Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Dovre Insight: Kada bus kita griūtis?

Spekuliantai.lt | 2014-01-21 | Kitos | perskaitė: 1328
Raktiniai žodžiai: Rinkos
Dovre Insight: Kada bus kita griūtis? Dovre Insight: Kada bus kita griūtis?

Oslo vertybinių popierių birža turi tendenciją smukti perpus kas ketverius, penkerius metus. Atsižvelgiant į tai atsigaunanti rinka jau atidirbo savo laiką.

 

JAV ekonomika dugną pasiekė 2009-ųjų vasarą ir nuo to laiko augo 4,5 metų. Tai yra tiek, kiek atsigavimo ciklas vidutiniškai trukdavo pokario laikotarpiu.

Abi minėtos sąlygos skatina būti budriems. Ar jau atėjo laikas ruoštis kitai krizei?

Abejojame, nes nei akcijų rinka, nei ekonominės sąlygos nėra pavaldžios laikui. Galima paminėti, kad trumpiausias JAV ekonomikos atsigavimas truko vienerius metus (1980-1981), ilgiausias – dešimt (1991-2001).

Trys recesijos priežastys

Ekonomikos augimas nemiršta vien nuo senatvės. Recesijos turi tris priežastis:

Pirmoji yra drastiškas pinigų ar fiskalinės politikos sugriežtinimas, pavyzdžiui, kovojant su infliacija ir perkaitimu ar ginant fiksuoto valiutos kurso režimą.

Antroji, kai sprogus burbului, susiję bankai patiria didelius nuostolius, kuriuos seka susitraukusi kredito rinka. Finansų krizė patenka į šią kategoriją.

Galiausiai, išoriniai smūgiai, kaip antai, karai, epidemijos ir stichinės nelaimės. Aštuntame dešimtmetyje ištikusi naftos krizė yra to pavyzdys.

Šiuo metu mažai kas rodo naujos recesijos link. Nors Federalinis rezervas pristabdo pinigų spausdinimą, dėl sumažėjusių biudžeto apkarpymų ekonominė politika šiais metais vis dar bus palanki augimui.

Išskyrus Kiniją, atrodo, nėra pagrindo bijoti burbulo sprogimo ir kredito susitraukimo. Numatyti išorinius smūgius yra kur kas sudėtingiau.

Brangios JAV akcijos

Nors yra mažai įrodymų, kad pasaulio ekonomikos atsigavimas artėja prie pabaigos, akcijų ralis, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose, atrodo pasiekė brandos stadiją.

JAV akcijos yra brangios, beveik nepriklausomai nuo taikomo metodo. Buhalterinės vertės santykis yra didelis, kaip ir P / E santykis, atsižvelgiant tiek į būsimas pajamas, tiek pajamų vidurkį per pastaruosius dešimt metų.

Norvegijos ir Europos akcijų kainų paveikslas yra palankesnis. Buhalterinės vertės santykis yra pasiekęs istorinį vidurkį, o ekonominei padėčiai gerėjant rezultatai nuteikia optimistiškai.

Nors akcijos JAV yra brangios, tikimės, kad kainos ir toliau kils. Taip yra todėl, kad akcijos šiuo metu tiesiog yra geriausias pasirinkimas.

Realios palūkanų normos už pinigus banko sąskaitose ir indėlius yra neigiamos, o mažos, tačiau didėjančios palūkanų normos, daro obligacijas nepatraukliomis. Tuo tarpu listinguojamų bendrovių pelno ir dividendų strėlės rodys stačiai aukštyn.

Dovre portfelis

  • Selvaag Bolig
  • Norsk Hydro
  • Kongsberg Automotive
  • Wentworth Resources
  • Wilh. Wilhelmsen Holding
  • Panoro Energy

Įtraukiame: -
Pašaliname: -

Chart1

Chart2

Chart3

 

Taip pat skaitykite

Gausos amžius

Kitas Saudo Arabijos žingsnis

Dovre Insight: Ko nežino susiję asmenys

Dovre Insight: What does the fox say?

2015-04-02 | Kitos 2015-03-09 | Kitos 2015-03-03 | Kitos 2015-02-03 | Kitos

Komentarai2018 11 08 15:55     #41169
 This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.
http://www.customhouseessay.com/what-is-skill-and-types-of-skill/


Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital