KurciasKurmis | Žinutės

Ar galima Lietuvos ekonomikos krizė? 1605 Politinė ekonomika 2008-03-05 16:18:39

KurciasKurmis :
...na, tamstai tikriausiai neteko bendraut su tikrais ukrainieciais, jei juos sulyginat su rusais...
Tai kurie už kuriuos geresni ir kodėl???
Gal ir keistas toks klausimas, bet laikausi A.Shopenhauer'io požiūrio, kad "gerų" tautų nebūna, būna tik geri ar blogi žmonės...


Taip. Bet kai kazkokioj teritorijoj susirenka daug nedraugiskai nusiteikusiu zmoniu, jie issirenka savo valdzia- gaunam nedraugiska valstybe (kurios valdzia atstovauja tautos poziuri i kitas valstybes). :)

Ar galima Lietuvos ekonomikos krizė? 1605 Politinė ekonomika 2008-03-05 14:41:36

Cha-cha Ukraina draugiska salis, o Rusija ne ? Cha-cha mes esame energetinis Rusijos stelitas, nes visu (Ukrainos, baltarusijos, Latvijos, Estijos) tinklu sichronizacija pagal maskva, ir nereikia iliuziju, tiltu i vakarus nera ! Vieninteliai esta kazka nuveike gero.
na, tamstai tikriausiai neteko bendraut su tikrais ukrainieciais, jei juos sulyginat su rusais...
Kad priklausom energetiniam exUSSR tinklui- tas tiesa, bet siuo atveju tai gali buti net privalumas perduodant el.energija. Nereik taip nuvertint tarptautiniu sutarciu. Rusai ne tokie durni, kad atvirai pradetu ignoruot tarpvalstybinius susitarimus (jei tokie butu tarp LT-RU-UKR).
Anyway- tai ne problemos sprendimas, bet siokia tokia alternatyva, kas mums yra i nauda.

Ar galima Lietuvos ekonomikos krizė? 1605 Politinė ekonomika 2008-03-05 13:41:04

Man atrodo, kad jau galima atsakyti į klausimą kada bus ekonominė krizė Lietuvoje. 2010 metais.
2009 metų pabaigoje bus uždaryta IAE.
Elektros jungčių su Švedija ir su Lenkija iki to laiko dar nebus.
Šiluminių elektrinių galingumai irgi iki to laiko dar nebus padidinti. Bus tik nuo 2012 metų.
Papildomų dujų ir elektros tiekimo sutarčių su Rusija nėra. Ir neaišku ar Rusija galės pateikti.

Taigi:
2010 m. vidutinė elektros energijos gamybos kaina, remiantis studija, sudarys apie 30,6-30,8 ct/kWh, galutiniam buitiniam vartotojui teiks atseikėti 69 ct/kWh su PVM.
2010 m. išlaidos kurui, elektrai ir mokesčiams už CO2 išmetimą šaliai sudarys 3,1 karto daugiau nei pernai. Prognozuojama, kad pernai sumokėta 1,3 mlrd. Lt. 4,2 mlrd. Lt išlaidos sudarys 2010 m., jeigu šalis nesusidurs su tiekimo sunkumais. Jeigu Lietuva su dujų tiekimo sunkumais susidurtų, išlaidos 2010 m. augtų iki 4,5 mlrd. Lt, skaičiuoja mokslininkai.
Siandien per radija kazkur prasprudo zinute, kad Timosenko vyriausybe siulo parduoti elektros energija LT. Idomu kokia kaina? Kad ir toli, bet vistiek alternatyva ir kazkoks saugumo garantas. Kaip nekaip, UKR mums draugiska salis.

EURUSD 2762 Forex 2008-02-27 13:20:37

Sia sav dar laukiu ~1.52, o jau tada link ~1.42...

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2008-02-26 16:30:39

http://www.alfa.lt/straipsnis/c61982

Lietuvos gyventojai vis palankiau vertina galimybę gyventi sublokuotuose namuose. Toks būstas perkamas kaip puiki alternatyva butui daugiabutyje ir individualiam namui. Nekilnojamojo turto specialistai pažymi, kad sublokuotas namas dažniausiai vilioja klientus, panorusius gyventi erdvesniame būste nuošaliau nuo miesto centro, tačiau dar nepasirengusius mokėti solidžios sumos už individualų namą.


Is asmeniniu stebejimu galiu ta tik patvirtinti. Apie Kauna ju tikrai daugeja, planuose - istisi kvartalai.

Tinklapio vartotojų "juodasis sąrašas" 371 Mūsų tinklapis 2008-02-09 08:02:27

Prastas palyginimas. Nu sakykim atėjai į akropolį praleisti laiko ir pasižmonėti. Nuėjai į vieną iš tavo pamėgtų restoranų, ten pilna tavo pažįstamų, bendraminčių bet ten įvyko kažkoks nesusipratimas ir apsauga tave paprašė išeiti (vis del to privati nuosavybė). Kaip manai kur tau ir tavo pažįstamiems reiktų kreiptis kad bandyti įrodyti savo tiesą ir apginti savo/tavo orumą jeigu tu manai kad su tavimi buvo pasielgta neteisingai ir kad apsauginis viršijo įgaliojimus?

a) viešai pradėti razborkes, linčo teismą
b) vadybą/sąvininką
Dar prastesnis palyginimas. Kai vyksta razborkes, tai pazeidziamos buna abi puses. siuo atveju moderatoriai su tavim daro ka nori, o tu jiem NIEKO nepadarysi. Restorano atveju tai atrodytu mazdaug taip: tave ismete uz duru, o tu ten gali draskytis, rekaut, spardytis, bet per storas duris apsauginis yra nepasiekiamas, jis ten sau ziovaija, nuobodziauja ziuredamas kaip kazkas "linco teisma" organizuoja...
Ir jei jau lyginam su restoranais, tai kaip manai, ar daug zmoniu is tos linksmos kompanijos nores ten eiti po tokio incidento? Galima prisimint daugybe pvz, kai del blogo apsauginiu/vadybininku/savininku darbo ir poziurio i klientus restoranai(klubai) prarasdavo klientura ir buvo priversti uzsidaryti. Patikek, nuosirdziai nelinkiu to sp.lt

Tinklapio vartotojų "juodasis sąrašas" 371 Mūsų tinklapis 2008-02-08 23:10:17

skundai apie moderatoriaus poelgius turėtų būti pateikti ir išnagrinėti už uždarų durų.
Ir kaip tu ta isivaizduoji?
Cia panasiai kaip parasyt i Kremliu laiska ir pasiskust, kad Putinas apie Lietuva negraziai sneka...

Tinklapio vartotojų "juodasis sąrašas" 371 Mūsų tinklapis 2008-02-08 23:04:29

fvmn, Mindzio> uzsiciklinot ant Agatos ir nematot, kad reikalas jau perlipo vieno asmens ribas? Vietoj jos lygiai taip pat galetu buti Onute, Maryte, Mindaugas etc. Kalbame jau apie esminius dalykus. Panasu, kad bresta situacija, kai anot revoliucijos klasiko "virsunes nebesugeba, apacios nebenori..." :) Tik moderatoriai (valdyba) kol kas tai atkakliai neigia ir ignoruoja siulymus pradet sprest situacija is esmes.

Tinklapio vartotojų "juodasis sąrašas" 371 Mūsų tinklapis 2008-02-08 21:12:30

o as siulyciau kompromisini varianta. Paliekam moderatoriu, bet jis nebetrina zinuciu, o tik jo manymu beprasmes ir netinkancias konkreciai temai pazymi tarkim pilka (ar kokia kita blankesne, bet iskaitoma) spalva. Tie, kam moderatorius yra autoritetas, gales neskaites jas persokt ir negais laiko. Kiti gales skaityt viska.

Tinklapio vartotojų "juodasis sąrašas" 371 Mūsų tinklapis 2008-02-08 20:58:02

raktas> nu vaiksciojai po kiema, gavai per galva. Neuzmuse. Tik galva praskele. Kas cia tokio? Per menesi uzgis. Ir ner cia ko slampinet kur nereikia!
Logika panasi?
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital