October19 | Komentarai

Interviu su Vytautau Keturka 68

2010-10-19 18:14:47

Čia dar vienas pavyzdys, kad reikia turėti savo strategiją...skaičiau interviu prieš tai kur žmogus sakė, kad iš demonstracinio investavimo jokios naudos. Taip pat kiti rašo, kad ir iš mokslo jokios naudos. galima ir be mokslo uždirbt...Geras interviu tikrai. 

Interviu su spekuliantu Orbis 14

2010-10-19 17:50:10

"portfelį ne ką prasčiau gali sudaryti ir beždžionė..."  Šitą turbūt skaitei E. Valakevičiaus "Investavimas finasų rinkose". iš tikrųjų tai taip ir yra kai susimąstai. Juk ir jau investavimo asai patiria nuostolių...akivaizdu, kad teoriškai išmokti susidaryti portfelį ir investuoti neįmanoma. Skirtumas tik tas, kad turėdamį patirtį jie sugeba geriau visa tai valdyti.

Interviu su investuotoju Aldu Pipiniu 28

2010-10-12 12:17:05

Nesamonė. Labai pasenęs požiūris. Žmogus investuoja labai seniai ir žino ką sako. O tu atlauži, kad nuo knygų reik pradėt. Pasiėmęs knygą mokėsi tik teoriją. O kas investavime yra? Jei būtų taip lengva, kad išanalizavęs kas parašyta knygose investuoji ir uždirbi turtus, tai tokių būtų daug daug...Visiškai pritariu, kad išmokti galima tik investavus savus pinigus, nes tada tu būti stipriai suinteresuotas uždirbti. Knygos nereikalingos, kad pamatytum klaidas, kas kaip vyksta ir panašiai. Bet kai jau supranti ką darai ir ko tu sieki, va tada atsiranda ir knygų būtinybė. 

Citatos pradžia ugnius
 

 

Būčiau perskaitęs iki galo tikriausiai, jei ne šis sakinys:

"Iš tiesų išmokti investuoti, ko gero, galima tik investavus savus pinigus."

Iš tiesų, išmokti investuoti galima, pradedant pirmiausia nuo knygų.

Citatos pabaiga

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital