2006 03 27

Nojus | 2006-05-14 20:45 | perskaitė: 1357
2006 03 27 2005 03 27 Va kaip tik Finasta (kadangi VNG piarą daro) gali plačiau pakomentuoti VNG kilimą... Nu nelogiška, kad akcija taip kyla, nepatikėsiu, kad perk

2005 03 27

Va kaip tik Finasta (kadangi VNG piarą daro) gali plačiau pakomentuoti VNG kilimą...

Nu nelogiška, kad akcija taip kyla, nepatikėsiu, kad perkami tie pelnai, kurie dar tik prognozuojami. O šiandien pasirodžiusi žinia, kad VNG gali baigtis liūdnai, jei neatgaus skolos iš Ekrano. O kad neatgaus, tai labai labai didelė tikimybė. Gal yra kažkas norintis gauti vietą VNG valdyme, o ten žiūrėk, ir pastatų pardavimas ir brangi žemė... Žodžiu, klausimas: perkamas Vingis ar vieta, kur Vingis stovi?
Snoras 2005 4Q


2005 03 24

IVL1L stipriai kilo su didele apyvarta.Pirkti.

Na mano arkliukai – Vilniaus Vingis ir Ekranas – šiandien naujienų padavė. Pažiūrim kas naujo.

VNG pranešė, kad supirkinės savo akcijas. Motyvas: “Norėdama padidinti bendrovės akcijų likvidumą, stabilizuoti bendrovės akcijų kursą ir išvengti nuostolių dėl bendrovės akcijų kurso kritimo, valdyba siūlo po 2-6 litus supirkti savas akcijas, pateikus savanorišką oficialų pasiūlymą biržoje. Akcijos taip pat per biržą būtų parduodamos ne pigiau kaip po 3 litus.”

Mhm, sakysim, LLK norėdami padidinti akcijų likvidumą, planuoja daugiau akcijų išleisti į biržą. VNG gi, žada sumažinti akcijų skaičių... Kur logika?

Kad akcijas jiems kas parduos po 2 lt, labai mažai tikėtina. Pardavinės ne mažiau 3-jų litų. Pardavinės atgal po 3. Grynas nuostolis. Čia vėl gi jokios logikos nėra. Turėtų labiau ir plačiau paaiškinti stabilizavimą ir nuostolių mažinimą. Tai logiškai skamba tik tada, jei VNG tampa savo paties akcijų Market makleriu arba Liquidity provaideriu. Nes rinkos logika sako, kad sumažėjus akcijų skaičiui, jų kaina patiria didesnius svyravimus.

Dar VNG paskelbė strateginius tikslus 2007-2009 m. Jie tokie:

Pelnas prieš apmokestinimą:

2007 m. – 4,0 mln. Lt (1,16 mln. EUR);

2008 m. – 5,5 mln. Lt (1,59 mln. EUR);

2009 m. – 8,0 mln. Lt (2,32 mln. EUR).Būsiu sarkastiškas ir pasakysiu, kad pelningos tos peleninės...

Ir dar vienas labai svarbius niuansas: čia viso labo strategija. Kalbant verslo kalba, plano dar nėra. Jis dar kuriamas. O tai labai skirtingi dalykai.

O Ekrano direktorius E.Žvybas sulakstė į Kiniją partnerių ieškoti kreipiamosioms pirkti. A.Zokaitienė, E.Žvybo ruporas, tikina, kad kelionė buvo sėkminga. Tačiau daugiau informacijos jokios. Laikas parodys sėkmingumą.

VNG direktorius V.Šleinota čia kur kas įžvalgesnis ir pastebėjo, kad EKR dėl to iš jų pirks mažiau produkcijos. Tai iš kur planuojamas pelnas?

Manau, kad pati geriausia žinia būtų direktorių pasikeitimas...Disclaimer. Gerbiu pastangas išlaikyti bendroves ir padaryti jas pelningas. Jei tik to pasieks – pirksiu.
2005 03 20

Vario kainos pasiekė naujas aukštumas, tai VNG irgi stockrocketina. Dasssssssss....Apie Ekraną.

Brazauskas tvirtina, kad padarė viską, ką galėjo, kad padėtų Ekranui. Žinoma, čia ne ATK, kad Brazius sušelptų. Tiksliau, ATK gerai žinojo, kai prie Braziaus prieiti, o gi irgi bankrotas buvosi, ir Azijos dempingas ir Alytuje demografinė problema, grėsė. Gi nieko, dzūkeliai išsisuko... Nemoka Žvybas dirbti, jei jau Brazius nuo jo nusisuko. Kas įdomiausia, kad Brazauskas pasirodė kaip tikras rinkos žinovas ir pareiškė, kad vakuuminiai kineskopai, kuriuos ir gamina Ekranas, jau yra atgyvenęs produktas pasaulinėje rinkoje. Taigi, čia ne tekstilė, kurią galima dar panaudoti Lietuvos labui...

Pastaraisiais metais daugelis didžiųjų pasaulio televizorių gamintojų atsisako nebeperspektyvios vakuuminių kineskopų gamybos ir investuoja į skystųjų kristalų (LCD) bei plazminių ekranų gamybą. Ekranas pernai taip pat skelbė nagrinėsiantis galimybę pradėti naujos kartos kineskopų gamybą, tačiau apie jos rezultatus iki šiol viešai nieko nepranešta. Ech, dar tik “nagrinės galimybę”, kai jau kiti seniai gamina. O kas įdomiausia, tai Ekranui priklausantys “Šiaulių televizoriai” gamina telikus su LCD ekranu. Kažkur neseniai mačiau didžiulį spalvotą reklaminį straipsniai. Net sava įmonė vakuuminiais nesidomi...

Kažkaip jie planavosi labai didelius 10 mln. lt nuostolius. Taigi ir susimąsčiau, kodėl jie atidėjo rezų paskelbimą. Ogi skaičiuoti daugiau reikėjo. Nuostolis tai 10 kartų didesnis.

Ai, nervuoja. Biržos vietoje nevaryčiau piaro, kokie čia mes visi stebim ir žiūrim į EKR, paimčiau ir išspirčiau. O tai ryt po mėnesio EKR paskelbs bankrotą, tai be Vyriausybės įsikišimo subankrutuos greitai ir nebeliks jokio Ekrano. O tada Biržoje, Oi, mes ruošėmės į Einamąjį perkelti... Nėr čia ko kilnoti.

Kas žino, kai p ten su įstatymu, ar smulkieji gali prašyti išpirkti akcijas dabar?


2005 03 17

Ką ir minėjau, proga gauti pigesnių LTK1L. Daug, daugiau, dar daugiau... Dėkui tiems, kurie gyvena lūkesčiais, tiki makleriais ir skaičiuoja divpelningumus.

OMXV nacionaliniai ypatumai. LTK pažadėjo divų - -1.19%. LNS1L divų nemokės - +2.56%. Tai kaip gyventi spekuliantui, a?:cry

EKR1L jau tiek žlugęs, kad krosnies avarija biržoje neiššaukė beveik jokios reakcijos. Žinoma, koks skirtumas, kepa ta krosnis ar nekepa... Nėr kas valgo... Kaip klasikai sako: “Patys išsikepėt, patys valgykit”.

Vyriausybė laukia Vakarų teisininkų išvadų apie Maskvos teisme inicijuotą Yukos bankroto procedūrą. O tuo tarpu Yukos direktorių tarybos pirmininkas Viktoras Geraščenka sako, kad Yukos bankroto klausimas šiuo metu nenagrinėjamas. Tai kuris, AMB ar Geraščenka, turi daugiau “atsargų”...?:con
2005 03 16

KLV1T kaip pagal raidę: sėdi kanale nors tu ką...

LLK1L labai neatsargiai atsirėmė į Pirmą supportą.

Epitafija ant Ekrano antkapio: "Sharp" Lenkijoje ketina statyti skystųjų kristalų televizorių gamyklą, į kurią investuotų apie 500 mln. USD. Sprendimą "Sharp" ketina priimti kovą. Manoma, kad gamykla būtų statoma šalia Torūnės esančioje laisvojoje ekonominėje zonoje.”Uspaskius mano, kad skubotas pardavimas, apie kurį kalbama šiuo metu, būtų nuostolingas Lietuvai. Susigrąžinę įmonę į savo rankas sulauktume daug geresnių siūlymų nei turime dabar. Nu ir dėl savo kalbų pigesnių akcijų pasipirko.Brazauskas teigia prisiimsiantis atsakomybę, jei MNF akcijų pirkimas iš Yukos

ir pardavimas kitam investuotojui būtų nesėkmingas. Seimo nario Kašėtos paklaustas

ar jis atsistatydintų dėl nesėkmingo sandorio, premjeras tiesaus atsakymo išvengė.

Na ką aš galiu čia pakomentuoti. Paskysiu trumpai:

Politikas visada turi vieną tiesą atsargoje.

Geras politikas visada turi daugiau nei vieną tiesą atsargoje.

Labai geras politikas turi atsargų, todėl jam nesvarbu tiesa.Informacija apmąstymams:


Mano patarimas naujokams labai atidžiai skaityti bendrovių finansines ataskaitas ir netikėti tuo, ką kalba aplinkui, kitaip bus kaip šitiems:

Vyrų vienuolyne atsirado jaunas naujokas ir paskyrė jį prie darbo senus manuskriptus ranka perrašinėti. Padirbėjęs ten kokią savaitę, atėjo jis sykį pas vienuolyno vyresnįjį:

- Tėveli, aš pastebėjau kad visi broliai perrašinėja manuskriptus ne iš originalų, bet iš senesnių kopijų. O jei kuris iš jų padarys klaidą, ji pasiliks raštuose amžiams!

Abatas ir sako:

- Mes originalus labai saugome, nes pats pagalvok - pergamentams po kelis tūkstančius metų. Menkiausia klaida gali padaryti nepataisomą žalą!

Ilgai juodu ginčijosi, bet galiausiai vyresnysis nusileido ir pasiuntė jaunesnį brolį į archyvą, kur buvo saugomi originalai. Tas nusileido į požemį, kur buvo saugomi dokumentai ir... dingo! Po savaitės sunerimę vienuoliai nusileidžia jo ieškoti, o tas, vargšelis, daužo galva į stalą ir šaukia:

- Ne, ne, ne!!!

- Broli, kas nutiko? - Klausia jo vienuoliai.

Tas pakelia į juos beprotiškai blizgančias akis ir sušnibžda:

- "Celebrate"! Originale buvo parašyta "Celebrate" o ne "Celibate"!


2005 03 15

Denisas savo dienoraštyje užsiminė apie viltį, tai norėčiau truputį apie ją ir pakalbėti.

Jūs visi, be abejo, prisimenate mitą apie Prometėją, kaip jis apsivogė, buvo nubaustas, o po to ir išgelbėtas. Taigi, Prometėjas už savo nusižengimą atkentėjo, tačiau Dzeusui to nepakako ir jis nutarė atkeršyti visai žmonijai. Jo planas buvos dieviškai paprastas:

Prometėjas turėjo viengungį brolį Epimetėją. Dzeusas jam iš žemių, molio ir visokio kitokio mėšlo nulipdė moterį ir įpiršo kaip žmoną. Epimetėjas nebuvo toks, kaip broliukas, dievo valiai neprieštaravo ir vedė tą Dzeuso kūrinį, kurio vardas buvo Pandora.

Taigi, gyveno Epimetėjas su Pandora jo namuose sau ramiausiai. Ir tų namų rūsyje buvo skrynia, prie kurios Pandorai nė iš tolo neleido priartėti. Bet ji taip ir buvo Dzeuso sumanyta, kad neklausytų savo vyro, o naiviai patenkintų savo smalsumą.

Ir štai, kai namie nieko nebuvo, Pandora nusileido į rūsį ir atkėlė skrynios dangtį... Na, ir pasklido iš jos po visą žemę ligos, nelaimės, zarazos ir šiaip visokios negandos. Pandora išsigando ir užtrenkė dangti. Ir tik viena Viltis nesuspėjo iš skynios iš trūkti.

Tai va, ponai investuotojai, Viltis ir po šiai dienai kažkur toje skrynioje dūla. Na ir tegu...

Tik vienas klausimas neduodantis ramybės, kodėl Viltis sėdėjo drauge su visomis kitomis negandomis, o ne toje vietoje, kuri, mūsų manymu labiau jai pritiktų... Vadinasi, nepritiko, vadinasi, ji irgi viena iš negandų...

Valio, valio atgijo viltis, kad MNF1L ir vėl kils.Asmeniškai man, tai nelabai patinka K.Daukšio mintis, kad jie nusipirks MNF ir metus bandys kam nors prastumti. Kaip investicinis planas, tai puikus, tačiau patikėti Vyriausybei MNFvaldymą... Geriau jau kazachai, kurie pažadėjo kupranugariais naftą gabenti, nes kiek žinau, Rusija neleidžia transportuoti naftos per jos vamzdynus į Lietuvą (patikslinkit, jei yra kinta info).

Šiaip šiandien dar viena įdomi informacija pasiekė. Vakarų bankai 2005 m. gruodžio 13 d. Yukos skolas pardavė bendrovei Rosneft. Praėjusią savaitę Vakarų bankai kreipėsi į Rusijos teismą reikalaudami Yukos paskelbti bankrutavusia įmone. Yukos vadovybė nustebo, juk bankrotas reikštų, kad bankams neliktų galimybių atgauti skolą. Įdomiai čia tie bankai...
Panevėžio statybos trestas 2005 3Q2005.03.10

Tai ką patikėjote, kad Vyriausybei pritrūks pinigų MNF pirkti! Nesiginčykit, matau, kad kainą numušėt. Nu argi gali šiais laikais trūkti pinigų?.. Žiūrėkit, bankai Ekranui be jokių garantijų atseikėjo, o čia MNF reikalas… Pinigų nepritruks, šiais laikai nebūna taip, kad “pinigų nėra”. Aš nepatikėsiu. Repuot Vyriausybė gali savo akcijas, nesuprantu, kodėl jas nori parduoti… Arta, LNK sakė, kad jų žiniomis trūkstamus 500 limonų Vyriausybė tikisi gauti iš MNF pelno. Suprask iš divų. Šito klausei?Rinkoje kažkas įdomaus vyksta, ir labai tikiuosi, kad į gerąją pusę. Divai pareina, ar ką?Labai įdomu, ar UKB akcininkų susirinkimas sutiks su 1 cnt. divais. Juokinga sakyčiauOho, PST EBITDA šiemet, prognozuojama, augs per 60 % ir viršys 26 mln. litų. Čia geras, čia įdomiai. Pažiūrėsim, kas su realiu gausis…


2005.03.09

Nieko paguodžiančio tikrai nepasakysiu.

Tačiau įdomus dalykas, daugelyje pozicijų susiformavo Bulish Wismanai. Paprastai kalbant – dugnai. Seniai tokią formaciją mačiau...Informacija apmąstymams:

Jukos RM prezidentas Anatolijus Nazarovas atsisakė paklusti Jukos prezidentui Styvenui Tydui. Atsisakė vykdyti S. Tydo nurodymus. S. Tydas liepė A. Nazarovui atleisti daugiausia pajamų bendrovei duodančių prekybos namų Jukos M vadovą Stanislavą Vinokurovą.

Konkurencijos taryba ketvirtadienį leido Žemaitijos pieno direktoriui Algirdui Pažemeckui įsigyti iki 100 proc. ZMP akcijų.

VPK užregistravo Lėvens, kuri siekia kotiravimo biržoje, akcijų emisijos prospektą. Laukiam IPO.


2005.03.07

Ir BLT1T šiandien pavedė. Nors pirkėjai pozicijoje dar stiprūs.

KJK1L įdomiai šian užkilo. Reikia toliau stebėti šią poziciją. MatasM žino kodėl

Optimistinė prognozė: OMXV sės į horizontalų kanalą. Pesimistinės: krisim dar.

Čia kaip anekdotas nuskambėjo:

Michaelis Šumacheris bei futbolo žvaigždės Deividas Bekhemas ir Zinedinas Zidanas vaidins naujame nuotykių filme “Asteriksas olimpinėse žaidynėse”. Bendros prancūzų, ispanų ir vokiečių juostos biudžetas yra 78 milijonai eurų. Tai bus brangiausias filmas Europos kino istorijoje.

Какой русский не мечтает в понедельник утром о вечере пятницыСисадмин мнил себя богом сети, электрик грубо развеял этот миф.Можно пить пиво по-немецки - с колбасками, можно по-английски - с чипсами,можно по-японски - с суши... А мы любим по-русски - с ВОДКОЙ!Терапевт, Психиатр, Хирург и Патологоанатом поехали на утиную охоту. Засели в камышах и стали ждать. Так как на четверых у них было всего одно ружье, решили стрелять по очереди. Первым взял ружье Терапевт. Вдруг из камышей вылетела утка. Терапевт вскинул ружье, но подумал: "Хм, а утка ли это? Может, это павлин, а может, сова...???" И пока он думал, утка улетела.Hастал черед стрелять Психиатра. Вылетела птица. Психиатр прицелился и ....подумал: "Это утка, и я знаю, что это утка, но знает ли она, что она утка, вот в чём вопрос!"Пока он так размышлял, утка благополучно смылась. Взял ружжо Хирург. Показалсь птица. И тут же....БАХ-БАБАХ. Хирург грит Патологоанатому:- Hу-кась, сходи, погляди - утка ли это....!!!!Наташа Ростова спрашивает у поручика Ржевского:

- Скажите, поручик, вы педикюр делаете?

- А это как?

- Ножницами...

- К-как??

- Почему ваш ребенок так орет? Чего он хочет?

- Орать он хочет!Американские спецслужбы выяснили, что росийские ядерные ракеты делают

всего из трех деталей: хуевины, пиздюлины и соединяющей их поебени,

и что все три абсолютно взаимозаменяемы...


2005.03.06

Šiandienai gerai atrodo tik viena – BLT1T – akcija.

MNF1L vėl bandys palaikymo 8.4 stiprumą.

Naujausios žinios:

Lietuva pati perka kontrolinį MNF1L akcijų paketą, pranešė Algirdas Brazauskas, bet neatskleidė , kokiam investuotojui akcijos bus perparduotosUžtat LLK1L ramiai plaukia ant 1.9 bangos. Gal tai nebus “Devintoji banga”?Pasidaviau ir aš paskutinių dienų Ekranomanijai, todėl mano pamąstymus apie tai galima paskaityti čia.


Lifosa 2005 3Q


Baltankė dienoraštyjeVilniaus VPB apyvarta 2006 sausį-vasarį siekė 241,7 mln. litų - 12,5 proc. mažiau nei pernai tuo pat laikotarpiu. Vidutinė vienos dienos biržos apyvarta šiemet buvo 6,2 mln. litų - 10 proc. mažesnė nei pernai, o dienos sandorių skaičius - 560, arba 14,6 proc. mažesnis.Turkas Mehmetas Alis Agdža, 1981 metais šovęs ir rimtai sužeidęs popiežių Joną Paulių II, veikė su Bulgarijos ir Rytų Vokietijos agentais, kuriems nurodymus tiesiogiai davė Leonidas Brežnevas. Tvirtinama, kad L. Brežnevas įsakęs GRU pašalinti iš Lenkijos kilusį popiežių dėl jo nepritarimo komunizmui Rytų Europos šalyse. Tai visišku absurdu pavadino Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos spaudos biuro vadovas Borisas Labusovas. Išvadas kategoriškai paneigė ir Sofija.Kaip ir prognozuota, ECB padidino bazinę palūkanų normą iki 2,5 proc. Ekonomistai prognozuoja, kad ECB normą šiemet didins dar du kartus.Lapkričio mėn. rašiau, kad KLV1T sės į kanalą 1.08-1.16. Na tai ir sėdo. Dabar.MNF1L klubas priėmė dar vieną narį.

Komentarai2006 03 02 19:54     #5560
as irgi siandien istojau i MNF kluba
2006 03 02 20:08     #5561
Prie ko cia ta istorija apie popieziu?
2006 03 02 20:21     #5562
zalias, tai ir parasyta: "Baltankė dienoraštyje". Žvelk giliau... MNF1L klubas priėmė Neste OIL
2006 03 02 20:28     #5563
kas ta Baltanke?
2006 03 02 20:35     #5564
skaityk visu sausio blogus, ten yra atsakymas
2006 03 02 22:09     #5566
1. kad Rusijos zvalgyba paneige, man nekeista, bet kad Sofija - tai jau keista... 2. Tai, Nojau, jau kazkoki zenkla pamatei? - na as tada rytoj stosiu i MNF kluba (nors ir taip jame ). Tik kad man rodos, Nojus jau seniau MNF klube buvo. Na nebent lakinai kazkur buvo isejes
2006 03 03 06:14     #5567
As ne klube As siaip eiluteje prie divu...
2006 03 04 16:04     #5585
tai va man tik klausimas kartais toks kyla, ar tvarkingai toje eiluteje gavus divus, paskui, skubedami iseit, neisversim per spusti duru! ... ir kiek liks sumindytu?
2006 03 04 17:39     #5586
zinai, kaip rusai sako? kogo ... chiuzhoje gore. bus sumindytų, tik nebūtinai MNF pozicijoje. Ten dar neaišku, kaip pati kaina iki to laiko elgsis...
2006 03 06 20:04     #5589
Nemanai, kad MNF tai geros zinios ir akcija soktels i virsu? beje pranese, kad perpardavimas uztruks apie men.
2006 03 06 20:22     #5590
as irgi manyciau jog tai pacios geriausios imanomos zinios didziausia rizika IMHO galejo buti nacionalizavimas (t.y. ir mano ir tavo akciju); dabar gi nyktu opcijonai, sandorio rizika prisiimtu vyriausybe, o kad ja sumazinti, viskas suksis sparciai; o to juk mums ir tereikia - kad pinigai suktusi ; p.s. o jukosai matomai kaip minimum turetu issimoketi riebius dividentus (tai reiskia ir tau, ir man) Nojau - pasigincyk ? (o gal cia tavo slaptas planas nupirkti is paskutinio panikieriaus @8.40) p.s. MNF sekme pabaigtu ta OMXV korekcija
2006 03 06 20:26     #5591
Kas per devinta LLK banga? Prasom apsviesti jei nesunku? ;]
2006 03 06 20:28     #5592
Nesiginčysiu. Nes yra tokia tiesa, kad rytas vakaro protingesnis. AMB kalbėjo (labai atkreipkit dėmesį) vėlai vakare. Aš palauksiu ryto
2006 03 06 20:30     #5593
MatasM, čia tik lyrinis nukrypimas... O ko išsigandai?
2006 03 07 08:20     #5594
Neissigandau, siaip tik norejau suzinot naujo termino reiksme ;]
2006 03 07 21:27     #5599
Hanza gives today target price for BLT 16.4 euro
2006 03 07 21:37     #5600
yes, its real target
2006 03 09 20:21     #5606
suintrigavai cia su tais "dugnais" gal galima placiau?
2006 03 09 20:26     #5607
Rygoje dugnai...
2006 03 09 21:02     #5608
nieko nesuprantu apie TA, bet jei susiformavo dugnai, tai cia kaip ir gerai ? tik idomu kiek dar laiko vartysimes ant to dugno?
2006 03 09 21:04     #5609
qwaldis, todėl ir be didesnių komentarų...
2006 03 10 20:23     #5615
Jo, jo, Nojau, sito klausiau Tik, sakau, kad nesugalvotu tu divu kazkokia nedivu forma paimt ... Nu tai ka - jau galim skaiciuot, kiek iseina tu divu. Jei 40-iai procentu 500 mln, tai is viso divams skiriama ~1.2 mlrd. oho! net nereikia skaiciuot - ir taip aisku, kad gerai (tsumashedshije denjgi, pasakytu Raikinas)
2006 03 10 20:38     #5616
o tai kiek MNF nepaskirstyto turi?
2006 03 10 22:09     #5619
jeigu uz 40% 500 mln, tai akcijai ~1.7 berods tenka!
2006 03 11 07:50     #5620
Vyriausybe parduos akciju uz 500000000 ? Tai turetu LTK, RST ir ka ji ten dar turi smarkiai kristi.
2006 03 11 08:31     #5621
Paaishkinkit man durnam, kam Kazmunams reikia ir vyriausybiniu akciju? Kontrolini gautu ir uztenka.
2006 03 11 11:49     #5623
Vyriausybe turi pirmumo teise, todel nupirkus Jukos prides savas ir pardavimui isstatys visa paketa. Pirkejas negales pirkti tik kontrolini.
2006 03 15 19:07     #5643
O, tik dabar pamačiau, kad pats AMB abejoja, kad Vyriausybė pajėgs valdyti MNF ir yra už pardavimą nedelsiant. ką jie ten Vyriausybėje veikia?... Dešinė nežino, kad daro kairė?
2006 03 15 19:11     #5644
Cia as siaip, ne apie Vilti, bet apie MNF. Del Dauksio, tai jo zodziai nesutampa su Brazausko pasakytais "pirkejas yra, ir jis labai geras". Tokiu judvieju nesusitarimo, ka sakyti buvo ir anksciau. Kuris paprastai buna teisus? Cia pirma, o antra - man isimine Putino pazadas kazachu vadui "isspresti ta reikala" ir KMG vado pasakymas "sutarti pasirasysim, kai nusipirksim MNF". Sorry, uz netikslias citatas.
2006 03 15 19:19     #5645
O jei nenusipirks...?
2006 03 15 19:32     #5646
Panorama apie MNF: Brazauskas - parduoti is karto! Bet gi ryte per radija Balcyti (o jis gi socdemas) irgi girdejau sakant, kad issipirke neskubes parduoti. Jau ir partijos viduj nesusitare!
2006 03 15 19:43     #5647
Kazakai lygtai skaiciau sutinka paskolinti valdziai ant pirkimo MNF. Ko jie cia s mala nesuprantu?! Paskolina is kazaku, nuperka, prideda dar kita dali ir parduoda tiem patiem kazakam. Atrodytu paprasta. Bet musu vyrai jauciu sugalvos taip, kad gausis sudetingai ir zymiai blogiau. Ir dar tarpusavyje nesutaria ka liaudziai sakyti. Visiski nevykeliai...
2006 03 15 19:44     #5648
Dviračio šou: Daukšys - buvo užhipnotizuotas ir pamatė, kad MNF pirks AMB
2006 03 15 19:45     #5649
sakyciau cia daba musu vyriausybe tokia strategija sumane - pusti migla visiems, kad niekas nieko nesuprastu tik baisu kad ir sau miglos pripus
2006 03 15 19:46     #5650
Nojau, rusams su kazachais nelabai apsimoka pyktis. Taciau.. Mano anksciau minetu "citatu" interpretacija tokia - rusai su kazachais visgi sutare (as bijau suklysti, bet girdejau apie du kazachu vado susitikimus su Putinu), kad pirma bando MNF paimt rusai, bet jei jiems kartais nepavyktu, tada jie kazachams ir sutarti del tiekimo duoda, ir visaip kitaip draugyste parodo..
2006 03 15 19:46     #5651
gaunasi, kad KMG skolina pati sau. neuviazka gaunasi
2006 03 15 19:48     #5652
saldo, kazachai dar Baikonuro kozirį turi...
2006 03 15 20:01     #5653
Nojau, nu as apie tai ir kalbu, bet kazachai sake "perziuresim santykius su Kazachstane dirbanciomis rusu kompanijomis" (po Baikonuro atidarymo), po to buvo rusu ir kazachu susitikimas, ir po to kazachai pasake, kad grieztu priemoniu pries rusus nesiims... atidziai seku tuos ivykius, nes per daug esu investaves i ta prakeikta MNF, gerai kad senokai
2006 03 15 21:44     #5654
O kas pasake kad bus vienas strateginis investuotojas, gali buti ir du pvz. kazachai su austrais. Vieni nafta uzsiima, kiti chemijos pramone vysto... Variantu begales
2006 03 15 22:05     #5655
Aisku, kad Dauksys nori, kad butu kuo daugiau investuotoju. Tada galetu parduoti savo austrams . Ir uztat Brazius nori parduot kuo greiciau, kad Uspaskich nesuorganizuotu saviems
2006 03 16 20:38     #5661
1. geras pokstas su vienuoliais ;] 2. kaip suprast "neatsargiai atsireme"?
2006 03 16 21:00     #5662
2. du kartus. Pirmas baras - išsipardavinėtojų baras; antras su gerokai mažesne apyvarta. Kritimo ženklai...
2006 03 17 06:41     #5665
Iš principo pastebėjimas dėl galvojimo savo galva teisingas, bet man kuo toliau tuo labiau susidaro vaizdas kad finansines ataskaitos nieko neitakoja akciju kainu musu krentancioje rinkoje.
2006 03 17 08:35     #5670
Taksistas, tai ataskaitas reikia ziurineti kartu su rinkos kryptimi. O kryptis tai aiski
2006 03 17 09:22     #5671
Dėl LLK atsirėmimo. Barai lieka barais. Bet pažiūrėjus giliau 15 dieną BVP (tai toks fondas) pasakė užteks. Pastatė pardavimo pavedimą ant 1,95 15000 vnt. ir pjovė kiaules ties 1,90. Vis pirko ir pirko. 16 dieną pardavėjų už 1,90 nebebuvo.
2006 03 17 19:45     #5672
o kas šiandien pirko?
2006 03 17 21:25     #5673
Nelabai suprantu kodėl to klausi =) Pirko smulkūs. Kiek atsimenu iŠ FNS, JTR...
2006 03 21 10:42     #5678
"smulkieji gali prašyti išpirkti akcijas dabar?" tokio dalyko įstatymas nenumato
2006 03 24 21:24     #5690
Kai apie akciju pardavinejima po ju supirkimo paskelbe PZV, pagalvojau, kad jiems biski "ne visi namie" . Bet dabar ir Vingis salia pranesimo apie supirkima pranesa ir apie pardavima. Tad gal dabar yra kazkokios naujos taisykles, kad jei skelbi savo akciju supirkima, privalai kazka pasakyti ir apie pardavima? Aisku, kvaila, bet ka gali zinoti.
2006 03 25 13:17     #5692
jo čia kažkas naujo. Gal būt, kad bendrovė negali būti savo akcijų LP, tai oficialiai skelbia supirkinėjimo ir pardavinėjimo ribas.
2006 03 28 06:40     #5706
Man kyla labai dideles abejones del to, ar gali tokia didele imone kaip Vingis pakankamai greitai perorientuoti kreipiamuju sistemu gamyba i ka nors, kas zymiai sustiprintu pajamu netekima is Ekrano? Juk jei teisingai atsimenu, 2005 m. 66% kreipiamuju sistemu buvo parduota butent Ekranui. Nebent kreipiamuju sistemu gamyba sudare maksimum 10-15% visu Vingio pajamu...
2006 03 28 07:26     #5707
klausimas: perkamas Vingis ar vieta, kur Vingis stovi? tai dar abejoniu paciam kyla?ZEME
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital