kinoman | Žinutės

reklaminiuo plotu nuomos verslas 13 Mano verslas 2009-05-27 05:47:36

gerb. tartu, čia dabar (krizė) tokios reklaminių plotų kainos, ar ir anksčiau tokią strategiją naudojote?

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-12 13:17:26Kuria ruskiu portale sita perskaitei ?

Visu pirma taikos palaikymo pajegos (nustatytos sutartyje tarp G ir R)buvo rusu padidintos tiek sutartu kareiviu skaiciumi tiek technikos skaiciumi. dar pries konflikta. nunusinejani lektuvai...
antra pastoviai is osetijos buvo apsaudoma gruzija , ruskiu patiektais ginklais, totali separtistine gyvenviete.
trecia kokiu pagrindu osetijoje dalima rusu salies pasai ? Tai rusijos dalis ?
"kadangi nebuvo pasirasytos taikos palaikymo sutartys ir Rusija galejo ivedineti ten savo kariuomene." .................... kas is musu zalias? nzJokiame rusisku naujienu portale to neperskaiciau, tai manau sveiku protu turi buti suvokiama.
1) Tegu didina tas pajegas nors iki milijono zmoniu, svarbu, kad Gruzijos pajegos ("taikdariai") pradejo puolima P.Osetijos teritorijos naudojant sunkiaja ginkluote, saude (su sunkiaja ginkluote) ir i Rusijos taikdarius. Ka tokiu atveju turi daryti Rusijos prezidentas? Ziureti kaip jo zmones (karius) susaudys?
2) Tai nera patvirtintas faktas, kad P.Osetija pastoviai pradedavo apsaudimus. Visi kaltina vienas kita, kas budinga visoms mustinems/karams.
3) Tai jau seniai zinomas faktas, jei neklystu, Rusija pasiule isduoti savo salies pasus, gyventojai sutiko. Jie renkasi ta, kas jiems geriau. Ar buvo priverstinis pasu isdavimas P.Osetijos gyventojams? Siaip si problema bresta ir Lietuvoje - dvigubos pilietybes situacija. Tiesiog P.Osetijoje zmones tikriausiai nenori isvaziuoti is tevu zemiu (kur gyveno ju proteviai) ir nenori tureti su Gruzija (su kuria pastoviai konfliktuoja) jokiu saitu.

"kadangi nebuvo pasirasytos taikos palaikymo sutartys ir Rusija galejo ivedineti ten savo kariuomene." .................... kas is musu zalias? nz
Ar buvo Cecenijoje tarptautiniu taikdariu pajegu, kad traktuoti si konflikta kaip tarptautini? Prie ko cia zalia spalva?

III Pasaulinis Karas 191 Politinė ekonomika 2008-08-12 09:29:51

Mano akimis situacija Gruzijoje yra kritine, bet ja ikaitino pati Gruzijos valdzia. Nes: a) Gruzijos valdzia pirma ivede ginkluotas pajegas i rajona kur to neleidzia daryti taikos palaikymo sutartys. Nereikia cia daryti isvadu, kad valstybeje centrine valdzia kur nori gali ivedineti pajegas. Nes si teritorija jau seniai yra konflikto zona su vietiniais gyventojais. Gruzinu centrines valdzios ir vietiniu gyventoju (P.Osetijos ir Abchazijos) "taiku" gyvenima kaip tik ir apsprendzia tarptautines taikos palaikymo sutartys. Cecenijoje to nebuvo, kadangi nebuvo pasirasytos taikos palaikymo sutartys ir Rusija galejo ivedineti ten savo kariuomene.
b) Gruzija suverze zodzio laisve nutyldindami rusu kalbos stotys, internet domenus, rengdami uzdaras konferencijas (rusu zurnalistui viena konferencija, gruzinu zurnalistams kita ir i ja rusijos zurnalistams patekti nebuvo galima)
c) skleidzia dezinformacija ir atvirai meluoja auksciausio rango vadovai. Eile kartu buvo sakyta apie neva uzimtus miestus, karinius veiksmus, kai tuo tarpu Reuters zurnalistas tai iskart paneige. (Gori miestas). Pati Gruzijos valdzia sieja panika kuom dar pablogina situacija.

IVL1L - "Invalda" 4145 Akcijų birža 2008-06-28 08:25:42

Sutinku su optimistu, kai vyravo slogios nuotaikos Mišeikis paėme ir prisipirko akcijų po 12 litų. Taip parodydamas, kad valdyba tiki įmone. Niekas nevertė tada pardavinėti akcijų, kas taip padarė patys priėme sprendimą parduoti akcijas. Manau, jei tuo metu būtų paskelbe paskutinias naujienas, tai būtų vertinama kaip kažkokie gandai ir skambetų nerimtai. 3 ltl akcijai skamba gerai, bet išdalinus 3 metų laikotarpyje šio dydžio patrauklumas jau šiek tiek sublanka. Be abejo pats faktas, kad įmonė parodo, kad visi akcininkai jai rupi yra sveikintinas.
Invaldos akcijų turiu.

Gal kas prekiaujat Vokietijoj xetra? 16 Užsienio biržos 2008-06-05 12:14:30

dar vienas portalas apie Vokietija anglu/rusu kalbomis http://www.dw-world.de
Kaip tau Zaizai sekasi Xetroje? Kokios prognozes del ateities ivykiu Vokietijos ekonomikoje?

Apklausa: kokie veiksniai Jus skatina prekiauti vp biržoje? 29 Akcijų birža 2008-03-23 18:05:07

Kaip ir daugumai nesinori sunkiai sukauptus pinigus isleisti mazaverciams tikslams (nesamoningiems pirkiniams, vartojimui). Norisi del savo dabartiniu "suvarzimu" (nes neisleidziu visu uzdirbamu pinigu), tureti naudos ateityje.
Taip pat, kaip ir dauguma cia rasanciu, supratau, kad pradejes investuoti susidomejau ekonomika, tas paskatino siekti papildomo issilavinimo....kurio pagrindinis tikslas taikyti igytas zinias praktikoje.

TEO1L - "TEO LT" 5830 Akcijų birža 2008-03-17 07:38:30

maklarenui.
O kodėl fondai nemoka divu?

Gal kas prekiaujat Vokietijoj xetra? 16 Užsienio biržos 2008-03-05 17:19:41

radau trumpą skiltį apie Vokietijos kotiruojamų Xetroje įmonių naujienas. Ji yra visagaliame bloomberg'e, tiesiog išrinkti news -> regions....gal kažkam pades šis mano "atradimas" :)

NT varžytinės 23 Bendri klausimai 2008-02-25 18:30:36

pagal mane dar yra www.turtas.lt turto banko varžytinių sąrašas, bet retai buna NT varžytinės.
Dabar varžytinių nedaugėja, kadangi varžytinių administavimui artimi žmonės, spėja nupirkti turtą iki varžytinių dienos.....didelių vilčių nedečiau nusipirkti turtą per varžytines.

Gyvenamųjų Namų bei Daugiabučių Rinkos Tendencijos 5293 Gyvenamieji pastatai 2008-02-24 20:25:06

Kaip matau Imobiliar sumažino parduodamų būtų kainą Viršuliškių daugiabūtyje. Kaip pvz., 1 kambario butas anksčiau kainavo 235 000 ltl, dabar 198 000. Plotą įmonė pradejo rodyti - faktinį buto plotą, o ne buto plotą įskaitant ir balkoną. Realios nuolaidos jau prasidėjo, kas sekantis mažins pasiūlymų kainas?
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital