Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Pagrindines psichologinės klaidos (pradedantiesiems)

eziukas-ruke | 2006-05-31 | Investavimo ABC | perskaitė: 4481
Pagrindines psichologinės klaidos (pradedantiesiems) Keturi principai kaip tapti geresniu prekiautoju.

Prekiauk disciplinuotai: Daugelio prekiautojų klaida tai, kad pradeda prekiauti per anksti – nesusikūrę savo strategijos (t.y. vos pajutę pliuso skonį bėga į rinką). Būk įsitikinęs, kad tu turi tinkamą planą (strategiją) PRIEŠ pradėdamas prekiauti realiai.
Nukirsk savo pralaimėjimus anksti ir leisk savo pelnams keliauti laisvai: Ši rodos paprasta taisyklė yra daugelio prekiautojų besikartojanti klaida. Reikėtų nusistatyti ribą, kiek gali sau leisti (rekomenduotina ne daugiau kaip 10% nuo kapitalo) prarasti pinigų nesėkmės atveju prieš darant orderį (perkant ar parduodant tam tikrą valiutą). Geriausia yra iškart pastatyti stop orderį ir jo nekoreguoti, kad ir rinkos kryptis pasisuko prieš jus (Jokiu būdu nekoreguokite). Dar viena problemėlė yra tai, kad žmonės “bijo” pelno, na aiškiau pasakius bijo, kad kryptis pasikeis ir praras jau turimą pelną tuo momentu (ši klaida dažnai pasitaiko ir tarp patyrusių treiderių..kai kuriems tai sunku įveikti šitą ribą), todėl pasitenkina mažesniu pelnu ir stabdo orderius nors pagal jų strategiją kryptis dar neturėtų keistis, taip pražiopso geriausius trendus. Juk tai juokinga . Kam kurtis strategijas, kad po to laužyti jas? Jeigu tu gauni pelno trijuose treiduose iš šešių, tai žinok, kad eini tinkama linkme ir beliko tik įsitikinti, kad pralaimėjimai yra minimalūs (jei ne, tai tobuliname strategijas, tik to nedarykite treido metu, nes gausis tas pats – “Nukirsk savo pralaimėjimus anksti ir leisk savo pelnams keliauti laisvai”.

Neįsikabink į treidus: Neįsikabinkite į savo poziciją (nelaikykite toliau) jei visi rodikliai rodo jums minusą ir neatkelinėkite stop orderių. Įsitikinkite, kad analizė jau atlikta prieš perkant/parduodant.

Svertas:Nenaudokite per didelius svertus. Svertas, kaip kardas, turi dvi aštrias briaunas..todėl kad vienas lotas (10,000 vienetų) valiutos reikalauja 50$, kaip minimumalaus indėlio ir tai nereiškia, kad treideris su 500$ savo sąskaitoje pajėgus treidinti su 10 lotų ar net su 5 lotais. Gera taisyklė treideriui būtų: treidinti su 1-10 svertu arba niekada nenaudoti didesnio kaip 10% nuo viso akaunto. Valiutų prekyba nėra paprastas darbas (jei taip būtų, tai visi būtų milijonieriais!).

2006-05-31

Taip pat skaitykite

Kiek dažnai verta peržiūrėti investicinio portfelio sudėtį?

Pagrindiniai prekybos CFD principai

Rinkos psichologija: mitas apie racionalų investuotoją

Su akcijomis susietos CFD leidžia taikyti finansinį svertą ir uždirbti iš kainos skritumo

2014-05-14 | Investavimo ABC 2014-03-04 | Investavimo ABC 2014-01-13 | Investavimo ABC 2013-12-16 | Investavimo ABC

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital