siaipzvejys | Komentarai

Ko reikia iš pensijų reformos? 2

2011-03-22 19:19:33

Teisinga kryptis, kas tokiu keliu vysto pensijos reformą. Žmonės kurie tikisi, kad gyvens ilgiau, stengsis turėti kuo daugiau vaikų, kad nebūtų per didelė ekonominė našta savo vaikams senatvėje, plius didesnis vaikų skaičius, tai ne vienas vaikas, kuris gali netikėtai "dingti", kai jo labiausiai reiks.
Augant šalyje gimstamumui, augs ir mokesčių mokėtojų armija, kurią bus galima maksimaliai apmokestinti, kad sunkiai dirbusi ties 65 savo gyvenimo metais susivoktu, kad gyvenimas yra s...as ir daugiau, tokia kančia nebedomina. Ir būtų liuks sulošti domino partija su kurmiais, o sielai keliauti pas šv.Petrą prie dangaus vartų išmaldos prašyti.

atvažiuos Dziu Khan dirbti į Lietuvą 3

2011-03-14 19:00:38

Pajamos darbuotojo Anglijoje iš tiesioginio darbo užmokesčio konvertuojant savarus į litus yra aiškiai didesnės nei Lietuvoje. Bet kiek didesnės ir kaip palyginti? Reikia lyginti pagal perkamąją galią. Ir jei mūsų lietuvaitis gaudamas minimalų valandinį atlygį Anglijoje yra panašiai vargšas, kaip Lietuvoje uždirbdamas 1500 litų į rankas...

Šešėlinė ekonomika 3

2011-03-10 08:00:50

Jau esamus mokesčius vien tik mažinti nebeišeina, nes jau tų mokesčių generuojamas srautas yra įkeistas tarptautiniams kreditoriams. Juos kažkiek perskirtyti galima, bet manau ne tas svarbiausia:
svarbu pripažinti ir padaryti skaidrius "optimizuotus mokesčius". Šalyje mano skaičiavimais optimizuotų mokesčių suma siekia iki 10 milijardų litų. Ištraukus veiklos dalis iš šešėlio išloštu valstybė, nes matytų realią šalies finansinę padėtį ir savo šalies gyventojų poreikį socialinėm pašalpom.

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital