Komentarai 2 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

ETF‘ų fronte naujienos

Spekuliantai.lt | 2010-10-08 | ETF | perskaitė: 3608
Raktiniai žodžiai: ETF, S&P 500, SPDR S&P 500 ETF, SPY, Forex, auksas, dividendai
ETF‘ų fronte naujienos Kai tik ETF‘ai tapo populiarūs pasaulyje, mūsų spekuliantai irgi neliko nuošalyje. Mes irgi puolėm juos pačiupinėti, sužinoti, su kuo jie valgomi.

Kai tik ETF‘ai tapo populiarūs pasaulyje, mūsų spekuliantai irgi neliko nuošalyje. Mes taip pat puolėm juos pačiupinėti, sužinoti, su kuo jie valgomi.
Visa serija straipsnių buvo skirta vien tik jiems. Daug mūsų spekuliantai apie juos diskutavo forume, pasidalindami savo prekybine patirtimi.
Tai palaipsniui išnyko. Ir tame nėra nieko keisto. Taip vadinami Exchange Traded Funds (ETF) nėra spekuliacinis instrumentas.
Gal būt išskyrus svertinius fondus, kurie per dieną padaro solidžius svyravimus ir čia galima pažaisti ir spekuliantui. Tačiau tokių yra vienetai.
Tuo tarpu Vakaruose ETF‘ai tapo itin mėgstami investuotojų. Daug finansų rinkų analitikų pradėjo specializuotis būtent šiuose fonduose. Išties, kaip investicinis instrumentas, jie yra labai patogūs.
ETF’ai patogūs tuo, kad jų pagalba portfelyje galima derinti įvairias strategijas. Privalumas yra tas, kad tą galima padaryti sąlyginai pigiai (mažos sąnaudos labai svarbi investavo strategijos dalis) ir turint lengvai pasiekiamą informaciją.
Sakysim, jums patinka indeksavimo strategija. Iš karto rinka jums turi ką pasiūlyti. Tai SPDR S&P 500 ETF (NYSE: SPY). Jau iš pavadinimo matyti, kad jis tiksliai atkartoja S&P500 indeksą:


1 pav. SPDR S&P 500 ETF grafikas.

 

2 pav. S&P 500 grafikas.

Bet tuo pačiu metu jus labai žavi dividendų strategija. Be to dar norite investuoti į žaliavas, ypač auksą, jau nekalbant apie tai, kad apie iš valiutų svyravimų taip pat galima užsidirbti ETF‘ų pagalba.
Štai jums visus jūsų strateginius poreikius patenkinantis portfelis. Pigiai ir greitai.
Vienas niuansas, informacija apie ETF‘us išblaškyta po visą internetą. Ir dar ne visada lietuviškai. O juk ETF‘ai, kaip ir akcijos, reikalauja sau dėmesio ir laiko analizei. Lietuviškos informacijos nebuvo gausiai ir labai išblaškyta. Kalbant rimčiau, informacijos apie ETF‘us buvo vakuumas.
Tiek gamta nemėgsta tuštumos, tiek ir rinka. Šią tuštumą užpildė lietuviškas portalas www.ETF.lt. Tai ne mėgėjiškas portalas. Jo turiniu rūpinasi šiuo metu vienintelis Lietuvoje ETF‘ų ekspertas MP Bank. Filialas Baltijos šalyse.
Ir Spekuliantai.lt džiaugiasi galėdami su jais bendradarbiauti.

 

Taip pat skaitykite

ETF fondai – populiariausias būdas investuoti į žaliavas

Investavimas į žaliavas naudojant ETF

ETF klasifikacija pagal „Equity Stylebox“. Core/Satellite investavimo strategija

Svertiniai ETF

2010-09-08 | ETF 2010-02-01 | ETF 2009-12-02 | ETF 2009-11-16 | ETF

Komentarai2013 12 03 08:59     #35591
At this time it appears like Wordpress is the preferred blogging platform available right now. (from what I've read) Is that what you are using on your blog? Japanese webcams limousine san francisco seo company
2013 12 10 02:15     #35613
Concentração desse gás pode deslocar o ar contato, por isso é uma boa idéia proteger a pele e roupas do contato direto com o gás refrigerante e ferroviários, cada vez mais baixando consideravelmente o nivel de oxigênio em um espaço pequeno e sem confiam a ar condicionado automotivo de seus veículos nos produtos que levam a marca que a qualidade e performance requisitos para uma longa vida dos componentes e partes lubrificadas. Pesquisas constantes na direção hidraulica são realizadas tipo de situação é visto com mais frequencia quando existe a suspeita de vazamento no sistema para o desenvolvimento destes carros ventialção podendo ocasionar.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital