Spekuliantai

Mizantropas
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
Mizantropas pasisakymai forume:
Skubiai reikalinga paskola be uzstato 6000LT-10000LT 51 Bankų indėliai ir paskolos 2008-12-23 19:32:24
Niekas nieko nekaltina, bet...
atmosfera kaista tikriausiai del "investicijos" apibrezimo skirtumu www.spekuliantai.lt ir www.uzdarbis.lt

http://www.uzdarbis.lt/Lazybu-investicijos-t64122.html

Todel ir siulyciau tema rakint.
Skubiai reikalinga paskola be uzstato 6000LT-10000LT 51 Bankų indėliai ir paskolos 2008-12-22 17:21:15
Nesigilinant i detales (jos www.google.lt) losejams vargu ar kas siame forume skolins. Sorry. Siulyciau rakint tema.
Rinkos Pulsas 20859 Rinkos Pulsas 2007-05-01 18:11:29
Ir tik vienintelė Europos Sąjunga kaip visada nėrė į krūmus. Tai ką apie tokią Sąjungą galima gero pasakyti?
Siaip tai Solana pareiske parama Estijai

http://www.baltictimes.com/news/articles/17775/
Rinkos Pulsas 20859 Rinkos Pulsas 2007-04-28 20:27:21
va toks :
to mizantropas
Klaipeda ,Vilniu tai gi mums ;okupantai; atkariavo...
taip kad cia -несогласен я


Svarbu ne kaip, svarbu rezultatas. O juk nedaug trūko, kad viskas būtų visai kitaip pasibaigę. O šiaip puikiai atskleidei dar vieną lietuviško imperinio mąstymo aspektą - lietuviai nevertina savo XX a. laimėjimų nes jie nebuvo pasiekti tiesioginėje karinėje konfrontacijoje (Žalgirio mūšio stiliuje). Vienžo trūksta positive spin XX a. Lietuvos istorijai. Į tai ką įvardinai kaip minusą, galima pažvelgti kaip į sugebėjimą pasiekti sau naudos pasinaudojant gerokai stipresnių kaimynų tarpusavio interesų konfliktais. Vytautas irgi pirmyn atgal pas vokiečius bėgiojo, žemaičius n kartų paaukojo, bet galų gale pasitaikius progai Ordiną nukenksmino. Tokia Realpolitik, kurios galėtų daugiau būti šiuolaikinėje Lietuvos užsienio politikoje.
Rinkos Pulsas 20859 Rinkos Pulsas 2007-04-28 20:02:04
va toks :
Maza tauta todel ir yra maza ,nes jos smegenyse nesusiformavo IMPERINIS MASTYMO BUDAS.Todel mes ir esam tokie kokie esam,o gaila.


Nesutikčiau. Imperinis mąstymo būdas lietuviams nėra svetimas. Tik šie sentimentai dar neįgavo nacionalinės ideologijos formos. Beresnevičius dirbo šia kryptim, bet nespėjo savo darbų užbaigti.
Tokie padejavimai "esam kokie esam, o gaila" irgi imperinio mąstymo apraiška. Atrodytų turim tiek Klaipėdą, tiek Vilnių, o tai XX a istorijos kontekste lygu stebuklui, sugebėjom išlikti 3 itin agresyvių kaimynų (Nacių Vokietijos, tarpukario Lenkijos, CCCP) apsuptyje. Bet ne, vis maža, vis dejuojam, dejuojam.
Nu ne LDK dabartinė LR ir viskas. :)
Iranas vs Kitas pasaulis 150 Politinė ekonomika 2007-04-02 08:10:04
Mizantropas :
...negerai kai globalizacija atima is turistu malonuma stebeti tauriuosius laukinius. Juk taip smagu (ir patogu) stebeti is salies zmogeliukus gyvenancius trobelese nulipdytose is karvašūdžių garbinancius koki akmens gabala. Ot bjaurybes tamilai, vietoj to kad buve egzotika ir pramoga turistams, nebelaksto nuogom subinem, o maunasi dzinsus.
Mizantropas, nesupratom vienas kito.
1) Siūlau tropiniame klimate (+30-38; drabužiai nuo drėgmės nedžiūna nei saulėje, nei ant kūno) savaitėlę pavaikčioti su džinsais, po to pasižiūrėti, į ką pavirto Tavo draugelis ;) Štai čia ir išryškėja tradicinio dhočio (vyriško tamilų „sijono“) pranašumai.
2) Susunervijau, kai indus pavadinai „tauriaisiais laukiniais“. Nes nei jie taurūs, nei laukiniai. Indai savo kultūros istorija mus lenkia ne procentais, bet kartais. O šventosios karvės, Delhio senamiesčio gatvelėse maumojančios polietileninius maišelius (civilizacija ! ) - ne menkesnė egzotika , nei Gangos pakrantėje deginamas lavonas...

Na nebūkime, tokie kategoriški kitų (kitokių) žmonių atžvilgiu. Pieva todėl ir graži, kad ten žydi VISOKIOS gėlės.


Patikslinu. Terminas taurieji laukiniai - Apsvietos epochos išradimas. Jau tada buvo egzotikos fanu. Tik XVIII a. dėdės savo kabinetuose rašė odes apie laukinio gyvenimo būdo privalumus, o dabar dar yra galimybė nuvažiuot pas "laukinius" ir papamokslauti jiems apie ju gyvenimo buda (pvz. ka jie turetu gerti ar negerti ir ka nesioti ar nenesioti).
Iranas vs Kitas pasaulis 150 Politinė ekonomika 2007-04-01 23:02:47
Niekas nieko is Irano nenori atimti. Tik nori, kad jis nekeltu pavojaus energetikos saltiniams siame regione.
Iranas vs Kitas pasaulis 150 Politinė ekonomika 2007-04-01 22:58:18
Nesniai grįžau iš indijos. Pasibaisėjęs globalizacija - t. y. 1) tamilų jaunimas nešioja džinsus (absoliučiai netinka pagal vietos klimatą - vieną daiktą nušusti galima); 2) koka kola. Bet vakarietiškas popsas ačiū Dievui neskamba - užtenka indiško.
Jei ne globalizacija kuria taip baisiesi taves ten isvis nebutu buve. Aisku negerai kai globalizacija atima is turistu malonuma stebeti tauriuosius laukinius. Juk taip smagu (ir patogu) stebeti is salies zmogeliukus gyvenancius trobelese nulipdytose is karvašūdžių garbinancius koki akmens gabala. Ot bjaurybes tamilai, vietoj to kad buve egzotika ir pramoga turistams, nebelaksto nuogom subinem, o maunasi dzinsus.
Iranas vs Kitas pasaulis 150 Politinė ekonomika 2007-04-01 21:21:37
Mizantropas :
Retorinis klausimas: lietuvaiciu simpatijos Iranui cia tokia nauja sublimuota antisemitizmo forma su infantiliu visagalybes (Izraelio sunaikinimo) fantaziju prieskoniu? Ar vaikystes traumu (baudziavos, okupaciju) salygoto bandito-svieto lygintojo (Tado Blindos, Henytes, Achmedinazdado) kulto apraiska?
Ne, čia tiesiog noras nepasiduoti rasizmui (a-la "jie nepanašūs į mus - muškim juos!" ) bei pigiai demagogijai ("o gal Osama slepiasi Kaune? Davai numetam bombą į ten - jei po to nebepasirodys, reiškia užmušėm! " )


O tai ka dabar pasakei galvoji ne demagogija? Aisku demagogija per se nera nei blogai, nei gerai, ypac jei pats suvoki, kad ja uzsiimineji.
Iranas vs Kitas pasaulis 150 Politinė ekonomika 2007-04-01 20:17:10
Retorinis klausimas: lietuvaiciu simpatijos Iranui cia tokia nauja sublimuota antisemitizmo forma su infantiliu visagalybes (Izraelio sunaikinimo) fantaziju prieskoniu? Ar vaikystes traumu (baudziavos, okupaciju) salygoto bandito-svieto lygintojo (Tado Blindos, Henytes, Achmedinazdado) kulto apraiska?
Visos Mizantropas forumo žinutės
Mizantropas pakomentavo vartotojų publikacijas:
Texas NL HE Kaunas style 7 2006-12-20 22:07:13
Na Peris neatrode labai suspardytas :) Apšales greiciau. Netgi sprendziant is veido sakyciau ir jam paciam situacija gana juokinga.
Tik keletas pastebejimu 18 2006-12-20 21:35:16
Na teigiant, kad Zaboli papirko tai perlenkta lazda. Manau, paprasciausiai tikejosi, kad nemokamos akcijos sukels siokia tokia korekcija ir siame fone pasirodys kaip didieji orakulai. Biski nepataike :) Reputacija down the drain, ilgai dar visi lazdavos.
Texas NL HE Kaunas style 7 2006-12-20 20:20:37
pink cia pokeris, toks koks jis atsirado ir koks jis turi buti. Wild Wild West, vyras pries vyra. Sako, kad gyvenime Antanas labai draugiskas ir paprastas zmogus, tad del jo karmos labai nepergyvenciau :) Skirtingai nei pvz. pokerio "dzentelmeno" Ledererio, kuris Paryziaus Gran Prix atsisake Antanui paduoti ranka. Paziurejau Ledererio seminara - vos nesusivemiau. Amerikonisku klisiu kratinys (family man, American dream ir t.t.). Sintetika su zombisku cheese'u. Antanas aisku "nemandagus" - bet tikras. Be to jo taktika veikia ir tai svarbiausia.
kaip reikia daryti ir kaip nereikia daryti. :) 8 2006-12-19 22:55:56
Jokios dideles tragedijos nematau. Po easy money ant Snoro (euforija), tikejaisi greitu pelnu SAUB, bet SAUB vietoj to kad kilus truputi pakrito (panika). Didelę emociju amplitudę visada lydi klaidos. Zmogiska.
Negreanu is god 8 2006-12-11 12:00:43
As tai ziuriu is kitos puses. Pokeris vienintele sporto saka, kur gali valandu valandas sedet augindamas lasinius ir vartot alu "sporto" proceso metu. Kai busiu storas, nuplikes, 40+ metu diedas, vis dar galesiu isivaizduot, kad esu sportininkas :)
Visi Mizantropas komentarai
Dienoraščiai:
Negreanu is god 8 2006-12-09
Cuba 1 2006-12-05
Bezdzioneles 2 2006-10-13
Bosnijos piramides 3 2006-10-01
Visi Mizantropas dienoraščio įrašai
Mizantropas paskutinį kartą lankėsi:
Vartotojas niekur nesilankė.
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.