Išmoktos pamokos

Rullis | 2007-03-05 20:51 | perskaitė: 573
Išmoktos pamokos Iš pradžių skeptiškai žiūrėjau į rašančius dienoraščius, tačiau ilgainiui tai įvertinau kaip galimybę pažvelgti į savo veiksmus iš šono. N

Iš pradžių skeptiškai žiūrėjau į rašančius dienoraščius, tačiau ilgainiui tai įvertinau kaip galimybę pažvelgti į savo veiksmus iš šono.Neskaitau savęs aktyviu spekuliantu, bet po paskutinių korekcinių dienų teks kiek pakoreguoti savo nuostatas, nes tiek pinigėlių, kiek "prašvilpta" per savaitę užtektų ne vienoms geroms atostogoms:blushTikiuosi ši korekcija išeis į naudą, nes kaip kažkas sakė reikia mokytis, o tokios dienos kaip ši suteikia puikią progą.Šiai dienai mano išmoktos pamokos:

1. Savo portfelį išsklaidyti į gabaliukus ne tik pagal investavimo kryptis, regionus bet ir pagal taktiką: ilgalaikės ir trumpalaikės;2. Suformuoti ilgalaikio investavimo virtualų portfelį analogišką spekuliatyviojo portfelio dydžiui. Karts nuo karto daryti palyginimus, išvadas;3. Atsikratyti investicinių fondų, kurių negaliu parduoti EXTRA atveju;4. Išbandyti akcijų repavimą, po to kai pasijaus giliausias rinkos atodūsis (jei tokį pajausiu);5. Dalį investicijoms skirtų pinigų nukreipti į greito poveikio materialius projektus. Kartais rinkoje galima rasti neįtikėtinų pasiūlymų (kitaip sakant būti pasiruošus pasinaudoti šansu);6. Pati svarbiausia pamoka: peržiūrėti investavimo strategiją bei iš esmės imti tobulinti savo įgūdžius.Kadangi tikiu tuo ką darau, visiškai ramiai galiu eiti miegoti su viltimi išmokti sėkmingai investuoti.

Komentarai2007 03 05 21:34     #9354
visiskai pritariu nuostatu koregavimui.po paskutiniu ivykiu, sitai ir man teks padaryti:con
2007 03 05 22:03     #9364
o kokia tavo buvo investavimo strategija? Siaip jau investavimo strategiju kaitaliojimas, kaip raso protingi zmones,veda prie pinigu praradimo.
2007 03 05 22:26     #9366
tai ir sako zmogus, kad visai be strategijos buvo.
2007 03 06 05:43     #9369
dantistas. šiek tiek neteisus esi sakydamas kad be strategijos. buvau nusistatęs kaip ilgalaikis investuotojas, su pakankamai plačiai diversifikuotu portfeliu tiek regionų, tiek valdytojų atžvilgiu. Dabar keisis tai kad ilgalaikiškumas išliks didžiojoje dalyje mano investicijų, tačiau atsiranda naujas veiksnys: trumpalaikės investicijos arba kitaip dar - spekuliacijos ir investicijų koncentravimas (diversifikavimas bet kokiu atveju išliks). Sprendimas dalį lėšų skirti trumpalaikėms investicijoms iš dalies sąlygotas to kad paskutiniaisiais metais biržose pastebimas naujas neigiamas (o gal teigiamas) veiksnys - galimybė lanksčiai reaguoti į rinkos situaiją - pirkti - parduoti interneti. Šiai dienai turime pavyzdį kaip tokiu būdu rinkose gimsta panika.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital