Spekuliantai

nighel
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
nighel paskutinį kartą lankėsi:
II pakopos pensijų fondas 43 2016-06-13 23:45:00
Mini ekskavatoriaus nuoma 3 2016-04-04 21:51:16
Motorolerių nuoma Klaipėdoje 1 2016-01-15 21:37:24
Blakstienų priauginimas 1 2016-01-11 12:46:19
nighel pasisakymai forume:
Mini ekskavatoriaus nuoma - ekskavatoriaus nuomos kaina 2 Mano verslas 2017-02-23 09:39:22

Mini ekskavatoriai plačiai naudojami statybos darbuose, kur reikia atlikti kiek smulkesnius kasinėjimo darbus. Dažniausiai mini ekskavatoriaus nuoma pasitarnauja inžinerinių tinklų montavimo metu, kuomet reikia kasti tranšėjas, o vėliau jas užkasti:)

Mini ekskavatorius puikiai tinka, nes nesujaukia aplinkos kaip didžioji technika, todėl dažnai naudojamas individualių sklypų kasinėjimo darbuose. Mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje vyksta tik su mūsų operatoriaus darbu, mūsų žmogus puikiai išmano kasinėjimo darbus, su jais susijusius montavimo darbus ir reikalavimus. Todėl kasinėjant klientai gauna ir vertingų patarimų kaip greičiau ir geriau atlikti tam tikrus darbus.  

Ekskavatoriaus nuomos kaina priklauso ir nuo jo dydžio, užsakymo trukmės ir atstumo iki objekto. Smulkiems darbams geriausiai tinka 2 tonų mini ekskavatoriai, šie turi besiplatinančią važiuoklę, puikiai pasiekia sunkiau prieinamas vietas, gali kasti šalia pastatų, o jų kasimo gylis siekia net 2,2 m. 

Turime didelį pasirinkimą naudojamų kasimo kaušų skirtingais pločiais, naudojame itin reikalingą planiravimo kaušą.

Mini ekskavatoriaus nuoma
 

Pamatų įrengimas Vilniuje | Poliniai pamatai, pamatų liejimas, gręžtiniai pamatai 3 Mano verslas 2016-06-13 23:50:22

 Profesionalus pamatų įrengimasVilniuje su savo klojiniais ir technika. Patyrusi 4 meistrų komanda atlieka polinių gręžtinių pamatų liejimo darbus Vilniuje ir Vilniaus krašte. Specializuojamės populiariausiuose poliniuose gręžtiniuose pamatuose. Juk šie pamatai santikinai yra nebrangūs, o savybėmis nenusileidžia juostiniams pamatams. 

Pamatų įrengimas yra kruopštus darbas nuo jo priklauso pastato ilgaamžiškumas. Pamatai turi būti įrengti tiksliai, kad statybos tęstųsi sėkmingai. Gręžtinių pamatų betonavimas susideda iš dviejų dalių - polių įrengimas ir rostverko montavimas. Abu jie yra ypatingai svarbūs, juk poliai laiko visą pastatą, perduoda jo apkrovą į gruntą. 

Normalaus dydžio gyvenamojo namo pamatus įrengiame per 1 - 2 savaites.  

pamatų įrengimas 

Mini ekskavatoriaus nuoma 3 Mano verslas 2016-04-04 21:46:07

Mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje - atlieku visus kasimo darbus sostinėje, vilniaus krašte. Ekskavatoriaus paslaugos dažniausiai naudojamos statybos srityje, aplinkotvarkos darbuose. Mini ekskavatorių nuoma dažniausiai užsakoma kasti tranšėjas, kurios skirtos vandentiekiui, elektrai, nuotekoms ir panašiems įrenginiams kloti. Patirtį turintis operatorius operatyviai atliks bet kokio sudėtingumo darbus jūsų sklype. Dirbame greitai ir tvarkingai, siūlome ypač geras nuomos sąlygas. 
Ekskavatoriaus nuoma Vilniuje tapo mūsų pagrindinė veikla todėl esame vieni rinkos lyderių, galime pasiūlyti ir kitų susijusių darbų. Dirbame Vilniuje ir krašte. Norėdami užsakyti mini ekskavatoriaus nuomą jums tereikia susisiekti nurodytu telefonu ir mes būtinai sutarsime dėl visų jums reikalingų darbų. Mini ekskavatorių nuoma Vilniuje su operatoriumi.

mini ekskavatoriaus nuoma

  

 

Mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje 1 Mano verslas 2016-01-28 19:39:16
 Mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje yra puiki paslauga tinkanti visiems statyboms įmonėms, kurios verčiasi lauko darbais. Mini ekskavatorius padeda greičiau atlikti darbus, kuriuose reikalingas žemės kasimas. Mini ekskavatoriaus nuoma galima užsisakyti Vilniuje, taip pat vykstame į kitus lietuvos kraštus, jums patogiomis sąlygomis. Mini ekskavatorius kasa tranšėjas, duobes, galima atkasi pamatus, kitas statybines konstrukcijas iki 2,10 m. gylio. 

Didelis našumas mažina laiko sąnaudas ir taupo klientų pinigus. Ekskavatorių nuoma Vilniuje yra ypač konkurencinga, todėl klientai gali mažomis kainomis išsinuomoti būtent jam tinkantį agregatą. Kiekvieną sezoną aptarnaujame iki 350 klientų, daugiau kaip 600 objektų, tad turėdami didelę kasimo patirtį, galime puikiai atlikti visus darbus. 

Dirbame su mini ekskavatoriumi nuo pirmadienio iki sekmadienio, mūsų darbo laikas nėra normuotas, tad kasame pagal jums tinkantį ir iš anksto sutartą laiką. 
 
Motorolerių nuoma Klaipėdoje 1 Mano verslas 2016-01-15 21:33:40

 Motorolerių nuoma Klaipėdoje mažiausiomis kainomis, kurios džiugins visus norinčius išbandyti šią vasarišką pramogą. Motorolerių nuoma atitiks visus jūsų keliamus reikalavimus, nes galėsite džiaugtis vėjo gaiva, nukeliauti į jums patogią vietą visiškai be kamščių. 
Motoroleriai yra vidutinio galingumo, tad yra saugūs, tačiau manevringi. Jais galėsite nuvykti į neringos miestą, džiaugtis pramoga kartu su draugais arba vienas. Motorolerių nuoma nuo šiol yra visiškai nebrangi paslauga, ja naudojasi mūsų miesto gyventojai, atvykeliai ir turistai. Dažniausias nuomos laikas yra viena ar dvi paros, kartais ir visa savaitė. Garantuojame, kad motoroleriai yra techniškai tvarkingi, turi draudimą. Užsisakykite pramogas jau dabar. 

motorolerių nuoma

Motorolerių nuoma Klaipėdoje 1 Mano verslas 2016-01-15 21:33:37

 Motorolerių nuoma Klaipėdoje mažiausiomis kainomis, kurios džiugins visus norinčius išbandyti šią vasarišką pramogą. Motorolerių nuoma atitiks visus jūsų keliamus reikalavimus, nes galėsite džiaugtis vėjo gaiva, nukeliauti į jums patogią vietą visiškai be kamščių. 
Motoroleriai yra vidutinio galingumo, tad yra saugūs, tačiau manevringi. Jais galėsite nuvykti į neringos miestą, džiaugtis pramoga kartu su draugais arba vienas. Motorolerių nuoma nuo šiol yra visiškai nebrangi paslauga, ja naudojasi mūsų miesto gyventojai, atvykeliai ir turistai. Dažniausias nuomos laikas yra viena ar dvi paros, kartais ir visa savaitė. Garantuojame, kad motoroleriai yra techniškai tvarkingi, turi draudimą. Užsisakykite pramogas jau dabar. 

motorolerių nuoma

Blakstienų priauginimas 1 Mano verslas 2016-01-11 12:26:43

 Blakstienų priauginimas Vilniuje atliekamas merginoms, kurios nori turėti nepriekaištingą žvilgsnį ištisas savaites. Procedūros metu prie natūralių blakstienų yra klijuojamos dirbtinės, tokiu būdu gaunamas stulbinantis efektas. Dirbtinės blakstienos yra pagamintos iš natūralių medžiagų, tad yra nekenksmingos akims. 
Blakstienų priauginimas trunka kiek daugiau nei valandą, o dirbtinės blakstienos laikosi daugiau nei 3 savaites. Norint išlaikyti dar ilgesnį laiką, reikėtų laikytis specialių nurodymų. Blakstienų priauginimas šiuo metu nėra brangi procedūra, nes konkurencija yra nuspaudusi kainas žemyn. Vien Vilniuje paslaugas teikiančių merginų skaičiuojama šimtais. Todėl blakstienų priauginimui yra iš ko rinktis. Savo ruožtu galiu patikinti klientes, kad mano naudojamos priemonės yra pačios aukščiausios kokybės, o darbo patirtis skaičiuojama tūkstančiais priauginimų. 

Blakstienų priauginimas leis merginoms turėti gražias akis keletą ir daugiau savaičių, galėsite pamiršti kasdienį tušo naudojimą. 

blakstienu priauginimas 

 

Šiukšlių išvežimas Vilniuje, statybinių atliekų išvežimas 3 Mano verslas 2016-01-07 20:24:42

 Šiukšlių išvežimas Vilniuje ir statybinių atliekų išvežimas yra pagrindinė mūsų veikla, ja užsiimame jau daugiau kaip 15 metų. Visada tobulindami savo paslaugų teikimą išvystėme labai patrauklų klientams atliekų aptarnavimą. Pasižymime punktualumu ir patraukliais paslaugų įkainiais. Esame vieni savo srities lyderių Vilniuje, tad jei turite atliekų, kuriomis noryte atsikratyti skambinkite mums ir mes viską sutvarkysime. 
Šiukšlių išvežimas tapo daug brangesnis po to, kai buvo uždarytas liepkalnio savartynas. Nuo šiol statybinės atliekos yra išvežamo į kitų miestų savartynus. Dėl šios priežasties šiukšlių išvežimas ir statybinių atliekų išvežimas pabrango keletą kartą. Tačiau vis vien išlieka rinkoje populiariausias atliekų tvarkymo būdas - konteinerių nuoma Vilniuje. Atsikratykite visų atliekų itin paprastai, į statybinius konteinerius yra lengva šalinti atliekas. 

 

Statybinių atliekų konteinerių nuoma 1 Mano verslas 2015-12-31 16:13:10

 Statybinių atliekų konteinerių nuoma yra viena pagrindinių paslaugų rūpinantis statybinių šiukšlių ir atliekų šalinimu iš statybvietės ar kitos teritorijos. Statybiniai konteineriai būna įvairių dydžių, jie matuojame pagal esamą erdvinį tūrį. Standartiniai atliekų konteineriai yra 10m3. 
Į juos galima krauti tiek statybines, tiek ir buitines šiukles, kurias galima rūšiuoti arba kaupti kartu. Be kita ko, mes atvykstame ir surenkame atliekas esančias lauke, pasirūpiname jų išvežimu ir sunaikinimu. Atliekame visas paslaugas, tad klientai gali ramiai rūpintis kitais reikalais. 

Statybinių atliekų konteinerių nuoma Vilniuje - vienas vagonėlis ~300eur + savaitinis mokestis už nuomą.

 

 

Techninė pagalba kelyje, pagalba Vilniuje 2 Mano verslas 2015-11-03 19:09:23
 Techninė pagalba kelyje Vilniuje  yra mano versliukas, juo užsiimu jau ilgą laiką. Siūlau kreiptis visiems vairuotojams, kurie susiduria su bėdomis kelyje. Atvyksiu į pagalbą kelyje Vilniuje tiek dienos metu, tiek naktį. Techninė pagalba kelyje yra ypač reikalinga, kai žmogus neturi kur kreiptis. Mes atliksime visus darbus greitai, kokybiškai, o svarbiausia - konkurencingomis kainomis. 
Kiekvienais metais transportuoju apie 1000 automobilių tiek Vilniuje, tiek visoj lietuvėlėje. Pagalba kelyje atvyks per labai trumpą laiko tarpą, aptarnaus šaunus kolektyvas. Pradūrėte padangą, neatsukate rato, neužsiveda automobilis, reikalinga pagalba? - skambinkite mūsų kontaktuose nurodytu telefonu. Užsakysite mūsų paslaugas tik vieno skambučio pagalba. 
techninė pagalba kelyje vilniuje 
Visos nighel forumo žinutės
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
nighel pakomentavo vartotojų publikacijas:
Vartotojas nepakomentavo nė vienos publikacijos.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital