Skeptikas | Žinutės

Finasta, JT 95 Lietuvos FMI 2008-03-17 09:15:31

Del ilgalaikiu pavedimu. OMX leidzia suvesti pavedima iki 30 dienu. Jei jusu FMI priima pavedimus ilgesniam laikotarpiui, tai reiskia, kad po menesio jusu pavedimas bus ivestas is naujo. Aisku eile prarasit.

Vat čia galime pletkinti apie lietuviškas FMĮ 305 Lietuvos FMI 2007-05-09 12:39:17

OMX pareikalavo is visu FMI ivesti apskaita ir moketi uz kiekviena vartotoja kuris gauna real-time.

shotoxp19

Kas link Finastos velavimo - pastaruoju metu nekuklus lietuvaiciai labai priprato atsidaryti saskaitas visose maklerinese ir stebeti prekyba ten, kur jiems patogu. Tokiu budu, imho, buvo atidaryta daug tusciu saskaitu finastoje, ko pasekoje klientai, prekiaujantys per finasta pradejo skustis platformos stabdymu ar kazkuo panasiu. Finasta emesi priemoniu ir klientams, kurie nevykdo aktyvios prekybos pradejo rodyti pavelintus duomenis. Mano nuomone.

Vat čia galime pletkinti apie lietuviškas FMĮ 305 Lietuvos FMI 2006-11-20 19:06:17

Net nemokestini pavedima SEB padidino nuo 15 iki 40 Lt.
Estiskom arba latviskom akicijom. Lietuviskom 15.

KBL1L - "Klaipėdos baldai" 36 Akcijų birža 2006-10-21 16:04:45

Lietuvoje siaucia birzoje kotiruojamu imoniu padegejas. :)

Finansines ataskaitos 11 Pagalba Naujokams 2006-03-18 14:13:08

Sveiki,
Norėčiau ekspertų paklausti, kas tiksliai įtakoja Pelno Mokesčio didį.
Kaip pavyzdį pagal PTR ataskaitą:
2003 metais pelno mokestis sudarė 32,75 %
o 2004 – 62 %.
Nesu ekspertas :) bet neseniai buvo neblogas straipsnelis tokiems kaip as Verslo Ziniose. Vat pora istrauku is jo:

"Visų pirma dera žinoti, jog pelnas prieš apmokestinimą, apskaičiuotas pelno (nuostolių) ataskaitoje, nesutampa su apmokestinamuoju pelnu. Valstybė apmokestina ne tą veiklos rezultatą, kuris apskaičiuotas remiantis tikra ir teisinga informacija. Finansinėje apskaitoje nustatytą finansinių metų pelną prieš apmokestinimą reikia koreguoti taikant Pelno mokesčio apskaičiavimo taisykles, norint apskaičiuoti apmokestinamąjį pelną. Daugelis mano, kad pelno mokesčio dydį pirmiausia lemia pelno mokesčio tarifas, tačiau jam ne mažesnę reikšmę turi tai, kas priskiriama prie apmokestinamųjų pajamų ir leidžiamų atskaitymų.
Todėl įmonei reikia vesti dvi oficialias apskaitas: finansinę ir apskaitą, skirtą mokesčiams apskaičiuoti...

...Kuo skiriasi apskaitos informacija, pateikiama verslui ir naudojama apskaičiuojant mokesčius? Šios dvi informacijos rūšys skiriasi savo turiniu. Apskaitos informacija, pateikiama verslui, turi atspindėti tikrąją įmonės finansinę padėtį, realius jos veiklos rezultatus – grynąjį ataskaitinių metų pelną ar nuostolius. Remiantis šia informacija vertinama verslo sėkmė. Vaizdžiai tariant – finansinės ataskaitos yra įmonės veiklos fotografija finansinių metų pabaigoje.
Informacija, skirta mokesčiams apskaičiuoti, yra renkama pagal apmokestinimo taisykles, kurios dažniausiai nesutampa su buhalterinės apskaitos logika. Apskaitos informacija, skirta mokesčiams apskaičiuoti, atspindi valstybės interesą – gausinti biudžeto pajamas ir daryti įtaką ekonomikos procesams."

Kodėl Lietuvoje tokios nepopuliarios kreditinės kortelės? 24 Bankų indėliai ir paskolos 2006-03-18 13:14:13

Perduokite linkėjimus temos autoriui, o ne administratoriams.

Modifikuoti temos pavadinimą nėra patogių techninių galimybių.
Spaudi edit ant pirmo posto ir keiti pavadinima. RTFM

LLK1L - "Limarko laivininkystės kompanija" 273 Akcijų birža 2006-03-13 16:12:20

Paimkime, kad ir P/E.
Tai kam tada tipines veiklos pelno skaiciavimai? ;)


Tai kokia veikla užsiima LLK?
LLK orientuojasi į šaldytų krovinių pervežimą ( 14 iš 16 laivų yra refrižeratoriai ). Ne į krovinių, o į šaldytų krovinių pervežimą. Tai yra svarbu, nes pasaulyje krovinių pervežimo kainos krenta, o šaldytų turi tendenciją kilt. Ko finasta nesupranta.


Is bendroves direktoriaus pareiskimo: "...54 proc. visų krovinių sudarė šaldyti arba atšaldyti maisto produktai, o kitą dalį - sausakrūviai kroviniai..."
Siemet bendrove nusipirko du "refrigerator" laivus ir nori nusipirkti viena ar du sausakruvius.


Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje neradau kitos tokios kompanijos gabenančios šaldytus krovinius. Pasaulyje yra. Viena iš jų STAR REEFERS Norvegijos. Tai panašiausia kompanija. Dirba tuose pačiose regionuose, gabena panašius produktus, abi orientuojasi į šaldytus krovinius. LLK konkurentė.


Pati bendrove pristatyme ivardina savo konkurentus taip:
Seatrade (Belgium)
East Wind Transport (USA)
Green Reefers (Norway)

Green Reefers, Star Reefers - gal cia tas pats? :/
Tiesa sakant nenagrinejau tu kompaniju ir nezinau kiek jos ivertintos.


Sunku įsivaizduoti, kas atsitiks su LLK kaina, kai atsiras paklausa jai.
Gi nelikvidas.
Taip sakant: prekių kiekis ribotas.


Cia leisk nesutikti, LLK pardaveju netruko ir pries korekcija. Bet nesigincykim, tai labai subjektyvu.

Ekranas 28 Akcijų birža 2006-03-13 13:05:57

kam valdziai to reik ? paramstys kaip nieka, skyles uzkaisios, paskola kokia suteiks. vien jau ka sako , kad lygtais kas antra panevezieciu seima susijus su situo objektu.
Tiksliai neprisimenu kur skaiciau, kad po istojimo i ES, valstybes galimybes gelbeti tokias imones kaip buvo su Alytaus Tekstile yra smarkiai apribotos. O ir mastai skiriasi.


dargi parama is es gavo, su kuria apmokys darbuotojus :) 'Numatoma projekto įgyvendinimo pradžia š.m. kovo mėn., pabaiga – 2008 m. gegužės mėn'
taigi bankrota porai metu atidekim :)


Ceceta irgi savo laiku gavo parama is ES ;)

Siaip saunu, kad esi toks optimistas :)

LLK1L - "Limarko laivininkystės kompanija" 273 Akcijų birža 2006-03-13 12:52:51

Pirma noreciau pasakyti, kad labai saunu, kad yra zmoniu, kurie nagrineja imones pagal tipines veiklos pelna. Na o dabar truputis kritikos ;)

2005 sausio pirma diena LLK kainavo 80 centu. Jei jau nagrinejam, kokia galetu buti LLK kaina 2006-ais metais, reiketu kalbeti apie busimus pelnus. Ar siu metu pirmo ketvircio tipines veiklos pelnas bus didesnis uz 7 mln.? Dvigubai? I don't know...

2005 metu trecia ketvirti buvo nuostolis is tipines veiklos kaip ir 2004-ais. Ar paskutinis ketvirtis nebus nuostolingas kaip 2004-ais? Tada grynasis pelnas buvo 0.6 mln., nors is tipines veiklos buvo 2.4 mln. nuostolio. Is tikruju gaila, kad dar nera ataskaitos. Beje, jei lyginti pagal triju ketvirciu rezultatus, tai tipines veiklos pelnas yra dvigubai didesnis, o ne trigubai.

Labai smalsu: kodel manai, kad kaina yra "maza", cia pagal koki rodikli?

Ekranas 28 Akcijų birža 2006-03-12 16:57:04

Norejau pasakyti, kad Snoras yra pakankamai priskolines Ekranui ir tiesiog neturi kur trauktis. Niekas is banku nenori sugadinti sau ivaizdzio. Kaip gi, saltakraujai kreditoriai ismeta i gatve kelis tukstancius zmoniu. Ir tas pareiskimas "mes sutinkam didinti ekrano finansavima, jei su tuo sutinka kiti kreditoriai" yra bandymas pabegti nuo atsakomybes. Mazdaug mes norejom padeti, bet kiti kreditoriai nesutiko.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital