hamletas | Žinutės

Verslo apskaita 32 Mano verslas 2011-05-13 09:24:20

Citatos pradžia finita  
  Jūs ir Jūsų buhalterė gali jungtis su tuo pačiu prisijungimu ir suvedinėti, peržiūrinėti duomenis, teikti ataskaitas ir atlikti visus įmonei reikalingus buhalterinius darbus. Prisijungimo kaina tiek pas mus, tiek pas kitas analogiškas įmones neturėtų viršyti 100 Lt/ mėn. už serverį ir programą.
Mes naudojam Rivilę.
Citatos pabaiga
Tai ta prasme, aš galiu nepirtki iš jūsų buh. paslaugų, o tik buh. programos nuomą? 100Lt./mėn. ir Rivile naudojuosi pilnom teisėm? Oho! O ten galima atspausdinti prisijungus SF, ir kad ant mano printerio išlįstų sąskaita? Turbūt įmanoma servery prisimapinti savo printerį?

Verslo apskaita 32 Mano verslas 2011-05-13 09:15:17

Maniau, gal kam bus įdomios jauno verslinyko buhalterinės klajonės ieškat buh. programos šiuolaikiškesniai apskaitai, ir pačiam įdomu gauti patarimų. Finito variantas sudomino, reikės pasidomėti plačiau.

Na, šiais laikais, jei kas per forumus daro reklamą, tai vienas žmogutis iš vieno kompo tikrai du account'us nenaudos, juk per IP susekt iškart galima, adminai juk mato žinučių autorių IP adresus. Aišku, būna, kad du suinteresuoti žmonės susitaria, tada turbūt sunkiau susekt.

Verslo apskaita 32 Mano verslas 2011-05-12 13:35:19

Va, jau porą savaičių naudojuos web buhalterine programa ir vualia. Buhalerė net skundžiasi, kad neturi darbo :)
1. Du kartus darbai neatliekami, nes ir aš ir buhalterė dirbam su ta pačia buh. programa. Aš registruoju pirkimus/pardavimus, mokėjimus, o ji visą tai mato iškart per web'ą.
2. Domėjausi Labiais ir pan., taip, jie teikia tokia galimybę prisijungti iš išorės, bet kur tada turi būti pagrindinė programa? Reikia serverio, arba paprasto kompo, kuris nuolat įjungtas ir tinkle. Aš net ofiso pradžioj neturiu, dirbu namie su laptopu, jį visur tampausi, tai jei aš atjungsiu kompą, tai kaip buhalterė suves info? :) Per terminalą nebeprisijungs. O su web programa nereikia jokio serverio.

Verslo apskaita 32 Mano verslas 2011-04-26 15:03:35

1. Kaip tai nereikės programos? Galvoje juk nedarysiu sąskaitų apskaitos :)
Vis tiek kažkur reikia susivesti viską. Jei man reikų tik buhalterio, tai nesukčiau galvos, kokią programą jis naudoja, bet noriu ir aš pirštus prikišti prie apskaitos, todėl ir domiuosi webiniais sprendimais.
2. Na, dėl šito sutinku, nemėgstu buh. įmonių. Kažkaip geriau jau samdytis savarankiškai dirbančią buhalterę, kuri tvarko kelias įmones namie. Panašu, kaip su įmonę, bet visgi žinai konkretų žmogų, kuris tavo pinigus skaičiuoja. O turint web'inę programą, tai dar ir matai, kada suveda.
3. Aš po apmąstymų renkuosi tokį modelį:
kelis mėn. bandau vesti pats apskaitą, po to vesiu tik pirkimus/pardavimus ir galbūt mokėjimus, nes toj programoj gan paprastai tai padaryta, praktiškai net nereikia žinoti, ką debetuoti, o ką kredituoti, padarytos dažniausiai naudojamų operacijų formos. Na, o buhalterei paliksiu deklaracijas, ir mokesčius.
4. UAB'as aišku.

Verslo apskaita 32 Mano verslas 2011-04-21 12:04:31

Na, po truputį bandau pasinaudoti monet.lt, cool dalykas, kad yra web'inė. Kol kas tik silpnokas help'as. Na, bet kai nemokamas tai nebaisu ir bandyti. Jei kam bus įdomu, parašysiu, kaip sekasi direktoriauti-buhalteriauti :)

Verslo apskaita 32 Mano verslas 2011-03-31 15:20:28

Citatos pradžia pet  
  Visai nieko yra www.monet.lt
Ji nemokama, ganėtinai paprasta ir nereikia nieko instaliuoti :)
Citatos pabaiga
Kaip supratau, čia labai nauja programa, yra kas su ja realiai dirba?
Programa atrodo neblogai, gan lanksti, paprasta.
Bet būtų įdomi nuomonė iš šono. Yra, kas jau ją išbandęs?

Verslo apskaita 32 Mano verslas 2011-03-23 17:39:48

Bet ten yra daug trūkumų, pvz. reikia surinkti jiems dokumentų krūvą ir įteikti kartą į savaitę, ar mėnesį. O aš norėčiau nuolat matyti skolas tiekėjams, pirkėjų skolas, prekių likučius ir pan. Nesinori kurtis kokio exceliuko ir registruoti skolų. O su prekių apskaita ką daryt? Irgi exceliuką? O SF išrašyti vėl exceliukas... Kažkaip atrodo, kad dvigubas darbas bus... Aš registruosiuos sau, kas man svarbu, o buh. įmonė registruos sau.Gal galima tai kažkaip apjungti?

Verslo apskaita 32 Mano verslas 2011-03-23 17:13:44

Kaip manote ar imanoma (verta) savo jėgomis daryti įmonės buh. apskaitą?
Gal žinote kokią pagalbinę paprastą programėlę netikram buhalteriui?
Kokia jūsų praktika šiuo klausimu steigiant įmonę?

STU1L - "Stumbras" 1123 Akcijų birža 2006-12-29 13:38:56

Teisingai, pernai mokejo po 0,45 Lt. akcijai. Viskas cia:
www.lt.omxgroup.com/f/listing/dividen/Dividends_2005.pdf
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital