Paradox :)

riesutuksius | 2007-09-04 15:37 | perskaitė: 1342
Paradox :) 2007.09.04Tęsiu užrašus apie dalykus, kuriuos ne iki galo suprantu.... įžangai pagyrų: spekuliantų puslapis, mano manymu, - ganėtinai puikus – gaus

2007.09.04Tęsiu užrašus apie dalykus, kuriuos ne iki galo suprantu....įžangai pagyrų: spekuliantų puslapis, mano manymu, - ganėtinai puikus – gausu informacijos, naudingi grafikai ir statistika, augantis lankytojų skaičius, diskusijų galimybė ir t.t. Šių dalykų pagrindu matau puikia galimybę pritraukti ir išlaikyti unikalią (intelektualią, išsilavinusią, siekiančią ir jau pasiekusią, uždirbančią ar dar uždirbsiančią daugiau nei vidutiniškai) auditoriją ir puslapio savininkams iš to pasipelnyti.

Aš matau tokią galimybę... (tuo pačiu pradedu matyt ir tokios galimybės žlugdymą... )))

Vat idomu ar spekuliantu asociacija turi kokia nors puslapio konsepcija, strategija, tikslus.. ? jei turi kodėl neviešina.... (klausimas daugiau retorinis, nes pagrindinis klausimas , kuris šiandien iškilo yra kitas)O būtent apie konkretų atvejį.. kokie motyvai veda „Spekuliantu sveikata“ temos moderavimą??

Bendrai, paėmus, diskusijų moderavimas, mano nuomone, veda tik prie auksčiau minėtos galimybės žlugdymo. Konkrečiose temose pvz. apie akcijas pilna bereikšmių ir ne į temą pasisakymų. Todėl žmonėm (apie kurių charakteristikas rašiau pradžioje), turintiem ką parašyti, nyksta motyvas rašyti šalia „floodo“, nyksta prasmė ir skaityti diskusijas, tuo pačiu ir lankytis puslapyje....

Visą šitą matant man kyla dyydžiulis klausimas, kas užplaukia moderatoriui, kuris sugalvoja ištrinti postus iš temos, kurios tematika leidžia filosofuoti, mąstyti, diskutuoti, ieškoti platesnių ryšių, priežąsčių, taip vystant įdomią, plačią diskusiją. Šiuo atveju, ne tik nyksta prasmė diskutuoti ir lankytis spekuliantų diskusijose, bet, manau, tai turėtų būti ir įžeidimas rašantiems diskusijų dalyviams.

Tai ir stebiuosi, kas skatina tokį neracionalų moderatoriaus elgesį?

?Ar tai Ego tenkinimas, jaučiantis svarbiu ir galingu, t.y. tokiu kuris, gali trint žinutes ir būt atseit viršesnis už kitus diskusijų dalyvius?? Atseit trinu protingas žinutes, o prie floodo liestis ne lygis?

?Ar čia jautimasis protingesniu- atseit“ vaikai aš geriau žinau, ką jum galima skaityt ką ne“?

?O gal čia tik vienkartinė diena? Gal kokia akcija moderatoriui baisaus nuostolio atnešė.. ar kita asmeninė problema, sukėlusi poreikį išsikrauti?

Ar kas kita??

P.S. idomu ar dienoraštis irgi bus ištrintas, kaip analogiška žinute forume )...

P.P.S. Norėčiau ir gerą žodelį apie moderatorių ištart , ištrynęs žinutę, parašė mandagia PM. Tas nėr taip blogai ...)P.P.P.S kaip rašiau, neįsivaizduoju „puslapio šeimininkų“ koncepcijos puslapio atžvilgiu.. Iš mano pusės atrodantis keistas ir neracionalus puslapio moderavimas, gal 100% atitinka numatytą puslapio koncepciją.. gal siekiama konkuruoti ir „perspjauti“ delfi ar biteplius.lt (ex banga.lt), o ne tapti pirmu puslapiu lietuvoje kuriame renkasi ir dažnai dalyvauja protingi ir uždirbantys.... tokiu atveju mano parašymai ir kritika negalioja......................................................................Na, nenorejau iškelt klausimo ?kodėl vyrai "geresni" už moteris, nei klausimo ?kas "geresni" vyrai ar moterys...Tenorėjau iškelt klausimą "Kodėl merginos/moterys/bobutės neinvestuoja??"Tuos "geresnumus", protingesnumus, aktyvesnumus paminėjau tik norėdamas suaktyvint pamastymus....

Sutinku, kad yra skirtumai, yra privalumai, yra trūkumai,yra daug sričių, kur dėl objektyvių priežąsčių viena lytis turi dominavimą, bet investavime yra asmuo ir yra birža. Ir tas asmuo, mano nuomone galėtų būti tiek vyras tiek moteris, bet kažkodėl taip nėra.... ?

Tegu, moterys būna "geresnes" arba ne, bet kodėl Jų daug mažiau biržoje? negi tikrai dėl to, kad moterys temoka "buy" ir nemoka "sell"...P.S. kazkodėl komentaruose mot. lyties atstovės daugiausia arba užsipuolė vyrus arba bandė įrodyti, kuris gi "geresnis", o vyrai pabandė atsakyti ir į klausimą, kodėl visgi moterų biržoje mažiau...2007.07.24Valdžioje, versle daug mažiau yra moterų nei vyrų. Vyrams lyg ir suprantama kodėl, bet va moterys užsispyrusiai tvirtina: “Mes irgi taip pat protingos, aktyvios, veržlios. Mes irgi sugebame analizuoti, daryti įžvalgas, priimti sprendimus, prisiimti atsakomybę ir t.t. Kartais net desperatiškai pareiškia – “mes net sumanesnės ir talentingesnes už vyrus, mes lyderiautume ir versle ir valdžioje, BET va, kad visur yra ta “vyrų dedovščina” kuri sutartinai stumia moteris lauk, BET mes einam gimdyti ir dekretinių atostogų, kurios trukdo siekti profesinės karjeros!!!!” Žodžiu, pagal populiarų posaky- kalta aplinka ....Aha, dabar pažiūrėkite kiek gi tarp spekuliantų yra spekuliančių! Iš aktyvių besireiškiančių viena dvi? “Tankete’s” ir “Arta’os” galite nepriskaičiuoti – jie vyrai!!! (tikiuosi nesususilauksiu nemalonumų paminėjęs valdybos vardą be reikalo )))

Kiek gi tarp 5500 prisiregistravusių spekuliantų vartotojų merginos/moterys. Kas dvidešimta, trisdešimta... ketur... ??TAPTI spekuliante nemaišo jokia dedovščina!

BŪTI spekuliante nepamaišys jokios dekretinės ir gimdymai!!

Tai kur gi Jūsų sumanumas “virinant” pelnus akcijų biržoje!

Tai kur gi Jūsų sugebėjimas analizuoti išsirenkant pelningiausias akcijas!

Tai kur Jūsų veržlumas ir greitas sprendimų priėmimas besikeičiančioje rinkoje!!!Tai kur, po galais, glūdi esminiai skirtumai tarp vyrų ir moterų, kurie lemia tokią situaciją?????>> Įgimtas didesnis saugumo poreikis ir rizikos vengimas??

??>> Genuose glūdintis įprotis rūpintis tik labai siaurais ir įprastiniais interesais – dirbu tai kas įprasta, nusiperku lupdažį, obuolį, kopūstą, gal dar į kelionę nuvažiuoju ir laiminga... Kaip senovėje – rūpinuosi tik namų židinių ir atliekų įprastinių 50 operacijų kiekį namų aplinkoje, o vyras rūpinasi išore, parneša grobį, plečia žemių valdas, susiduria su naujais iššūkias už namų sienų, sprendžia problemas??

:wink ??>> O gal čia moterų neatsakingumas– kailiniai, papuošalai ir kosmetika daug svarbiau nei racionalios išlaidos, kapitalo didinimas ir rūpinimasis ateitimi.......P.S. Nebandykite kaltinti moterų negerbimu J tai netiesa. Net rašiau antruoju, o ne trečiuoju asmeniu (“kur Jūsų”, o “ne kur Jų”), nors akivaizdu, kad dienoraštį pagrinde skaitys tik vyr. gim.

2007.07.20Nekart teko išgirsti ar perskaityti forumuose, net ir daug kur straipsneliuose teigiama, kad investavimo knygose pabrėžiama, kad tik patyręs profesionalas sugeba numaldyti tą psichologinį diskomfortą patiriamą nuostolingai pardavus akcijas.

O aš pardavęs su nuostoliu, galima sakyti, jaučiu net palengvėjimą, kad portfelyje nebėra nuostolingos pozicijos. Šalia to dar net jaučiu tam tikrą pakylėjimą, kad va dabar vėl galiu pradėt iš naujo, kad nauja investicija gali būti pelninga.Tai taip išeina, kad niekad negalėsiu savęs laikyti profesionaliu ir patyrusiu, nes nesugebėsiu susidoroti su tuo psichologiniu diskomfortu patiriamu nuostolingai pardavus akcijas.......Gal ir jum taip būna?2007.07.13Praūžus Ukebes akcija-atrakcija tikėtina atvedė naujų sielų į birža ir šiaip nemažai šurmulio sukėlė. Va ir mane paskatino pirmąkart į dienoraščio skilti parašyti.

Karts nuo karto pastebiu, kad mano nuomonė skiriasi nuo visuotinai paplitusios ir nelabai suprantu kodėl..... arba net kai kurie dalykai atrodo kaip koks neįtikėtinas paradoksas, kurio neįstengiu suvokt ...... Tai nusprendžiau, kad kai prisiminsiu ar pastebėsiu panašius dalykus –užrašysiu... gal čia užklys protingi žmonės ir padės man išsiaiškinti....Ir, be abejo, pirmas užrašymas susijęs su Ukėbė akcija-atrakcija. Visai nesistebiu, kad kai kurie susiduria su sunkumais apskaičiuojant kiek gi 3,1 lito sudaro procentų nuo 5 litų. Nesistebiu, kad tas pats žmogus (kurių be abejo net ne vienas) kelis kart per diena klausia “o kiek aš gausiu akcijų?” ir pan. Bet truputi stebina tas, kad kalbai einant apie piniginius reikalus ir galimybę užsidirbti, žmogus tingi perskaityti kelis puslapius oficialaus prospekto ir klausinėja forumuose, kur info tikslumas ir patikimumas kelia abejonių....!!!Ir niekaip negaliu suvokti vieno dalyko-

Kaikurie sugebėjo išsiaiškinti kelis dalykus:

1.Kad II etape gali dalyvauti ne tik buvę akcininkais susirinkimo metu.

2.Kad pateikta paraiška neįpareigoja pirkti nurodyto viso kiekio.

3. Kad galima pertaisyti iš naujo paraišką.Tai vat, niekaip nesuprantu kas skatina žmogų apie tai “triūbyti” į forumą!!!!???Man šitą situaciją norisi supaprastinti ir perfrazuoti į tokią: Einate jūs tarkim Akropolyje (ne Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojai nesupykit- jūs galit įsivaizduoti, kad einate centrine miestelio turgaus dalimi) ir pamatote ant grindų besimėtančius 20 ir 50 litų banknotus (kokių 50vienetų). Ir kad pradedate išsišiepę iki ausų iš laimės visa gerkle šaukti: “Žmonės, žmonės!!! Žiūrėkit!!! Kiek banknotų mėtosi!!!!!!Tai gal jūs galit man paaiškint, kodėl daugelis taip elgėsi??????????????????????

Jei dauguma būtų elgųsis racionaliai ir nešaukus didžiosiomis raidėmis mano minėtų trijų punktų, tai paraiškose akcijų kiekis būtų viršytas ne 2600 kartų, o gal 2000 gal 1500, o gal tik 1000 kartų, kas savaime reikštų uždarbį iki 1600 litų didesnį nei dabar.Tai kame priežastys, tokio savo potencialių pinigų išmetimo???

??>> Noras pasipuikuoti prieš visus....?....... bet argi ne per brangus tas pasipuikavimas...

??>> Viduje slypintis dosnumas ir labdariškumas....?........ bet tai kokia čia labdara, kai iš vienų atimi ir atiduodi kitiems....Galima kažko nežinoti, galima kažko nemokėti, bet čia ne tai, čia skriaudimas savęs, kone ėjimas prieš žmogaus prigimtį, prieš gamtą!! (ar Dievą, kaip kam patogiau)...... ?? kame gi glūdi tokio elgesio priežastys??!!!!!NA TIKRAI NESUPRANTU???????

Komentarai2007 07 14 09:23     #10714
UKB, nezinantiems kas yra akciju rinka, dave ne zuvi, bet meskere. O siaip, jei jau paminejai Dieva, tai vienas jo isakymu - alkana pamaitinti, istroskusi pagirdyti.
2007 07 14 10:35     #10715
[b]riesutuksius[/b], na kaip gi tai gali buti neaisku? Prie kortu stalo pirma kart sedanciam naujokui irgi duodama islosti viena kita partija, kad azartas isuktu O jei rimtai, kadangi pakalbinau ne viena pazystama eiti eile atstovet, tai isvardinsiu savo argumentus: 1. Yra zmoniu, kurie turi pinigu, bet birza jiems vis dar asocijuojasi su kazino arba jie neturi laiko, ryzto pirmam zingsniui. Taip, tai protingi issilavine zmones, uzdirbantys nemazus pinigus. Yra tokiu. Kodel nepaimti ir neatvesti ju uz rankos parodant, kad cia tikrai galima uzdirbti. Kuo daugiau nauju pinigu ateis i rinka, tuo juk geriau mums visiems... 2. Kodel nepatarus geram draugui nueiti pasirasyti siai emisijai. Juk jis pasiemes ~1K pelno, pastatys tau gera bonke O as pats tik viena kita akcija maziau gausiu 3. Na o baigiant manau, kad pats bankas turetu buti suinteresuotas nedaryti cirko. Nesolidu juk. Aisku, kolkas tai labai gera doze pigiaus PR'o Panasu i sena gera reklama, kurioje sakydavo: "Reikia pinigu... reikia pinigu... Pinigu YRA !!!"
2007 07 14 11:17     #10716
cool
2007 07 14 13:19     #10717
Riesutuksius Labai paprastas motyvas! Tam kad mano portfelio verte didetu reikia "nauju" pinigu. Uzsienio pinigai jau atejo, o dabar reikia sviezienos. Gi pats turetum zinot kaip akcijos "uzkabina". Toks "lengvas" uzdarbis. Taigi uzdirbs 1K, o ides dar 30K. Kas daugiau uzdirbs as ar jis. Zinoma as. Keista, kad tik 3K zmoniu atejo pasiimti lengvo 1K litu. Neisprusimas!!!!! Ar jau tiek turciu ant Lt, kad 1K nepinigas. O siaip meskalepeska smulkiau isdeste reikalo esme.
2007 07 14 16:15     #10718
Patariau kolegai eit ir apsipirkt, nors jis nežinojo ir parekomendavau imti viską keliskart. Jis nusipirko 4 kart daugiau nei aš, nes nesivedžiau žmonos, uošvių ir t.t. Aš nuo to tikrai nenubiednėsiu ir bambos pavydas visiškai negraužia. Tai kas man skirta pasiimsiu šiame gyvenima aš pasiimsiu. Užtat džiaugiuos kai kolega padėkoja, vis pinigas kitas jam į kišenę.
2007 07 14 16:57     #10719
Man irgi buvo keista kai vieni per kitus reke - as jamu visa kieki, ir dar ant zmonos/tevo/brolio. Geram draugui patarti aisq negaila, bet kam rekti garsiai , kad 20, 50, 100 litu bonknotai ant zemes metosi ? Geriau susirinkti tyliai.
2007 07 14 20:12     #10720
Jo, dabar labai daug tikimybes, kad dauguma situ stovejusiu eilej pirks ir per birza Ukebes. Taip, is pradziu kainai tas bus tikrai gerai. Bet man jau dabar akyse matosi kokie panikos protrukiai gali pasireiksti isgirdus kazka, kas nelabai graziai skamba. Bet vel gi, gera galimybe uzsipirkt su nuolaida.
2007 07 15 07:15     #10721
Kad prikalbinti draugus, kolegas ir pazystamus, tai cia viskas normalu ir apie tai net klausimai man nekyla. Jus va paminit pastatyta bonke, padeka ir pan., tai suprantami ir zmogiski motyvai. Bet "sukaudamas" i foruma nauju zmoniu nepritrauksi, tik suaktyvinsi jau besidomincius, taciau sioje situacijoje nesusigaudancius, tuo paciu apkarpant savo potencialu pelna. O norint pritraukt nauju sielu, spekuliantai.lt vardu galim buvo spaudai pranesimus platint dar pries pat II etapo pradzia )
2007 07 15 12:59     #10722
1000 - 3000 litu uzdarbis - ne ta suma del kurios butu kuriamos informacijos slepimo strategijos. Neabejuju kad yra daugybe zmoniu kurie is viso nesivargino "pajudinti uzpakali" kad pasiimti ta 1000 Lt, netgi turedami visa informacija. O placiau ziurint, bet kurios naudingos informacijos paviesinimas mazina investuotojo potencialu uzdarbi. Tai imkim visi vien tik reklamuoti turimas akcijas, peikti visas likusias - tokiu budu www.spekuliantai.lt taps labai vertingu informacijos saltiniu.
2007 07 15 13:13     #10723
Taksistas, nereikia persukti situacijos is kitos puses - ne apie slepima kalba. Specialiai ir pateikiau is principo adekvacia situacija su besimetanciais banknotais. Situacija adekvati, pasekmes adekvacios, taciau elgesys skirtingas, vat ir noriu suvokt nors apytiksliai to skirtumo priezastis.... tie kurie del 1000 "nejudina uzpakalio" ir forumuose nesukauja. Cia kita kategorija. Ir tau zinomos informacijos paviesinimas iki tu padarai atatinkama sprendima, vienareiskmiskai daro neigiama itaka
2007 07 15 14:23     #10724
mylek savo artima kaip pats save.. na viena karta vienas pareklamavo, kita karta kitas, tai lyg apsikeitimas nuomonemis, o kaip suprantu tam sitas forumas ir yra. Beja o tamsta esi tikras tipiskas lietuvis- pavydus ir dar akropoliu fanatas ;-)
2007 07 15 19:03     #10725
Beja o tamsta esi tikras tipiskas lietuvis- pavydus ir dar akropoliu fanatas ;-) [red][/red] originalus apibudinimas
2007 07 15 19:29     #10726
1000Lt čia daug ar mažai? Valdovė šachmatų partijoje argi ne geriausia figura? Argi neteko aukoti valdovės, tam kad laimėtum partija?
2007 07 16 06:13     #10727
Aha, shachmatu strategiju virtuozai!!! Paaukoja, karaliene ir jau kitoj eiluteja klausia ar pestininkas gali eit i sona ir ar galima eit du kartus is eiles.......
2007 07 16 07:04     #10728
++++ Man toks klausimas irgi kilo........deja atsakymo nezinau
2007 07 16 07:54     #10729
riesutuksius, nebuk toks pavudus ir gobsus. Uzteks to UKB visiems.
2007 07 16 08:28     #10730
Palyginimas... - Ant žemės gulinčių pinigų dalinimasis su kitais yra labai realus ir akivaizdus, be to, radus pinigus dauguma garsiai nešauks, nes moralė reikalauja juos grąžinti pametusiam. Tuo tarpu UKB akcijos gaunamos visiškai legaliai/moraliai. Todėl ir giriamasi (kiekvienas žmogus mėgsta pabūti informacijos agentūra) bei dalinamasi bet kokia info - taip galima pasirodyti "žiniuku" (mums reikia ne tik pinigų, bet ir garbės), juolab konkurentai dėl akcijų nemenkiau informuoti ir sunkiai įtikėtina, kad čia slėpdamas info gali laimėti kažką apčiuopiamo.
2007 07 16 12:52     #10731
Teisingai. draugam agituot viskas gerai, močiutėm gerai, nes jos pusę k tau atiduos arba bent butelį, o mano močiutė išvis nieko neimtų, tik va tas šūkavimas su tais pačiais klausimais atrodė nesąmonė....Prospektą paskaitai ir viskas aišku, pasuki į UB ir viskas aišku, pagaliau buvo klausimų, į kuriuos puslapyje prieš tai buvo atsakyta.
2007 07 16 13:46     #10732
didysish, pasuki i UB ir tampa dar labiau neaisku, nes pakelusi mergaite sako ne taip kaip yra is tikruju, o taip kaip jai atrodo. Patikrines isgirsta info, supranti kad geriau buvo isvis ten neskambint.
2007 07 20 13:02     #10764
Kaip kaži būtų buvė tau su Alytaus tekstile... Galėtum visai nuo pradžių pradėt Asmeniškai jokio pakylėjimo sėdint minuse nejaučiu. Nebent reikia su suminiu pelnu sužaist
2007 07 20 13:04     #10765
Zvidas, tai as ir rasau, kad ne sedint, o atsikratant minuso )
2007 07 20 14:42     #10766
taip iseina, kad kazka jauti - palengvejima ar etc. Iki pilnos nirvanos reikia tustumos
2007 07 20 14:48     #10767
Pardavus minusine poza visada palengveja. Psichologinis diskomfortas buna iki pasiryzimo parduoti. Vat sugebejimas ji nugalet(ar jo neturet) ir laiku bei ryztingai fiksuot nuostoli - yra profesionalo pozymiai.
2007 07 21 00:12     #10768
Dar vienas variantas buna, kai parduodi minusine poza, o paskui traukinukas nuvaziuoja jau be taves, blogiau nebuna, todel stengiuos tokiu klaidu nebedaryti
2007 07 24 14:05     #10789
Ne tam leidinyje agitacija parasei - reikejo bent i koki "Stiliu" idet...
2007 07 24 14:08     #10790
Nu cia tai idomiai dienorastis surasytas. Liuks, turbut koki cosmopolitan perskaitei ir isgerei?
2007 07 24 14:24     #10791
Seniai zinoma apie vyru ir moteru skirtumus. Tad nekonkuruosime. Nebent kokia Agata ar Ieva, kurias paskui suvarto. Sioje srityje daugiau ramiai stebinciu ir veikianciu moteru, nei plepanciu (mano komanda 18 moteru) ir apie analitini prota neverta kalbeti, moteru jis intuityvus, o tai reiskia toliau pazenges, laaabai atsiprasau, tai faktas, o ne bites igelimas. Nekonkuruokime, geriau gerbkime skirtumus ir mylekime vieni kitus.
2007 07 24 14:26     #10792
va cia tai dienorastis!
2007 07 24 15:12     #10793
riesutuksius, na dejote tai dejote, cia panasiai kaip ir pasakymas "visos jos tokios" tik realybe tokia, kad kiekvienas zmogus individualus, su savais interesais charakteriais ir gabumais. vat tik man smalsu pasidare kaip gi su riesutuksius`u? kur irodymai apie jusu izvalguma, atsakomybe, analizes ir pan?
2007 07 24 15:26     #10794
to Bitute [i]ir apie analitini prota neverta kalbeti, moteru jis intuityvus, o tai reiskia toliau pazenges, laaabai atsiprasau, tai faktas, o ne bites igelimas.[/i] Butent, todel tikriausiai istorijoje matriarhatai ir zlugdavo. Nes kaip sakant labai pazenges protas linkes i susinaikinima
2007 07 24 16:20     #10796
Oho, panašu, kad tau seime teks apsilankyti, kaip minimum
2007 07 24 17:26     #10797
laukiame Agatos komentaro...
2007 07 24 17:35     #10798
Citata; (kaži iš kur): Mes irgi taip pat protingos, aktyvios, veržlios. Mes irgi sugebame analizuoti, daryti įžvalgas, priimti sprendimus, prisiimti atsakomybę"... už išleistus pinigus. Deja, tačiau NORĄ uždirbti pinigus (arba didelius pinigus) rodo dažniausiai (97%) vyrai. Moterys rodo savo išmonę, įžvalgą, sugebėjimą analizuoti, atsakomybės jausmą, veržlumą, ypatingą nuovoką, atvirus jausmus, šaltą apskaičiavimą, ugningą` iškalbą ir pan. tik kai nori IŠLEISTI pinigus. Todėl jų spekuliantai.lt bus (artimiausius 50 metų) mažuma. Klasiko dienoraščiai prisiminti ( pas mane variantas tip top) http://www.spekuliantai.lt/journal.php?m=page&p=481 http://www.spekuliantai.lt/journal.php?m=page&p=469 Ir atskleidžiantis esmę (pats geriausiai mano subjektyvia nuomone): http://www.spekuliantai.lt/journal.php?m=page&p=503
2007 07 24 17:39     #10799
Laba diena Džentelmenai, visai sutinku su Jūsų nuomone.Tik norėčiau atsargiai pastebėti,kad protingą žmogų ir taip pastebi visi,nebūtina pirštu į save rodyti.
2007 07 24 18:40     #10800
Teisingas pastebėjimas. Vyrai spekuliantai pinigus uždirba, jų žmonos juos išleidžia. Tai kuris protingesnis?
2007 07 24 18:46     #10801
mmm, jos protingiau už vyrus išleidžia.O vyrai protingiau už jas uždirba
2007 07 24 19:03     #10802
to Denisas Zlugdavo ir "patriarchatai" Kodel gi analitiniai protai negali suvokti. kad absoliuti harmonija-vyras+moteris. Siaip tai viena likusi moteris isgyvena, kartais ir klesti, o vienas vyras-arba apsileidzia arba iesko kitos O analitinis protas siaip intuityvaus dalis, intuityvaus placiaja prasme,
2007 07 24 19:16     #10803
To Bitute Zlugdavo ptriarchatai, bet daug kartu maziau nei matriarchatai. "Siaip tai viena likusi moteris isgyvena, kartais ir klesti, o vienas vyras-arba apsileidzia arba iesko kitos" Del sito nesutinku, galiu atveti maziausiai du egzempliorius, kurie neapsileide ir neiesko
2007 07 24 19:18     #10804
Nemazai yra besidominciu, bet labai mazai sugebanciu surasti puslapius su informacija. Ir tuo labiau jame reikstis.
2007 07 24 20:06     #10805
Ką tik pastebėjau šį dienoraštį.Pageidaujant Feningui,tenka rašytiŠiaip riešutuksio straipsnelis labai tikslus.Niekada realiame gyvenime nesu susidūrusi nei su vyrų diskriminacija,nei su "diedovščina",atvirkščiai,vyrai daugiau rodo pagarbos moteriai,nei vyrui.Per gyvenimą teko būti keturiuose pavadinkim "klubuose",kuriuose buvau arba esu vienintelė moteris.Ir tik viename kartu su savo vyru.Mes turime ir bendrų,ir skirtingų interesų.Niekada nejaučiau bendravimo problemų.Vienodai gerai jaučiuosi ir vyrų,ir moterų kompanijoje.Aš žiūriu į žmones,o ne į jų lytį.Darbe man labiau patinka dirbti su moterimis,jų reakcija greitesnė.Bet vėl gi,tik tam tikrose srityse.Ne visur svarbi greita reakcija,kai kur reikia gero rezultato.Nors moterų rezultatai taip pat būna geri.Moteris moteriai nelygi.Tiesiog yra darbų,kurie geriau sekasi vienai ar kitai lyčiai.Priešprieša man nesuvokiama. Jei žiūrėti į vyrams ar moterims būdingus bruožus,tai vyrams priskirčiau:mažiau dominuoja pavydo jausmas,didesnis dalykiškumas rimtuose reikaluose,mažiau smulkmeniški,filosofijose kietesni,ir šiaip jų daugiau "kietų vyrų",mažiau linkę į intrigas. Moterims labai stiprus pavydo jausmas,pavydi,nors nėra dėl ko,bet šiaip kad pavydėti.Juokinga situacija iš gyvenimo-viena pažįstama gražiai rengiasi.Paprašiau jos siuvėjos adreso.Išleidau pinigų medžiagoms,laiko prisimatavimams,bet kelnės tokios...kad galiu tik stačia stovėtiGan nepatogu,jei kas pasiūlo prisėsti,belieka tik pasiteisinti,kad turi hemorojų.Klausiu kitos draugės,kaip čia yra,ar ji taip pat visur stovi...Na,supratote...Bet nesupykau,tik sugaišto laiko buvo gaila.Prigimtis yra prigimtis.Tarp vyrų tokia situacija neįsivaizduojama.Šiaip turiu labai gerų draugių,bet labai gerų draugių daug nebūna,tai natūralu.
2007 07 24 21:00     #10806
Nu gi superinis moteriskas manifestas!
2007 07 24 21:05     #10807
Agata, gal Jus ne moteris ?
2007 07 24 21:13     #10808
visai idomus dienorastis
2007 07 24 21:58     #10809
Bliuzai,jei tu normaliai bendrauji su moterimis,gal tu ne vyras?
2007 07 24 23:11     #10810
Tai kad atskira moteris gali konkuruoti su vyrais, nereiskia, kad tai turi tikti visai visumai. Ir apskritai, jei pripazistam skirtumus tarp lyciu, tai akivaizdu, kad vienai veiklai labiau tinka vyrai, kitai - moterys. Vienos savybes yra nulemtos genetikos, kitos - visuomenes ir istorijos. Musuose iprasta, kad gydytojai - tai moterys, bet kitose salyse dauguma gydytoju yra vyrai. Grynai kulturu skirtumas. Taigi jei maziau yra moteru tarp analitiku ar investuotoju, nereiskia, kas jos nusileidzia vyrams. Ir apskritai viskas priklauso nuo aplinkos salygu. Vienuose vystymosi laikotarpiuose labiau vyrauja tokios salygos, kurios suteikia pirmenybe moteriai, kituose - vyrui. Tai, kad matriarchata pakeite pakeite patriarchatas visai nereiskia vyro pranasumo. Tiesiog siuo metu visuomenei yra patogiau, kad dominuoja vyrai. Bet nezinia, ko reiks ateities visuomenems .
2007 07 25 05:42     #10811
Norejau kazka rasyti, bet paskui pagalvojau, kad cia amzinas gincas ir nebenoriu nieko rasyt. Gal tik pasakysiu taip: tegyvuoja lygios galimybes ir tebunie atseiketa kiekvienam/-ai pagal ju asmenines galimybes.
2007 07 25 07:07     #10813
Kas galėtų išversti: "intuityvus protas"? Čia gal toks "protas", kurį turi visos čigonės-būrėjos? Ar tai protas, kurio veiklos rezultatai labai koreliuoja su tikimybių teorija?
2007 07 25 09:04     #10815
To Bertas Manau, tau isaiskinti perdaug sudetinga. Pabandyk paskaityti Swami Vishnu
2007 07 25 09:16     #10817
Mano nuomone,šiuo laiku moterims,bent jau baltųjų visuomenėje, yra suteiktos ypatingai geros sąlygos.Kažin,ar buvo dar kada tokie laikai?Ir džiaugtis reikia,kad moterims nėra priskirta šeimos išlaikymo prievolė.Vyras-stiprioji lytis,moteris-silpnoji.Nuo senovės buvo,kad vyras nudobia žvėrį,partempia į būstą,moteris paruošia valgyti,gimdo vaikus ir jais rūpinasi.Tai žmonijos išlikimo sąlyga.Ir dabar dažniausiai vyras rūpinasi tuo "žvėriu",bet moterys turi sąlygas ne vien prie puodų sėdėti(nors ir to reikia,kitaip bus išsigimimas).Juk tik kvailys gali trokšti sunkesnio gyvenimo,ir dar reikalauti-man nesuteikiat galimybės sumedžiot žvėries,jei prileistumėt,aš tai padaryčiau geriau už jus.Šiuo metu yra - prašau,imk šautuvą ir eik į mišką.Bet tai neprivaloma.Ar gali būti geriau? Kas liečia lūpdažius visokius,tai išplaukia iš Indrajos straipsnyje aprašytos situacijos apie pinigus.Pinigus labiausiai mėgsta tas,kuris pats jų neuždirba. Patikėkit,jei norėčiau,galėčiau toną "lūpdažių" nusipirkti.Bet man tai paprasčiausiai atrodo kvaila.Ir dar pastebėjau.Kuo gyvenime turėjau mažiau pinigų,tuo daugiau jų skyriau "lūpdažiams".Gal todėl,kad įdomu būna tik tai,kas sunkiai pasiekiama,o kas tampa lengvai pasiekiama,nuobodu. Taigi,realiame gyvenime diskriminacijos nepatyriau.Šiame forume "patraukimą per dantį" kartais jaučiu.Visgi virš 5000 vartotojų...ko norėt.Gyvenime turi galimybę atsirinkti,su kuo bendrauti,o čia nepasirinksi.Nors moterų čia nedaug,bet,jei pastebėjote...net šiame dienoraštyje..."špilką" mestelėti jaučia malonumą... Kvaila pykti ant žmonių,kuriuos valdo prigimtis.Jie bejėgiai prieš ją.
2007 07 25 12:13     #10819
Bitute, panašiau į tai, kad ne man suprasti per daug sudėtinga, bet tau paaiškinti... Aš paaiškinčiau taip, jei žinočiau: kai žinai - tai žinios, kai analizuoji ir supranti - tai loginis mąstymas, kai atspėji - tai sėkmė, kai ... - tai intuicija Svarbu, kad paaiškinimas nebūtų toks "2x2=5, bet ne jums tai suprasti"! . Kita vertus, daug pasako kažkokios mistinės intuicijos prichvatizavimas (priskirimas sau) ir jos išsižadėjimas, kai tik pradedama mąstyti kitaip, kokybiškiau... P.S. Višnu siūlau neskaityti.
2007 07 25 20:10     #10825
Tikrai taip. Proto evoliucijos nesugebeciau trumpai aiskiai isdestyti. Parasius apie tai dvi eilutes tikrai nesuprastum ir vel butu sypseneles "apie cigones-burejas". Gerai Agata raso "Kvaila pykti ant žmonių,kuriuos valdo prigimtis". Juk ne gyvuliai esam, kad prigimtim valdomi gyventume. Emocijos blokuoja mastyma. O intuicija ir mokslininkai pripazino. Jos nieks neprichvatizuoja, ji yra. Kartu su vyru analitiniu mastymu, papildant viens kita, galim labai daug. Tik ne visi tai zino.
2007 07 26 05:04     #10827
pritariu Agatai del geru salygu moterims siais laikais. Lygios galimybes yra, tik ne visos moterys sugeba jomis pasinaudoti - jos pacios statosi sau psichologinius barjerus pagal senus stereotipus. Pvz., i tai, kad dauguma verslininku, vadovu/direktoriu - vyrai , jas "atmusha" nuo noro siekti tos pozicijos. "Ai, vis tiek netapsiu, juk ten monopoli laiko vyrai...tai kam siekt.." - su tokiom mintim teko sutikt nemazai moteru/merginu. Truksta valios ? ryzto ? o gal tiesiog NORISI buti silpnaja lytimi ir nekonkuruoti su vyrais ? Juk neimanomu dalyku nebuna - neimanomais dalykus paisho tik klaidingas poziurus. Taigi nereikia nieko kaltinti diskriminacija . Net ir kai koks SILPNAS vyras "ikanda" savo pastaba moteri, kiekviena STIPRI moteris gali uz save pakovoti (cia bravo Agatai) neshukaudama "diskriminacija ! diskriminacija ! " ir nevaidindama aukos.
2007 07 26 17:31     #10832
"sunki diskusija, bet idomi". Siaip nemanau, kad moterys yra diskriminuojamos Lietuvoje. Kas patiko, kad kazkuri is merginu paminejo, jog pacios moterys savo mastymu pavercia save nepilnavertemis uz tai paskui ir problemos.
2007 07 26 18:04     #10833
Visada palaikau moteris ir jas sau skaitau lygiom. Nematau del ko cia diskutuoti, tiesiog kaip saket papildykim vienas kita ir busim laimingi .
2007 07 26 18:46     #10834
Nereikia pamirsti, kad apskritai Lietuvoje investavimas dar daugeliui "tamsus miskas" ir nera masiskumo. Tiesa paskutiniais metais labai intensyviai mas-media prisideda prie sio reikalo populiarinimo, o ir teigiama rinkos kryptis lengviau itraukia naujus zmones. Manau tik laiko klausimas, kada investavimas taps norma, o tuo paciu ir moteriskosios gimines atstoviu bus cia zymiai daugiau, o gal net daugiau nei vyru... Palyginimui galim prisiminti ne taip seniai (na bent man tai "ne taip seniai" ) buvusi egzotiska vaizda - moteris uz vairo, kas dabar yra norma...
2007 07 26 19:14     #10835
Teko bendrauti su amerikiečių šeima, tai visas šeimos akcijų ūkis -moters rankose, nors pinigų daugiau uždirba vyras. Žmona perka, parduoda, konsultuojasi su makleriais dėl perspektyvesnių akcijų. Vyras tik retsykiais pasidomi, kaip sekasi. Manau, kad ir pas mus tokių šeimų vis daugės.
2007 07 26 19:26     #10836
is kur istraukei kad moterys neinvestuoja? linkiu kada nors pamatyt kokios maklerines sandoriu isklotines.... patikek, moteru ten daugiau nei vyru
2007 07 26 19:27     #10837
1. Moterys realistes - supranta kad iš spekuliacijų neprasigyvens. 2. moterims norisi saugumo - biržos rizika joms nepatraukli. Terminuotas indėlis - jų mėgiama investavimo rūšis. 3. Moteris geriau jaučiasi "ivestavus" atliekamus 3.000 Lt į žiedą su briliantu, negu į neapčiuopiamas akcijas. O juk moteris labai svarbus emocinis faktorius. 4. Moterys nėra adrenalino narkomanės, todėl biržoje ir kazino (vienų) jų sutiksi rečiau. 5. Latvių mokslininkai :-) nustatė kad skiriasi vyrų ir moterų smegenų veikla : [u]Vyrai[/u] Koncentruotas mąstymas; Mažiau ivystyti kalbos centrai; Į uždavinį orientuotas mąstymas; Didesnės smilkininės smegenų skiltys - geresnis greičio įvertinimas, trimačių objektų įsivaizdavimas ir matematinių uždavinių sprendimas. [u]Moterys[/u] Išplėstinis suvokimas; Labiau ivystyti kalbos centrai; Mąstyme dalyvauja abu smegenų pusrutuliai; 40 procentų didesnis nervų pluošto tinklas, jungiantis smegenų pusrutulius.
2007 07 26 19:39     #10838
Kodėl merginos/moterys/bobutės mažiau investuoja už vyrus?Čia jau sugebėjimų nebeliesim. Netekėjusios merginos investuoja pinigus į "lūpdažius".Ir neskaitau to prasta investicija.Ištekėti už to,kurio nori,o ne to, kuris "tik ima" - labai svarbus dalykas gyvenime.O vyrų pirmam žvilgsniui tai svarbu. Moterys sugaišta daug laiko su vaikų priežiūra,auklėjimu,buitimi... Bobutės - juk ir "diedukai" investuoja mažiau,negu "jaunikaičiai".Tiesiog Lietuvoje tai dar nauja.
2007 07 26 19:54     #10839
Beje ,pirmas investicijas akciju rinkoje padare mano brangioji.As palaukiau kelias savaites ir...apsipirkau pigiau,bet as buvau Nepirmas:cry
2007 07 26 20:04     #10840
to trintukas dėl maklerinių sąrašų ar esi su tuo susijes? matei tuos sarašus? butų idomu.. Neprieštarausiu tam. ir statistikos pavyzdį iš sarašo pateiksiu 65. A.Spekulentaitis 66. G.Spekulentaitienė 67. J.K.Spekulentaitienė (suprask vyresnioji..) 68. R.Spekulentaitytė Sarašinis vyrų ir moterų santykis pilnai gali išeiti vienas vyras prie trijų moterų. Va čia ir Lenino posaky apie statistiką galima pacituoti... Ta tema ir apklausa puslapy galima būtų padaryti.. po kiek gi skirtingų asmenų saskaitų valdo eilinis spekuliantas
2007 07 26 22:26     #10841
pati sio dienorascio mintis gimdo nesuderintu priespriesos minciu eiga.
2007 07 27 07:04     #10844
"Net ir kai koks SILPNAS vyras "ikanda" savo pastaba moteri..." Atsiprašau, o kritika apskritai įmanoma? Ar visi, dėl kažko kada nors sukritikuojantys moterį automat. tampa silpni ir "kandūs"?.. Apie kokią čia stiprią moterį tada galima kalbėti.
2007 08 19 14:32     #11031
Pabandžiau atkreipti savo dėmesį į šį klausimą.Pažiūrėkim: 1663m."Boilas laikė eksperimentus pastangomis perprasti Dievo veikimą ir buvo įsitikinęs,kad juos dera atlikti pagarbiai.Prieš pradedant eksperimentą iš laboratorijos būdavo išprašomos visos moterys,baiminantis,kad jų neprotinga prigimtis paveiks rezultatus."(Iš "Likimo pirštas" IAIN PEARS). "Dabar buvau subrendęs vyras,subrendęs tiek,kad galėčiau logiškai mąstyti(aukščiausia būsena,pasiekiama tik vyrams,Dievo valia neprieinama vaikams,gyvūnams ir moterims)."(Tas pats šaltinis). XX a. šeštas dešimtmetis.Nustatyta DNR struktūra mokslininkų kvarteto iš Anglijos.Šiame kvartete - viena moteris.Būtent ji atranda grafinį geno atvaizdą.Tačiau slepia tai nuo kitų trijų vyrų. "Ir ko gi norėti,jei moterims net draudžiama lankytis personalo kambaryje".Pietauti reikėjo persirengimo kambaryje... 2007.08.19 - ekrane išvystu nelabai man girdėtą terminą "filosofomoteriškai"... Na ir ko gi reikia iš tų moterų tikėtis? Ir taip ganėtinai neblogai jos laikosi tokioje aplinkoje...Kažin kaip vyrams eitųsi...šimtmečiais pastačius į žemesnę kategoriją...
2007 09 04 19:12     #11142
Kartai apima nuojauta, kad tendencingai manipuoliuojama tais 5k. cia uzsiregistravusiu vartotoju Kol kas veju sia minti kaip paranojos apraiska... Bet reik pripazint, kad go, go veikia priesingai.
2007 09 05 07:57     #11148
Nu aš tai pritariu šiai minčiai. Tik nemokėčiau pats taip sukurt. Tingisi biski
2007 09 05 17:26     #11155
Keista mintis man čia kilo.Dieną prieš tą akciją kažkodėl pagalvojau dėl duomenų saugumo-ar negali užlūžti serveris?Nuvijau tas mintis.Užlūžodėl subjektyvių priežasčių.Bet aš ne apie tai. O jei pradingtų duomenys ne dėl subjektyvių priežasčių?Jei dingtų Ashamano mintys?Man būtų tragedija. Kopijuoti juk neturime laiko,net perskaityti vos spėjam... Mes įmonėje kasdien darome kopijas į skirtingus kompiuterius.Dingti gali...na max dviejų dienų duomenys.Viskas atstatoma. Gal be reikalo panikuoju?Tikiuosi,kad technika tvarkoj
2007 09 07 06:51     #11160
riesutuksius, o gal tau labiau reikalingas ne investuotojų saitas, o jogų-filosofų? Visiškai pritariu moderams. Tavo įvardintas flood'as investavimo temose man yra vertingesnis nei ta "namudinė gyvenimo filosofija". Susirinko pretenZentai į gilius mąstytojus, mat.
2007 09 07 07:02     #11161
PS. Manau, kad tema "Spekuliantų sveikata" yra tiek pat spekuliantų, kiek ir vairuotojų, mokytojų ir pan. Galėtų būti bet kuriame kitame saite. Beje, kalbant apie sveikatą ir jos palaikymą ar saugojimą, tai ten 100% postų - flood'as.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital