Spekuliantai

minri
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
minri paskutinį kartą lankėsi:
Pasiūlymai Spekuliantų tinklapiui 311 2009-07-09 09:58:34
Live call 3450 2009-07-09 09:58:13
Skelbimų lenta 163 2009-07-09 09:57:02
minri pasisakymai forume:
new.spekuliantai.lt 102 Mūsų tinklapis 2009-07-07 17:55:22
Prie dizaino sakyčiau galima priprast. Žinoma gerai būtų, kad įvairias sekcijas būtų galima susidėlioti pačiam.
Ale administracija vis ignoruoja ^la pastebėjimą, kad puslapis neleidžia prisijungti net ir su įjungtu Cookies palaikymu.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-26 06:56:06
Pasinaudosiu ir kolegos mintimis, kuris kilniaširdiškai man leido jomis pasinaudoti. :)

Beje, Husare, nenukreipinėk kalbos į globalias problemas ir konspiracijos teorijas. Tam yra kitos gijos forume. Ir tuomet šnekas apie konspiracijos teorijas galima ramiai ignoruoti.

Bendra nuomone - MLM tai XXa. pradžios/vidurio reiškinys, kuris dabar traukiasi ir krizė tik pagreitins jo nykimą. Kodėl?
- MLM remiasi informacijos filtravimu, tendencingu jos pateikimu, nepatikrintais faktais ir asmeniniu protknisiu. Internetas beveik viską užbraukė. Kad ir pateiktas pavyzdys su sveikarbata. 5min. googlėj ir aišku, kad tai eilinis overhypintas žolelių mišinys.
- Krizė sumažino tiek žmonių pajamas, tiek norą leisti pinigus. Koks vienas iš MLM produktų skirtinių požymių? Jie gana brangūs! O kai žmogus neteko darbo arba 90% pajamų atiduoda už būsto paskolą + komunalinius + maistą tai dėjo jis ant visokių deklaruojamų ir neaiškaus tikrumo ekologiškumų.
- Pavartyk vieną iš potencialiausių klientų susibūrimo vietų: supermamą, paieškojus "amway" nelabai kokios perspektyvos šioje perspektyviausioje rinkos dalyje šviečiasi.
- Vėlgi dėl krizės nebesuveiks galimybės užsidirbti saldainis. Nes dėl krizės ženkliai sumažės(ėjo) galutinių vartotojų. O be galutinių vartotojų visa pokemonų piramidė nebeturės kuo maitintis. Prieš krizę dar pokemonai turėjo atliekamų pinigų, su kuriais galėjo žaisti "nuosavą MLM verslą". Dabar sumažėjo tiek pinigų, tiek noro juos leisti. Ir didelė dalis pokemonų nebepajėgs arba tiesiog nebenorės patys sukti MLM rato.

MLM-2? Kaip visi matot - miršta negimęs. Nes Internetas yra fundamentaliai nepalanki terpė MLM verslo modeliui.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-25 06:48:32
Sakyčiau tą pačią kaip ir kiekviena miela ir vertinga jo požiūriu prekė + galimybė užsidirbti kai kalbame apie konkrečius produktus.
Prekė tai vertė kurią galutiniam vartotojui suteikia _gamintojas_. O MLM grandinė taip išeina prideda tik protknisį ir iliuziją užsidirbt?..
Iki šios diskusijos nuo MLM laikiausi nuošaly, bet negalvojau, kad viskas taip prastai.
Todėl manau, kad diskusija šviečiamają funkciją atliko - parodė, kad vertės man, kaip galutiniam vartotojui MLM modelis neduoda ir išgirdus iš ką nors besiūlančio "MLM" galima be didelių tolimesnių svarstymų siūlančiojo nebeklausyt.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-24 17:41:45
Husarai, daraisi nuobodus. Į konkrečius klausimus vėl ir vėl tenka klausyti tos pačios maldelės apie užimtumą, MLM-2 ir kitokius vėjus.
Manau ne mano vieno nuomone bet kurio ilgalaikio verslo viena iš sėkmės dedamųjų yra pridėtinės vertės suteikimas pirkėjui. Visokios aferos, oro pilys todėl ir yra trumpalaikės.
Tai dar kartą pakartosiu ^la klausimą. Kokią pridėtinę vertę sukuria marketologų/pokemonų piramidė galutiniam vartotojui?
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-23 20:12:36
Sako ekologiškiausia priemonė nuo visų ligų yra paprastas vanduo. Tik jį prieš tai jau reikia filtruoti. O žinot koks bus geriausiais biznis po kelių metų? Vandens valymas. Alternatyvios energijos šaltiniai. ir daug daug kitų. Kas dabar turit pinigų tai ieškokit galimybių. Neveltui Lubys ruošiasis statyt vėjo jėgainę prie Anykščių. :)
Didžioji dalis dabartinės "alternatyvios" energetikos - dot-com tipo burbulas. Vėjo ir saulės energija - labai priklausoma nuo gamtos, reik daug žemės, priežiūros, neišspręstas energijos saugojimo klausimas. JAV tipo bioetanolis - brangus, ekonomiškai nenaudingas be subsidijų, žaliavos konkuruoja su maistinėm kultūrom, o maisto jau dabar pasaulyje trūksta. Hibridiniai automobiliai - labai brangūs, teršia aplinką. Elektriniai automobiliai - brangios baterijos ir nėra "kolonėlių" infrastruktūros.
O Lubys greičiausiai tiesiog ES lėšas taikosi įsisavinti. :)
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-23 19:13:20
O dabar apie IPSUM. Taip nuo ipsum aš pradėjau. Fabrisas Karerve sukčių sukčius, bet MLM nuo to man prasmės neprarado. O gal ir pats buvai šioje kompanijoje. Jei ką parašyk į PM.
Nebuvau jokioje kompanijoje. Pokemonų treneris gražiai bandė plaut smegenis, bet kadangi aš nesu žmogus kuriam nesvarbu kaip tai veikia (greičiau atvirkščiai), tai pagundos nebuvo. Aš iš Interneto ilgai valgiau duoną (techninės pusės, dabar dalis duonos irgi iš tos pusės) todėl man jo pasakos nepasirodė įtikinamos. O dar grįžęs pavarčiau informaciją apie jų priedėlį. Pasirodo viduje buvo QNX!!! Žinantys kas tai įvertins minties polėkį. :)
O iš šitos diskusijos dėstosi tokia MLM kompanijų klasifikaciją: :)
- MLM kaip pardavimo būdas (Amway);
- MLM kaip brukimo būdas su smegenų plovimu (Kirby);
- oro pilys (IPSUM, Geyode);
- aferos (fxInvest).
Beje kodėl kai tik klausimas pakrypsta į konkretų normalesnės kompanijos pavadinimą prisimenamas vienintelė Amway?

Na ir vienu klausimu sutiksiu su Husaru. :) Į investavimą atėjau ne vien uždirbi, bet ir dėl įdomumo.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-22 19:44:23
Rimtų kompanijų? prašau.http://www.iasotea.com/234711 Bazinis produktas organizmą valanti arbata. Skysti vitaminai su 74 mikro elementais ir eteriniai aliejai. Įstojimas 8 doleriai. Šiandien 18 val. vyks konferencija per internetą iš Lietuvos.
O be referal ID nuorodos niekaip neišeina pateikt? :)
Eilinis Herbalife. Daug skambių frazių ir daugiau nieko. Beje pritariu nuomonei, kad ir šiaip maisto papildų industrijos nauda labai stipriai abejotina.

Kompanija kurios kūrime aš dalyvauju geyode. supermarketas internete.

O tai kuom tai patraukliau už eBay ar Amazon parduotuves?
Beje kur IPSUM'as dingo? Irgi gi kažką panašaus konstravo.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-22 13:16:17
tuomet perkelk šias kalbas apie Amway. Čia irgi MLM esmė?
"Amway - viduramžiai". Žodžiai ne mano.

Kiekvinas iš mūsų turi rimtas kompanijas, kuriose dirba, ir turi tam tikrus žaidimus. Norint sueiti į kontaktus su kitu marketologu-apsikeičiame ir pasakome rizikos lygį. Statistika, kad iš 10 kompanijų po metų lieka viena, o iš 100 po penkių metų lieka 5. o kas nori patikimų ir rimtų, prašau atsiverčia bbb.org ar kitus saitus ir išsirenka tikrai rimtą kompaniją.

Na tai įvardink tą rimtą kompaniją? O žaidimai tavo iliustracijose kol kas panašesni į kažką tarp oro pilių ir aferų.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-22 12:19:55
nesiginčinu. metus turi ji prasilaikyti. manau suspėsiu išnešti kudašių. Greičiausiai dings kai prisivilios rimtus lochus kurie ateis su 300000. :) per tą laiką radau geresnių kompanijų, o ta jau praeitis
mum keičiantien kompanijas kaip pirštines juokingai atrodo Amway patriotai. Iš tikro kiekvienas turime po vieną kitą rimtą kompaniją, o su kitom šiaip žaidžiame.
Suprantama, mes siūlydami kokią kompaniją nekalbame, kad tai nuostabi vienitelė ir nepakartojama Kas taip kalba yra dar tik mėgėjai. Juos iškart pažinsi. bet jei atsiranda rimta, solidi ir gera kompanija sukurti tinklą nėra sunku. Skurti tinklą per pora dienų kokį 100 žmonių iš įvairių pasaulio šalių nėra sunku kai turi ryšius. o ryšiai atsiranda greitai. nes kiekvienas rimtas marketologas turi savo komandas ir tinklas susidaro gan greitai.
Todėl tikrai nesulauksite iš manęs, kad forumuos siūlyčiau kažką tą vienitelį ir nepakartojamą:) kas norės ir taip susiras.
Forume statau tikslą apšviesti. nes krizė tik prasideda, o Kubilius užsiima psichoterapija namų šeimininkėm :)
Va. Pats Husaras labai tiksliai nusakė MLM verslą. :) Pradžioje Vadas-Marketologas aptinka naująjį ZenProduktą. Tada Vadas-Marketologas informuoja pokemonų trenerius apie Naująją Galimybę. Na o treneriai jau savo ruožtu aprūpina naujuoju Zen savo ištikimuosius pokemonus. :)
Vadas-Marketologas manyčiau gali ir visai neblogai uždirbt, pokemonų treneriai kažin ar daug, bet prisidurti pragyvenimui užtenka. O pokemonai? Pokemonai visuomet susimoka. :)
ZenProduktas gali būti bet kas, suprasti tai nesvarbu. Man vienas pokemonų treneris netgi išdidžiai yra pareiškęs, kad "aš nesuprantu kaip tai veikia, bet man to ir nereikia".
Apie MLM būdu sprendžiamą užimtumo problemą skaityti irgi juokinga. Jei bus daug pardavėjų tai iš kur likę keli pirkėjai ims pinigų pirkiniams? Iš spintelės? Va keletas valstybiu (Islandija, Dubajus) tai pamėgino rimtu lygiu. Nesigavo taip biškį.
MLM (Tinklinis Marketingas) parduodant investicinius produktus 233 Mano verslas 2009-06-19 13:11:05
edyzma: savikainos beveik niekas nežino. Bet man kaip galutiniam vartotojui aktualiau - kaina. O kai man pasiūlo Kirby dulkių siurblį už 10kLt tai ką aš žinau. :) Siurblys toks gal ir neblogas, bet kai už 2-3kLt galima nusipirkti naujutėlaitį Dyson'ą su normalia garantija tai gal aš savo gyvenimą nugyvensiu be Kirbio. Beje Dyson'o irgi neturiu.
Husaras: ta kompanija tai LOCHATRONAS, o ne jokia Forex birža. Na ne man tau aiškinti veiklos principus. Hint. Madoff'as 60 milijardų surinko generuodamas ant popieriaus ~12proc. _metinės_ gražos. O čia tiek per savaitę žada. :)
Visos minri forumo žinutės
Dienoraščiai:
Visi minri dienoraščio įrašai
minri pakomentavo vartotojų publikacijas:
Alternatyvų paieškos 8 2008-11-21 13:23:13
O kurioj iš Lietuviškų FMI ETFų komisiniai mažiausi? Ypač kalbant apie nelabai dideles sumas.
Bitutei i pagalba 16 2008-04-15 14:52:55
Vėlgi iš tikrųjų lietuvių -> latvių: elnias - briedis briedis - alnis
2007 08 19 10 2007-08-19 20:17:57
Ne į temą, bet sveikinimai Spekuliantų puslapiui su 1000uoju dienoraščiu!!! :)
Ką žinoti investuojantiems į JAV NT? 1 dalis 18 2007-08-13 20:55:26
Puikus straipsnis. Tik visokių backlog'ų ir pan. būtų įdomu pamatyti daugiametę statistiką. Bent 10 metų.
Trumpa Forex rinkos apžvalga 2007 m. liepos 16 - 20 d. 22 2007-07-26 08:11:32
2 Skandinavas: originale "Гражданин Российской Федерации не может быть выслан за пределы Российской Федерации или выдан другому государству." Todėl tenka pripažinti savo klaidą. Pasiteisinimui galima pasakyti, kad visi kiti, išskyrus UPS, aptariamo konstitucijos klausimo iš vis nenagrinėjo. :) Bet pagooglinau daugiau ir apie Britanijos pasiūlymą keisti Rusijos konstituciją randu tik išsakomą Rusijos atstovų. Toks įspūdis, kad britai, remdamiesi savo įstatymais, išsiuntė ekstradicijos prašymą, o rusai jau jį suinterpretavo kaip jiems patogiau. Jei aš klystu - parodykit man tą "įžūlų" britų siūlymą pakeisti Rusijos konstituciją? O komiškumo aš irgi nematau. Atvirkščiai - jei jau britai ryžosi prašyti aukšto saugumo karininko ekstradicijos (iš anksto žinodami, kad jo neišduos) ir paskui išsiųsti keturis diplomatus reiškia, kad reikalas labai ir labai rimtas. Su Lietuva lyginti ne visai korektiška. Mes visiška smulkmė, o čia G8 šalys stumdosi. Bet jei Britanija prašytų išduoti tarptautiniu terorizmu kaltinamą Lietuvos pilietį, o Lietuva to nedarytų, aš greičiausiai palaikyčiau Britanijos poziciją.
Trumpa Forex rinkos apžvalga 2007 m. liepos 16 - 20 d. 22 2007-07-26 06:40:35
Už liežuvio niekas netraukė. :) O be to čia straipsnis, o ne žinutė forume ar dienoraštis. Todėl ir reikalavimai aukštesni. O aklai perspausdinti Rusijos propagandą ir paskui gintis, kad čia "mano nuomonė" - vaikiška. Juo labiau, kad trečiam komentare komentavot, kad tai faktai. O nepraėjus pusantros valandos staiga tai jau tapo tik nuomone. Patys sugadinot gerą straipsnį ir RealTrade įvaizdį. Nes tolimesnis straipsnis geras ir patiko. Bet įžanga "smirda".
Trumpa Forex rinkos apžvalga 2007 m. liepos 16 - 20 d. 22 2007-07-25 12:55:05
Žemiau nukopijavau Rusijos konstitucijos 63 straipsnio 2 dalį (tikiuosi koduotės nesusimaišys). Tai jūs norite pasakyti, kad nuodijimas ir terorizmas nėra Rusijoje baudžiami nusikaltimai? --- В Российской Федерации не допускается выдача другим государствам лиц, преследуемых за политические убеждения, а также за действия (или бездействие), не признаваемые в Российской Федерации преступлением. Выдача лиц, обвиняемых в совершении преступления, а также передача осужденных для отбывания наказания в других государствах осуществляются на основе федерального закона или международного договора Российской Федерации.
Trumpa Forex rinkos apžvalga 2007 m. liepos 16 - 20 d. 22 2007-07-25 06:42:53
O va dėl Rusijos piliečių išdavimo Rusijos propagandos aklai kartoti tai nereiktų.
Mokesčių už dividendus susigražinimas 7 2006-04-27 08:23:41
Akcijas gavau tiesiai iš įmonės. Laikomos VB. O skirtumas manau toks, kad tu atsidarinėjai sąskaitą JAV ir JAV akcijoms pasirašai formą dėl dvigubo apmokęstinimo. Nors aišku perspėti apie galimus apmokęstinimo niuansus galėjo. O man bekalbant su jais susidarė toks įspūdis, kad aš vos ne pirmas toks. :)
Visi minri komentarai
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital