Su Šventom Kalėdom

Nojus | 2006-12-22 20:24 | perskaitė: 1340
Su Šventom Kalėdom Mieli kolegos, Tegu kiekvienas Jūsų sandoris ateity tampa Jūsų Tėvu, Motina ir Žeme Maitintoja. Linksmų švenčių. Nojus 2006.12.21 P

Mieli kolegos,

Tegu kiekvienas Jūsų sandoris ateity tampa Jūsų Tėvu, Motina ir Žeme Maitintoja.

Linksmų švenčių.

Nojus
2006.12.21

Produktyvus gruodis pasitaikė CAN SLIM komanda pristato PTR analizę. Leidom sau būti optimistais. Yra dalykų, kuriuos skaičiais pagrįsti būna sunku...
2006.12.20

Padarėm APG1L CANSLIM'ą. Tai jau pagal tai nerealiai gera akcija. Tokių biržoje nedaug... O kaip Jums GRAPES kaina? Šį kartą gal labai neprieštarausit,a? Na ir laiko gal nelabai bus, eilėje prie APG visi stovės


2006.12.18

Įdėtas naujas Alitos tyrimas. GRAPES kaina tokia įspūdinga, kad net pačiam baisu. Tačiau pati analizė ir išvados padarytos pagal CAN SLIM. Tai nėra ko stebėtis, kad "Laikyti".

O GRAPES kaina yra ilgalaikė perspektyva ir labai logiška. Ne vieni mes, bet ir oficialūs analitikai mano, kad akcija yra mažai dar įvertinta. Tad 15 lt - reali ir ne tokios jau labai tolimos perspektyvos klausimas.
2006.12.08

Na ką, kolegos, smagiai pasidžiaugėm pelnais, gerai uždirbom, gerai investavom. Gražu ir gera... Tačiau mano indikatoriai jau rodo, kad buliai silpsta ir meškos bunda. Jau reikėtų būti atsargesniems, jau reikėtų milijonius planus kiek pakoreguoti - bepigu juo kurti, kai buliai biržoje...*Disclaimer: tiems kas nežino, mano indikatoriai yra kavos tirščiai.


2006.12.06

Skaitau The Warren Buffet way ir man ten patiko išdėstyti 12-ka Warreno principų. Du paskutiniai yra:

11. What is the value of the company?

12. Can it be purchased at a significant discount to its value?

Bet gi spekuliantui (na ir investuotojui) daugiau nieko gyvenime nereikia/ Užtenka žinoti šiuo du dalykus. Kaip paprasta, ar ne tiesa?
2006.11.09

Mieste naktis. Tyla. Tik girdėti kaip kyla nekilnojamojo turto kainos.


2006.11.03

Grafikai čia

Pareitą savaitę matėm:.Truputėlį pakilę šią savaitę nusiiminėjom pelnus. Kadangi tai techninis dalykas, tai kitą savaitę ieškosim pozicijų vėl įeiti...

GRD1R
dar kiek pakilo, pasiekė pasipriešinimą @7.35 ir prad4jo koreguotis. Pelnas, pelnas dega – fiksuojam.

ETLAT tai taip ir neįveikė @7.9 pasipriešinimo. Parduoti tada ie reikėjo, dabar jau vėlu. Bet vėliau geriau negu niekada.

EEH1T kaip ir manėm, stop @8.8. Fiksuojamės.

BLT1T vis dėl to ji kyla...

BAL1R – palaiminti suspėję į traukinį.

APG1L Pirkom ir užtenka. Atsimušė, atšoko, mes pardavėm. Viskas paprasta ir logiška.

IVL1L Buvo rizika pirkti ir gerai, kad nepirkot. Nes būtumėte klausę, kaip pink rašė, “ko ta gera akcija krenta?”... Ne taip toli iki supporto @11.7.

MKO1T – nu va, ėmė ir pakrito. Parduodam, tada...

LKB1R – be komentarų... dabar sveikinu suspėjusius fiksuoti pelną.

LFO1L kol kas krenta, kanalas vis dar yra....

Ar tik KLV1T traukinukas nedidina tempo?...

MNF1L toliau siūlau netampyti Engl..., sorry, laimės už ūsų. Neperkam MNF.

PZV1L keičia flato lygį, ar ruošiasi grįžti atgal? Na pienininkai, jūsų pienas ant viryklės išbėgo...

PTR1L labai gražiai banguoja, šią savaitę bangavom apačion. Kada gaudysim kitą bangą?... Mėgstat slalomą - kviečiu...:yes

Kodėl gi man ta Norma tokia įdomi???

TEO1L – kaip skaudžiai... Spėjom, fiksavom, ir vėl pirkom.

TAL1T- matyt kažkas žinojo gerus rezus, tai gerai užkėlė. Po paskelbimo akivaizdi korekcija...

SRS1L – kas per klausimai, guli stipriai ant šono, ir mūsų net nedomina. Penktadienį, net pakrito. Jei ta kanalo kirtimas į apačią, tai PARDUOTI.

O kas ten toks drąsuolis SNG1L prisipirko?... Gal insaidas...

SAN1L – bandė kilti, bet tik bandė...

SAB1L taip ir neatsigavo...

UKB1L pozicijos nekeičiam – parduoti.
2006.10.27

Pareitą savaitę matėm:.

Grafikai čiaGRD1R sulaukė didelio investuotojų pasitikėjimo. Penktadienį akcija supirkta su didele apyvarta.

ETLAT smagiai kilstelėjo praeitą savaitę, bet 7.9 pasipriešinimą gali būti sunku įveikti.

EEH1T pasipriešinimas @8.15 kai ir tikėtasi, buvo įveiktas, dar daugiau – sutriuškintas. Tačiau susiformavo naujas pasipriešinimas – 8.8. Jis bus pralaužtas ne taip greitai.

BLT1T pramušė 17.15 pasipriešinimą. Bet labai sunkiai ir tik ketvirtadienį. Penktadienį vyko labai normali reakcija šioje pozicijoje – pelno fiksavimas. Kaina užsidarė aukščiau buvusio pasipriešinimo, labai galima tikėtis, kad tai gali tapti jau palaikymu.

APG1L iš kanalo važiuojam į viršų, pasipriešinimas pralaužtas, Žalioji zona. Išvada, perkam toliau.

IVL1L atsimušė į Raudoną Aligatorių ir kilo. Osciliatoriai pirkimo ženklų dar neduoda. Turim pasipriešinimus @13 ir @13.13. Pirkti dar rizikinga.

LKB1R – be komentarų... Sveikinu suspėjusius į traukinį.

LFO1L kaip nepatariau pirkti, tai dar ir ne patariu. Bet svyruoja kanale, galime čia bandyti užsidirbti.

MKO1T – perkam.

PTR1L labai gražiai kilo visą savaitę. Ar kils kitą savaitę, labai sunku pasakyti. Bus maža korekcija.

MNF1L nusileido žemiau psichologinės 8.41 ribos. Reikia labai gerų naujienų, kad ją pramušti. Ar tai taps 3Q rezultatai? Abejoju, MNF sumažino savo pelno prognozę iki 245 mln.lt. Vadinasi 4-tas Q planuojamas nuostolingas. Antra vertus, išryškėjo nesusitarimai MNF valdyboje: Jukos atstovai Lietuvos įmonės valdyboje pareiškė nepasitikėjimą MNF generaliniu direktoriumi Paulu Nelsonu Englishu. Ai, jau nebe įdomu darosi, neturiu ir džiaugiuosi, bent kol kas. Parduokit...

TEO1L – Prisipirkot aprangos, bet ir TEO užkilo Ir artėja, prie 06-08-18 asociacijos Spekuliantai skelbtos prognozės – 2.61 lt. Manau, krisim greitai, po to – Hansabankas...

O kas ten toks drąsuolis SNG1L prisipirko?...

SAN1L – Ir praeitą savaitę SAN krito.

Aha, SAB1L bando atsigauti... Per daug džiaugtis nėra dar signalų.

UKB1L gulasi į kanalą – parduoti.


2006.10.23

Kaip mes dirbam.Centrinio vertybinių popierių depozitoriumo duomenimis, rezidentų investicijų rugsėjo pabaigoje buvo virš 24 mlrd. litų , o nerezidentų - bevauk 13 mlrd. litų. Rezidentų investicijos per šių metų tris ketvirčius padidėjo 15,7 proc., nerezidentų

investicijos sumažėjo 3,4 procento. Namų ūkių, t.y. mūsų investicijos - 4,149 mlrd. litų. Įspūdingas skaičius, sakyčiau.

Čia kalbama apie investicijas į akcijas ir obligacijas.

Net neabejoju, kad spekuliantai.lt čia pridėjo ir savo ranką...


2006.10.20

Žiūrim, ką turėjom šią savaitę.

Grafikai čiaEEH1T pradėjo gražiai kilti. Jei pirkėjai išlaiko savo pozicijas, tai pasipriešinimą @8.15 įveiksim greitai, o ten UP krypties tęsinys.

BLT1T lyg ir pramušė 17.15 pasipriešinimą, bet parodė silpnumą. Tai galima laukti head&shoulders paterno arba bandymo dar kartą pramušti pasipriešinimą.

APG1L savo nugriuvimu ant šono ir liūdina, ir džiugina tuo pačiu metu. Liūdina, nes norisi kilimo, džiugina – po flato prasideda trendas. Šiandien su didele apyvarta pirkėjai atsilaikė prieš pardavėjus, todėl kilimo kaip ir galima tikėtis. Tačiau tai ne priežastis viską mesti ir pirkti. Prieš mus dar stovi 11.35 pasipriešinimas. Iki jo sąlyginai toli.

LFO1L pagal TA dar neskubėčiau pirkti.

RST1L grafike akivaizdžiai atsispindi investuotojų psichologija: kilimas po naujienų, kad dėl privatizavimo jau bus žinoma šiemet.

PTR1L jau vakar pramušė pasipriešinimą @13.3, todėl nenuostabu, kad šian kilo, nors nelabai drąsiai. Atsirado norinčių pasiimti pelną. Teko jų puolimą kažkaip atlaikyti.

MNF1L akcijų savininkų nervai neatlaikė ir šiandien puolė parsidavinėti, tačiau tokių nebuvo daug – vos keliais mažiau , nei norinčių pirkti.

TEO1L – na kaip gi nepasiimti pelno šiandien. GinkDie, tokios progos negalima praleisti. Ar visi jau casho pasidarė Aprangai pirkti, a?

SAN1L - šiandien laikas parodė špygą, štai jums “ai kokie geri rezai”. Čia ne aš, čia rinka mano lūpomis kalba. Šią savaitę SAN krito.

UKB1L visai blogai – nepasiekė pasipriešinimo @3.07, priešingai, suformavo fraktalą žemesniame lygyje - @2.99. Dabar abu šiuos taškus teikės įveikti…


2006.10.17

TEO1L 2006 3Q CANSLIM


2006.10.16

Manau, kad rinkoje kuriam laikui nusimato pastebima korekcija. Kai kurių akcijų kainos kils dėl skelbiamų 3Q rezultatų, bet tai neatsvers indekso krypties žemyn. Tačiau nematau priežasties panikuoti ir gretinti šio mėnesio su praeitų metų spaliu.

Kad šiandien indeksas nusirito dėl MNF, tai net gi perdaug akivaizdu, tačiau manyti, kad rinkos nuotaikas diktuoja irgi gaisro pašvaistės yra kiek per drąsu. Nors MNF kaina nerealiai nusirito šiandien, bet pačioje pozicijoje pirkėjai buvo vienareikšmiškai stipresni už pardavėjus. Tai parodo šios dienos baras. Jis yra “Alpinistas”, o skirtumas tarp atidarymo ir uždarymo yra 7.5-7.85 pirkėjų naudai.

Rezultatų skelbimas taip pat gali būti ir “faktų pardavimas”, tų spekuliantų, kurie “perka gandus”.

Tačiau tai pats geriausias metas pasitikrinti ar turimos pozicijos vis dar stiprios ir ateity neš pelną. Gali būti, kad dėl portfelio peržiūrėjimų turėsime didelius svyravimus.

O mums spekuliantams tai kas, mes jūros liga nesergam...
2006.10.13

Nu ką užraudonavom šiandien? Kad labai nyku nebūtų, štai keli pavyzdžiai, kaip būna blogiau:1. Vidutine ruonio isgelbejimo kaina po tanklaivio "Exxon Valdez" katastrofos Aliaskoje sieke 80000 doleriu. Specialioje ceremonijoje du ruoniai, kuriu isgelbejimas kainavo brangiausiai, buvo paleisti atgal i jura, dziaugiantis ir plojant daugybei ziurovu. Po minutes abu ruonius suede orka.2. Psichologijos studente is Niujorko isnuomojo savo buto kambari statybininkui, kad galetu nuolat ant jo niurzgeti ir tyrineti jo reakcijas. Po keliu savaiciu erzinimo sis neislaike ir tvojo jai kirviu. Nuo smugio mergina tapo protiskai atsilikusia.3. 1992 metais Los Andzelo gyventojas Frankas Perkinsas sieke pagerinti pasaulio sedejimo ant veliavos stiebo rekorda. Kadangi jis susirgo gripu, jam teko nusileisti nuo stiebo, kai buvo like tik 8 valandos iki ankstesnio 400 dienu rekordo. Nusileides nenusisekes rekordininkas suzinojo, kad jo remejas bankrutavo, mergina ji paliko, o jo namuose isjungta elektra ir telefonas.4. Grizusi namo moteris pamate savo vyra , keistai kratanti kazkoki elektros prietaisa, nuo kurio ejo laidai link vyro liemens. Siekdama isgelbeti vyra nuo mirtinos elektros sroves, moteris smoge jam po ranka pasipainiojusia lazda, ir sulauze ranka dviejose vietose. Iki tol vyras laimingas klausesi ausinuko.5. Du kovotojai uz gyvunu teises Bonoje protestavo pries ziauru elgesi su kiaulemis - ju siuntima i skerdykla. Staiga visos 2000 kiauliu issiverze is aptvaro pro skyle tvoroje, mirtinai sutrypdamos abu protestuotojus.6. Irako teroristas Khay Rahnajetas neuzklijavo pakankamos vertes pasto zenklo ant laisko, kuriame sumontavo bomba. Laiskas - bomba grizo atgal su uzdetu antspaudu "grazinama siuntejui". Pamirses apie bomba, teroristas atplese voka, ir sprogimo buvo sudraskytas i skutelius.
2006.09.21

Kas nedirba, tas nevalgo... to ką valgo tas, kas dirba.


2006.09.07

Sėdžiu, tyliu, nėra ką pridurti. ...nebent, kad TEO1L visą suportą suvalgė ir net neatsiriaugėjo... Į sveikatą, skant.


2006.09.06

Nu tai puolėm pelnus fiksuoti? Žinot, sakiau, kad UKB1L fiksuosiu irgi, kai tik silpnumą parodys. Nu parodė šiandien... Kiek iš tingėjimo, kiek iš GRAPES pasiskaičiavimo nusprendžiau laikyti. Dar yra kur kilti.

Gali būti, kad TEO1L sėdo į kitą kanalą, mol, užkėlėm šiek tiek ir pakaks. O užkėlėjų tai yra. Jau trečia diena ant 2.23 stovi didelis palaikymas. Šis neoficialus LP anksčiau, jei neklystu, ant 2.13 stovėjo. Stipriai palipėjo. Tokiais tempais iki Naujųjų 3 lt tikrai turėsim.

APG1L sėkmingai varo prognozuotos kainos link. Laukiam koregavimosi. Gal reikės prisidėti – apyvartinių pritrūko...

Sako, kad RST ne mažiau 1 mlrd. verta. Bet tai bus aišku tik 2007 metų vidury. Palaukiam... Šiaip, insaidą reikėtų pastebėti.

Kaip ir minėjau, LFO1L yra gera šios savaitės idėja. Gal imam ir susigundom?...

Tik nepasiduokit provokacijoms, jokioms provokacijoms...
2006.09.04

Labas vakaras,

Kaip šeima, kaip vaikai?...

Kaip PTR1L?, kaip TEO1L? Nu pavahėt, spekuliantai, net pas mus Izhaelyje taip nebūna.

Tuhu, tuhu...
2006.09.01

Labas vakaras,

Kaip šeima, kaip vaikai?...

Sveikinu spekuliantus ir šiaip prijaučiančius su gražiu jubilieju. Pats kaip tik lygiai prieš tris metus realiai įmerkiau į biržą. Žodžiu, drauge augom, vienoj smėlio dėžėje kapstėmės ir drauge sauskelnias į kelnias iškeitėm... Su!

Tai kilot šią savaitę? Gehai... Bet ahgi čia kylymas?... Va pas mus Izhaelyje, tai tikhai kylymas...Na ką, tokius kilimus paprastai lydi pelnų nusiėminėjimas, tad kitą savaitę labai realu sulaukti šiokios tokios korekcijos, nenustebčiau visai...

Bet idėjų pirkimui lieka, yra gražių akcijų. LLK turi potencijos, LFO gerai atrodo, nes jos produkcija per pusmetį pabrango 32 proc., RST vis kyla; SRS, panašu, kad augimo potencijos visos neišnaudojo, SAN gerai pasirodė. Žodžiu, tikrai karštas metas prasidėjo, ir jis įdomus tiek spekuliantams, tiek ilgalikiams.

Tiesa, kaip galėjau pamiršti - PTR dar neturite?:con


2006.08.31

Labas vakaras,

Kaip šeima, kaip vaikai?...

Kaip heikalai bihžoje? Ką Jūs sakote? Sakote, kad kyla? Na ainu pažiūhėti... Tiesa, Aprangos analize galite rasti čia:

Apranga 2006 2Q analizė

Komentarai2006 09 01 06:49     #6498
Nojau, Si kahta padahei viena klaida - ne Aprangos, o Aphangos
2006 09 01 06:57     #6499
Aaaaaaaaa, tu velnias, tikiuosi nekris del to akcijos kaina...
2006 09 01 08:42     #6500
Del musu khito tiktai Hitlehis. :yes P.S. Daugiau nerasysiu nieko, bo uzdarys tinklapi uz antisemitizma.
2006 09 01 19:55     #6505
po tokios savaites visiems ir nuotaika atsirado :yes
2006 09 02 11:23     #6509
Na zinoma, jei ka nuperku tai po to visada koreguojasi (zemyn)
2006 09 04 21:24     #6539
O jei nepaslaptis ka ten veiki Izhaelije?
2006 09 06 23:32     #6576
Nojau, tai ar ne tu sakei kad issipardavei siandien visa UKB ? Ar as vel tave su akvara maisau O beje kokia APG prognozuota kaina ?
2006 09 07 06:33     #6577
ne aš Pasiskaityk CANSLIM. pačiame Aprangos tinklapyje prognozuojama 10 lt. Kiti analitikai maždug panašią prognozuoja.
2006 09 07 20:28     #6593
Nojau, jei pažiūrėtum į TEO "paklausos valgytojus", tai pamatytum ne monstrą HSA ar SUP, o krūvą 2% pelno ar seną nuostolį fiksuojančių mažiukų. NeLyygis jie
2006 09 07 20:46     #6594
Na, nereiketu uzmirsti dar ir to, kad kazkam parduodant - kazkas perka tikedamas uzdirbti Jei bendras OMXV kursas islaikys krypti - tai sita technine korekcija greit pamirsim. Laukiam rytojaus
2006 09 07 21:13     #6596
TEO1L su nuolaida, aisq, pirksim
2006 09 21 21:50     #6811
Ats.: TEO suporta valgo neriaugejant
2006 09 22 09:05     #6815
na šiom dienom tai resistancą valgo... Šiandien jau pradės riaugėti, panašu.
2006 10 13 20:41     #7109
žiauru
2006 10 13 21:32     #7110
cool
2006 10 14 06:46     #7113
paskutinis geras
2006 10 17 06:45     #7127
"..O mums spekuliantams tai kas, mes jūros liga nesergam... " Hehe, geras
2006 10 17 08:36     #7130
jei korekcija tokia kaip siandien ryte - tebunie
2006 10 17 09:39     #7131
� : 2006-10-26 19:42 GMT �� : 2006-10-26 21:42 GMT EKR1L rezai 2006 m. 9 mėnesių veiklos rezultatai � : 2006-10-30 19:43 GMT �� : 2006-10-30 21:43 GMT EKR1L rezai 2006 m. 9 mėnesių periodinė ataskaita Noreciau paklausti spekuliantu valdybos nariu ar tikrai sie renginiai ivyks?
2006 10 17 12:28     #7132
Jo jo laukiam, laukiam, Būtinai. Dėkui už pastabą. Išimta...
2006 10 21 11:14     #7153
Jei jau Nojus atnaujino savo dienorascius, tai belieko laukti tik korekcijos! :no (It's a joke, of course!)
2006 10 23 19:03     #7168
Kazkiek neramina, kad uzsienio investicijos mazheja.
2006 10 23 19:20     #7169
Tai jau nuo 2005 m spalio neramu, pas lenkus jau sugrįžo, tai pas mus irgi pareis, juk tai nepaskutiniai ketvirčiai...
2006 10 24 07:43     #7170
As tai manau, kad musu rinka uzsienio investuotojams per smulki (mazas likvidumas?).
2006 10 28 21:33     #7199
Nebloga apzvalga, gal pora zodziu apie SRS ? aciu
2006 10 29 11:24     #7206
Nojau, kas per propagandine apzvalga TEO jeigu issilaikys 2.5lt vaziuos toliau, EEH balta krentanti zvaigzde, po to juoda, manau tures koreguotis, APG langas, doji star, koreguosis. UKB konsolidacija, sveikas dalykas.
2006 10 29 11:57     #7209
Arian o kur tu matai APG doji star? Tai gali buti, bet be pirmadienio tikrai to nera. Tas pats su EEH, siam modeliui reikia 3 zvakiu, o ne vienos issisokusios.
2006 10 29 13:03     #7214
Arian, apie EEH as ir gi ta pati, ka naujo norėjai pasakyti? APG langas nebus užpildytas.
2006 10 29 20:04     #7218
O kodel pamirsote TAL ? iki 4.6 tikrai "furycins"
2006 11 06 23:07     #7263
nasakyciau kad SAB neblogai atsigauna
2006 11 07 07:15     #7265
nu šią savaitę ir žiūrėsim, kaip čia bus su tuo SAB...
2006 11 09 14:40     #7291
arba antonimas Mieste naktis. tyla. Tik girdisi kaip griuna, skrosdamos tyla, nekilnojamo turto kainos.
2006 11 09 15:37     #7292
Nojus parašė ilgiausią urbanistinės prozos kūrinį
2006 11 09 16:09     #7294
Ir rūdyja senas Opelis.
2006 11 09 16:31     #7295
Ž'opelis
2006 11 09 20:56     #7307
jei jau apie tai, tai: http://www.biteplius.lt/lt/2content.content_view_club/1376890-=(1226552214 Man laaabai patiko sis straipsnelis
2006 11 09 21:06     #7308
sorry,truputi nugrybavau su nuoroda: http://www.biteplius.lt/lt/2content.content_view_club/1376890-=(1226552214 gal kas ir skaitet, bet jei ne tai bus idomu
2006 11 10 19:31     #7325
prisiminiau zhopeli ir juokas sueme
2006 12 07 07:04     #7763
Realiai gal net tik 11 užtektų O šiaip tiek Buffet'ui, tiek Graham'ui, Fisher'iui buvo lengva tokias taisykles kurt ir taikyt kai biržoje tūkstančiai kompanijų ir šansas, kad atrasi tokią, kuri atitiks yra gana nemažas, tuo tarpu pas mus - taisykles tenka kurt kur kas lankstesnes
2006 12 07 08:16     #7766
Resident: Kas tau trukdo pradeti reikstis USA akciju rinkoje?
2006 12 07 09:27     #7769
Mikrobinas - trukdo žinių ir kapitalo stoka
2006 12 07 11:44     #7773
resident, nea, pats geriausias yra 12-tas.
2006 12 07 19:56     #7787
Galit tiksliai isverst kaip 12 skamba?
2006 12 07 21:44     #7796
anankez, tikslus vertimas, tiksliau nebuna: ar galima nusipirkti papigiajai.
2006 12 08 22:15     #7846
O ten tavo indikatorius kavos tirsciai. Cia kokia kava? Jacobs?
2006 12 08 22:48     #7848
Bet tai ir suprask dabar zmogau: ar tikrai tik kavos tirsciai, ar visgi ir kokios nors zvakes aplink kava buna sustatytos, ziurint tirscius
2006 12 09 09:04     #7851
Cia kokiam omx indeksui tokios prognozes? Ar cia tamstos paketui jos?
2006 12 09 11:30     #7856
Žvakių nenaudojų. Kas yra OMX indeksas? (joke). Nežinau kokia kava: renkuosi kavos parduotuvelėse pagal ASK.
2006 12 09 13:53     #7859
Jei atmintis nešlubuoja,tai anksčiau žvakes chaotiški vėjai užpūsdavo,bet prognozės buvo neblogos.Kam metodiką pakeitei?
2006 12 09 18:16     #7861
nu tikrai žvakių niekada nenaudojau ir šiuo metu nenaudoju...
2006 12 10 07:42     #7865
Aš ir netvirtinu,kad naudojai.:con
2006 12 10 17:21     #7876
nojau, sensti, tavo pasisakymai igavo naftalino kvapa...
2006 12 10 20:12     #7882
Pirma, amžinai OMXV nekils. Antra, na man jau seniai ne 18-ka... Senėjimas yra tai, ką visi Žemės gyventojai daro vienu metu.
2006 12 18 21:36     #8030
Nojau, ar tik nebus i tavo pypkekas durnaropiu prikimses? Ir rimtu veidu gali kalbeti epie ALT 15 lt??
2006 12 18 21:55     #8031
kryziau, nu ne rytoj ta 15 bus...
2006 12 18 22:02     #8032
Nojau, apie koki ALT tyrima kalbi? Ir >4x akcijos kainos up pokyti prognozuoji kuriam laikotarpiui (0,5 metu tikslumu)?
2006 12 18 22:10     #8034
lagnel, aš neprognozuoju nei kainos, nei periodo. Paprasčiausiai paskaičiavau. Tai tik rodo, kad akcija dabar neįvertinta. Skaičiavimai ar grapes, ar DDM būdu nebūtinai turi turėti kažką bendra su rinka. Nebūtina pasikabinti ant skaičiaus, net jei jis ir artimas rinkos kainai...
2006 12 19 09:15     #8036
norejau padekot uz visus vertinimus.ir vienas klausimelis: is kur tokia insaido informacija del lexuso? dar karta aciau vaisai vertintoju komandai.
2006 12 19 09:34     #8037
su visa pagarba autoriams, bet patikrinkit, ar vienu 0 ne perdaug. 15 lt uz akcija, tai kapitalizacija virs 750mln (kai ju apyvarta vos perlipa 100mln), P/E jau virs 40 - kazkas nelabai realaus..
2006 12 19 13:34     #8039
mhm, galvoju ar cia tuo metodu nepasitiket ar egzotinem zolelem
2006 12 19 13:37     #8040
yukis, kazkuris laikrastis rase, jei svarbu kuris, parasyk i PM pabandysiu atrasti. aval, o koks esminis skirtumas 1.5 lt ar 15 lt? As suprantu, kad jei kas pirko po 4 lt, tai 1.5 lt nenores. bet tai ne esme.
2006 12 19 13:54     #8041
Grapes naudojimo instrukcijoje minima, kad Grapes negali buti naudojama atskiru akciju vertinimui, o tik akciju portfelio ar birzos vertinimui.
2006 12 19 14:39     #8045
SS, kur tokia info yra? Noriu pasiskaityti. Nes yra kita vieta, kur minima, cituoju, "Pagal GRAPES teoriją sukurtas modelis naudojamas efektyviai [b]akcijos kainai[/b] nustatyti". Tai va jį ir naudoju.
2006 12 19 14:58     #8047
pritarčiau {SS}, pagal grapes parankiau yra vertinti didesnius vienetus a la portfolio or certain sector.
2006 12 20 17:29     #8084
nerandu as jusu analizes, kur ieskot?
2006 12 20 17:44     #8085
Rubrika "Tyrimai".
2006 12 20 17:50     #8086
radau, ne ten spausdavau..
2006 12 20 20:34     #8093
Nojau ir Co, APG tyrimas ir rekomendacija, nors ir skiriasi nuo Zabolio ir Co rekomendacijos,taciau abejoniu tikrai nekelia, nes...praktika pateisina skaiciavimus. Visada malonu, kai teorija yra patvirtinama eksperimentu, taciau "teorija, brolau - sausa saka, uztat gyvenimo vaisingas medis zydi" Eiliu prie APG prekystalio ilgu nebuvo, bet akcija up su ~mln.
2006 12 20 21:09     #8095
bet tai kad neapsimoka apg pirkti, mazas pelningumas, su planuojamu alitos akcijos pelningumu net nera ka lyginti
2006 12 20 21:21     #8096
lagnel, tai pas Zabolį sausa šaka, pas mus tools'o vaisingas medis žydi... Chikirap, khe-khe
2006 12 20 22:31     #8106
dar karta aciu uz vertinimus. siulau nauja apklausa, "kokias imones turetu ivertinti spekuliantai.lt" idomu, kaip ilgai apranga parduotuvese toki pelninguma laikys?
2006 12 21 06:23     #8111
Vertinam ne mes, vertina birža uždarymo kainos metu...
2006 12 21 10:27     #8123
tik keista, kad pagal spekuliu rugpjucio analize APG buvo laikyti
2006 12 21 11:20     #8124
kas keisto?
2006 12 22 07:34     #8148
Nojau CAN SLIM darot tik akcijoms kuriu patys turit, gal galima butu padaryti pzv ,rsu
2006 12 22 07:37     #8149
mozart, darom tu, kurioms laiko turim Davai mozart prisidek, kuruosi pieno sektorių, nori?
2006 12 22 07:58     #8150
man asmeniskai labai butu idomu padaryti analize pieno sektorius susisiekiam po svenciu
2006 12 22 08:08     #8151
OK
2006 12 22 09:19     #8152
o kaip su bankais? idomu ar sulauksim greitu laiku analiziu..
chamas
chamas

93 komentarai

2006 12 22 20:09     #8159
tai ka cia daug bepriskaiciuosi... ukb 12-15lt, srs 150
2006 12 22 20:31     #8160
stu kitiems metams 9 gal bus jei jau alt - 15
2006 12 22 20:51     #8161
O GUB po 10 kodėl nenorit?
2006 12 22 21:54     #8163
Linksmu svenciu, Kolegos!
2006 12 24 08:53     #8169
is tikruju ir as noreciau prisideti prie analiziu kurimo, taigi jei galiu kaip nors padeti visada pasruoses.
2006 12 25 10:18     #8171
Su Kaledom :yes
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital