2005 gruodis

Nojus | 2005-12-30 21:34 | perskaitė: 1655
2005 gruodis Linkius visiems pelningų Naujųjų metų, nepasiduoti panikoms ir korekcijoms, nepamesti galvos ir pačių pačių geriausių sandorių! Už tai ir kelsiu taur

Linkius visiems pelningų Naujųjų metų, nepasiduoti panikoms ir korekcijoms, nepamesti galvos ir pačių pačių geriausių sandorių! Už tai ir kelsiu taurę.Nojus


2005.12.29

Nuostabiai atrodo APG1L - pralaužti pasipriešinimai ir naujas pirkėjų šuolis. Dar turim kur kilti (pav.)MNF1L atrado naują kanalą 9.40-9.50. Žiūrėsim, kaip reikalai toliau klostysis. Atrodo, kad palaikymas kol kas stiprus.

SRS1L atsigavo. Perkam.

Informacija apmąstymams:

Taigi, GUB1L 44 proc. įsigijo pats V.Tomkus, be jokių suinteresuotu/nesuinteresuotų asmenų. Tai privalo skelbti oficialų pasiūlymą likusioms akcijoms supirkti. Po 1.63 lt.. Nu yra norinčių?..

- Алло, милиция?!

- Да!

- Быстрее приезжайте, меня насилуют!

- Куда?

- Уже в задницу!!!

- Да нам похуй, приезжать куда ?


2005.12.28

2005 metais investavę į Kinijos bendrovių akcijas, net 77 proc. patyrė nuostolių; 12 proc. – gavo pelną, 11 proc. – “ant nulio”. Bet chebra nepraranda optimizmo, jie ir toliau investuos į tas pačias akcijas.Ačiū Dievui, čia Marijos žemė...


2005.12.22

Well, well, well, kaip pasakytų kolegos iš Wallstreeto, ir vėl tos pačios akcijos MNF1L, APG1L, IVL1L.

MNF1L papildžiau poziciją, IVL1L buvo gerai perkama, tai ir aš, užsikrėtęs kalėdine pirkimų nuotaika paskutinę minutę atsistojau į eilę ir dar spėjau. APG1L daaaar vis laikau.

Nesakysiu kokius signalus kas kam rodo, jūs vis tiek mano TA nė velnio netikit (man tai viskas puikiai veikia). Bet ne pagal TA šiandien ir pavariau.

MNF1L pasipildžiau, ne į šią poziciją įsisuko buliai, skant, man pakeliui.

IVL1L pirkimas laikėsi visą dieną, bet prieš pat galą pasirodė pranešimas, kad Konkurencijos taryba leido Invaldai įsigyti iki 100 proc. Kauno tiltai bei 65,74 proc. Minija akcijų. Tai kaip tik spėjau. Kažkas manęs chate paklausė, iš kur aš gaunu naujienas, jei šita žinia Bobojrobote tik po 14 val pasirodė. Va gaunu... kai galiu tai ir pasidalinu... Skant, likit prisijungę. :yes

Sakiau, kad korekcija baigėsi, na bet pirkti tik dabar ir aš pradėjau. Na, šiandien į rinką naujienų daug pavarė, tai irgi išjudina. Net PTR ir tas prisiminė prie progos, kad žemę Vilniuje pardavinėja...Informacija apmąstymams:

Vyriškų drabužių gamintoja Ermenegildo Zegna Aprangai suteikė išskirtines teises atidaryti jos vardo parduotuves Baltijos šalyse. Va taip su ta Apranga. Parduotuvių begalė, o pelnas auga nežymiai. Prognozė kitiems metams – 0 proc. Ar čia manipuliacija? Kad po pusės metu pakoreguotų į dvigubai didesnį?

Nu va ir RST planuoja kitiems metas tą patį pelną, kaip ir šiemet. Kas čia darosi? Niekam elektros nereikia? Rinka su VST nepasidalinta? Visi dujas ir anglis naudoja? Kompiuterastai dinamą mina?

Išbandžiau daug indų plovimo priemonių, tačiau man geriausia yra mama.

Visose "Rimi" parduotuvėse ieškokite rodyklių su užrašu "Pigu- perku!" Niekur kitur negausite pigiau tokių gražių rodyklių.

"Zaporožec"- visiška garantija, kad rasite savo automobilį ten, kur jį ir palikote.

Mes atrenkame geriausias kavos pupeles, o kas lieka, supakuojame ir parduodame jums.

Vaziuoja fura ir uzstringa po tiltu - nei pirmyn nei atgal.

Atvaziuoja policija:

- Tai ka, uzstrigai?

Vairuotojas:

- Tai ne, b...t, veziau tilta ir benzinas baigesi..!


2005.12.18

StraipsnisVilniaus vertybinių popierių biržoje nuo šių metų pradžios savo akcijas planavo kotiruoti Umega. Planus žengti į biržą puoselėja bendrovės Vilniaus Akropolis bei Hanner. Invaldos nekilnojamojo turto fondas, pernai pareiškęs planus savo akcija kotiruoti biržoje, tai ketina padaryti kitų metų pirmoje pusėje, tokių ketinimų turi ir Rubicon City Service. Šių bendrovių vadovai sako, kad įmonės šiuo metu yra augimo stadijoje, todėl pirmiausiai norima “įsukti” projektus ir tokiu būdu brangiau įvertinti įmonių akcijas (jo jo, gudru, nebūtina projektus įsukinėti, galima tik Supremos paprašyti).

Jonutis sakė, kad viena iš delsimo žengti į biržą priežasčių tikriausiai yra pasiruošimas. Pirmiausiai, turi būti paruošta IPO bei sukurtas geras įvaizdis, skatinantis pirkti įmonės akcijas. Be abejo, geras PR’as ir IPO išpirktas aukščiausia kaina. Jo, kam mums tie finansiniai rezai...

O čia įdomiai Jonutis:

“Šiuo metu rinkoje pastebimas nuosmukis, o investuotojų nuotaikos po pastarųjų dvejų mėnesių, kai daugelio akcijų kainos krito, yra neigiamos. Tuo tarpu akcijų emisijai išplatinti reikia galinga rinkos jėga. Platinti emisiją geriau tinkamu momentu, kai nėra atostogų, vyksta rinkos pakilimas, rinkoje yra daug pinigų, ypač iš užsienio”. Kažkaip Tallinko IPO tai visai nesutrukdė ir užsieniečių daug buvo...

Akropolis, pasirodo, dar nesugalvojo, kokia bus akcijos kaina. Na žinoma, kad pigiai nesinori paleisti... (panaudota BNS medžiaga).Informacija apmąstymams:
Sekli birža.

Pinigu srautas išseko (korekcijos pradžia)

Įmonės balansas

Iš biržos neišeinama

Nuostolinga akcija

Blogai diversifikuotas portfelis

Nemokamos akcijos

Ilgalaikis investavimas

Šventasis Gralis

Rinkos perkaitimas
2005.12.15

Yra du dalykai:

1. Tai ko mes labai norim.

2. Tai kas yra iš tikrųjų.

Pirmas apie mūsų lūkesčius biržoje, antras – apie pačia biržą. Labai tikiuosi, kad didžiulei daliai skaitytojų žinia, kad tai du absoliučiai skirtingi dalykai, nebus naujiena. Kaip pastebėjote forume, mano parašas yra, kad korekcija būna ne biržoje, o portfeliuose, o dar tiksliau – mūsų galvose. Rinkai nusispjauti į mūsų lūkesčius, korekcijas, bulius, meškas etc.

BET MUMS ANT JOS NENUSISPJAUT!Štai MNF1L. kelinta diena užsidaro žemiau praeitos sesijos, tačiau AO ir AC rodo kilimo signalus. Būtų labai keistas nesutapimas (Artą tai išmušė iš vėžių), tačiau žinant AO ir AC veikimo principus, ir tai kad jie atspindi pirkėjų/pardavėjų veiksmus, viskas atsistoja į savo vietas. Ir šiai dienai – optimistines vietasJ

LTK1L kas per gapas. Užsieniečiai staiga askus atitraukė?J

LOK1R labai gražiai atrodo. B.W. klasika. Perkam.

Nu blogai su tuo LLK1L. Labai blogai. Ir nebus gerai, kol ponas Vytautas nesusimils į biržą paduoti naujų akcijų.

PZV1L – vis dar sell.

SRS1L gerai gerai stovi (neguli, nekrenta) – stovi. Ir stovės…

UTR1L uždėtas stogas ant 9.4 ir labai jau jis toli. Neįdomiai toli.
2005.12.14Ponios ir ponai,

Gerbiamieji prisiekusieji,

Kolegos,

Ledai pajudėjo, korekcija pasibaigė. Perkam!

Žiūrim ką turim:

Na stockrocketų nėra ir nereikia tikėtis, tačiau AO ir AC jau pradeda rodyti pirkimo signalus.

GZE1R, APG1L, IVL1L, OLF1R, MNF1L (keista, bet tokie signalai yra, antra vertus...); RST1L, SRS1L, VNG1L, UKB1L, TKM1T.

Tik nepulkit aklai ryt pirkti. Vis dėlto reikia pažiūrėti kaip elgiasi rinka ir ar tie signalai pasitvirtina.

EKR1L tai parduokit. Aligatoriaus taip ir neįveikė ritasi žemyn.
2005.12.08

Kad ir kaip EKR1L stengėsi, tačiau Aligatoriaus įveikti nepavyko. Kažin ar įveiks...(pav.)

Informacija apmąstymams:

Iš biržos išeina pinigai. Ryškia stambuoliai instituciniai laukia, kol dar labiau atpigs akcijos. O gal veikia “planas-chuliganas”, kai visi laukia, kol tąsymasis su MNF1L pasibaigs. Va tada bus proga stockrocketus stebėti.Irano prezidentas pasiūlė Izraelį perkelti į Europą. Originalus... Gal įsileidžiam?...Vyriausybė ir Kazmunaigaz ketvirtadienį iš esmės susitarė pradėti derybas dėl MNF1L akcijų pirkimo ir pardavimo. Reikalai jau kažkur pajudėjo, ponai prisiekusieji.Šiandien praleidau puikią progą stebėti nuostabiausią, linksmiausią, išradingiausią reality-shou, kai Seime nubalsavo, kad A.Zuokas – “Abonentas”. Taip sparčiai reikalams judant, tuoj nubalsuos, kad G.Petrikas – nekaltas kūdikėlis.
2005.12.06

SEB kaip aktyviai reikštis pradėjo, džiugu. Šiandien jie atsiuntė ne tik Vilniaus, bet ir Rygos bei Talino biržų apžvalgą. Labai įdomu. Sveikintinas SEB VB poelgis.:yes

O ir šiaip, jei matėte statistiką, tai SEB VB aktyviausiai lapkritį reiškiasi Baltijos biržose. Mano nuomonė apie juos gerėja, nors ir nebuvo bloga.

Tinklapyje pradėtas pildyti Kalendorius, kuriame nurodyti bendrovių esminiai įvykiai. Šita informacija padės susigaudyti kas ir kodėl atskirais atvejais biržoje vyksta.
2005.12.05

LTK1L bando įveikti krizę. Šiandien vyravo pirkėjai, nors ir nerealiai smulkiai.

LNS1L strong sell jau seniai veikia. Bet ką čia dar pridursi, jau nominalas pasiektas. Greit LNS1L papildys pennystockų sąrašėlį (vietoj LBS1L bus)

VNG1L vis dar kyla. Jau ir Antras Wismanas suveikė (pav.) Aš kaip ir daugelis jūsų, labai skeptiškai į VNG1L atsigavimą žiūriu, tačiau TA faktai yra va tokie: po Pirmo Wismano (10 sesijų) - +13.89 %. Aišku, apyvartos čia kraupiai mažos, tas tai tiesa.

Informacija apmąstymams:

Negaliu nepakomentuoti šio dienos Verslo žiniose esančio SEB VB maklerio Sauliaus Babičiaus komentaro apie Aprangą. Tyčia ar netyčia, tačiau buvo suklaidinta dalis investuotojų, teigiant, kad 4 kartus didinant įstatyti kapitalą, akcijos kaina sumažės ketvirtadaliu, iki 27 lt. Visi, mes klystam, bet kad taip...:blush Tikiuosi tai nebuvo piktybiškai, nes su gera humoro doze buvo pasakyta. Pacituosiu: “Skaičiuojant matematiškai, pasak jo, bendrovės vertybinių popierių kursas turėtų kristi ketvirtadaliu, t. y. iki maždaug 27 Lt. “Realiai tokio nuosmukio nebus. Nes investuotojai, pirkę “Aprangos” akcijų iki susirinkimo, matyt, tikėjosi vėliau gauti jų nemokamai”, – aiškina p. Babičius.”ontgetit Tiesą pasakius, jo ir nebuvo, nes kainos uždarymo kaina be splito yra 36.16. Nu nenukrito tiek...

Kitas labai įdomus dalykas, tai Hansabanko Markets Aprangos akcijos įvertinimas, pagal juos APG1L kaina – 27.62 lt. Įdomu, jie kapitalo didinimą jau įskaičiavo ar ne?..:yes:no
Gražu gražu šiandien buvo. Daug nekalbėsiu šiandien, kad buliukų neužkalbėčiau, neišgąsdinčiau. Baikštūs jie kažkokie pasidarė.:yesDėl meeto:

Buliai daro Kaune, meškos - Vilniuje. Galima ir atvirkščiai. Gal geriau kai meškos toliau nuo biržos rinksis.

Informacijos apmąstymams apie skaidrumą:

LNS1L kartu su bendrove Aktoma turėjo bendrą duomenų perdavimo paslaugų verslą, sako Aktomos vadovas Edvardas Andrijaitis. Verslo atsisakė, nes tarp įmonių įvyko ginčas. Vilniaus apygardos teisme ketvirtadienį buvo nagrinėjamos LNS1L ir E.Andrijaičio, o anksčiau - ir LNS1L ir Aktomos bylos. E.Andrijaitis neatskleidė, dėl ko tarp bendrovių įvyko konfliktas ir kodėl jos aiškinasi teisme. Į teismą buvo kreiptasi LNS1L iniciatyva.

Komentarai2005 12 02 06:42     #5208
Nojau, o kur yra birža?.. Man tai ji Kaune
2005 12 02 07:26     #5209
Šis juridinį statusą turintis subjektas yra registruotas Vilniuje, jei rimtai. Man tai ir Seišeliuose ji yra
2005 12 06 00:09     #5222
Neblogi vismanai , deja AO osciliatoriaus nematyti, tai ir patikrinti negalima :-)
2005 12 06 06:19     #5223
dėl vietos stokos osciliatorių nesimato ir vaizdo. pagal juos ir nustatyta.
2005 12 07 17:28     #5226
Del SEB'o, tai ar as klystu ar jie rudeni zadejo padaryt prekyba Rygos ir Talino birzose is savo platformos:blush
2005 12 07 19:25     #5227
seniai žadėjo, paskutinis jų žadėtas terminas - sausis-vasaris. panašu, kad taip ir bus, nes sistema jau veikia ir SEB viduje sėkmingai naudojama. Tai tikisi, kad iki to laiko išrankios visus bugus. sistemoje bus ne tik Ryga ir Talinas, bet ir daugiau biržų, tačiau ne iš karto.
2005 12 14 19:47     #5238
Em ? Nojau, ką geri šįvakar ? Topike 2005.12.08, tekste 2005.12.14, siūlai pirkti laggerius ... Kas tau ? Siūlytum aukštumas šturmuojančius - LLK, nuo seno gero support atsispyrusį UTR - dar suprasčiau ...
2005 12 14 19:54     #5239
Nu labai norėjau LLK įrašyti, nėra signalų, sorry UTR? Už ką tokia garbė?
2005 12 14 20:04     #5240
Drasus Tu.Gal priimant Tavo pasiulymus-galetum ir apdraustiozingoff
2005 12 14 20:08     #5241
Tie kas atidžiai skaito, tas apsidraus ir nepirks Jo, šiaip draudžiu kasko draudimu prekybai akcijomis. Įnašus galima pervedinėti jau į sąskaitą Pinigai iš ryto, kėdės vakare.
2005 12 14 20:40     #5242
APG1L malonu, MNF1L jei ne ta politika..., SRS1L nuojauta mani pries 3 d. aplanke sugrazint paklydeli i portpeliuka... Kad tuos signalus pamatytų tie, užu tvoros - jautukai, nes be jų jaučiuosi, kaip avinas
2005 12 14 21:25     #5243
Meluoja tas Wiliamsas ir jo Wismanai..
2005 12 14 21:42     #5244
nu va papirkau vakar APG po 9.03 ir jau signalai susiformavo o siaip tai per kvailas as ta TA suprast, kaip tie geri signalai ant MNF ir UKB formuojasi, kai siandien krito
2005 12 15 07:26     #5245
Nenorejau buti nepopuliarus. Galvojau, kad tik as vienas izvelgiu kilimo pradzia Pasirodo as ne vienas Na signalai tikrai yra, tik reikia sulaukti patvirtinanciu signalu.
2005 12 15 07:42     #5246
Nieko pries,kad pasitvirtintu(atsibodo-tik rasinetiir skaitineti)-tapsi"guru".Beda-kad sis vardas-labai slidus-todel ir-drasu.
2005 12 15 09:49     #5248
Na jeigu būtų kitaip suformuluota, t.y. pamačiau signalus ir užsipirkau, o jūs irgi nežiopsokite, gal ir pagalvočiau. O dabar kvepia bandos vaikymu (prieš tai užsipirkus). Aš manau, kad su tokiom mizernom apyvartom kilimas- tai tik paskutinė Ellioto korekcinė bangelė. Dar palauksiu...
2005 12 15 10:52     #5249
Disclaimer: neužsipirkau. Jei tai paskutinis korekcinis eliotas, tai ko laukti?
2005 12 16 16:56     #5253
sakau Nojau, Wiliamsas su savo AO ir AC meluoja. :-) Jei reikia irodymu rasyk i privata.
2005 12 18 21:47     #5254
del Tallinko - iki siol Talino birzoj korekcija daug mazesne buvo nei pas mus; o pozityviu nuotaiku trukumas ir jiems nepadejo - penktadieni uzsidare 6.6% zemiau IPO kainos
2005 12 18 21:54     #5255
na, visų pirma TAL atėjo jau į korekcijos pabaigą. Antra vertus juk į biržą ateinama laaaaaaaabai ilgam laikui, tai kelių mėnesių korekcija IPO neturi absoliučiai jokios reikšmės ir spekuliuoti tuo yra nesąžininga.
2005 12 18 22:09     #5256
dar ir kaip turi juk pirmas ispudis svarbu, kompanijos tikrai nenori kad pirma savaite uzsidarytu ant -6% vakaruose pilna pavyzdziu, kai atideda/atsaukia IPO del tokiu priezasciu kaip situacija birzoj
2005 12 19 12:48     #5260
cha cha cha, dabar laukime gero piaro, o kas Jonučio buvo pasakyta - pamirškime (:no:no:no) - tai buvo blogas piaras...
2005 12 22 19:01     #5270
AMB gerai čia: "Akcijos brangsta, jos, kol pastaruosius tris mėnesius vyksta derybos, pabrango dvigubai, - sakė A.Brazauskas." Jei kas to nepastebėjot...
2005 12 22 19:05     #5271
Nojau, geroj kontoroj dirbi, kad pervaistocniku info gauni aknsciau uz boba beje, netikintiems galiu patvirtinti, kad Nojus svarbias naujienas i irc imeta momentaliai8)
2005 12 22 20:04     #5272
Nojau, pratęsiant tavo geriausias šios dienos (12.22) mintis, "Mano vyras dievina picą, o man lieka dėmės ant marškinių. Gerai, kad yra naujieji skalbimo milteliai. Įberiu jų šiek tiek į tešlą ir vyras nebedieva picos, o man nebereikia skalbti dėmių."
2005 12 22 20:05     #5273
mazas niuansas, ne visada galiu
2005 12 22 21:16     #5274
geras akvaros komentaras
2005 12 28 19:57     #5281
Hmm, keista, kinijai laikant uz gana svarbiu organu daugeli pasaulio ekonomikos galiunu (JAV, ES, ...) bei auginant BVP nerealiais tempais akcijos pas juos nepelningos. Gal jie vietines spekuliantu grupes neturi? Matau geras galimybes plestis
2005 12 28 20:20     #5282
gal jie investuoti nemoka, o gal jie mokesčiams moka nuostolius parodyti, o realiai?...
2005 12 29 14:33     #5283
man toks itarimas, kad kada nors (gal net neuzilgo visai) kinija ims ir issaus. Kai tik galutinai suzlugdys likusio pasaulio gamintojus
2005 12 29 20:52     #5284
del GUB, va dar ka raso: "Taip pat dar yra mėnuo šiam paketui išskaidyti arba dalį perleisti kitiems asmenims." Taigi, kiek suprantu del privalomo dar nera padetas taskas...
2005 12 29 22:05     #5286
Taip, rizika, kad nupirkus kontrolini paketa nebus oficialaus, buna absoliuciai visada. Viskas priklauso nuo to, koks pirkejas ir kam jam tas pirkinys
2005 12 30 10:23     #5287
Is kur tokie duomenys apie Kinija? Sampo Mandatum China fondas siais metais uzdirbo ~20%. Tiesa, ~75% fondo lesu ideta i Hong Kong'o akcijas (nu lyg ir ta pati Kinija..).
2005 12 30 11:02     #5288
fondas, o ne spekuliantai pirkę akcijas biržoje. Bloomberg duomenys.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital