Komentarai 2 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Dovre Insight: Daugiau pinigų spausdinimo jau pakeliui

Spekuliantai.lt | 2012-08-27 | Kitos | perskaitė: 858
Raktiniai žodžiai: Rinkos
Dovre Insight: Daugiau pinigų spausdinimo jau pakeliui Dovre Insight: Daugiau pinigų spausdinimo jau pakeliui

 Ir Europos, ir JAV centriniai bankai ruošia banknotų presus naujam pinigų spausdinimo etapui. Tai gera žinia akcijų rinkoms.

Su 1,49 P/B santykiu Norvegijos akcijų kainos per vasarą nuo stipriai neįvertintų pasikeitė į vidutiniškai nuvertintas.
Pasaulyje, kuriame šiuo metu vyrauja silpnos ekonominės sąlygos ir aukštas įsiskolinimo lygis, belieka svarstyti, koks yra likęs teigiamas potencialas. Nėra garantijos, kad kainos kils virš istorinių vidurkių, kol rizika taip pat lieka virš vidurkio.

Konsolidacija

Todėl verta šiek tiek mažinti pozicijas akcijų rinkoje. Kita vertus, labiau tikime kelkraščių konsolidacija nei rudens audra. To priežastis yra tolesnis pinigų spausdinimas euro zonoje ir JAV.
Istoriškai QE fazės visada buvo susijusios su stipriomis akcijų grąžomis. Ir QE1, ir QE2 metu biržoje vyravo šventinės nuotaikos, o europietiškos akcijos šovė į viršų per LTRO programą.
Per rugsėjo susitikimą ECB pradės programą, kuria sieks stabilizuoti pietinės Europos kredito rinkas. Vienintelis nežinomasis yra programos mastas. Mario Draghi tikriausiai turi pakankamai balsų, kad galėtų daryti ką nori. Antra vertus, mažai tikėtina, kad jis norės ignoruoti Bundesbanką.

Visu greičiu pirmyn?

Niekas nenustebs, jei Federalinis rezervas pradės QE3 šį rudenį. Jei JAV politikai išliks pasyvūs, nuo Naujųjų metų laukia dideli fiskalinio griežtinimo darbai.
Galima teigti, kad atsakingas Centrinis bankas turėtų duoti visą įmanomą pagreitį dabar, kai ekonomika sukasi greitu tempu, o priekyje – statūs 2013 fiskaliniai metai.

Røkke jaunesniojo raketa

Nelikvidžioje vasaros rinkoje, daugelis iš mažesniųjų kompanijų įkainotos neracionaliai žemai. Viena iš tokių kompanijų Aker Philadelphia Shipyard, vadovaujama Røkke jaunesniojo.
Aker Philadelphia yra Amerikos laivų statyklą, tiekianti laivus Jones Act rinkai. Akcijos kaina beveik patrigubėjo praėjusią savaitę, po to, kai buvo pranešta apie dviejų laivų, kurie buvo statomi įmonės sąskaita, pardavimą.
Lengva įsivaizduoti, kad raketa turi keletą etapų. Galima paminėti, kad nuosavas kapitalas birželio gale buvo 50 NOK per akciją, o pelnas iš pardavimo prideda bent 14 NOK per akciją.
Palyginimui, dabartinė akcijos kaina yra 12,9 NOK. Tai nepagrįstai maža kaina, turint omenyje, kad Jones Act rinkoje sąlygos taisosi, o laivų statykla turi užsakymų jau ir visiems 2014.

Biotech sėkmė

Aqua Bio Technology yra dar viena pamiršta ir neįvertinta mažos kapitalizacijos kompanija. Kompanija pasiekė komercinį pasisekimą pirmame ketvirtyje ir dabar yra pelninga ir pilnai finansuota.
Su industrijos teigiamu priėmimu, patentuotais produktais talpioje rinkoje, sunku suprasti, kodėl Aqua Bio Technology vis dar tarp rinkos mažiausiųjų kompanijų.

Dovre portfelis

• Bonheur
• DNO
• Sevan Drilling
• Avocet Mining
• Aker Philadelphia
• Aqua Bio Technology

Įtraukiame: Aker Philadelphia, Aqua Bio Technology
Pašaliname: Songa, Sparebank1 Nord-Norge

 

Taip pat skaitykite

Gausos amžius

Kitas Saudo Arabijos žingsnis

Dovre Insight: Ko nežino susiję asmenys

Dovre Insight: What does the fox say?

2015-04-02 | Kitos 2015-03-09 | Kitos 2015-03-03 | Kitos 2015-02-03 | Kitos

Komentarai2012 08 28 09:02     #35453
o ka jus vadinate pinigu baze?
2012 08 28 11:51     #35454
 pinigų pasiūla rinkoje, kitaip sakant kiek popieriukų prispausdinta

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital