus ir pralaimėjimas tik į naudą, taip tik išmokti atsargumo bei neblogų pamokų.Kaip kažkas yra pasakęs :"Kas mūsų neužmuša, tas mus sustiprina" . Juk dažnas susiduria su problemomis ir kiekvienas tų problemų pasekoje daug išmoksta, pradeda skirti gerus nuo blogų dalykų, pradeda suvokti ką galima ir ką reikia daryti, ko ne Va taip ir aš mokausi iš pralaimėjimų, siekiu laimėjimų. Vis mąsčiau apie tai, kaip gi suspėti dienos metu nupirkti ir tą pačią dieną parduoti ir dar uždirbti šiek tiek pinigų, vat čia ir slypi visas day traderio mokslas. Deje ne visi spėja į traukinį, o jei ir nespėja dažnai godumo vedamas nespėja iš jo išlipti, o kartais net ir nebeišlipa padaręs -50% ir belaukdamas geresnių laikų, .galbūt kada nors.. Turbūt kiekvienam girdėta melodija ar bent jau iš dalies. Tai va naujokams norėčiau pasakyti, kad kas trokšta užsiimti dienos prekyba, turi būtinai apibrėžti savo minuso ir pliuso ribas. Patikėkite (skirta naujokams) pliuso ribos labai ribotos tai įprastai per dieną būna vos keli centai - spėkite išeiti iš traukinio, tebūnie gal ir ne daug uždirbsite, bet tegu godumas nesuteikia Jums per didelių vilčių, geriau kažką uždirbti nei nueiti į minusą, o jau į minusą nueiti labai paprasta , tuo labiau jei pradėjote investuoti mažas sumas pinigų. Na žinoma, jei labai tikite savo investicija ir žinote kažką kas nulems gerus įmonės rezultatus ateityje, galite laikyti savo akcijas kiek tik patinka, na bet čia jau perėjau prie ilgalaikio investavimo sampratos. 

Šiam kartui gal daug neišsiplėsiu, tačiau noriu pabrėžti, jog norėdami prekiauti kas dieną turite susikaupti, susikoncentruoti ir sprendimus priimti jau vakar, kad kitą dieną galėtumėte investuoti žinodami kur norite investuoti. Beje būtinai išanalizuokite dienos prekybas su skirtingomis akcijomis, tikrai žinau, kad stebėdami dienos grafikus pamatysite tam tikrus niuansus, kurie padės prekyboje ir suteiks Jums žinių, kurios labai svarbios. Žinoma galėčiau tai aprašyti, bet ko gero paskaityti visi gali, tačiau ne visi gali tai įsisamoninti, todėl geriausia, kad viską suvoktumėte savo analizių metu.

Tai šiandien tiek.

 

Ačiū už dėmesį! Tegu visiems sekasi ir visi būna laimingi!

 

Komentarai2009 10 03 23:08     #32303

O aš, nors dar ir nelabai patyręs, norėčiau paprieštarauti teiginiui, kad pelną reikia pasiimti kuo greičiau. Kaip tik reikia leisti pelnui augti, o nuostolį fiksuoti kuo anksčiau..Mano paties day trading'o statistikoj pelningų sandorių gerokai daugiau nei nuostolingų, tačiau bendras rezultatas yra neigiamas. Ir jis gaunasi labai paprastai - fiksuoti maži pelnai bei dideli nuostoliai..Ir tokiais atvejais negelbėja statistiškai net ir labai geras pelningų/nuostolingų sandorių kiekių santykis.

2009 10 03 23:22     #32305

Taip, nuspeti niekada negali, todel yra didele tikimybe, kad kaina kris i neigiama puse, manau daug kas priklauso nuo veikejo sugebejimu. Is esmes labai svarbu pagauti butent ta dugna, butent maziausia dienos kaina , ne visada tai pavykta, bet.. yra tokiu, kurie ir nuo 1ct uzdirba nemazai, todel manau daug ka lemia dar ir investuojamu pinigu kiekis.

2009 10 03 23:27     #32307

Beje dabar labai sunku uzauginti pelna, trendai luzta, sunku dabar ka ir nuspeti, ta pasauline krize turi dideli poveiki, todel kaip ir minejau dienorastyje, pelnas gali ir neuzaugti, nes buna tokiu atveju, kai zmogus laukia 2 menesius, pamato, kad nuostolis dar didesnis, laukia dar ir dar ir dar, kol daeina iki tokios ribos kai akcijos kaina nukreitusi buna jau virs 50 %, todel, Deivi, reikia efektyviai naudoti stop loss. as pats turiu skaudzia patirti kai akcija palaikes net dvi dienas praradau daug pinigu, o esme buvo ta, kad pagal  analizes (TA kaip pvz.) pozicija atrode gana patraukli ir su tendencija kilti, bet augimo kaip nesimate taip nesimate ir likvidumas baigesi, tad sunku labai kazka ir prognozuoti siam laikui.

2009 10 04 13:32     #32313

Na, dar yra viena tokia "tiesa", kad svarbiausias yra išėjimo taškas, o ne įėjimo. Dugnus ir viršūnes galima pagaut tik sėkmės dėka..Bet jeigu prekiaujama tik pagal sėkmės indikatorių, tai daug tikslingiau rinktis kazino - bent jau įvykių tikimybėms pasiskaičiuoti kintamųjų mažiau, o jeigu dar sekasi, tai ir uždirbt lengviau, nei biržoj. O dėl stop loss, irgi faktas, kad reikia naudot. Bet yra viena žinoti teoriją, ir visai kas kita - ją taikyti praktikoje..

2009 10 04 16:44     #32314

  Panasu, kad sis daytraderis atejo (ar ateina vis) kai saukstai po piet....  t.y. tik paskutinem kilimo dienom, o dabar vis bando pagaut banga. Rezultatai suvedinejami, ne vienai savatei ar men. Tikras daytradinimas atnesa pinigelius, tik cia reikia didesniu sumu, kad butu zenklu. "Bandymas daytradinti" yra tik desperatiskas budas uzsidirbti kelis litus ir maklerio turtejimas. O jeigu jis bando nupirkti vakare ir tikisi, kita diena parduoti iskart brangiau, tai jam reiktu tikimybiu teorija paanalizuoti. Tikiuosi sis pasakos herojus nesusigundys shortinti, nes si pasaka taps tragikomedija. Sekmes herojui kovojant su slibinais.

2009 10 04 21:01     #32315

 Emiliukas, tik nesakyk, kad pats ne shortini, nesakyk, kad esi ilgalaikis investuotojas, matosi is komentaru, kad kas diena perki naujas pozicijas ir tuoj pat parduodi. Beje, ir netinkamu metu galima uzdirbti, ir pats ta puikiai supranti, nes prekiauji vos ne kas diena.  Butu malonu ne tik  kritika isgirsti,  bet ir patarimu kaip butu tokias poblemas spresti apie kurias rasiau, manau daugeliui naujoku tai butu pravartu.

Aciu

2009 10 05 13:55     #32322
Citatos pradžia tcpip  
 

 Emiliukas, tik nesakyk, kad pats ne shortini, nesakyk, kad esi ilgalaikis investuotojas, matosi is komentaru, kad kas diena perki naujas pozicijas ir tuoj pat parduodi. Beje, ir netinkamu metu galima uzdirbti, ir pats ta puikiai supranti, nes prekiauji vos ne kas diena.  Butu malonu ne tik  kritika isgirsti,  bet ir patarimu kaip butu tokias poblemas spresti apie kurias rasiau, manau daugeliui naujoku tai butu pravartu.

Aciu

Citatos pabaiga

shortinimas ne mano misija sioje zemeje, tas kurias labai noretum dazniausia nera galimybes.

as si puslapi suprantu paraidziu, todel savo ilgalaikiu strategiju neaptarineju cia.... dazniausia, jausmams cia irgi ne vieta.

Statistikai mano invest. ir daytrado portfelio santykis apie 5/1.  palyginimui pries 6 metus 1/1.

J

Ieiti ilgam longui sie metgai buvo geri, ypac tem kur mokami divai.... gaila bus jeigu TEO neliks.

Juk kam cia idomus buvo Teo seniau, kam idomi LDJ ir pan.

OMXB ziauriai sekli rinka.......

Sekmes dirbant labiaus asm. negu kitu galva.

Nori svetimu patarimu - pirk fonda

2009 10 08 23:54     #32376

Kada pradėjei investuoti? Kas paskatino?

2009 10 22 19:31     #32494

kur daytradini ?

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital