Komentarai 3 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Kokią reikšmę versle turi pardavimai?

spekuliantai.lt | 2008-07-18 | Investavimo ABC | perskaitė: 10354
Kokią reikšmę versle turi pardavimai? Pardavimas – tai esminis verslo išgyvenimo rodiklis, jo reikšmė verslo pradžioje ir plėtroje lemiama. Pardavimas – tai parodymas klientui, kad atnešam

Pardavimas – tai esminis verslo išgyvenimo rodiklis, jo reikšmė verslo pradžioje ir plėtroje lemiama. Pardavimas – tai parodymas klientui, kad atnešama nauda yra didesnė už kainą, kurią jis sumokės. Aišku viena – klientas mokės pinigus tik tuo atveju, jei nauda jam bus didesnė. Geriems verslo rezultatams reikalingos dvi sąlygos.

Pirmoji sąlyga – produkto ar paslaugos atnešama nauda iš tikrųjų turi būti didesnė už kainą. Visi moka tą pačią kainą už tą patį produktą, tačiau kiekvienas žiūri iš savo stovyklos ir suvokia naudą skirtingai. Tai supratus kompanija Adidas, savo klientams pasiūlė susikurti savo sportinius batus – kampanija pavadinta „Mi Adidas (My individual Adidas)“ sulaukė fenomelaus susidomėjimo visame vakarų pasaulyje.

Antroji sąlyga – pardavėjas turi sugebėti parodyti klientui, kad produkto ar paslaugos teikiama nauda yra didesnė už kainą. Pavyzdžiui, tokie programinės įrangos gigantai kaip Microsoft, Adobe ar Norton leidžia parsisiųsti jų sukurtas programas ir naudoti jas bandomąjį laikotarpį nemokamai.

Dažnai nauja verslo idėja užsikrečiame vos pamatę ar patys pajutę jos naudą, tačiau žmonės mąsto skirtingai – idėja atneš pinigų tik tuo atveju, jei naudą pamatys klientai. Kaip tik pardavimai ir yra ta verslo funkcija kuri priverčia klientą pamatyti naudą. Dažnai pardavimo sėkmė priklauso nuo pardavėjo asmeninių įgūdzių, todėl verslas visuomet sieks stiprinti savo pardavėjus.

Geru pardavėju negimstama, to išmokstama. Tuo labiau, kad gerų galimybių ugdyti pardavėjų sugebėjimus tikrai yra. Pastaruoju metu vykdomi vis išradingesni mokymai pardavimų tema. Šiuolaikiniuose apmokymuose dalyviai supažindinami ne tik su pardavimų teorija, bet ir realiai sudaro ir įgyvendina pardavimų planus, būna mokomi iš jų pačių klaidų. Tokia metodika bus taikoma ir Verslo iniciatyvos projektų (VIP) klubo ir Jaunojo finansininko akademijos pristatomos vasaros stovyklos-mokymų „Pardavimai. Verslas nuo nulio“ metu. Šių mokymų metu dalyviai bus supažinti su inovatyviais pardavimų metodais, komandine sinergija, išbandys save realiuose pardavimuose, kurs ir plėtos naują pardavimo kanalą.

Daugiau informacijos jafa.lt

Taip pat skaitykite

Kiek dažnai verta peržiūrėti investicinio portfelio sudėtį?

Pagrindiniai prekybos CFD principai

Rinkos psichologija: mitas apie racionalų investuotoją

Su akcijomis susietos CFD leidžia taikyti finansinį svertą ir uždirbti iš kainos skritumo

2014-05-14 | Investavimo ABC 2014-03-04 | Investavimo ABC 2014-01-13 | Investavimo ABC 2013-12-16 | Investavimo ABC

Komentarai2017 01 13 09:23     #36301
 very great post, my spouse and i surely enjoy this website, persist in this dhoblog free blogdhoforum free forumdhosoftmitha apriliamutasim ridlosulistriyanti
2017 08 30 10:00     #37046

The layouts of Chanel hermes replica handbags totes are underrated yet of high quality. The design which Chanel handbags originated is straightforward, understated and respectable yet fashionable, elegant as well as cutting edgy. Using their durable easy layouts, Chanel has got the job done that makes bags concentrating on edgy fashion, rather than including a great deal of enhancements to sidetrack from it's core fashion spirit. Distinctively stylish design, and great convenience, Chanel bags stand out as a timeless and classic fashion icon that beats extra contemporary brands. Just what's more, Advancement occurs to be the inner power of Chanel. The ingenious gucci replica handbags developers are incredibly good at including small adornment to show a straightforward style right into the sparkling fashion symbol. Pleats, curtains, sequins, beads, tassels and buckles are completely accustomed to make them http://www.eachreplicahandbags.co.uk an elegant, gleaming luster as well as ingenious look.
2019 06 03 05:52     #42823
 That's very good mitha aprilia

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital