sviperis | Žinutės

Ekskavatoriaus nuoma Vilniuje 3 Mano verslas 2017-03-22 22:28:02

Mini ekskavatoriaus nuoma suteikia patogias sąlygas darbui lauke, nes patiems nereikia atlikti kasimo darbų rankomis. Mini ekskavatorius yra įnovatyvus pasirinkimas iš kasimo technikos, nors jis ir nėra didelis agregatas (sveria apie 2t), tačiau turi gera išdėstymą atlikti savo darbus. 

Mini ekskavatoriaus nuoma naudojasi privatūs užsakovai su nuomai skirtu darbuotoju, jis yra ne tik patyręs, bet gali ir padėti atlikti kai kuriuos montavimo darbus. Greitai keičiami masimo kaušai, naudojame apie 4 skirtingus, gali atlikti skirtingas užduotis. Elektros tranšėjų kasimo darbams yra naudojami mažesni mini ekskavatoriaus kaušai, o kanalizacijos tranšėjoms - platesni. 

Mini ekskavatoriaus kasimo našumas priklauso nuo grunto tipo, kasimo gylio, kitų sąlygų, pvz: privažumo, orų sąlygų. 
Mini ekskavatoriaus nuoma užsakykite jau dabar, sezonas prasidėjo, o mes siūlome geriausias paslaugas Vilniaus mieste.

krovinių pervežimas vilniuje 1 Mano verslas 2014-04-11 09:34:47

Mūsų įmonė teikia krovinių pervežimo paslaugas visoje lietuoje, taip pat atliekame su tuo susijusias paslaugas, koordinuojame darbus, organizuojame logistiką. Stipri įmonė gali pasiūlyti konkrencingas maršrutų kainas, patogius grafikus, lankstų atsiskaitymą ir kitus privalumus. Mes galime tapti ilgalaikiais partneriais ir kartu siekti bendro tikslo - finansinės gerovės.http://armintra.lt/ Veržli ir konkurencingas pervežimų rinka Vilniuje neleidžia sudėti rankų, nuolat lygiuojamės į pačius geriausius, bandome atitikti kliento poreikius. Krovinių pervežimai gabenami mūsų sunkiuoju transportu. 

Krovinių pervežimas, perkraustymo paslaugos 1 Mano verslas 2014-02-27 15:39:51

Krovinių pervežimo įmonė teikia įvairaus tipo krovinių gabenimo paslaugas, tame tarpe ir perkraustymo paslaugos Vilniuje. Turime ilgametę patirtį, kuri leidžia išsilaikyti ypač konkurencingoje krovinių pervežimo rinkoje. Darbus organizuojame atsižvelgus į kliento poreikį, kraustome greitai ir kokybiškai, klientai lieka patenkinti. Gerbiame kiekvieną klientą, mums svarbus geras atsiliepimas, kuris pasiekia mūsų naujus klientus, tad pervežimai, perkraustymai atliekami labai atidžiai, bandant palikti patenkintą klientą.

perkraustymo paslaugos Vilniuje, krovinių pervežimas - tai pagrindinė mūsų įmonės sritis, įmonėje dirba tik atsakingi, bei patyrę darbuotojai. Motyvuoti darbuotojai pasirūpins, jog Jūsų krovinys pasiektų tikslą ne tik greitai, bet ir saugiai. Mūsų kompanijos ilgametė patirtis krovinių pervežime yra ramaus miego garantas klientams. Perkraustymo paslaugos, bei krovinių pervežimas organizuojami patyrusių vadybininkų.

http://kraustome.lt/ 

Techninė pagalba kelyje 1 Mano verslas 2014-02-20 22:46:02

Pagalba kelyje Vilnius - visa reikiama pagalba kelyje iš vienų rankų, dirbame 24 valandas per parą, darbus vykdome ir savaitgaliais. Pašaliname automobilius iš įvykio vietos, suteikiame techninę pagalbą vairuotojams, automobilių gabenimas Vilniuje ir visoje lietuvoje. http://technine-kelyje.lt/ Suteikiame kokybiškas, greitas ir nebrangias paslaugas savo klientams, taip pat aptarnaujame auto servisus. Tad drąsiai skambinkite mums nurodytu telefonu, mes suteiksime kokybiškas savo paslaugas per itin trumpą laiką. 

techninė pagalba kelyje

bobcat nuoma vilniuje 1 Mano verslas 2014-02-05 14:26:40

Sveiki,

ką manote apie verslo idėją - bobcat nuoma Vilniuje ? Kiek žinau bobcat mini krautuvai ir jų nuoma turi nemažą paklausą, ypač Vilniuje. Bobcat nuoma dažniausiai naudojama prie statybos darbų tiek įmonių, tiek privačių namų. Bobcat mini krautuvu galima lyginti, planiruoti ir kitaip apdoroti žemę. Šie agregatai naudojami vejos įrengimo, trinkelių klojimo darbuoje, nes bobcat nuoma su operatoriumi žymiai efektyvesnis pasirinkimas nei rankinis kasimas. Jie turi daugybę priedų, kurie padaro jį universaliu įrankiu (nepakeičiamu). 


 Bobcat nuoma Vilniuje – visi žemės darbai iš vienų rankų, į nuomos kainą įeina mini krautuvo operatoriaus darbas bei kuras. Bobcat nuomos kaina kiekvieną kartą pagal susitarimą priklausomai nuo nuomos periodo.

http://www.bobcatunuoma.lt/

perkraustymo paslaugos vilniuje - krovinių pervežimas 3 Mano verslas 2014-01-16 20:11:19

 Sveiki,

turiu versliuką -  perkraustymo paslaugos Vilniuje - krovinių pervežimas  ir noriu pasiūlyti mūsų teikiamas paslaugas. Perkraustymo paslaugas teikiame jau daugybę metų, turime didelę patirtį, tad sutaupysime jūsų brangaus laiko. Visų tipų krovinių pervežimas Vilniuje, turime didelį spec. technikos parką.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje, keleivių pervežimas 1 Mano verslas 2013-12-17 00:03:09

Sveiki forumiečiai,

Noriu paklausti ką manote apie perkraustymo paslaugų verslą vilniuje? Įmonė taip pat teikia krovinių pervežimo paslaugas, ketinu pirkti šią įmonę, trumpai apie ją - krovinių pervežimas vilniuje, perkraustymo paslaugos 

Kaip manote koks yra geriausias būdas ieškoti naujų klientų? ar apsimoka mokėti didelius pinigus už google reklamą? :) 

Valymo paslaugos Klaipėda, patalpų valymas 2 Mano verslas 2013-12-06 00:07:09

Sveiki,

kaip manote kaip geriausiai ir sparčiausiai pradėti valymo paslaugų verslą Klaipėdoje. Įmonė užsiimtu patalpų valymu. Domina idėjos kaip įeiti greitai pradžioje į šią sritį, suprantu, kad klientūra susirankioja per ilgą laiką. Tad norėčiau nepamesti motyvacijos neradęs paklausos pradžioje. Vis dvejoju ar klaipėda nėra per mažas miestas tokioms paslaugos, įėjimui į valymo paslaugas.

Turiu šiokį tokį puslapiuką - http://valymopaslauga.lt/ kol kas jis nesižiūri, bet tikiuosi padaryti patraukų. 

Taigi, ar įmanoma patektį į valymo paslaugos Klaipėda, patalpų valymas? 

Sniego valymas Vilniuje ir bobcat nuoma 1 Mano verslas 2013-09-20 12:57:18

Sveiki,

pradedu rimtesnį savo verslą, teikiu šias paslaugas - sniego valymas Vilniuje http://www.bobcatunuoma.lt/ Paslaugos atliekamos bobcat mini krautuvais, greitai, laiku ir profesionaliai. Yra galimybė pasirašyti viso sezono sniego valymo sutartį.

Taip pat Bobcat nuoma Vilniuje - http://www.bobcatunuoma.lt/nuoma-vilniuje nuomojame kartu su operatoriumi, į kainą įeina vairuotojo darbas ir kuras. 

Turit minčių kaip pritraukti klientų? 1 Mano verslas 2012-11-22 15:43:45

Gal kas turi šviežių idėjų kaip pritraukti įmonei klientus, kuri verčiasi plastikinių langų prekyba, gamybą ir t.t., įmonė yra klaipėdoje.

Plastikinių langų gamyba ir prekyba Klaipėdoje.