Komentarai 9 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Kaip atrasti teisingus pasipriešinimo ir palaikymo lygius

spekuliantai.lt | 2007-01-17 | Techninė analizė | perskaitė: 7214
Kaip atrasti teisingus pasipriešinimo ir palaikymo lygius Asmeniškai aš dienos prekyboje ir trumpalaikėje prekyboje esu linkęs pirkti pigiau ir parduoti vykstančiame prekybos ralyje

Asmeniškai aš dienos prekyboje ir trumpalaikėje prekyboje esu linkęs pirkti pigiau ir parduoti vykstančiame prekybos ralyje .

Kad minėta strategija veiktų, būtini du komponentai. Pirma, prekiauti reikia ta kryptimi, kuri suteikia geriausią sėkmės galimybę. Antra, reikia mokėti identifikuoti potencialius palaikymo arba pasipriešinimo lygius einamajai prekybos dienai. Norėčiau Jums duoti patarimą dėl vienos technikos kiekvienai iš šių dviejų komponentų, kurie kartu sudaro mano prekybos strategiją dienai.

Pirmasis žingsnis – reikia nustatyti, kuriuo keliu pasuks rinka šiandien, kitais žodžiais tariant, koks bus galimas trendas – į viršų, į apačią arba į šoną?

Vienu iš rinkos trendo ar prekybos nustatymo metodų yra pora gerai žinomų techninių indikatorių, prieinamų bet kuriame techninės analizės rinkinyje: MACD ir stochastikai. Šių senų, bet naudingų dalykų gali prireikti naudojant juos atitinkamose kombinacijose.Pažiūrėkite į MACD ir lėtą stochastiką dieniniame grafike, kad nustatyti kuria kryptimi reikėtų prekiauti rytoj. MACD aš naudoju kiek prailgintą periodą, lyginant su standartiniu – parametrai apytiksliai 10-30-10. Be to, aš naudoju lėtą stochastinį indikatorių su reikšme apie 20 dienų.

Abu šiuos indikatorius reikia uždėti ant grafiko po kaina. Raskite situacijas, kada MACD indikatorius, kaip ir stochastinis indikatorius išdėstytas į vieną pusę nuo visos signalinės linijos.

Jei abu randasi aukščiau savo signalinių linijų, tai perkam. Jei abu žemiau – parduodam. Labai dažnai Jūs matysite ir MACD, ir stochastiką skirtingose pusėse savo signalinių linijų. Tokiais atvejais reikėtų rinkos vengti.Pridėti grafikai rodo, kad ši paprasta kombinacija pašalina didelę dalį rinkos triukšmo ir atskleidžia periodus, kai rinka turi geriausią galimybę atlikti trendo judėjimą. Panaudokite šiuos indikatorius bet kuriam grafikui ir pamatysite, kad tokia kombinacija veikia geriau, nei bet kuris indikatorius atskirai.

Kai tik Jūs nustatėte prekybos kryptį, kitas žingsnis bus palaikymo lygio suradimas, jei Jūs norite pirkti, arba pasipriešinimo lygio suradimas, jei Jūs norite parduoti. Yra keli būdai tai padaryti. Mano paprasta strategija susideda iš tam tikros metodikos, kuri sąlygoja sutapimo taško suradimą arba "raktinio taško" prekybos zonoje didžiausios tikimybės.Štai viena iš metodikų, kurį aprašoma pirmą kartą. Šis indikatorius dar neturi savo pavadinimo, todėl galime jį vadinti 3x5ATR. Vykdomas jis taip:

1. Sudedame tikruosius diapazonus už paskutines penkias dienas ir padaliname iš penkių. Tai - 5ATR.

2. Išskaičiuokime trijų dienų paprastos slenkančios vidutinius maksimumus ir trijų dienų paprastos slenkančios vidutinius minimumus.

3. Kad apskaičiuoti 3x5ATR potencialų pasipriešinimo lygį, pridėkite 5ATR prie trijų dienų paprastos slenkančiosios vidutinių minimumų. Kad surasti 3x5ATR palaikymo lygį, išskaičiuokite 5ATR iš trijų dienų vidutinių maksimumų.

Svarbu nepamiršti, kad šis metodas neduos mums prekybos strategijos absoliučiai visai dienai. Kombinuokite jį su kitais metodais, kurie identifikuoja potencialius palaikymo ir pasipriešinimo lygius. Reikia ieškoti palaikymo ir pasipriešinimo lygių sutapimo taškų, kurie buvo gauti skirtingais analizės metodais ir skirtingu laiku.Informacija parengta remiantis Futures Magazine.

Taip pat skaitykite

Visą reikalingą informaciją mato akcijų kreivėje

Santykinio stiprumo linijos - ką jos parodo?

FRAMA – fraktalinis, adaptuotas slenkantis vidurkis

Ką galima įžvelgti grafikuose?

2014-03-26 | Techninė analizė 2010-07-01 | Techninė analizė 2009-06-05 | Techninė analizė 2008-02-18 | Techninė analizė

Komentarai2007 01 17 14:55     #778
Pamastymui: jei nupirkai brangiai-ar bus ateityje aukstesne kaina, dar neaisku. Jei pardavei-VP (instrumento)kaina gali priarteti prie nulio (jei pasiseks
2007 01 17 20:47     #781
ar teisingai supratau kad dienos prekyboje naudojami dieniniai grafikai ?
2007 01 18 09:41     #804
2Taksistas, taip.
2007 01 18 20:35     #814
paklausiau nes naudojant skirtingu periodu grafikus, TA indikatoriai paisho skirtingas kreives.
2007 01 18 21:46     #815
P.S. man Stochastic teisybe rodo tik valandiniuose grafikuose. Dieniniuose grafikuose MACD patvirtinima duoda paveluotai, kai jau reikia iseiti is pozicijos , o ne ieiti.
2007 01 19 13:17     #822
Asmeniskai pats siu indikatoriu nenaudoju, galbut reikes isbandyti, o apie support ir resintance lygius per sudetingai paaiskinta man straipsnis ganetinai neblogas
2007 01 19 13:59     #823
jei ne profesine paslaptis, kokia butu kompiuterine aplinka pradedanciojo pasieksperimentavimui (test environment): tools'as(ai), is kur paimti duomenis pvz OMXV.
2007 01 19 21:19     #826
nu man kaip visiskam naujokui nelabai aisku o kokiose rinkose taip prekiauji?
2007 01 23 13:58     #860
2Taksistas Visų pirmą, minėta straipsnyje strategija gerai veikia prekiaujant S&P500 (kaip matome paveikslėliuose). Tuo tarpu prekyba S&P500 skiriasi nuo prekybos valiutinėmis poromis. Bet žinoma, užsiimant FOREXu galima prekiauti S&P500 ir kitais indeksais per brokerį, todėl tikiuosi ši tema kam nors bus naudinga. Stochastikas – rinkos „aplenkimo“ indikatorius. Su kai kuria tikimybe jis gali parodyti teisingą signalą rinkos apsisukimui. Ir veikia su bet kuriuo intervalu. Kas liečia MACD apskritai sutinku. 2goga Patarčiau atidaryti demo sąskaitą pas bet kurį brokerį palaikantį Meta Trader 4 arba jų white label. Manau ši programa yra lyderė rinkoje, nes leidžia ne tik prekiauti bet ir prognozuoti judesius su labai daug įvairių indikatorių bei funkcijų pagalba. Be to yra integruota testavimo įranga prekybos strategijų atidirbimui. Prekiautojams bus naudingas ir naujas Meta Trader 4 multiterminalas, leidžiantis dirbti su keliomis sąskaitomis vienu metu. 2sujetukas Visose rinkuose, kur galima spekuliuoti.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis