October19 | Žinutės

Akciju kitimo pavyzdziai 3 Pagalba Naujokams 2011-07-05 17:29:35

Manau žmogus norėjo, kad pateiktume konkrečios akcijos kainos kilimo ir kritimo pavyzdį ir sužinot priežastis tų kritimų ar kilimų;) negaliu savęs laikyt patyrusių, bet ryškesnių pokyčių priežastis galima sužinot skaitant įmonių pranešimus, kokias sutartis sudarė, investavo kur, pirko, pardavė ir t.t. sutrumpinti Nojaus variantai pateikiami kiekvieną dieną pirmame puslapyje su grafikais ir priežastimis bei patarimais.

Plus500 317 Forex 2011-02-15 16:26:39

Sveiki. Norėjau paklausti. Kurį laiką bandžiau demonstracinę versiją. Noriu pabandyti su realiais pinigais. Anksčiau už numerio patvirtinimą duodavo 75Lt berods. dabar 30Lt. Užsiregistravau, sąskaitoj rodo tuos 30Lt, bet aš jų negaliu panaudoti - neina nieko pirkti, nes ten visi instrumentai turi nustatytą intervalą kokį kiekį gali pirkti. Ar įmanoma ką nors pirkti be savo pinigų įdėjimo. Tiesiog panaudojant tuos "nemokamus pinigus"

Knyga apie techninės analizės teoriją (sausąją) 13 Fundamentalioji ir techninė analizė 2010-12-14 21:31:07

Citatos pradžia Dievas  
  Blitzer, kiek jusu manymu ant Lietuveles zemeles yra skaitanciu tokia literatura? Mano galva, tai yra menkute visuomenes dalis, kuri i gyvenima truputi placiau zvelgia, kelia sau aukstesnius nei kitas algadienis tikslus ir nebijo truputi labiau rizikuoti (salygiskai). Atmetus visus nepilnamecius (gink, Dieve, ne visus), vaikus, asocialius asmenis, pensininkus, kaimo liaudi (neispursusia dali) ar siaip tuo nesidomincius ir liks tikrai mazyte dalis zmoniu, del kuriu niekas i Lietuviu kalba nevers tokiu knygu, o tuo labiau ju nespausdins 5 vnt tirazu. Citatos pabaiga
Žmogau, atsigauk truputį... Vaidini intelektualą, o žiūri su kažkokiu stereotipiniu mąstymu apie kaimo žmones. Jie kur kas labiau išprusę (procentaliai), negu miestiečiai. Ne veltui sako - kuo didesnis miestas, tuo didesnis kaimas. Bet prie kaimo liaudį (neišprususią dalį) galėjai paminė ir miesto liaudį (neišprususią liaudį).
P.S. Skirk kaimiečius nuo kaimo liaudies.
P.P.S. Išmok rašyt lietuviškai!

Meta trader 4/5 2 Akcijų birža 2010-10-19 19:03:03

Sveiki. pastėbjau, kad kai kurie labiau patyrė investuotojai, spekuliantai naudojasi šita programa. Kurį laika bandžiau demonstracinę versiją su plus 500. pasirodė lengva kaip 5 centai. su meta trader (Ava meta trader pas mane kompiuteryje pavadinta) atrodo tamsus miškas. Gal kas galėtų parašyti kokį "tutorial" su screenais kaip pradėt prekiaut, stebėti ir panašiai;) 
Arba patarti kitų programų vykdyti prekybai panašių į plus500. be to ar yra programų su kuriomis būtų galima prekiauti OMXV bent pradžioj.
Diskusija apie tai skirta daugiausia naujiems spekuliantams;)
 

Plus 500. Patarimai naujokams. 46 Pagalba Naujokams 2010-10-16 19:00:19

jau kelias savaites praktikuojuosi su demo versija. Norėčiau pamėginti ir tikrais pinigais. Kaip ir temos autorius perku auksą, platiną, naftą. kartais akcijas arba valiutą. Tik pastebėjau, kad perkant neleidžia pirkt už mažą sumą...pvz, reikia pirkt minimum 50 barelių naftos, 1 unciją aukso, platinos, valiuotos taip pat už 1000 Lt maždaug pavertus į lietuviškus pinigus. Gal reikiai galima pirkt tarkim ir 0,2 uncijas aukso arba tarkim už kiekį už 100Lt, naftos taip pat už kelis šimtus (barelį ar kelis). Dėkoju už atsakymą.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital