Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Profas vs. Looseris II

spekuliantai.lt | 2008-12-29 | Investavimo ABC | perskaitė: 3673
Profas vs. Looseris II Pradžia 6 situacija Looseriai dažniausiai nesugeba kontroliuoti savo emocijų. Profai gi suvokia jas, įvertina ir tik po to pradeda situacijos rinkoje

Pradžia

6 situacija

Looseriai dažniausiai nesugeba kontroliuoti savo emocijų. Profai gi suvokia jas, įvertina ir tik po to pradeda situacijos rinkoje analizę.

Išvada:
Jei spekuliantas prekiauja vadovaudamasis tik savo emocijomis, tai jo santykį su rinka negalima pavadinti nei praktišku, nei racionaliu. Tačiau neteisūs ir tie, kurie emocijas visiškai ignoruoja. Tai gali privesti iki stresų sukeltų psichologinių susirgimų. Žodžiu, intuicija prekyboje vaidina ne paskutinę vaidmenį. Kartais tai vadinama paprasčiausia sėkme.

7 situacija

Nenusisekę spekuliantai per daug sutelkę dėmesį į tai, kad būtų teisūs. Jiems patinka euforijos būsena, kai išsiskiria adrenalinas. Jiems patinka rinkas stebėti 24 val. per parą. Juokais sakoma, kad pradedantysis net neužeina į patalpas, jei jose nėra monitoriaus su kotiruotėmis. Profesionalai pripažįsta emocijas, bet neleidžia, kad jos valdytų. Jie nemano, kad būtina pastoviai stebėti kotiruotes. Ir jie nesistengia visada būti teisiais. Jie kreipia dėmesį tik į tai, kas gali uždirbti pinigus, o kas - ne. Jiems tai smagus intelektualinis žaidimas, kuriame reikia paimti didžiausią banką.

Išvada:
Svarbu sinchronizuotis su rinka. Taip pat svarbu, kad tai netrukdytų asmeniniam gyvenimui. Per didelis krūvis veda prie psichinės ir fizinės degradacijos. Profai stengiasi staigia reaguoti į situaciją, bet jiems tai darbas, o ne pragaištinga aistra.

8 situacija

Kai looseriui nesiseka, jis perka naują knygą, sistemą ar ką nors panašaus ir pradeda prekiauti pagal ją. Profas analizuoja, kas įvyko. Koreguoja metodologiją, remiantis gautais rezultatais. Jis neskuba keisti sistemos tol, kol korekcijos savęs nepateisino. Geriausi treideriai naudoja rinkoms endemiškas sistemas, kurios veikia ir rinkoms pasikeitus.

Išvada:
Geriausi treideriai tvirtai laikosi savo sistemų Paprastai jie naudoja vieną ar dvi technologijas, kurių efektyvumas buvo įrodytas praktiškai. Jau geriau naudoti vieną, ne itin efektyvią sistemą, nei šokinėti nuo vienos prie kitos.

9 situacija
Looseriai linkę kopijuoti sėkmingų treiderių techniką. Tačiau nepastebi, kad profai tuo pačiu peržiūri ir naujas strategijas, koreguoja savo metodus, daro atitinkamas išvadas.

Išvada:
Eilinį kartą prieiname išvados, kad treiderio asmenybė, jo žinios ir nuosava sistema ir svarbiau už rinkos guru pasiekimus.

10 situacija
Naujokai dažnai praleidžia svarbius faktorius, leidžiančius jiems uždirbti. Profai stebi pinigų srautus ir supranta, kad pelnas priklauso nuo grynųjų srauto. Į rinką pinigai turi ateiti, o ne išeiti. Viskas, kas įtakoja šį procesą, turi būti įvertinta.

Išvada:
Viskas, kas turi įtakos pelnui, turi būti įvertinta.

11 situacija
Nevykėliai dažnai viską priima labai rimtai ir neturi jumoro jausmo. Profai, priešingai, patys linksmiausi žmonės su turtinga fantazija. Savo darbą jie vertina rimtai, bet visada pasiruošę pasijuokti ir iš savęs.

Išvada:
Žinoma, kad psichiatrai visada domisi, ar žmogus turi jumoro jausmą. Kuo rimtesnis žmogus, tuo didesnė tikimybė, kad jis serga.

Reziume

Visi treideriai prekybą laiko žaidimu. Profesionalams tai ne tik laiko praleidimas, bet ir pašaukimas, kuriam jis paskiria visą save ir vadovaujasi profesionalaus sportininko etika.
Kaip ir tikram sporte, naujokai turi suprasti, kad taiklūs tritaškiai, kuriuos sportininkai meta, atrodo, be ypatingų pastangų, yra ilgų ir sunkių treniruočių rezultatas.
Teisingas tikslo pasirinkimas gali duoti stulbinančių rezultatų. Skirtumas tarp profesionalų ir looserių akivaizdus. Pirmi renkasi šaudymą į taikinį, antri – „rusišką ruletę“.


Parengta pagal užsienio žiniasklaidą.

Taip pat skaitykite

Kiek dažnai verta peržiūrėti investicinio portfelio sudėtį?

Pagrindiniai prekybos CFD principai

Rinkos psichologija: mitas apie racionalų investuotoją

Su akcijomis susietos CFD leidžia taikyti finansinį svertą ir uždirbti iš kainos skritumo

2014-05-14 | Investavimo ABC 2014-03-04 | Investavimo ABC 2014-01-13 | Investavimo ABC 2013-12-16 | Investavimo ABC

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital