Spekuliantai

Loading
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
Loading pasisakymai forume:
Asmeninių finansų valdymas 40 Moksliniai, statistiniai tyrimai, apklausos 2009-01-17 22:45:55
Sveiki,

Labai dėkoju už atsakymus į anketos klausimus ir pasakojimus kaip tvarkote savo išlaidas! Analizuojame šią informaciją ir nenustojame ieškoję būdų kaip palengvinti išlaidų stebėjimo procesą, spręsti asmeninių finansų problemas.

Galiu pasigirti, kad pirmi žingsniai padaryti! Turime kompleksinio sprendimo užuomazgas: sukūrėme svetainę "Kur dingo pingiai?" ir programą mobiliam telefonui "Money Watch". Šie įrankiai sprendžia dvi svarbias problemas: stebėjimo priemonių nutolimo ir taupančių žmonių bendruomenės stoką.

Būdami bet kur, kur yra internetas galėsite pasiekti savo finansų informaciją "Kur dingo pingiai?" svetainėje, analizuoti išlaidas pagal rūšis. Ten pat rasite kitų bendruomenės narių taupymo patarimus. Nebūtina visą informaciją vesti rankomis, importo iš excelio galimybė leis įkelti banko sąskaitos išrašą.

Pasitelkdami "Money Watch", programą mobiliam telefonui, galėsite užsirašyti išlaidas iš karto parduotuvėje, ten pat peržiūrėti biudžeto ataskaitą. Vėliau programoje išsaugotą informaciją galėsite įkelti į mobilų telefoną.

Su nekantravimų laukiu Jūsų komentarų ir atsiliepimu!

Maksim.
Asmeninių finansų valdymas 40 Moksliniai, statistiniai tyrimai, apklausos 2007-11-01 16:55:19
Sveiki,

Atliekų lietuvių apklausą siekdamas ištirti vienos paslaugos įgyvendinamumą. Gal galėtumėte užpildyti tyrimo anketą?

Šis tyrimas yra skirtas išsiaiškinti kokią programinę įrangą naudoja Lietuvos gyventojai, savo išlaidoms planuoti ir stebėti. Anketa yra iš 17 klausimų. Apklausą atlieka Vilniaus Universiteto studentas. Duomenų rinkimo tikslas - paslaugos įgyvendinamumo tyrimas. Surinkta informacija nebus viešai skelbiama.

Nagrinėjama paslauga siekiama palengvinti asmeninių finansų valdymą, geresnį bankų finansinių paslaugų supratimą, išspręsti čekių rinkimo problemą.
Visos Loading forumo žinutės
Loading paskutinį kartą lankėsi:
Vartotojas niekur nesilankė.
Loading pakomentavo vartotojų publikacijas:
Vartotojas nepakomentavo nė vienos publikacijos.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital