Komentarai 2 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

JAV akcijų rinka

TALO | 2005-06-29 | Investavimo ABC | perskaitė: 7752
JAV akcijų rinka Įžanga į straipsnių ciklą apie JAV akcijų rinką ir prekybą joje.

Šiuo pirmuoju straipsniu norečiau duoti pradžią diskusijai apie JAV akcijų rinką. Susidarė nuomone, o ir pavieniai pokalbiai rodo, kad mūsų grupės narių susidomėjimas JAV akcijų rinka auga ir pasiekė tokį lygį, kai atsiranda vis daugiau norinčių ne tik pažiūrėti į gražius akcijų už Atlanto grafikėlius, bet ir leisti savo pinigėliams ten sudalyvauti arba bent jau papildyti lietuviškų akcijų portfelius keletu vertingų “amerikoniškų” egzempliorių. Taigi, šį pirmą straipsnį skirsiu įžangai – “kas tai ir kaip pradėti”, o sekančiuose – spekuliantams leidus – jau gilesnei informacijos šaltinių ir sprendimų priėmimo eigos analizei.

Taigi, JAV akcijų rinka koncentruojasi trijose biržose – NASDAQ , NYSE ir AMEX, nors NASDAQ nėra birža tikrąja žodžio prasme, o tik elektroninė prekybos sistema. Visi tarpininkai, siūlantis tartininkavimo paslaugas mažmeniniams klientams, turi puikiai veikiančias internetines prekybos platformas. Iš tokių galima paminėti AMERITRADE , ( http://www.ameritrade.com ) kuri visai neseniai susijungė su TD Waterhouse ir tapo TD Ameritrade, Cybertrader Inc ( http://www.cybercorp.com ) , kurios paslaugomis ypač mėgsta naudotis intraday treideriai, dėl specialiai jiems pritaikytų papildomų funkcijų, RealTick ( http://www.realtick.com ) bei daugelis kitų, kuriuos tiesiog galima susirasti bet kurioje internetinėje paieškos sistemoje. Sąskaitos atsidarymo pas tarpininką procedūrą yra labai paparasta: internetiniame tarpininko puslapyje surandate nuorodą – “Subscribe online” ir užpildote paraišką atsidaryti sąskaitą internetu. Paprastai procesas užtrunka ne ilgiau 10 minučių ir susideda iš kelių žingsnių – sąskaitos tipo pasirinkimas, asmeninių duomenų pateikimas, asmeninės finansinės būklės pateikimas, deklaracijos (dėl bakroto neturėjimo, nebuvimo kotiruojamų įmonių valdymo organų ar finansų tarpininko nariu ir t.t.) bei sutartys dėl prekybos duomenų teikimo su biržomis. Po užpildymo reikia prašymą–sutartį atsispausdinti, pasirašyti bei nusisųsti faksu tarpininkui su papildomais priedais, kurių formas gausite elektroniniu paštu :

a) gyvenamąją vietą patvirtinantis dokumentas (bet kokia sąskaita gauta jūsų vardų jūsų paraiškoje nurodytu adresu);
b) paso paskutinio lapo kopija;
c) W8 – BEN forma – rezidentavimo pažyma, naudojama mokesčių apskaičiavimo tikslais.

Viskas. Popieriukai sutvarkyti, kelios dienos ir jūs gausite vėl gi elektroninį laišką, o vėliau ir paštu sąskaitos atidarymo patvirtinimą bei platformos naudojimosi instrukcijas ir prekybos per tarpininką taisyklių komplektą. Paskutinis dalykėlis prieš paleidžiant prekybos platformą – pinigėliai. O gal ir ne paskutinis dalykėlis, o pirmas prieš priimant sprendimą: ar verta prasidėti su ta Amerika? Atsimenu diskusijas ir JT tinklalapyje ir Spekuliantų tinklalapyje apie sumą, nuo kurios reikėtų pradėti Amerikoje prekiauti akcijomis. Sutinku, klausimas labai rimtas, tuo labiau, kad mokečiai už pavedimus į užsienį ir nusiėmimą nuo sąskaitos pas tarpininką ne tokie maži ir ne visi tarpininkai atidaro sąskaitas mažoms sumoms. Mano skaičiavimai ir analizė rodo, kad pradinė minimali investicijų suma priklausys nuo jūsų poreikio nusiimti pinigus bei nuo prekybos strategijos. Optimalus startas, mano manymu, yra nuo 5 000 USD, nors minimaliai galima pradėti ir nuo 2 000 USD. Nevertėtų papildyti sąskaitą mažesnėmis nei 1 500–2 000 USD sumomis dėl didelių tarptautinių pavedimų sąnaudų (vidutiniškai 80 Lt), neverėtų nusiimti nuo prekybinės sąskaitos sumų mažesnių nei 600 USD. Turiu perspėti, kad intraday prekybinės strategijos su auksčiau paminėtomis “startinėmis” sumomis nėra geras sprendimas, tačiau ilgesnės laiko atžvilgiu pozicijos (nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių ar metų) pilnai priimtinas variantas, duodantis labai gerus rezultatus. Ir tikrai neverta pradėti nuo mažesnių nei 2 000 USD sumų, nes įvairūs prekybos, pavedimų bei analizės ir informacijos palaikymo programų mokesčiai suvalgys jei ne visą, tai didžiają dalį jūsų uždirbto pelno.

Jei pinigėliai jau prekybinėjė sąskaitoje, pasileidus platformą iškyla trys pagrindiniai klausimai : ką pirkti, kaip pirkti ir kiek tai kainuos. Pabandysiu atsakyti nuo antro galo: JAV internetiniai brokeriai už orderius bet kokiam akcijų kiekiui taiko fiksuotus įkainius – sakykim AMERITRADE orderiams nepriklausomai nuo jų rūšies – market, limit, stop – taiko 10,99 USD įkainį. Taigi , atsidaryti ir užsidaryti poziciją nepriklausomai nuo akcijų kiekio kainuos 10,99x2=21,98 USD. Sakykim CYBERTRADER taiko šiek tiek kitokią kainodarą – pirmosios 2 000 akcijų – 0,006 USD už akciją, virš 2 000 akcijų – 0,003 už akciją. Kaip matyti iš čia pateiktų pavyzdžių, prekiauti mažesniais kiekiais – tarkim 500 akcijų paketais labiau apsimoka per CYBERTRADER nei per AMERITRADE. Daugelis JAV internetinių tarpininkų pateikia savo internetiniuose tinklalapiuose palyginamasias įkainių lenteles su kitais tarpininkais. Norečiau , kad atkreiptumete dėmesį į tokiose lentelėse pateiktų duomenų kokybę – iš pirmo žvilgsnio viskas atrodytų lyg ir patrauklu. Tačiau, dažniausiai tarpininkai pasitelkia iš pirmo žvilgsnio sunkiai pagaunamą triuką – palyginimui įmami brangesnius įkainius taikantys aukštenės klasės tarpininkai. Aukštesnės klasės - reiškia, kad įkainiai lyginami su tarpininkų, kurie nesispecializuoja masių aptarnavime įkainiais. Tarkim AMERITRADE megsta savo įkainius lyginti su FIDELITY įkainiais, tačiau FIDELITY įkainiai apima didesnį spektrą teikiamų paslaugų nei AMERITRADE paslaugos. Vėlgi, tai priklauso tik nuo jūsų – norite būti apšokinėti iš visų pusių kiekvieną dieną ir jūsų galva užkrautų papildoma nereikalinga informacija – rinkitės FIDELITY. Norite veikti savo galva – rinkites tarpininkus, siulančius mažiausius įkainius, o geriausiai – turėkite du tarpininkus (kodėl verta rinktis du – padiskutuosime vėliau), nes tarpininkas jums reikalingas tik tam, kad įvykdytų ir užregistruotų jūsų sandorį.

Taigi, akcijų sandorių įkainius aptarėme (opcionų ir kitų instrumentų aptarsime vėliau). Ką pirkti ir kaip tai padaryti, pabandysiu papasakoti sekančiuose straipsniuose, nes tai labai plati tema, reikalaujanti atskirų kelių straipsnių.

TALO

Taip pat skaitykite

Kiek dažnai verta peržiūrėti investicinio portfelio sudėtį?

Pagrindiniai prekybos CFD principai

Rinkos psichologija: mitas apie racionalų investuotoją

Su akcijomis susietos CFD leidžia taikyti finansinį svertą ir uždirbti iš kainos skritumo

2014-05-14 | Investavimo ABC 2014-03-04 | Investavimo ABC 2014-01-13 | Investavimo ABC 2013-12-16 | Investavimo ABC

Komentarai2017 10 11 01:13     #37176

نصائح للتنظيف

- وضع جدول او خطة يومية و اسبوعية و شهرية و عليك بالالتزام به
- يجب ان تجعلى جميع الافراد ان يشاركوكى فى ذلك ، فكل فرد عليه ترتيب سريره و اغراضهالخاصة به و الاتزام بنظام نظافة المنزل .
- عدم تناول الطعام الا فى المكان المخصص لدية و ذلك لتجنب الفوضى التى تتكون فى اقل من دقائق معدودة فمن الخطأ تناول الطعام فى غرف النوم مثلا .

شركة تنظيف شقق بالدمام
شركة تنظيف بالاحساء
- اجعلى عائلتك على وعى بالنظافة و مشقاتها حتى لا يقوموا باهدار جهدك فهمثلا من يستخدم كوب او طبق عليه ان يقوم بغسيله و تنظيفه و وضعة مكانه و ذلك يجعلهم اكثر نظافة و يجعلك اكثر راحة .
- عدم فتح النوافذ و الشبابيك لفترة كبيرة و ذلك لتجنب دخول الاتربة و التى تتراكم على قطع الاثاث و التحف و غيرها مما يجعلك تشعرين بالتعب و العناء اثناء تنظيف ذلك .
- عدم ترك اى من ادوات الطعام او بقايا الطعام مكشوفة او معرضة للهواء لان ذلك قد يؤدى الى حدوث العفونة و صدور الروائح الكريهه .
- المواظبة على القاء القمامة يوميا و عدم تركها فى الشقة حتى لا تصدر الروائح الكريهة او يتجمع عليها الحشرات .
شركة تنظيف شقق و فلل بالدمام
شركة تنظيف بالقصيم
شركة تنظيف منازل بالدمام
شركة بسمةالامجاد 0554713207التى تعتبر اكبر و اكفئ الشركات فى المملكة السعودية فى مجال التنظيف و هذل لسعيها الدائم لاقتناء اكبر و احدث الآلات و المعدات اللازمة حيث تمتلك جميع ماكينات التنظيف الخاصة بجميع اغراض المنزل مقابل ارخص الاسعار التى تجعلك توفر طاقتك و مجهودك و مالك بسمة الامجاد
</a>
و ايضا تتبعع احدث اساليب التنظيف المتطورة و الذى يسعى دائما خبراء فريق العمل بتجديدها كل فترة غير ان فريق العمل يتكون من خليط من الخبرات العملية و المهنية و العلمية مما يجعلها بفضل الله اقوى شركة تنظيف شقق بالدمام و بالخبر و الرياض و المملكة
شركة تنظيف شقق بالرياض
شركة تنظيف منازل بالرياض
2018 10 15 14:23     #40555
 
 کاشت مو یا پیوند مو در واقع انتقال موها از اطراف سر یا سایر نقاط بدن به قسمت‌های طاس می‌باشد. این پروسه دارای دو مرحله اصلی برداشت موها از بانک مو و کاشت موها در قسمت طاس و کم مو می‌باشد.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital