savass | Komentarai

Fx desertui: Mitai apie pelno/nuostolio santykį 6

2011-06-06 17:18:11

Labai idomus komentaras. Idomus tuo, kad kategoriskas: tik taip ir ne kitaip.

Norsa gyvenime galeciau pavadinti kategorisku ir save, prekyba to neatleidzia. Todel tikiuosi, kad saintsurfer, nesui toks prekyboje. 

Kas del biednumo ir teisybes, tai nei su vienu, nei su kitu nesutinku. Bukim turtingi. Supraskim kad tiesa kazkur per viduri.

Straipsnio neislauziau is pirsto. Daug domejausi. Jei Zulu pavizdys neitikina, yra kitu. Strategiju aprasymai ir diskusijos uzsienio forumuose, interviu su garsiais treideriais. Labai rekomenduoju paskaitytBoris Schlossberg Millionaire traders . Yra vienas interviu su treideriu berods iš afrikos, kuris per diena padaro 1 sandori. 10pips pelnas arba 20 pips nuostolis. Ir, kaip reikia suprast is knygos pavadinimo - jis milionierius.

Bet velgi - kiekvienas turi surasti tai kas jam priimtiniau. As labai suprantu, kad kazkam keli dideli nuostoliai gali buti psichologiskai sunkus. Tuomet sis variantas netinka. Tik sakau, kad tai irgi variantas.

Fx desertui: Dienos sandoriai vaizdžiai 5

2011-05-17 08:01:06

Citatos pradžia mantas0  
  ir dar klausimas, atlieki visada nedaug orderiu? ir kokiose porose dirbi? Citatos pabaiga
Iš patieries žinau, kad kuo daugiau sandorių, tuo daugiau nuostolių. Nors teoriškai atrodo, kad jei strategija veikia, tūrėtų būti priešingai, deja taip nėra. Čia grėblys, ant kurio sunku neužlipti. Man reikėjo daug laiko, kad pagaliau patikėčiau tuo. Overtrade - viena nuostolių priežasčių. Todėl, dedu pastangas prekiauti mažiau.

Apie pačią strategiją ir poras daugiau rasi strategijos aprašyme, mano bloge.

Fx desertui: Dar apie strategiją 113

2011-05-15 15:46:26

Daugumas specialistu mato mažą prekybos sąskaitą kai kliūtį sėkmingai prekybai. Viena tokia nuomonė išsakyta čia: http://blog.forexinstitute.eu/?p=8 Aš jai visiškai pritariu.

Kaip jau sakiau uždirbti 5000 su 100'000 sąskaita arba tik pat  su 1000 sąskaita - visai skirtingi dalykai. Nors abiem atvejais kalbam apie tą pačia prekybą, tą pačia strategiją, tą patį treiderį.

Visgi reikia sutikti, kad jei sugebi uždirbti, kaip pats sakai, su 80 baksų, tai jau šis tas. Bet tai nėra būtina sąlyga.

Fx desertui: Dar apie strategiją 113

2011-05-15 11:18:01

Citatos pradžia pinkiaiii  
  nu strategija paprasta ir jei pelna nes tai viskas ok,bet man asmeniskai tp ir sl atroda per menkai nes R:R gaunas vos ne 50:50,o jei dar prekiaujant mini lotais reiketu bent 50pipsu kad ka nors uzdirbt,o minusas butu 40 pipsu,bet zinant kad rinka daznai keic krypti ir kad tenk pozicijas uzdaryt,reik nemazai sekmes su tokia strategija.
Man labiau patika skaityta strategija kuri vadinas thirds angliskai,jos esme atidaryt pozicija kuri dalytus is triju,ir kai pasiekiam pirmus kelis pipsus y pliusa uzdarom 1/3 pozicijas ir perkeliam sl prie 0.
Taigi jei tava naudojami indikatoriai duod teisingus signalus kada yeit y rinka tai ar negeriau padidint atidaroma pozicija ~30%,zumazinant SL iki 0.5 vietoj to kad turet 1:1.5
Citatos pabaiga
Dėkui už labai geras pastabas. Taip,aš kartais uždarau dalį pozicijos, o dalį palieku judėti toliau. Tačiau pastebėjau, kad galutiniame rezultate tai rezultato labai nekeičia, palyginus su tuo, kai visos pozicijos uždaromos prie pirmo TP lygio. Taip yra dėl volatility  (neprisimenu lietuviško atitikmens). Kaina kildama daro pullbackus ir labai dažnai pasiekia entrace lygi. Rezultate lieka 0. Dėl to ir SL dedu kiek toliau - tiesiog kad nebūti pagautam mažo pullbacko žemyn, po kurio dažnai kaina juda pasirinkta kryptimi.  

Fx desertui: Dar apie strategiją 113

2011-05-15 11:10:31

Citatos pradžia mantas0  
  kaip supratau daytreidinimui naudoji maza depa? ar netaip supratau? ar atvirksciai depozitas didelis ir 100usd jau darosi mazoka?

jei naudoji nedideli depa? ar tai nesudaro problemu su SL ismusimu? nes kaip supratau gaudai nedideli kieki pipsu> aisku viskas priklauso nuo tavo sistemos 
Citatos pabaiga
Mantai,

100USD pelnas yra mažas palyginus su mano realia sąskaita ir dienos pelnais. Vaizdžiai pasakius, kai persėdi iš BMW, į Fiat'ą važiavimas nebe toks malonus. O norisi

Tikslas turi motyvuoti. O jei nemotyvuoja, tai arba jo atsisakai arba jį dar padidini. O šiuo atveju didinimas raiškia klaidą, nes prarasti daugiau nei 150USD TP/SL santykis 1x1.5) nuo 3'000USD yra 5 proc. O jei sandoriu per diena daugiau nei 2 ir visi nesėkmingi - 15 proc nuostolis. Tada jis "spaudzia" smegenis, ten kur savikontrolė Ir prasideda bandymai žūtbūt atsiloškti ir taip numalšinti praradimo skausmą. 

Taigi gerai, kol visas gerai. Bet tik viena klaida (kaip kad per didelis svertas šiuo atveju) ir pasipila virtinė nepageidaujamų rezultatų. Čia yra silpnoji visų mažųjų vieta. Aš neabejoju, kad rinkoj būtų daug daugiau sėkmingų spekuliantų, jei jie prekiautu tarkin su 1'000 , o su 100'000 .

Jei kam nesiseka su 1k demo sąskaita siūlau pabandyti atsidaryti 100'000 ir per mėnesį uždirbti kad ir 5'000. Suprasit, kad esat velniškai geras treideris. O bandymai tai pasiekti su 1'000 greičiausiai baigsis labai priešingai


Fx desertui: Dar apie strategiją 113

2011-05-14 20:16:13

Mantai,
radęs laiko įkelsiu kelis ateinančios savaitės treidų grafikus su komentarais į faebook blogą

Rizikuoju max 3 proc sąskaitos per sandorį. Šią savaitę iškilo seną bėda - kai prekiauji mažais pinigais, labai traukia atidaryti didesnes pozicijas. Ypač kai esi pripratęs prie didelių pinigų. Tiesiog 100 USD pelnas nemotyvuoja, o toks pats nuostolis jau per didelis konkrečiai sąskaitai.

Čia dar viena įdomi tema ateities pamastymams.

Fx desertui: Dar apie strategiją 113

2011-05-14 16:47:45

Citatos pradžia mantas0  
  sistema atrodo pakankamai paparasta, tik gaila paveiksliuko neina pasididinti, koki pelna ji nesa, metini? koki naudojate sverta? kaip supratau visas pozicijas uzdarote dienos pabaigoje? Citatos pabaiga
Mantai - didesnis paveiksliukas,  yra čia http://fxdesertui.blogspot.com/. Tiesiog nemokėjau jo padidinti spekuliantuose.

Apie metinį pelną kalbėti beprasmiška. Nes jis priklauso nuo daugelio faktorių , tokių kaip naudojamas svertas, sėkmė ir labiausiai disciplina. Dar reikėtu paminėti patirtį ir tikėjimą strategija. Viskas taip abstraktu, kad sunkiai pamatuojama. Bet kuri strategija vienam gali duoti 100 proc pelną per mėnesį, kitam - 100 proc minusą per dieną. Juk dirba ir uždirba ne strategij, o treideris.

O pamatuojamas tai tikslas ir rezultatas. Jei mėnuo baigiasi +25 proc, jis pasiektas. 

Taip, pozicijos uždaromos pakankamai greitai (nuo keliu minučių iki kelių val).

Ir pabaigai noriu atkreipti dėmesį, kad dažnai geriausi signalai būna pirmoje dienos pusėje. Kitą savaitę pasistengsiu prekiauti tik iki JAV sesijos atidarymo. 

Mokausi prekiauti JAV (išmokau) 13

2010-03-21 21:51:17

Esminis komponentas, kuris privalomas, kad uždibtum biržoje, ir kurio sunnyday neakcentavo, tai disciplina. 
Iš esmės prekyba biržoje tai žaidimas prieš save. Biržos negali kontroliuoti. Viskas ką gali kontroliuti - savo emocijas ir sprendimus. Yra skirtumas, kai reikia priimti sprendimą po 5 pralaimėjimų arba, kitu atveju - pliusų. Skausmas dėl praradimų ar euforija dėl pergalių apakina. Dėl to ir prarandami pinagai, nors atrodo yra ir "super" strategija ir žinių ir patirties. Viena silpnumo akimirka atima tiek kiek savaitė sąžiningo darbo. Ir vėl, atima ne kas kitas, o pats iš savęs.

Reikia nueit ilga kelia, kad tai suprastum, ir dar toliau, kad prekyba nekeltų emociju.

Sekminga prekyba tai busena. Likiu to nepamirsti. Kiekvieno kelias i ja labai individualus. Todėl bet koks  komentaras ar pamokynas gali būti tiek pat nereikšmingas kiek ir taiklus. Vienintelis patarimas kurį galima duoti žmogui stovinčiam šitame kelyje - Nesustok!

savass

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital