Investment Game 2012 jau laukia tavęs!!!!

ifund1011 | 2012-03-11 00:40 | perskaitė: 1584
Raktiniai žodžiai: Investment Game 2012
Investment Game 2012 jau laukia tavęs!!!! “Išlaisvink savo potencialą – atėjo Tavo eilė laimėti” – taip  dalyvius  sveikina 15-asis Investavimo žaidimas. Didžiausias ir seniausiai rengi

Išlaisvink savo potencialą – atėjo Tavo eilė laimėti” – taip  dalyvius  sveikina 15-asis Investavimo žaidimas. Didžiausias ir seniausiai rengiamas Baltijos šalyse internetinės vertybinių popierių biržos simuliacijos žaidimas prasideda kovo 19 dieną ir žada  ne tik galimybę atrasti bei tobulinti savo investavimo įgūdžius, bet ir laimėti puikius prizus!

              

Investavimo žaidimas yra rengiamas Stokholmo Aukštosios Ekonomikos mokyklos Rygoje Investicinio fondo, bendradarbiaujant su Rietumu Banka. Pagrindinis  tikslas -  ugdyti jaunimo domėjimąsi ekonomika ir finansais bei suteikti jiems galimybę pasitikrinti savo žinias, nerizikuojant tikroje rinkoje.

 

Žaidimas susideda iš dviejų dalių. Kiekvienam užsiregistravusiam  bus suteikti   3 akcijų paketai , kurių kiekvieno vertė yra 10 milijonų eurų. Dalyviams bus leidžiama ne tik prekiauti vertybiniais popieriais, bet ir biržoje prekiaujamais fondais ir vestinėmis finansinėmis priemonėmis, egzistuojančiomis daugiau nei 15-oje vertybinių popierių biržų. Į antrąjį turą pateks tik 500 geriausiai pasirodžiusių žaidėjų, kurie galės varžytis dėl pagrindinio prizo.

 

Organizatoriai norėtų pakviesti universitetų ir aukštųjų mokyklų studentus prisijungti prie komandinio darbo žaidimo “49ers’ Challenge”, kurio taisyklės yra identiškos  Investiciniam  žaidimui . Komandos, turinčios po 5 narius, varžysis dėl savo atstovaujamų organizacijų vardo ir garbės bei pagrindinio prizo – gryno aukso monetos.

 

Dalyvavimas tiek Investiciniame, tiek komandinio darbo žaidime “49ers’ Challenge” yra visiškai nemokamas. Aukščiausius rezultatus su pradiniais akcijų paketais pasiekę dalyviai pirmame bei antrame turuose  bus apdovanoti ne tik žiniomis bei garbe, bet ir piniginiais prizais, kurių bendra vertė yra 2500 eurų. Savaitės nugalėtojai bus apdovanoti knygomis apie finansus, kurias dovanoja  didžiausia  biržų operatorė pasaulyje NASDAQ OMX.

 

Registruotis ir rasti detalesnę informaciją galite puslapyje www.invest-game.com

 

Komentarai2012 03 22 19:37     #35399
 kas nors žaidžiat čia? Gal žinot kaip vykdomi pavedimai? Kol kas tamsus miškas, neaišku kada įvykdomi pateikti pavedimai
2013 11 27 09:25     #35573
Hello, i learn your weblog often and that i own the exact same one and i used to be just questioning just in case you get a whole bunch of spam feed-back? If so just how can you stop it, any plugin or something you can still advocate? i get a lot now a days it's driving me mad so any help could be very much appreciated.   seo company airport limo sfo bay area limo
2018 08 21 06:41     #39653
 

Please treat each other well. Everybody has difficulties that we have to overcome, do not know later but how to live each day happily.


Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital