Praktinė teorija

sunnyday | 2010-03-09 10:58 | perskaitė: 1075
Praktinė teorija Yra skiriami trys iėjimų tipai: agresyvus, įprastinis ir konservatyvus. Agresyvus įėjimas yra kai įeinama dar neesant išsiveržimo iš kanalo patvirti

Yra skiriami trys iėjimų tipai: agresyvus, įprastinis ir konservatyvus.

Agresyvus įėjimas yra kai įeinama dar neesant išsiveržimo iš kanalo patvirtinimo ženklų. Jei atidaroma Long pozicija, tai StopLoss'as yra apatinė kanalo riba, o jei Short - viršutinė riba. Toks įėjimas yra agresyvus, nes nepataikymo atveju praktiškai visada išeinama su nuostoliu. Tačiau jei esate teisūs, tai uždirbsite pelno daugiau negu naudodami kitų tipų įėjimus.
Šis įėjimo tipas dažniausiai naudojamas kai yra gana aiški visos rinkos kryptis ir ji sutampa su tikėtina išsiveržimo iš kanalo kryptimi.
Įprastinis (Regular) tipas, kai pozicija atidaroma prie kanalo išsiveržimo ribos arba jau vykstant išsiveržimui. Atidarant poziciją jūs beveik žinote, kad išsiveržimas bus ir į kurią pusę jis įvyks. Silpnoji šio įėjimo pusė, kad pasitaiko apgaulingų išsiveržimų, tada jums tenka fiksuoti nuostolį arba uždaryti poziciją "ant nulio".
Šis įėjimo tipas dažniausiai naudojamas kai rinkos kryptis sutampa su išsiveržimo kryptimi arba esant neutraliai rinkai.
Konservatyvus įėjimas, kai įeinama po išsiveržimo esant pirmam pakritimui ir testuotant kanalo ribą. Šis tipas yra saugiausias, nes turi daugiausia patvirtinimo ženklų, nebereikia spėlioti ar išsiveržimas įvyks ar ne. Šito įėjimo minusas, kad pakritimo gali ir nebūti. Dažniausiai šis būdas yra naudojamas, jei siekiama mažesnės rizikos arba pavėlavus į patį išsiveržimą.


Šituos tris principus galite taikyti prktiškai bet kokiems išsiveržimams iš trendline'ų. Leiskite kanalo riboms įvairius pasvyrimus ir rasite gerų setup'ų daugiau negu galite sudalyvauti (Baltijos rinkoje gal tiek daug ir nerasite ).
  Pavyzdžiai:Komentarai