Spekulianto praktika

Kristoferis | 2007-03-13 21:28 | perskaitė: 572
Spekulianto praktika Praėjo daugiau nei mėnuo, tad galima ir pasipasakot. Nuotaika gera, tai kodėl nepasipasakojus? :) Galvoju reik pradėt nuo šypsenos. Išgyvenau savo pirmą

Praėjo daugiau nei mėnuo, tad galima ir pasipasakot. Nuotaika gera, tai kodėl nepasipasakojus?

Galvoju reik pradėt nuo šypsenos. Išgyvenau savo pirmąją korekciją. Portfelis sėkmingai trypčiojęs vietoj pavažiavo žemyn. Pasirodo akcijos ir krenta... Gavęs lengvą antausį. Kaip ir dera tūlam piliečiui sugalvojau, kad reikia kažką apkaltint (vat reik žmogui apklatint kažką, nors tu ką jam) Vieni mačiau kaltina rinkimus ir politiką, kiti Kiniją, o aš apkaltinau Britney Spears. Kai ji nusiskuto galvą (visai jau jei protelis susisuko), mano akcijos pradėjo krist (Įdomus sutapimas) Nuo šiol ji bus mano indikatorius: kai Britney šokiruos liaudį, vadinasi keisis akcijų kryptis Gerai, pajuokavom ir gana.

Dabar reikia daryt išvadas. Ko išmokom ir ko ne? Valdau maža portfelį, tad logiška, kad patyriau ir mažą nuostolį, procentais lyg ir daug, bet kai padaugini iš mažos sumos, nieko ten baisaus. Šiaip galvoju ir gerai, kad pakritau. Jei startas būtų sėkmingas, tai pasikelčiau į aukštumas ir net nebekalbėčiau čia , kadangi taip neatsitiko, tai dar pasapaliosiu kurį laiką. Dar kas gerai, kad kritau: būčiau pakilęs (pagalvočiau kad perpratau rinką) atsinesčiau visus pinigus, padėčiau ir tėvų, senelių, giminių draugų. Tai tikrai gali rimtai prisidirbt.

Vis laiks nuo laiko pasirodo žmonės, kurių tikslai prasilenkia su tikrove, Čia va paskutinis buvo pragyvent pilnai iš akcijų. Nesakau, kad neįgivendinama, bet... Arba dar atsimenant toks buvo (gal ir tebėra Tadeushis pasirodęs) Jis buvo sugalvojęs tokį penkmečio planą. Per penkis metus - 1 mln. Iš pradžių reiškėsi reiškėsi, o dabar jau kuris laikas tyla iš jo pusės. matyt prisipekuliavo... Man atrodo gyvenimas visada aplamdo išsišokėlius. Kita vertus. Tyli kiaulė, gilią šaknį knisa. Aš tai čia, pašnekėt megėjas, o jis gal va dabar šiuo momentu TA ar FA mokinas. Kad ir kaip bebūtų jaunatviškas optimizmas yra visada sveikintinas. Žinau aš jus: paskysit -žiurėk savo reikalų!

Nieko nepešęs grįžtu į savo daržą...

Kai pagalvoji tai žmogus idomus sutvėrimas, kol savo kailiu nepatirs, tai nors tu per galvą verskis. n kartų buvo sakyta laimi tas kas nesupanikuoja ir kitokių smulkmenų. Bet tai kur tau. Pakrito ir iškart pardaviau Vienu momentu tai pasijutau gerai (slapčia pagalvojau, kad jau perpratau jūsų pasaulį) tik pardaviau ir dar stipriai akcijos krito toliau. Šaukiu šeimyna. -Žiurėkit sakau: kaip spekulioju. Brangiai pardaviau, dabar krentam, tuoj atpirksiu. Mam, gali nebekept kotletų šiandien valgysim kavinej. Spėkit pigiau atpirkau...? Teko ir kotletus suvalgyt. Dabar reiks atpirkt brangiau nei turėjau. Ir visa mano spekuliacija... Bet pamoka yra pamoka. Dar nusprendžiau, kad pasitenkinsiu žvirbliaias rankose, o briedžius paliksiu jums.

Turbūt bus tiek šitam kartui. Svarbiausia, kad nuotaikos geros, vyksta pamokos, daromos išvados... Hipiška dvasia dar neišblėso.

Komentarai2007 03 13 21:50     #9525
gražu, tikra ir patirta savu kailiu žodžiu, svetimas dienoraštis, kurį smagu paskaityti
2007 03 13 22:11     #9526
"Mam, gali nebekept kotletų šiandien valgysim kavinej. Spėkit pigiau atpirkau...? Teko ir kotletus suvalgyt." Va, čia tai prajuokino.
2007 03 13 22:23     #9527
saunuolis, prajuokinai sekmes tau!
2007 03 13 22:58     #9528
nors ir nepergyveni, bet vis bus smagiau, jei pasakysiu, jog ekrana po 8lt esu pirkes. Ale greit chebra mokosi. Tuoj baigsis musu geros dienos...
2007 03 14 04:19     #9534
smagus dienorastis. Nieko nieko, pakils toks akcijos, bent jau taip aplinkiniai raso O del va Britney Spears gal todel ir nusiskuto galva , kad korekcija prasidejo? Ka ten tas izymybes supaistysi...
2007 03 14 06:32     #9536
+++++