Mindakas | Žinutės

new.spekuliantai.lt 102 Mūsų tinklapis 2009-07-03 09:39:45

O tai naują versiją paleidus, senoje informacija (bent jau forumo žinutės) bus atnaujinama ar ir bendravimas vyks tik per naujajį "interfeisą"?
Nes naujos versijos "dizainas" tikrai neįkvepia nei skaityti nei rašyti.


Lito devalvavimas 1506 Bendri klausimai 2009-06-28 23:29:12

Tai pagal tavo logiką, Gomora, latviai pasiėmę paskolą eurais, lyginant su latviais pasiėmusiais paskolą latais ir turinčiais paskutiniu metu RIGIBOR 15-20 proc., per pastaruosius metus (dar labiau negu lietuviai) turėjo galimybę susimažinti savo paskolą - net kokiais 20 proc.???? Nes turbūt ir jie "pravartojo" tas lėšas, lyginant su vargšeliais mokančiais 15-25 proc. dydžio palūkanas už latus?

Tikrai unikalus ekonominis instrumentas ir išeitis!!! Padarai kokiems metams VILIBOR 50 proc. - ir visi turintys paskolas eurais - pagražina pusę paskolos, o tada jau be baimės galima devalvuoti valiutą :) :) :)

AVG1L - "Agrowill Group" 689 Akcijų birža 2009-06-23 10:13:55

manau reikia būti ypatingu naivuoliu, kad tikėtis kažkokių galimybių susigražinti svarią dalį pinigų tiek bankroto, tiek restruktūrizacijos atveju.

Ar prisimenat nors 1 garbingą G.Žiemelio ir co. poelgį per visą jo verslavimo istoriją? FlyLAL? Smulkus urmas? Agrowilo akcijų supirkimas? Kabantys sodai? Visi šių veikėjų sukurti verslai apipinti stambesnių ar smulkesnių aferų ir šunybių istorijomis.

Aišku visada būna pirmas kartas. Galima tikėtis, kad pasikeitė šių žmonių verslo filosofija, moralinės vertybės ir pan.

Bet manau Agrowillo paskutinių dienų elgesys - ir yra puikiausias įrodymas, kad "naujasis skaidrusis Žiemelis" visgi negimė ir ši istorja matyt baigis pagal geriausias istorija pagrįstas šios verslo grupuotės tradicijas... Jei jau akcininkų tarybos ir valdybos nesureguliavo šito "verslo", ko galima tikėtis iš apsukrių bankroto administratorių :)))

Čia panašiai kaip ir per "Sopranų" serialą. Kartais jo herojams kyla ir visai neblogų ir dorų minčių bei ketinimų. Bet viskas užsibaigia "kaip visada". Tiesiog jie kitaip nemoka :)))

Tinklapio vartotojų "juodasis sąrašas" 371 Mūsų tinklapis 2009-06-21 17:48:10

Ką reiškia prie paspausk prierašas "nesąžiningas spekuliantas"? Čia gal u ž papildomą mokestį galima kokį nori pasidaryti?

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-06-17 18:17:10

Sveiki, matau, kad esate mažai išsilavinę nekilnojamojo turto moksluose, todėl galiu trumpai, parašyti, kokie iš tikrųjų NT išskirtinumui lyginant su kitomis prekėmis ar investicijų rūšimis:

a) NT yra laisvai kilnojamas daiktas. Tai parodė žemės reforma, kai žemę, esančią kur nors Akmenėje, galėjai persikelti arčiau Vilniaus ar pajūrio

b) NT - investicija pritraukianti nelaimes. Geriausias pavyzdys - L.Pinkevičius praturtėjo iš NT, bet jį paliko gražuolė žmona. Arba - štai NT magnatas A.Avulis vis dar bando išvengti savižudybės.

c) NT rinka itin lengvai nuspėjama rinka. Štai Kuodis burbulo sprogimą numatė jau 2004 metais, o Worras iš Delfio - gal dar anksčiau.

d) NT - ypač žemė - ribota ir itin saugi investicija. Tai parodo puikui Agrowillo pavyzdys, kai investuotojai saugiai laiko pinigus bendrovėje disponuojančioje dideliais dirbamos žemės plotais - ir net nebando reikšti jokių pretenzijų, kad neišperkamos obligacijos - juk ką jie veiks su tais pinigais? Nuvertės jie. O dabar saugiai, su saugiom palūkanom vis dar augina vertę. Dėkui ponui Gediminui Ž. už tai.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-05-24 20:41:17

Na jei svajoji tapti pilotu ir mėgsti lėktuvų ūžimą, garbini Radžį bei neprošalį tapti čigonų taboro draugu ir klientu, jei aukštos įtampos laidai -tau patrauklus kraštovaizdis - tai šita vieta - tau kaip tik!

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-05-15 08:21:07

Visiškai sutinku su Plastic
Aš irgi vakar bendravau su vienu bankininku iš vieno banko. Tai jis irgi sakė, kad visiškai nekredituos nekilnojamojo turto, o jei kredituos tai ne daugiau kaip 10 proc. turto vertės ir su palūkanom ne mažesnėm kaip 4 proc. mėnesinių - metinių gaunasi apie 50 proc.. Va tokie reikalai...
Tiesa pasakius, aš eksperimento dėlei, parašiau absoliučią nesamonę, paantrindamas Plastic rašomoms nesamonėms, apie absurdiškas sąlygas bankuose. Juk 80 proc. Plastic žinučių yra apie tai, kaip arba jis, arba jo draugai eina į banką (arba kalba su bankininkais) ir kaip jiems neduoda paskolos arba duoda paskolą absurdiškom palūkanom.

Bet žiūriu net tokios absurdiškos ir iš piršto laužtos žinutės labai rimtai priimamos šiame forume ir iš jų matyt dar ir daromos toli siekiančios išvados.

Plastic aprašomos palūkanos, paskolų sąlygos matyt yra teikiamos absoliučiam nelikvidui - kokiam nors žemės ūkio paskirties žemės sklypui prie Alytaus (ar iš kur ten Plastic kilęs). Bet skaitant jo postus, galima suprasti, kad tokios sąlygos dabar VISAM turtui, VISOJE Lietuvoje ir VISUOSE bankuose.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-05-14 20:26:15

Visiškai sutinku su Plastic
Aš irgi vakar bendravau su vienu bankininku iš vieno banko. Tai jis irgi sakė, kad visiškai nekredituos nekilnojamojo turto, o jei kredituos tai ne daugiau kaip 10 proc. turto vertės ir su palūkanom ne mažesnėm kaip 4 proc. mėnesinių - metinių gaunasi apie 50 proc.. Va tokie reikalai...

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-05-09 10:05:05

Plastic, neesu is tu zmoniu kur uzaugo "megintuveli" jei butum mano grupiokas, uz tokias kalbas jau butum traumuotas, be piktumu, bet seip uz parodyta nepagarba, ir bandyma save pakelti auksciau kitu, man nelimpa "moksliuku" sapaliojimai ir visa kita, as truputi kitoks nei daugelis is kandziojusiu "hienu" kurios islenda is po krumu su niekingu minusu, be komentaro, ar savo nuomones iskelimu auksciau kitu. Va del to ir nepritampu prie "genijais" save laikanciu
Plastic, mūsų gerasis Amigo, tikrai ne tavo grupiokas. Jis manau jaunuolis aprašytas šiame straipsnyje:

http://www.alfa.lt/straipsnis/10263818/?Henytes.versla.tesia.jo.sunus=2009-03-14_13-12

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2009-05-07 22:18:04

Ale gi protingai šneki, Amigo!
Aš irgi 100 proc. pritariu, kad rimti verslininkai (ypač iš NT srities) negali tartis su kažkokiais driskiais iš interneto. Geriausia darant verslą pasitarti su realiai geromis mašinomis važinėjančiais ir geras pareigas užimančiais asmenim: pavyzdžiui savo mūrininkais, tinkuotojais ir darbų vykdytojais - visi juk turėjo ir gerų mašinų ir tvirtas pozicijas įmonėse :) Dar galima buvo pasitarti net su sau lygiais - netikėtai pralobusiais kitais statybų bendrovių savininkais. Pafilosofuoti: per 2 ar per 3 metus mes savo NT kainomis Paryžių arba Londoną pasieksim... Kad gal iš Kinijos daugiau statybininkų reikia atsivežti arba 50 metų į priekį žemės sklypų užsipirkti, kad konkurentai netyčia jų neišgraibstytų. Dar visi TIKRI VERSLININKAI puikiai suprato ir žinojo du esminius ekonomikos dėsnius valdančius beveik visą pasaulį:

a) Lietuva yra išskirtinė - jai NEGALIOJA fundamentalūs ekonomikos dėsniai. Todėl čia kainos kristi negali. Jos krenta tik kitose idiotų pilnose valstybėse, kurioms oi kaip trūksta lietuviškų TIKRŲ VERSLININKŲ.

b) NT kaina NIEKADA negali nebūti mažesnė už jo savikainą padaugintą iš dviejų. Kad ir kiek auga savikaina - pirkėjai visada mokės bent dvigubai daugiau.

Ir visi žino, kad dabartinė situacija kažkoks nesusipratimas - kainos juk iš tiesų beveik nekrenta. Tuoj jei ne šiemet, tai kitąmet viskas bus po senovei...

Juk TIKRI VERSLININKAI NEKLYSTA.

Ir jiems nesvarbu, kokia yra pirkėjų finansinė padėtis, kokie jų lūkesčiai, nes jie vistiek pirks butus. Pirks daug ir brangiai. Kas galvoja kitaip - tas negali važinėti brangia mašina ir užimti geras pareigas, nes jis tiesiog neišmanėlis...