Investavimas- sunki tik pradzia (naujokas)

tcpip | 2009-10-02 08:15 | perskaitė: 2072
Investavimas- sunki tik pradzia (naujokas) Sveiki gerbiami Kolegos. Pirmiausia noriu pasakyti, kad manim nereikia nei tikėti,  nei priimti visko už gryną pinigą. Esu paprastas kaip ir dauguma, tod

Sveiki gerbiami Kolegos.

Pirmiausia noriu pasakyti, kad manim nereikia nei tikėti,  nei priimti visko už gryną pinigą. Esu paprastas kaip ir dauguma, todėl mano mintys gali būti ne visai teisingos, bet manau Asai iš spekuliantai.lt mane pataisys arba papildys komentarais   Parašyti čia savo dienoraštį mane paskatino galbūt tai, kad tikrai žinau, jog į  spekuliantų gretas dažnai prisijungia vis nauji žmonės, ir būtent tie žmonės, kurie kaip jie patys sako yra visai dar "žali"   Žinau, kad kartais pradžiai reikia "kabliukų" kurie užvestų ant kelio ir galiu patikinti, kad tokių kabliukų yra labai daug šiame tikrai nuostabiame portale Spekuliantai.lt. Galima sakyti visai nesenai ir pats "įmerkiau" savo pinigų ir toliau mokausi, kaip tą "įmekrtą daiktą" išlaikyti ir net uždirbti Norėčiau patarti naujokams neskubėti užduoti klausimų, pirmiausia siūlaupasiskaityti forume apie įvairius dalykus, bandyti pirmiau suvokti kaip mąsto tie, kurie jau ilgą laiką prekiauja akcijomis ir galiu pasakyti, kad dažnai galima įžvelgti kaip jaučiasi ar mąsto atitinkamas veikėjas tam tikru metu. Kad lengviau galėtumėte perprasti kitų spekuliantų mintis, pasiskaitykite forume Rinkos pulsas, stebėkite kaip reaguoja spekuliantai tam tikru metu. Kitas dalykas, vien bangų gaudymas nepadės, reikia pasiskaityti būtinai apie Techninę analizę, žinoma šiuo metu ji ne visada padeda, tačiau kaip orientyras yra gana neblogas dalykas ir tikrai galiu patikinti, kad daryti TA nėra sudėtinga, tiesiog pasidomėkite ką reiškia vienas ar kitas indikatorius, kokiais atvejais kokius signalus jie pateikia, ir tai palengvins Jums šiek tiek darbą. Pamiršau paminėti, kad labai svarbu sekti užsienio naujienas, nes ilgainiui pastebėsite, kad biržoje nuotaikos keičiasi lygiagrečiai Užsienio nuotaikoms.

Prieš pirkdami pirmiausia pagalvokite:

1. Ar suprantate tai ką perkate? Turiu omenyje ar tikrai žinote reikalingus duomenis susijusius su tam tikra įmone (svarbu žvilgtelti į FA duomenis, pasidaryti TA ir reguliariai stebėti prekybos apyvartas bei sandorių kiekius ). Žinoma ne visada TA padeda pamatyti tikrą esmę.

2. Ar ta įmonė pakankamai likvidi? Jei ne siūlyčiau nepirkti dideliais kiekiais, gali būti sunku parduoti  Patikėkite vien pamoką turiu jau

3. Nepasiduokite kitų įtakai ir galvokite patys, yra žmonių, kurie numeta gandų dėl savų motyvų . Nevisada kiti sako tiesą, vadovaukitės savo protu ir kiekvieną informaciją pasitikrinkite.

4. Nepamirškite, kad emocijos gali pakenkti, todėl tam, kad emocijos neužvaldytų, pirkite tik tuomet, kada būsite įsitikinę, jog tikrai jūsų pirkimas pasiteisins, priešingu atveju einant paskui bandą emocijos padarys savo.

 

Kol kas tiek, jei bus idomu, parašysiu daugiau.

 

Ačiū už dėmesį

 

Komentarai2009 10 02 10:12     #32287

del 3 punkto. Ypac uzsienio forumuose daznai pastebimas toks banalus spam'inimas: BUY XXX it will skyrocket. ar kazka pan

2009 10 02 12:31     #32289

gali buti, tai ir pas mus tokiu netruksta pranesimu


 
2009 10 02 18:21     #32294

1. Niekada nereikia vadovautis kitu strategija.

2. Nelikvidai daytradui - ne! Jeigu turi strategija investavimui - taip! Nelikvidai gali tapti labai likvidais. LT retokai. JAV ypac farmacines kompanijos.

3. Nepamest proto. Jeigu per pika i viru padvigubinai 1 000 lt. ir per pika zemyn vis kisi kol sukisi paskutinius 100 000 lt. meskom, tai nereikia ieskot kaltu toliau negu veidrodis.

Gero banglenciu sporto tau! Tik jis niekada neatstos tikro saziningo darbo/verslo.

2009 10 02 18:39     #32295

 Šaunu!

Raštu išdėliotos mintys viešai, tai tarsi antras investivinis planas. Neretai gal net ir geresnis...Respect!

2009 10 03 11:00     #32297

gerai, pratesk ir toliau, kai bus neblogu minciu..

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital