tamagochi | Žinutės

Rinkos Pulsas 20859 Rinkos Pulsas 2008-11-12 07:46:52

Manau,kad nerealu.Nes kitu metu vasara jau prades atsigauti pasaulio birzos.
o jeigu jos nepradės atsigauti kitų metų vasarą? :)

Interactive Brokers 188 Užsienio biržos 2008-11-11 16:05:31

Sveiki protingieji broliai kurmiai :)

Planuoju ir as istoti i IB gretas, bet turiu keleta klausimu del saskaitos atidarymo:
1. Klausimas del "Base" valiutos. Nurodzius eurus, nebus taip, kad nebus priejimo prie USD nominuotu VP? Kokiu principu tuomet vyksta judejimas tarp saskaitu? Ivykus atsiskaitymui, USD konvertina i eurus, jei mano pasirinkta saskaitos valiuta (Base currency) yra eurai?
2. Norint atsidaryti Margin saskaita (Reg T Margin), kokia min suma reikia tureti?
3. Kokia min suma reikalinga paprastam Cash account'ui?
4. Beje pasirinkus 'Cash' account'a, tolimesniuose rinku pasirinkimuose nera JAV rinkos.. Kaip tada prekiauti JAV rinkoj?
5. Kaip suprantu, atsidarius tik 'Cash' account'a, yra ribotos galimybes naudoti Margin trading, short'us ir pan, ar ne?

Ths
1. konvertavimas truputi tricky - nes tau reikes pastoviai tureti atsidarius FX pozicija doleriams. Priešingu atveju tau skolins dolerius ir reikės už juos mokėti palūkanas.
2. 10K$ arba ekvivalentas
3,4,5. nzn

Ar galima Lietuvos ekonomikos krizė? 1605 Politinė ekonomika 2008-11-09 11:04:01

Pakomentuokite, kas išmanote. Ar čia reakcija į LB sprendimą dėl rezervų sumažinimo? Jei taip, tai ar poveikis bus ilgalaikis? Sprendžiant iš to, kad net 12 mėn. VILIBOR nukrito daugiau negu vienu procentiniu punktu, galbūt poveikis bus pakankamai ilgalaikis?
Nesigirsiu, kad gerai išmanau reikalus, bet mano nuomonė: TAIP / NE / NE :)

LB nusipirko truputį laiko. O kai atlaisvintas milijardas kažkur nusės (greičiausiai blogose paskolose) - vėl pradėsim kilti.

Bankai 8103 Rinkos Pulsas 2008-11-09 10:58:31

uzsienio šaltiniai rašo, kad sumokėta kaina 2 latai už visą parex paketą. Tiksliau perkami du paketai iš dviejų pagrindinių akcininkų - ir kiekvienam sumokėta po latą. Tai reiškia, kad likę 49% šiuo metu verti 1.92 lato (nes privaloma pasiūlymą tai skelbs) :)

Krizė Amerikoj baigės? 69 Užsienio biržos 2008-11-06 20:39:57

Pagal straipsni FED turejo leisti bankrutuoti Bear Stern, Freddie Mac, Fannei Mea, AIG. Gal kas gali isvaizduoti kaip tai utu paveike pasaulio ekonomika?
O ar nepagal si straipsni kartais elgesi japonai 1991-1993 metais ir tie patys amerikieciai per didziaja depresija?
Nežinau iš tiesų kuo baigtųsi, jei būtų leidę. Bet tikrai žinau kad tiek japonai (depresijos metu numušė palūkanas iki 0, gelbėjo susimovusius bankus, didino valstybės išlaidas - kurių pasekmė yra, kad vos ne pusė japonijos pakrantės dabar yra išbetonuota), tiek amerikiečiai 1929 (tiesiog didino valstybės išlaidas, nes tada dar nebuvo centrinio banko įrankių) elgėsi priešingai šioms rekomendacijoms.

Krizė Amerikoj baigės? 69 Užsienio biržos 2008-11-06 12:55:48

o su aukso padengimu nieko bendra sie grafikai neturi
tai buvo oficialus startas dabartinės situacijos. Nes pašalinta paskutinė kliūtis eksponentiniam pinigų masės augimui. To rezultate equity šovė į viršų. O kad nusileistų dabar reikia stebuklo arba globalios finansinės katastrofos.

Jau yra užaugusi ištisa karta žmonių, kurie yra įsitikinę, kad eq gali tik kilti, o paskolos PRIVALO būti už mažus procentus.

Rinkos Pulsas 20859 Rinkos Pulsas 2008-11-06 12:45:27

Galima net samokslo teoriją pritaikyti, kad Švedų bankai daro genocidą mūsų tautai, per praėjusius kelis metus pripute pinigų ( net pusiau per prievartą) o dabar staigą visiškai užsuka kraną, norėdami mus parklupdyti. To pasekoje masiniai bankrotai, viskas beveik už dyka. Belieka tada jiems už skolas viska pusvelčiui pasiimti ir vėl atsukti iki galo jau pigių pinigų kranus.
pasakyk man - kam pirkti brangiau, jei galima pigiau? Ir su galimybe įjungti paskolų lochatroną antrą kartą?

Krizė Amerikoj baigės? 69 Užsienio biržos 2008-11-06 12:35:09

TALO, reikia atsižvelgti, kad 1971 buvo panaikintas Breton Woods - va nuo tada ir grafiko prasidėjo divergacija. Šansai, kad minėtas reguliavimas būtų sugražintas (t.y. pinigus vėl imtų padengti auksu) manau apylygiai nuliui. Nu nebent kitais metais štati iš tiesų bankrutuotų.

to Optiix. Galimybės naujam burbului atsirasti nematau. Tam trūksta labai paprasto dalyko - collateral. Namas buvo paskutinis dalykas, kurį amerikietis dar galėjo užstatyti. Toliau prasidėtų prekyba vidaus organais.
Alternatyvi energetika niekada neišsipūs iki reikalingo dydžio nepaisant dirbtinių bandymų tai daryti.

Rinkos Pulsas 20859 Rinkos Pulsas 2008-11-06 11:45:19

Tai tu siūlai, šiuo tragišku, beveik sustojusiu skolinimosi metu, nemažinti privalomų rezervų, ar net gal juos du kart padidinti, kad butu didesnis indėlininkų saugumas?
Aš manau, kad indėliui saugumui, tai neturi įtakos, dėl indėlių draudimo ir net atvirkščiai, gave daugiau "deguonies" bankai, galės daryti kažkokį judesį. Ko pasekoje galimas kažkoks judėjimas iš susidariusios aklavietės.
nu jo, kad jie tada galėtų išduoti dar daugiau blogų paskolų :)

Krizė Amerikoj baigės? 69 Užsienio biržos 2008-11-06 09:57:27

Sorošas šioje vietoje teisus - vienintelis neskausmingas būdas yra sukelti dar didesnį burbulą. Apie skausmingus aš jau minėjau :)

Alternatyvus pertvarkymo būdas mano kukliam ekonominiam išsilavinimui yra nežinomas. Na nebent uždrausti bankams skolinti už palūkanas - kaip kad islamo bankuose. Arba leisti privačius pinigus. Nu bet čia, reikia pripažinti, egzotika.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital