Spekuliantai

ma_i
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
ma_i pasisakymai forume:
SEB NVS ar JT??? 6 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2006-08-06 15:37:44
Niu, mieliji spekuliai, patarkit - ka manot, ka pasirinkt, SEB'o NVS akciju fonda ar JT fondus? Nes galvojau apie JT is pradziu, bet kazkaip jie nusmuko - nesiseka matyt makleriukams apkarpyt nuostoliu per daug. SEB'o auga kaip ant mieliu, bet kazin ar tai truks ilgai? Ka manot?
Kodel akciju birzoje toks totalinis nuosmukis. 19 Akcijų birža 2006-02-12 17:13:55
Nžn, ar čia rašau, bet visgi - pažįstama iš Lenkijos norėtų investuot Lietuvoj, pradėjo analizuot ir jai iškilo klausimas - kas atsitiko OMX Vilnius indeksui apie Spalio 5 dieną, kad jis pradėjo krist ir krenta iki šiol ???
Investavimo Kursai Pradedantiems 310 Pagalba Naujokams 2006-02-10 18:19:32
Aš irgi būčiau abiem rankom už tokius kursus !!!
Niu reikėtų ir savo trigrašį apie aukštąsias mokyklas įkišt:) Aš sutikčiau su visais tais, kurie sako, kad Lietuvos AM kokybė, pvz. tos pačios ekonomikos, nėra palyginus labai jau gera. Tiesa žinau, kad Romerio universitete jau greitai, praėjus "studijų kokybės" patikrinimą turėtų atsirast bakalauro programa, kur bųtų suteikiamos ne tik pagrindinės ekonomikos žinios, bet ir teisinės bei asmeninių finansinių valdymo. O ten dirba tokie žmonės, kaip pvz. Rimvydas Jasinavičius, VVDK prezidentas, kuris ir bando padėt žmonėm suvokt finansinio išprusimo svarbą - šiemet jo iniciatyva atidaryta Jaunojo finansisto akademija, kur jauni žmonės (pasigirsiu - tame tarpe aš:)) mokomi finansų valdymo, taigi galbūt ateityje turėsim bent kažką geresnio...
Visos ma_i forumo žinutės
ma_i paskutinį kartą lankėsi:
Vartotojas niekur nesilankė.
ma_i pakomentavo vartotojų publikacijas:
Vartotojas nepakomentavo nė vienos publikacijos.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital