2005 lapkritis

Nojus | 2005-12-01 19:04 | perskaitė: 1579
2005 lapkritis 2005.11.30 Biznes&Baltija perskaičiau, kad Londono birža nori jungtis su OMX. Londonas dabar diegia elektroninės prekybos sistemą, kas palengvintų 2007-8

2005.11.30

Biznes&Baltija perskaičiau, kad Londono birža nori jungtis su OMX. Londonas dabar diegia elektroninės prekybos sistemą, kas palengvintų 2007-8 metais susijungti su OMX. Tačiau skeptikai įžvelgia tai, kad parsiduodanti Londono birža su tokiais planais nori užkelti savo kainą ir ne daugiau. Na, laikas parodys. Aš tai nieko prieš būčiau tokių planų įgyvendinimą...O matės šią info, kad Hansabank Markets padidino tikėtiną Aprangos akcijų kainą iki 27,6 lito?..Dariau, apie tavo žygius jau žino danai ir įdėmiai stebi tavo žygius. Mes su tavimi.


2005.11.29

Tai taip ir nesupratau, kodėl LNS1L buvo perkamas mėnesio pradžioje? Nors kam čia dar klausinėti - užsidirbome ir ačiū...Sanitas Jelfa akcijų pirkimui per naują akcijų emisiją planuoja pritraukti mažiausiai 208 mln. litų. Akcininkų susirinkime nutarta išleisti 16 mln. vienetų akcijų emisiją, nustatant pradinę 13 litų kainą už lito nominalo akciją, vienas smulkusis akcininkas.

Lenkijos šeimų lyga nori sustabdyti Jelfa privatizavimą. Mhm, kas dar per lyga?..Smulkusis LBS1L akcininkas siekia sustabdyti bendrovės pasitraukimą iš biržos. Ačiū, Dariau. O LAA tau padeda?
2005.11.28

Nu ką kolegos, atšaldė bulius kaip reikiant šaltas rudeninis biržos lietutis... Gerai pavarė, labiau “įspūdingai”, nei kilimas.

Na APG1L kilstelėjo norintys gauti nemokamo sūrio..., oi, atsiprašau, nemokamų akcijų. Tačiau savaitę bus tyla dėl akcininkų susirinkimo, po to – down. Praskiedimas ir etc.Bet kas įdomiausiai ir gal būt paradoksiškiausia, kad šitoje meškų puotoje išsiskyrė Vingis (pav.)21 dieną susiformavo 1-asis Bulish Wismanas. Jis taip pat ir apsisukimo fraktalas (punktyrinis ovalas). Ir Wismano signalas suveikė (žalia rodyklė). Kaina vis dar kyla ir po dviejų dienų galim sulaukti 2-ojo Bulish Wismano.Informacija apmąstymams:

Va va kaip insaideriai dirba: PST valdybos pirmininkas Vygantas Sliesoraitis opciono teise po metų už 2 mln. litų planuoja nusipirkti 1,22 % įmonės akcijų. PST valdybos pirmininkas 2006-aisiais planuoja nusipirkti 200 tūkst. bendrovės akcijų, mokėdamas už vieną po 10 litų. Tokią teisę V.Sliesoraitis įgijo 11/21 dieną.

Tai dabar primetam, kiek po metų kainuos PTR1L???

VPK dėl netinkamo klientų lėšų tvarkymo ir neefektyvios vidaus kontrolės sistemos Suomijos kapitalo finansų maklerio įmonei Suprema paskyrė 20 K litų baudą.Tiems, kurie nerimsta dėl SAB1L platinamų akcijų. Jos bus pradėtos platinti gruodžio 5 dieną. Pirmasis etapas, kai akcijos bus platinamos turintiesiems pirmumo teisę, truks 15 dienų, po to - nuo gruodžio 20 iki 22 dienos - bus skirtos pasirašytoms akcijoms apmokėti.


2005.11.27Na ir spėkit, kas darbar bus Invaldos prezidentas???

Taip taip, o gi pats Šulnis...
2005.11.24

Beveik visur 4 Elioto banga. Pati nykiausiai, pati neįdomiausia, pati nuostolingiausia banga biržoje.Informacija apmąstymams:

Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis - trys nesuderinami dalykai.Graužiasi dvi kirvarpos savo tuneliukus ir kalbasi:

- Medis kaip medis, ir ko čia visi rėkauja "Stradivaris,Stradivaris!"?Įmetė senis į jūrą tinklą ir ištraukė jį pilną žolės. Parūkė senis žolės. Na, o kas paskui buvo visi žinote... Ir žuvis kalbėjo, ir norai pildėsi...Aš savo babkes investuoju į vodkę, nes kur daugiau gausiu 40%? Visur tik po 2-3%.V Estonii estj takoj "Institut eksperimentalnoj biologii". U nego estj sajt: www.ebi.ee

A takze na sajte ukazan oficialnij e-mail: [email protected]

Mozno ocen vepecatljajusce predstavit ka oni s etim adresom zivut i rabotajut s russkimi i partnerami... Osobenno diktuja e-mail po telefonu: "Ebi, sobaka, ebi ee"
2005.11.23

APG1L tikriausiai insaideriai šiandien pirko. Taip užkėlė kainą ir atsitraukė. O kiti puolė nusimesdinėti. Tačiau dienos pabaigoje pasirodė naujiena apie įspūdingus APG pelnus: per 10 mėn. 47 proc. didesnis nei pernai. TA gražus, naujienos nuostabios...:yes

UKB1L Žalioje zonoje. Geras ženklas.

IVL1L – nebeįdomu visai šiandien, dar labiau krito. Bet kažkam pasiekė buy signalą jau. Žiūrėsim...ozingoff

Kieno gi kavos tirščiai “apiburia” manuosius? KJK1L signalas nesuveikė, tačiau užsidarė žemiau 27.85. Tai riba kur gali susidaryti pasipriešinimas.

Informacija apmąstymams:

Smulkusis bendrovės Krekenavos agrofirma akcininkas viešame aukcione planuoja parduoti 3,31 % įmonės akcijų, kurių nominali vertė siekia 1,6 mln. litų. Aukcioną vykdo Finasta. Nu, ar yra norinčių būti Viktoro partneriais?

Sanitas vykdo “kryžiaus žygį” per Europą, kas mums lenkai, kas mums čekai. Duokite mums vokiečius – ir juos nupirksim. Ir ne bet kokius, o vaistų realizavimo tinklą. Še tau ir žvakių fabrikėlis...

Nepykit, kad ne valstybine kalba, tingėjau versti, o geras anekdotas:

Дорогущий фирменный поезд, самое дорогое купе... В купе садятся двое - батюшка и бизнесмен. Оба такие "настоящие" со всеми причитающимися атрибутами. Бизнесмен только пиджак скинул, галстук распустил, сразу кинулся к ноутбуку и давай стучать. Поезд тронулся, батюшка немного газетку почитал, бороду огладил и говорит:

- Сын мой, а не отведать ли нам с тобой табачку заморского? Хороший табачок...только что из голландии подвезли...

- Не курю, батюшка, да и работать надо.

А у него 2 мобильника постоянно разрываются, он ведет какие-то переговоры. Батюшка покурил, возвращается - от него хороший такой дух табака. Еще посидел подумал и опять:

- Сын мой, дело к трапезе. не сходить ли нам в вагон-ресторан ужина откушать?

- Не могу батюшка, работы еще очень много. Завтра очень важная встреча.

Батюшка поужинал, вернулся. Посидел-подумал и по новой:

- Сын мой! Трапеза удалась. не задобрить ли нам ее?

Достает бутылку дорогущего коньяка.

- Не пью, батюшка! да и работать надо.

Батюшка соточку-две навернул, и снова:

- Сын мой! в соседнем купе девицы уж больно красивые едут. может мы коньячок возьмем да и к ним?

- Я, батюшка, женат и жене не изменяю! да и вообще работать надо!

Возвращается поп под утро изрядно мятый, довольный. Тут бизнесмен не выдержал, крышкой ноутбука хлопнул и к попу:

- Батюшка! ну вот я - не пью, не курю, работаю как вол, жене не изменяю! неужели я неправильно живу?!

- Отчего же? Правильно, сын мой. Но зря.
2005.11.22

Kainų korekcija biržoje vis labiau gilėja, sandorių mąstai didėja. Aišku, dauguma dėl tiesioginių sandorių.

IVL1L pozicijoje vyravo pirkėjai. Žinau, yra kritikuojančių tokius pirkimus, bet juk mes tik žiūrim TA ir ieškom trendo. Tai va, IVL1L šiandien įdomų barą suformavo. Ir verta pagalvoti apie pirkimą @13.1.

KJK1L šiandien bando daryti Bearish Wismana. Yra didžiulė rizika, kad šerniukas gali būti nevalgomas.

LSC1R nekilo aukščiau, tai ir nepirkome.Kontoroje pasikeitimai - naujas Bosas.

Surenka visus ir grieztu tonu sako:

- Tai vat, ta tvarka kuri buvo - fignia.

Dabar bus nauja. Dirbsime taip:

Pirmadienis - nedirbame. Ilsimes po savaitgalio.

Antradienis - ruosiames darbui.

Treciadienis - dirbame.

Ketvirtadienis - ilsimes po treciadienio darbo dienos.

Penktadienis - nedirbame, ruosiames iseiginems.

- Viskas visiems aisku???

Vienas, sedintis sales gale, atsargiai kelia ranka.

- Nu, kas neaisku?

- Ir ilgai mes taip treciadieniais ARSIME?


2005.11.21

Korekcijos biržoje pabaigos net ženklų nesimato....

Nieko tam KLV1T doro nesigavo – sell.

LJL buy @0.61

Taipogi LSC1R buy @1.38.

LLK1L sell.

PRM1L sell. Dėl visa ko sakau, jei dar turinčių yra…

APG1L - nemokamo sūrio sindromas (kaip Akvara pasakytų)

RSU1L pirkėjai buvo sužavėti sūrininkų konsolidacinėmis idėjomis, nes jie pirko Europieną ir Pieno upes. Per mažas signalas kainai kilti daugiau.

LNS1L – spekuliacinė akcija. 11.11 išseko pirkėjų potencialas ir akcijos kaina pasuko atgal. Tas pat ir dėl PTR1L.
2005.11.18

AAAAAAAAAAAA!8)

Apsižiūrėjau ir pamačiau, kad išsipardaviau visas.:con Per visą savo spekulianto karjerą neturiu nė vienos akcijos. Pažiūrėkim į tai pozityviai: fiksavau pelną ir apsaugojau nuo nuostolių. Kas nori sužinoti ką dabar pirksim?...

Atsakymas paprastas, pirksim trendą up.

Nojus išėjo ieškoti trendo UP.
:yesInformacija apmąstymams:

Spekuliantas iš NSE nusprendė pailsėti Kipre.Biržoje korekcija, žiema prasidėjo. Išsipardavė ir atvarė. Jo asistentas atvyko pirmas, kad patikrintų ar viskas gerai. Jis susitiko su 5 žvaigždučių viešbučio savininku ir apžiūrinėja pliažą:

- Kas čia?

- Kaip kas? Čia skalda.

- Skalda - blogai, šefas nemėgsta. Skaldą panaikinti, viską užilti baltu švelniu smėliuku.

- Bet tai labai brangu!

- Mes už viską mokam!

Išsitraukė grynųjų paketėlį, atskaičiavo. Kitą dieną visas pliažas pabarstytas smėliuku.

- Kas čia?

- Čia jūra!

- Kokia jūra? Purvina bala! Žodžiu, jūrą išvalyti, akmenukus išrinkti, bangos turi ristis kas 30 sekundžių, kiekviena 55 centimetrų aukščio.

- Bet jūs suprantate, kad povandeniniai inžineriniai mechanizmai yra labai brangūs!

- Mes už viską mokam.

Išsitraukė grynųjų paketėlį, atskaičiavo. Po dviejų dienų viskas taip, kaip reikia.

- Kas čia?

- Čia juk žuvėdros.

- Jokių žuvėdrų. Panaikinti žuvėdras! Palikit dvi, tegul vaikštinėja pajūriu, bet - jokių skraidymų!

- Bet juk tai smūgis ekologijai! O kur dar žuvėdrų dresūra!

- Mes už viską mokam.

Išsitraukė paketėlį grynųjų ir vėl atskaičiavo. Galų gale atvažiavo spekas. Atėjo į pajūrį, pasivaikščiojo baltu smėliuku, pasigrožėjo dviem tykiai vaikštančiom žuvėdrom, atsisėdo į šezlongą, įkvėpė pilna krūtine gaivaus jūros oro ir tarė:

- Dieve! Ar gi įmanoma tokį grožį nusipirkti už pinigus?


2005.11.17

DPK1R (pav.) Vakar suformuoto Wismano signalas suveikė ir jau buvo galima uždaryti poziciją. Dabar galima stebėti kaip rinka elgsis ryt. Jei sesijos metu kaina laikysis žemiau 0.93, galima parduoti.LLK1L vis bando surasti kainą adekvačią geriems bendrovėms rezams bei mažam likvidumui.

RSU1L sell

VNG1L sell. Sunku suprasti dabar perkančius VNG1L, įdomiu kokiam laikui jie planuoja investicijas? Bet per tą patį laiką kitos akcijos uždirbs daug daugiau nei VNG...
2005.11.16

LLK1L gražiau nei gražu. Nors resistance @2.21 uždėtas, bet su tokiais tempais ir jis kris.

KLV1T nusprendė toliau kilti. Gal ir verta užsipirkti... po tokio kritimo, tai labai rizikinga.

MKO1T sell.

Sakot LNS1L atsigauna? Nu 1.65 gali dar ilgai nepramušti. O gal jau yra kas rezus žino...

LKB1R buy @4.94.

Nu neįdomi dabar ta birža... atodūsis dar nesibaigė:wink, o perliukų vienas-du. Nu ir tai gerai. Augam po truputį, augam...Informacija apmąstymams:-Parduokit LNS, UKB ir LTK...
2005.11.15

LLK1L buy.

EKR1L šiandien kažkas labai susižavėjo. Pagal sandorių dydį, tai – sorry, nenoriu nieko įžeisti – žalias jaunimėlis. Negi žinia apie kapitalo didinimą skolai padengti yra tokia įdomi?

BLT1T žada koreguotis. Norintieji gali fiksuoti pelną.

Elementari LTK1L korekcija. Tokio klasikinio Elioto braižymo nė viena biržos akcija nebraižo. Nereikia panikuoti...

LNS1L sell.

LKB1R buy @ 4.91.


2005.11.14

LLK1L artėja prie psichologiškai svarbios ribos – resistance @ 2.1. Belieka tik pramušti.

LEL1L buy.

KLV1T pramušė 1.05 resistance ir stipriai šoko aukštyn. Tačiau pozicijoje šiandien vyravo pardavėjai. Matyt, tie, kurie norėjo susigrąžinti prarastus pinigus. Didelė tikimybė, kad kaina svyruos tarp 1.08 ir 1.16.

LNS1L vis dar ant bulių ragų, bet apyvartos jau mažėja. Gali būti, kad šis kilimas jau ir baigėsi. Bet dar pažiūrėkim, kas dėsis ryt. Aš asmeniškai mečiau @ 1.72.

RKB1R sell.

Pagal mano “kavos tirščius” SAN1L osciliatoriai rodo pirkimo signalus. Nu reiks pažiūrėti, kas čia bus...

RSU1L nesulaukė reikiamo palaikymo, vadinasi koreguosis.

VNF1R sell.

VBL1L vėl stojo į nuožmią kovą dėl aukštumos Nr. 37. Duok die sveikatos.

UKB1L sell.
2005.11.13Apranga
2005.11.10

LLK1L buy

DPK1R gal jau ir pabaiga. Šiandien pozicijoje pelnų fiksavimas.

BLT1T- nu pramušė, nu gražu.

LNS1L nu gražiai kylam, reikia pirkti.

O PTR1L apgavo ir į kitą pusę pasuko, ir rimtai pasuko.atisfiedPamąstymams

Susitinka prie ezero jaunas ir senas zvejys. Išsikalba. Jaunasis klausia senojo:

- Klausyk, kiek kartu zvejoju, tiek tave prie ezero sutinku. Kaip tau pavyksta ish namu taip daznai i zvejyba isheit?

Senasis:

-Na ash darau taip: anksti ryte atsikeliu ish lovos, tada pakeliu uzklota, kur zmona miega ir labai garsiai sakau

"Oho koks uzpakalis!". Tada zmona pradeda rekti

"Eik tu nnnnsau". Na ash susirenku zvejybos reikmenis ir einu zvejot.

Jaunasis zvejys pagalvojo, kad sistema nebloga ir reiketu jam pabandyt. Kita diena jaunasis zvejys i zvejyba neatejo. Atejo tik dar kita diena. Senasis jo klausia:

- Na tai ko vakar i zvejyba neatejai?

Jaunasis:

-Zinai, vakar anksti ryte atsikeliau ish lovos, tada pakeliau uzklota, kur zmona miega ir garsiai pasakiau "Oho koks uzpakalis!".

O pats tada pagalvojau " Nnnnnkam man ta zvejyba..........."


2005.11.09

Padaugėjo biržoje stambių pirkėjų. Nu gal ir teisūs buvo mano kavos tirščiai...

IVL1L dalį pardaviau, nes neaiški panika pozicijoje vyko. Tačiau osciliatoriai parodė pirkimo signalus. Tai gal reikės ir atpirkinėti.

Nu ką, GRD1R ant 7.16 niekaip neišėjo pirkti, bet ar dėl to kam nors liūdna...:yes

DPK1R augimas kiek silpsta, bet gal dar ne pabaiga.

BLT1T atsimušė į resistance 10.1. Klausimas ar ryt pramuš?

BAL1R – sell.

LLK1L užsidarė kaip tik ant resistance, ir buvo perkančių aukščiau. Apyvarta padidėjo – užsisegam diržus.

PTR1L taip ir nepasiekė 10.8 lygio. Sell.

Tai sakot, SNG1L perkat? Drąsiai, drąsiai... O gal yra kokia info? Tai pasidalinkit...

RST1L tiesiog šuoliais varo. Nespėjau šiandien užsipirkti. Pažiūrėsim kas ryt bus.

VBL1L savame stiliuje – pastuksena į pasipriešinimą ir nueina.


2005.11.08

GRD1R pasisuko į kitą pusę, todėl ir nepirkome.

EKR1L nenustoja stebinęs...

Ką ir sakiau BLT1T susilaukė pasipriešinimo.

LLK1L formuoja pirkimo signalus. Pramuša 2 ir up.

Po gero piaro geros kainos. Pieno žvaigždės gal būt jau nutraukė kritimų sesiją. Žiūrėsim kas toliau...

Nu va, RST1L vakar suformavo Bulish Wismaną, kuris šiandien ir suveikė. Ar tik nesusiruošė atkovoti savo pozicijų? (pav.)

Informacija apmąstymams:

Kokia turi buti ideali moteris?

- Grazi kurcnebyle blondine-nimfomane, pas kuria is tevu liko tik

tevas-bankininkas.Mielosios merginos! Jus turite sausa oda? Silpnus plaukus? Problemu su

figura? Ateikite pas mus! Cia tamsu ir mes girti.Eina tetule is parduotuves su pilnais maisais rankose ir vienas dar

dantyse.

Is krumu iseina manjakas-eksgibicionistas ir, atlapodamas apsiausta, parodo jai savo jauna kuna... Tetules maiselis iskrenta:

- Oj, blia! Kiausiniu nupirkti pamirsau!Ateina vyras pas dieva ir sako:

-Dieve, as visa diena - nuo ryto iki vakaro- sunkiai pachalinu, islaikau seima, vakare griztu- pavalgau ir i lova , ten dar zmona amyleti reikia...pamiegu kiek- ir vel rytas, keltis i darba... O zmona- visa diena namie sedi, nieko neveikia... Dieve, nusibodo man taip gyventi... Klausyk, sukeisk tu mane su zmona...

Dievas ir sukeite

Kita ryta vyras, moterimi pakeistas, atsikelia, padaro vyrui (buvusiai zmonai) pusrycius, isleidzia i darba , kelia vaikus, valgydina, veda i mokykla, eina i parduotuve , grizusi sutvarko kambarius, nuvalo langus, islygina rubus, prasluosto grindis, paruosia pietus, parsiveda vaikus, valgydina, padeda ruosti pamokas, ruosia vakariene, suguldo vaikus, paduoda vakariene grizusiam vyrui, suplauna indus, prisiskuta blviu rytdienai, sudeda vaikams rubelius ir priespiecius, velai vakare ateina i lova - ten vyras nori pasimyleti...Paskui krenta ir uzmiega...

Ryte vel eina pas dieva :

-Nu na ciort- jau geriau i darba eiti- dieve, gal atkeisk atgal?

Dievas:

-Mielai atkeisciau, bet dabar negaliu- nebent uz 9 men., nes pastojai sianakt...
2005.11.07

GRD1R Kaupiasi pirkėjų jėga. Buy @ 7.16.

EKR1L jau trečia sesija iš eilės kažkokie “mėgėjai” kainą užkelia, bet juos vėl nusodina, nors kaina užsidaro kiekvieną kartą aukščiau. Gal insaidas perka, o kiti pasitaikius progai nusimeta?

DPK1R – buy.

BLT1T be careful, strong resistance at 10.10.

APG1L be kanalo dar ir į Aligatorių lenda. Man tai nepatinka...

KJK1L pozicijoje osciliatoriai rodo pirkimo signalus. Tačiau pozicijoje buvo pardavėjai ir kaina užsidarė žemiau praeitos sesijos. Todėl svarbus taškas akcijai yra 23.5. Kai pramuš, tai susidomėsiu.

MNF1L pirkėjai telkiasi. Tuoj bus, anot klasiko “nebeužtvenksi upės bėgimo...”

PTR1L kaip ir tikėtasi net nesiveržia link resistanco, o apyvartos mažėja. Kilimas dar gali likti, bet ypač lėtas. (pav.)PZV1L piaras šios dienos Verslo žiniose suveikė. Akcijos buvo perkamos. Jau vien ta žinia, kad Valdybos pirmininkas nepardavė savo akcijų per savanorišką oficialųjį pasiūlymą yra stimulas akcijai kilti.

RKB1R buy

VBL1L stipriai užkilo, bet pramušti 37 neužteks košės.

Informacija apmąstymams:

Į Mažeikių nafta siekiančios investuoti Kazmunaigaz nuo šių metų liepos mėnesio Mažeikių naftai jau pateikė daugiau nei 955 tūkst. tonų naftos. Nu šaunuoliai, šaunuoliai...
2005.11.05

RST1L pagrindinės veiklos pelnas per metus sumažėjo 80 proc. O pelno mokesčio sąnaudos padidėjo dvigubai. Man vien to pakanka, kad šitos akcijos nepirkčiau, nekalbu jau apie laikymą. Ataskaitos piniginių srautų skaičiai irgi nėra džiuginantys, tačiau juos geriau už mane pakomentuotų labiau patyręs žmogus. Aš irgi mielai paklausyčiau.

Dėl ZMP1L, tai galiu sutikti su Akvara. Gal kiek patikslinčiau – ne 21, o 20.5, bet ne esmė. ZMP1L dabar 20.5-23.5 kanale. Kryptis dabar down. Labai nedaug reikia, kad 20.5 prakirsti.


2005.11.04

Buliukai dar išlaikė savo pozicijas, bet kas sakė, kad korekcija turi imti va ir baigtis.

GRZ1R šiandien susiformavo pirkimo signalas. Intensyviai stebėti, nes paskutiniu metu ši akcija neatrodė gerai.

GRG1L pozicijoje vyravo išsipardavinėjimas, nors į pabaigą atsirado pirkėjų. Kažkas dar tikisi vašką išspausti.

DPK1R buy @ 0.86.

APG1L bando lįsti į kanalą 37.5-33.

LFO1L vakarykštis Wismanas suveikė. Pozicijoje vyravo pirkėjai, nors panikuojančių irgi buvo nemažai. Bendrame rinkos kontekste labai sunku prognozuoti kilimą.

Nafta dabar tokioje pozicijoje, kad geriau palaukti, kol pasimatys koks nors aiškesnis trendas UP arba Down. Flate prekiauti yra nepatartina. Amsterdamo teismas nutarė ieškoti būdo, kaip už didžiausią kainą parduoti šioje šalyje registruotą žlungančio naftos koncerno Jukos turtą, įskaitant ir MNF1L akcijas. Būdas paprastas, mes pigiai neparduosim. Ar čia mūsų vyriausybė pasiruošusi pakloti didžiausią kainą?

MKO1T nusprendė “pareiti namo”.

Sunkiai, sunkiai PTR1L sekasi. Šiandien išvis meškos paradui vadovavo.

OLF1R buy.

RST1L strong sell.

TVEAT sell.

ZMP1L sell.

Informacija apmąstymams:

VPK neužregistravo naujos Hansabanko akcijų emisijos, nes bankas neatskleidė jos valdybos narių visų gautų išmokų iš bendrovės. Svarbiausia skaidrumas ir tik skaidrumas. Užtat Snoro obligacijas užregistravo, ir jos bus kotiruojamos biržoje.

VPK įpareigojo VVPB nuo lapkričio 7 dienos sustabdyti prekybą Stumbro akcijomis. Toks sprendimas priimtas nagrinėjant Stumbro prašymą užregistruoti nuo jo atskiriamos ir į bendrovę Biofuture reorganizuojamos Šilutės bioetanolio gamyklos emisijos prospektą. V. Poderys teigia, kad po reorganizavimo Stumbro ir Biofuture akcijų gaus tik tie akcininkai, kurie turėjo akcijų rugsėjo 23 dieną. Tuo tarpu prekyba Stumbro akcijomis vyko ir po to, todėl nauji Stumbro akcininkai pirko bevertes akcijas.

Lenkijoje manoma, kad Eurovaistinių tinklas Lenkijoje gali būti labai pelningai parduotas, ko ir buvo siekta.

VNG vėl beviltiškai varo piarą. p.Šleinota vėl bandė pakelti Vingio akcijas, tipo, pirkit kol pigios. Jis tai vadina pigia akcija. Na aišku, su tokiu įsivaizdavimu ir įmonę į krizę atvesti nesudėtinga. VNG akcijos yra labai ir labai brangios. Kai įmonės vadovas reklamuojasi, kad turi krizės sprendimų projektų, bet juos slepia kišenėje, tai nieko gero apie tai negalima pasakyti. Ne be reikalo VŽ tai pavadino Vizijomis. Vizijos į banko sąskaitą neįsidėsi...______________________Ana Karenina nesurado tikro vyro ir todėl atsigulė po traukiniu. (Aha, visi į biržą išėjo)

Ir tada kunigaikštis Gediminas pasiuntė kryžiuočiams telegramą... (Radijo ryšiu, ne bet kaip. Juk telegrafo stulpų archeologai tai nerado)

Perskaitęs savo "Dievų mišką" Sruoga sužinojo, kaip sunku jam buvo koncentracijos stovykloje. (...)

Tiškevičiai, nors ir aristokratai, buvo inteligentiški žmonės.

Velnias sugundė Faustą įsimylėti Margaritą - ir jam - rūpesčiai senatvėje, ir jai - kalėjimas...

Po kiemą vaikštinėjo vištos, antys ir kitoks šlamštas. (Paukščių gripo kontekste, tai teisybė)

Veronika buvo išdidi ir nusiskandino kaip tankistas. (pažengę tie lietuviai buvo – ir telegrafas, ir tankai)
2005.11.03

Maži buliukai šiandien per biržą prabėgo. Pajutot?ontgetit

IVL1L nepavedė – bando grąžinti prarastas pozicijas. Man tai patinka...

GZE1R nebaisi jokia korekcija. Jei meškos pasitrauks iš Baltijos rinkų, tai GZE1R sau ramiai ir sparčiai kils.

LLK1L su didele apyvarta užsidarė aukščiau Aligatoriaus. Geras ženklas. Verta pirkti.

LFO1L keičia trendą. Bullish Wismanas susiformavo.LFO grafikas.

PTR1L dabar sunkiai ropos iki 10.8 resistanso.

VEF1R tai net ne buliai kelia, o kenkūrbuliai, buliai-bubkos (Sergejai)... Šitaip užgapino. Didelė tikimybė, kad tokiu pačiu greičiu tą gapą ir užfilins.8)

VDG1L niekur ji ir nekilo. Pasirodė...

Bankai atsigauna. Irgi gerai.

Informacija apmąstymams:

Va įdomią statistiką VPK paskelbė:

Nuo 2004 m. spalio iki šių metų rugsėjo pabaigos sandorius akcijomis iš viso sudarė apie 15 tūkst. asmenų, iš kurių didžioji dalis buvo smulkūs ir pasyvūs investuotojai, aktyvių investuotojų buvo apie tūkstantį.

Smulkūs ir pasyvūs – 50 sandorių per metus. Tokių – 93 proc.

Stambių ir aktyvių investuotojų biržoje - tik 215 asmenų, jų apyvartos sudarė 52 proc. visos biržos akcijų apyvartos.

Stambių, nedaug sandorių sudarančių grupei priklausė 90 asmenų, jų sandorių apyvarta – 30 proc. visos apyvartos.

Ir apie mus parašė: ” Smulkiems investuotojams, kurių grupei taip pat priklauso 800 aktyviai sandorius sudarančių asmenų, teko 16 proc. bendros biržos akcijų apyvartos.” (panaudota BNS informacija).

Akropolis kažkodėl akcijoms platinti buvo pasirinkęs LHV, bet dėl skandalo nutraukė bendradarbiavimą. Įdomu, ką dabar pasirinks?

Ekranas pateikė dar vieną skundą Europos Komisijai dėl konkurentų iš mažesnių kaštų šalių Lotynų Amerikoje bei Pietryčių Azijoje dempingo. O ką jam dar daryti?.. Šiaip dar galima marketingu užsiimti, bet galima ir laiškus į Briuselį rašyti...


2005.11.02

IVL1L užsidarė žemiau, nei praeitą sesiją. Tačiau sesijos pabaigoje sustiprėjo pirkėjai. Papildžiau dar savo poziciją pigiomis akcijomis.:love

Nu bet tai meškos įsisuko... Atsakymas visiems klausiantiems: ILGAM. Mano kavos tirščiai sako, kad iki lapkričio vidurio ir ilgiau...:cry:cry:cry

LTK1L labai įdomiai – jau stiprumą parodė. Na, jei flagmanas atsigaus, tai ir visa rinka paskui.:yes

O VDG1L ko čia taip užkilo? Daugiau geriam, nu jo, seliavas gyvenimas...

Bankai eina ten, kur jiems ir metas šiuo metu. Viskas labai ir labai dėsninga...

PTR1L labai liūdnai šiandien pasirodė, taip gražiai kilęs irgi pasidavė meškoms. Nors užsidarė aukščiau, tačiau žvaigždžių valanda baigėsi...

Informacija apmąstymams:Net Aprangos 10 mėn. rezultatai nesudomino pirkėjų. Pozicijoje vyravo pardavėjai.


2005.11.01

Informacija apmąstymams:

“Kauno technologijos universitetas Snaigės užsakymu kuria buitinį šaldytuvą, kuriame bus integruotas kompiuteris. “Kompiuteris leis net nebūnant namie internetu sužinoti, kokių produktų yra šaldytuve, koks jų galiojimo laikas ar kiek jų liko. Tam prekybininkai produktus turės paženklinti specialiais kodais”, - sakė technikos direktorius Albinas Valašinas. Naujųjų šaldytuvų gamybą ketinama pradėti maždaug po dvejų metų, pirmiausiai jie bus tiekiami Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos šalių rinkoms, o vėliau – ir Rusijai.”

Tai dzūkeliams labai reikia išradinėti dviratį ir mėtyti pinigus (Snaigės akcininkai, jūsų pinigus). Electroluxas jau prieš kelis metus yra pristatęs šį produktą rinkai Taip kad ES jau žino šį produktą, o Snaigė, matote, “jau kuria”. Ką čia dar prikursi, kai traukinys jau važiuoja, dar galima suspėti į jį įlipti. Tačiau tikrai, nereikia stovėti ir išradinėti, tai kas jau yra.

Komentarai2005 11 01 17:07     #4988
gal patentuota
2005 11 01 20:06     #4990
gal nori kaina uzkelti. Jei neklystu, Electroluxas nori nusipirkti Snaige. Tipo Snaige padarys geriau nei Skandinavai. O gal Electrolux jau ištyrė šią rinką ir "palaidojo: iki geresnių laikų... Kas žino kaip ten yra su Internetinias šaldytuvais?
2005 11 01 20:55     #4991
na nieko tokio, jei kuria per nauja, ypac kai ideja dar yra uzuomazgoje. Ir gal net standartas nera nusistovejes. Vis geriau, nei kaip Ekranas uzsisedejo ant savo kolbos ir dabar beveik jokiu sansu judet toliau. Beje man visa laika buvo idomu, kaip tas saldytuvas zinos, kas yra jo viduje Ar pagal bar-koda, ar kokia mikroschema bus isiuta i pirkinius, siuncianti signalus saldytuvui..
2005 11 01 21:20     #4993
turesi bar-koda saldytuvui rodyti, kol neparodysi, tol jis tau visais kanalais cyps, kad yra tuščias.
2005 11 03 19:19     #5009
kol pagal kvapa rezultatu neduos - nepirksiu.
2005 11 03 19:44     #5011
gera mintis
2005 11 04 15:16     #5022
kodel gze1r turetu kilti jai gale juoda zvake stovi?
2005 11 04 17:10     #5024
kurios dienos. Pas mane Novice generuojami duomenys, Jie kitokie, nei la. Ir pas mane 3 diena zvakė baltu balciausia...
2005 11 05 06:13     #5026
Nojus, parasyk placiau, kodel RST strong sell. T.y. kokios priezastys akcijos kainos kritimo?
2005 11 05 07:06     #5027
2005.11.04: Nesutinku dėl ZMP1L. Jei pramuš 21 Lt - vat tada sell.
2005 11 05 14:26     #5029
Nojau, tu turbut RST situacija ismanai geriau, negu imones vadovai placiau: http://www.rst.lt/naujienos_76A4CCB867664915AC8579A107737763.htm Istrauka: Valstybės valdoma akcinė bendrovė Rytų skirstomieji tinklai (RST) išankstiniais duomenimis per šių metų devynis mėnesius uždirbo 15,9 mln. litų ikimokestinio pelno. Pajamos iš pagrindinės veiklos dėl išaugusių elektros pardavimų padidėjo 15,1 proc. ir, palyginus su praėjusiųjų metų tuo pačiu laikotarpiu, šiemet siekė 610,2 mln. litų.
2005 11 05 14:32     #5030
Mariau> yra imone ir yra tos ymones akcija... Yra ir indeksas Jei dar nesupratai...Kadanors suprasi
2005 11 05 14:46     #5031
es_ne> tikrai nesupratau. Ar cia turima uomenyje megiama/nemegiama akcija? P.S. uzvedziau tema "RST" Gal ten ir diskutuojame toliau.
2005 11 14 18:55     #5084
2005.11.14: VBL - nifiga nieko nepradėjo, pažiūrėk dienos grafiką. Apsikeitė akcijomis ties 35, tada uždarė smulkiu sandoriu ant 36, kad atrodytų kilimas padidėjusia apyvarta.
2005 11 14 19:19     #5085
del llk tai manyčiau @ 2.15 daug svarbesnė riba,kadangi metų high.
2005 11 14 19:22     #5086
tada nepaims 37... sakai, 2.15? nu .15, tai .15. aš nieko prieš
2005 11 14 22:01     #5087
o "kavos tirsciai" rodo pirkimo signalus net ir kai prekyba sustabdyta (SAN) ?
2005 11 14 22:08     #5088
tam jie ir kavos tirščiai TA to nesupranta...
2005 11 16 20:37     #5108
o kuogi gerbiamajam gwb telekomas uzkliuvo
2005 11 16 21:54     #5110
Net nezinojau, kad ir Busas Lietuvos birzoj prekiauja.. tu matai, bet aiskiai pirmakart telefono rageli rankoj laiko
2005 11 17 06:24     #5111
matote, gwb dar zalias spekas, labai jaudinasi ir niekus sneka
2005 11 18 20:43     #5117
Valioo!! Nojus pagaliau viską nusimetė, išpardavinėjimas baigėsi, galima drąsiai pirkt !
2005 11 20 10:10     #5118
visai nenuostabu, kad viska nusimete - tam, kad sumoket uz toki pliaza oho kiek reikia
2005 11 21 21:03     #5126
Klausimelis - kodel LSC buy prie 1.38? 1. Akcija ir taip pakilo beveik 40% vien is lukesciu per pastarasias kelias savaites. 2. Rezultatai ne uz kalnu, o kaip visi zinom ir neseniai praeje rezultatu skelbimai tiek VSE tiek TSE, kad ir kokie buvo geri, akcijas numuse zemyn. Trumpiau snekant buvo "sell the news". 3. 1.40 skaicius apvalaus ir per ji manau sunku bus perlipti. Vis tik daugelis nusistatineja savo target price ant lyginiu kainu, tad ant 1.38-1.40 pagal mano suvokima turetu pasirodyti stiprus pasipriesinimas.
2005 11 21 22:44     #5129
Nesuprantu, Nojus 11.18 paskelbia, kad viską pardavė, o 11.24 vėl kažką pardavinėja?
2005 11 22 05:47     #5130
LSC osciliatorių signalai tokie. Jermak, nebūtina ką nors turėti šiuo metu, kad reikėtų pažiūrėti į TA ir pakomentuoti...
2005 11 22 18:41     #5135
Na jej tas baras butu susiformaves siek tiek zemiau praejusio doji, teoriskai butu galima traktuoti kaip pirkimo signala, shysyk deja manau jis bereiksmis.
2005 11 22 18:43     #5136
Vat 10.26-10.27 dienos barai taj buvo reiksmingi, is kart pardaviau bevejk nemastes, kajp matom kartais ir LT TA duoda savo vaisiu (apie INVL)
2005 11 22 18:47     #5137
kas yra praėjęs doji?
2005 11 22 19:02     #5138
tfu ne ta parasiau pamirsau kad visaj prekyba buvo sustabdyta, pagrinde ka norejau issakyti, taj kad manau itikinamesnis signalas butu jej siandienos baras butu zemiau apie 12.9
2005 11 22 19:06     #5139
pagal Profitunity, žemiau 12.9 gali būti blogai, nes tai žemiau Aligatoriaus. O šitas lenda į Aligatorių ir 13.1 gali būti aukščiau raudono Aligatoriaus. O tai jau signalas. Dabar tai tik "įdomus baras"...
2005 11 23 13:33     #5144
nojau nesupratau tavo minties del kjkk
2005 11 23 17:28     #5145
kurios konkrečiai vietos?
2005 11 23 19:27     #5146
O is kur pas sanita $? finasta pinigelius ten kisa i naujas emisijas...Todel ir krenta rinka
2005 11 23 19:33     #5147
O ir nebūtina pačiam tiek pinigų turėti. Bankai tam yra...
2005 11 24 07:39     #5149
Dėl Krekenavos aukciono, Kiek man žinoma, vienintelis akcininkas galintis turėti tiek KA akcijų yra Pekeliūnas. Gal mūsų laukia ir naujienos politikoje?
2005 11 25 06:41     #5150
Pekeliūnas namą Krekenavoje pardavė. kraustosi į Vilnių. Čia pirks namą.
2005 11 28 20:09     #5177
Dėl VNG Nepamirškime, kad TA remiasi masinio elgesio rezultatais. Keletas atsitiktinių sandorių gali sutapti su kokiu nors rodikliu, bet ne daugiau.
2005 11 28 20:28     #5178
Aš kažikaip irgi manyčiau, kad tas -ish wisemann'as tiesiog sutapimas
2005 11 28 20:45     #5179
Atsitiktinumą paneigsiu faktais, o ne nuo lubų nukabintais samprotavimais: VNG 125 sesijų vidutinė apyvarta ~44K lt. Nuo 23 dienos vidutinė apyvarta ~43K lt. Jokio atsitiktinumo
2005 11 28 20:46     #5180
ir dar. Keisti jūs, žiūrit į grafiką ir bandot kažką įžiūrėti. Pažiūrėkit atidžiau, jis ten yra, tikrai yra
2005 11 28 21:23     #5182
mes keisti drambliai vaiksto ne po viena, o bandom P.S. kai kas juos vadina avimis:blush
2005 11 28 21:34     #5183
tranous, ką?
2005 11 29 06:38     #5185
Nojau, tik nesakyk, kad 2buy VNG, a mažu atėjo laikas?
2005 11 29 07:29     #5186
Nesakaubet ką gali žinoti, gal tas laikas ir atėjo. Po tokio kritimo tas Wismanas gali būti tik menkas pasispardymas.
2005 11 30 21:34     #5204
APRN 27.6 - cia ka po sumazinimo iki 9 ??
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital