Petras Kurmelis | Žinutės

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-04-07 15:04:44

Bus neįtikėtinai žemos kainos už muomą. Butų kainos taps juokingos, lyginant su dabar esančiomis... Visa tai tikrai bus. tačiau ar žinote, ką tai reiškia? Ogi tai reiškia defliacinius reiškinius krizės fone, kurie yra priešingi infliacijai. Nesvarbu, kokia tuo metu bus infliacija, o gal net ir devalvacija - butai bus košmariškai pigūzzz, tačiau neįsivaizduojamai brangūzzz tuo pat metu. Butai vis pigs ir pigs spaudžiami krizės sąlygų ir rinkos veiksnių, tačiau žmonėms jie brangs (atsiprašau, brangzzz), nes bus brangus litas, už kurį tie butai gali būt perkami (infliacija čia ne prie ko). Vat ir turėsime tą situaciją, apie kurią kalbu: puikus butas kainuoja 60 tūkst. litų, bet mažai laimingųjų, galinčių mobilizuoti tas šešias dešimtis butui gaut.

Čia kaip kainos prie Didžiosios depresijos JAV: pietūs restorane kainavo tik dešimtis centų (nedaug net prie ypatingo stiprumo dolerio) ir vis pigo. Tačiau jie buvo košmariškai per brangūs daugeliui amerikiečių, todėl restoranuose sėdėjo tik visokie vertelgos, gangsteriai alkaponės, svaigalų butlėgeriai ir kitokie samagonščikai...
:no

Treiderio rytas ir kambarys 17 Forex 2009-04-07 11:17:14

Galima kiek nori juoktis iš temos autoriaus užduoto klausimo, bet savo smalsume jis ne vienišas. Ir aš norėjau klausti kai ko panašaus, bet nesugebėjau tinkamai suformuluoti klausimo. :D

Taigi, čia klausiama apie treiderio darbo dieną ir daugelį šis klausimas nuteikė linksmai. Bet, pavyzdžiui, JAV prekiaujantis žmogus savo veiklą pradeda giliai po pietų. FAKTIŠKAI JIS DIRBA NAKTINĖJE PAMAINOJE. O tai jau įdomu...
:yes

Investavimo strategija 46 Akcijų birža 2009-04-06 08:06:11

Dą vienas paskaičiavimas
prisipirkus "Lino" akcijų už 100 litų esama kaina ir pardavus centu brangiau, gaunamas 1,11 lito pelno "į rankas". Puiku, ania??
:p

Auksas 490 Bendri klausimai 2009-04-06 07:52:00

1. Aukso laužu dažnai vadinami tiesiog papuošalai.
Tas kolega turbūt norėjo pasakyti, kad pinga žiedai ir grandinėlės.

2. Juvelyrinės ir lombardai stipriai išskėtė aukso maržas, tikėdamiesi kad skurstantieji parduos brangenybes šuniškomis kainomis,
o jie perparduos jau lietuviškomis. Neišdegs! Niu, kas tai matė,
kad pusės uncijos dolerį parduoda vos ne už visos uncijos kainą?
Nieks nepirks aukso už lietuvišką kainą, jei jau priversti
išsiparduoti dėl skurdo. Už mažesnę - taipogi sunkiai. Neparduoti užstatai
lombardams bus dideliu akmeniu po kaklu, galinčiu
net nuskandinti. :D

3. 5 rub. "nikolaškę" bando supirkti už 300 ar net 220 litų.
Tokia supirkimo kaina lyg ir adekvati. Ale, kad pardavinėti bando vis
už tuos pačius 650 litų, kurie net ir gerais laikais buvo vertinama
kaip koks anekdotas. Vot teip.

:no:no:no

PTR1L - "Panevėžio statybos trestas" 1919 Akcijų birža 2009-04-04 09:50:48

Precedentas?

Dėl: "...Bet kokiu atveju akcijas supirks is visu akcininku, ne tik tu, kurie buvo 2003m kai buvo perzengta 40% riba".


Būtų įdomu gauti teisės žinovų komentarą, ar toks sprendimas supirkti iš visų akcininkų, galėtų tapti precedentu "Lino" (LNS) byloje?
:yes:no

Mokesčiai 2009ais 111 Bendri klausimai 2009-04-02 10:15:15

Dėl PSD
Kaip žinia, pensininkai ir bedarbiai yra apdrausti sveikatos draudimu visai draudimo sumai. Bet tarkime, kad pensininkas ar bedarbis užsiima veikla, nuo kurios moka PSD mokestį. Tokiu atveju, kokia dalimi jis išlieka apdraustas valstybės? Tai yra, jei aš tarp darbo paieškų ar džiaugimosi oria senatve spekuliuoju biržoje, tapau paveikslus ir rašau eilėraščius, tai turiu sumokėti PSD ne mažiau, kaip tie nelemti 800 litų. Tai kiek iš jų už sumokės valstybė už tai, kad esu pensininkas arba bedarbis?

Auksas 490 Bendri klausimai 2009-04-02 10:01:52

Adminams:
prašau pataisyti tinklapio vaizdą - eilučių galai "nukąsti".
Pataisius - šį pasisakymą leidžiu ištrinti.

Auksas 490 Bendri klausimai 2009-04-02 09:46:09

ontoncs,
nedėjau minuso, nors verta. Peržiūrėjau tos bendrovės tinklapį. Jis nesolidus, nedraugiško dizaino ir negražiai padarytas.
Lyg ne šveicarai, o tie nevykę aukso pirkliai ir Klaipėdos būtų. Pažiūrėjau į jų produkciją - NELIKVIDI ir NEKONVERTUOJAMA.
Niu, tu pasakyk, kiek kainuoja tos trečiojo ešelono investicinės monetos - arabiškieji dinarai ir dirhamai?
Ar juos supirktų Taveksas be dviejų savaičių derybų ir didžiulių nostolių, kuriuos nusiderėtų pastarieji už tai, kad teikiasi supirkti tokį nelikvidą, kaip Europoje nežinomos arabiškos monetos.

Jei jau ėmeisi nestandartinio XAU stumdymo,
tai bent supažindink Lietuvą su PAR dviejų randų moneta, Singapūro liūtais, Izraelio auksiniais šekeliais, Meksikos hidalgais, o taip pat Čilės, Argentinos ir Brazilijos monetomis įskaitytinai.
Visos jos investicinės, jas, nors ir pasiraukę, už teisingą kainą superka Vokietijos Postbankas, Austrijos Rafaizenbankas ir
kitos panašaus solidumo Europos finansinės institucijos.
Bet tik ne Lietuvoje, ne Lietuvoje...
:no:(

Investavimo strategija 46 Akcijų birža 2009-04-02 09:35:06

Vot imsiu ir atskleisiu paslaptį, kurios nė vienas spekuliantas nė už ką neišduos :p:D Atsakysiu į klausimą, kokios minimalios sumos reikia norint spekuliuoti OMXV biržoje.

Šiuo metu "spekuliuoti" reiškia turėti galimybę stumdyti akciją po centą ir iš to turėti pelną, pašėrus maklerinę ir VMI atitinkamai.

Darome prielaidą, kad akcija kainuoja 65 centus (kaip kad dažnai būna pas SAB ar tai UKB). Kiek reikia investuoti, kad pardavus po 66 centus ir VMI su maklerine būtų pavalgę, ir dą kažkiek liktų. Atsakymas: 2000 litų. Tuomet, akcijai pabrangus 1 centu, į rankas gaunama apie 20 litų.

Tu - pradedantysis. Nuspekuliuok kasdien už 20 litų ir tai reikš, kad ne veltui atėjai į biržą. Niu ir nesėdėk visą dieną prie kompo - juk tikrai turi ką veikti. Jei esi veržlesnis - padaryk 2 - 3 - 4 ratukus deitreido (su SRS, UKB ir SAB tai realu) ir žiūrėk, jau tarsi iš nieko išbiro apie 80 litų į kišenytę. Juokingai nedideli pinigai. Ale ir birža dabar juokinga, kaip ir visa ekonomika įskaitytinai. :yes

i koki investavimo fonda investuoti? 723 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2009-04-01 15:48:28

1. Niktus: reikėtų klausti taip - "kuris LT valdytojas 2008 baigė su mažiausiu minusu".

2. Ką manote apie "Swedbank" kaip apie fondų valdytoją? Ar man rodosi, ar iš tiesų taip yra, kad pas šituos švedus esant gerai ekonomikai, pelnai mažesni, o esant blogai - nuostoliai didesni nei pas kitus???