Spekuliantai

Gutis
Apie   Veikla   Publikacijos   Virtualus portfelis   Watchlist'as  
 
Gutis pasisakymai forume:
Ar verta dirbti uzsienyje...? 18 Pagalba Naujokams 2008-10-26 11:44:36
Sveiki visi,rašau po pusės metų čia.Buvau Norvegijoje užsidirbau pinigų,mokausi VK maitinimo verslą ir organizavimą,pradedu verslo projektus su Norvegija.Įgavau pasitikėjimo savimi ir siekiu užsibrėžtų tikslų.Tad gyvenimas pagėrėjo,ir dabar tereikia tik sėkmės!
Alytaus spekuliantai 24 Pagalba Naujokams 2008-05-01 19:48:18
tai gal organizuojam meeta?
Alytaus spekuliantai 24 Pagalba Naujokams 2008-04-28 20:21:00
labas,yra bet aš pradedu jau gana ilgai tai daryt bet niekaip pati pradžia nesigauna.Gal kada meetą surengt?
Ar verta dirbti uzsienyje...? 18 Pagalba Naujokams 2008-01-07 21:25:55
Na,dabar man labai daug į galvą minčių pasipylė,po Jūsų postų.Apskritai konstitucijoje parašyta kad,Mokslas Lietuvoje NEMOKAMAS.Bet aš kažkaip to dar nesu pastebėjąs,nežinau kaip Jūs.Konstitucija aukščiausias įstatymas,bet ar jos laikosi švietimas,seimūnai ir t.t.Buvau seime prieš porą dienų norėjau pasikalbėti su keliais seimo nariais,bet už jų stojo jų 2-ieji kolegos.Sakė,kad jie LABAI užimti.Aišku,abejoju ar į mano užduotus klausimus apie švietimą,ir dar N dalykų Lietuvoje,jie norėtų kalbėti akis į akį.Tad čia,nukrypau truputį nuo pagrindinių klausimų ir diskusijos.
Neakivaizdinės studijos truks 4 metus,nes planuoju stot į VK,studijos Kolegijoje yra orientuotos į praktinį žinių taikymą, todėl, palyginti su universitetinėmis studijomis, didesnis dėmesys skiriamas praktikoms,ryšiams su darbo pasauliu ir panašei.Galvoju reklamos vadyba,ar prekybos dar gerai nežinau.Diplomas reikalingas tik tada,kai to reikia darbui,dėl pareigų aukštinimo ir pan.ESMĖ - įgaut ko daugiau žinių per tas neakivzdz.studijas pasirinktoje specialybeje.Aišku reiktų susitart dėl atsiskaitymų ir t.t.Andreikia Jūsų pasiūlymas bus apsvarstytas dėl studijų Norvegijoje.
Beje tikslas dirbant ir studijuojant yra,gryžus į Lietuvą (jei dar kas mane prisimins) nedirbti už varganus 2000 lt per mėnesį,bet...PASINAUDOTI tomis žiniomis ką išmokė studijos ir kurti kažką savo.Padaryti taip,kad pinigai darytų pinigus.+Dar savo jėgomis ir galimybėmis duomiuosi tais pačiais dalykais kaip manau ir jūs :Fondai,Akcijos,Obligacijos.Skaitau knygas ir gilinuosi į visą sunkiąją pabrėšiu niekada idealiai neišmokstamą sistemą.Verslui Lietuvoje galimybių yra daug,tik reikia neatrastų nišų,kažko naujo.Aišku,jūs dabar galvojate : Ką jis naujo padarys? Bet su metais,patirtimi,žiniomis,ateina nuostabus dalykas MOKĖJIMAS!
Beje Lietuvoje (galite man prieštarauti) viską lemia autoritetas ir pinigai.
Juk ne prie Gorbočiovo gyvenam,kad pinigų yra,žmonės draugiški bet nėra ką pirkt.Taip ir pasidarė pinigus visi žinomi Lietuvos Uspaskichai.
Norėčiau,kad lietuva bent metus taptu ne demokratine,o autoritarine valstybe.
Demokratijos daug - Orumo mažai.

p.s Sorry už nerišliai išdėstytas mintis labai skubėjau:wink
Kaimo Turizmas! 29 Bendri klausimai 2008-01-05 09:05:48
Na,aisku sodyba reiktu paskirti prie vartotoju,kurie jau gali sau leisti sumoketi 2000 ar daugiau uz tam tikras progas (turiu galvoje ne jaunima) kuris gali pridaryti tik rupesciu.
Kaimo Turizmas! 29 Bendri klausimai 2008-01-05 09:03:56
Kad dabar kiek domejausi uz savaitgali gerai yrengtoje sodyboje yra mokami pinigai vidutiniskai ~2000 o menesyje kaip 4 savaitgaliai:D tai 2000*4=8000
+dar yra garantija kad paklausa bus didele,nes pabuve zmones sodyboje,kurioje jie atsvente tarkim Jono 50 metu jubilieju pasakis Petrui,kad yra labai gera sodyba,nes ir Petro tuoj jubiliejus.Tad galima manyti kad vyks,savaiminis judejimas ir pelnas.O tokiu sodybu kainu 400 lt uz para savaitgali Toten as nesu girdejas;)
Kaimo Turizmas! 29 Bendri klausimai 2008-01-04 18:02:51
Ar Lietuvoje verta pletoti kaimo turizma,o gal jau issiseme sis verslas.
Galbut jau per daug kas turi sodybas kurias nuomuoja ir paklausa yra sumazejusi?Ar tik is to galima uzdirbti pakankamai daug?Ar perspektyvu i tai investuoti?

Manau daug kam aktualus sitas klausimas:)
Svarbus Klausimas! 10 Bendri klausimai 2008-01-04 17:40:45
Aciu JUMS uz pamastymus situo klausimu.
Bandysiu spresti sita reikala.
O dabar galite trinti tema jeigu reikia!
Ar verta dirbti uzsienyje...? 18 Pagalba Naujokams 2008-01-04 17:21:57
Lietuvoje mokintis,uk ir airija tankiausiai gyvena lietuviu.Bet as ten ir nevaziuosiu.Supranti,man yra garantuotas darbas uz garantuota tikrai gera o ne gera alga.Ir darbas nera sunkus.Tad mokintis lieka laiko.
Svarbus Klausimas! 10 Bendri klausimai 2008-01-03 22:04:43
Trys broliai is mamos gavo palikima brangios zemes X hektaru.
Vienas brolis yra protingesnis uz kitus ir nori tos zemes savininku but tik jis vienas.Kadangi kaip jau minejau jis protingesnis,todel pasieme kitus brolius (tie du like broliai alkoholikai)i teisma del zemes nuosavybes atsisakymo (nes tiems dviems broliams joms nereikia,jiems reikia tik bonkos)ir jie pasirase sutarti kuria patvirtino teismas,kad jos atsisako.Ir dabar tas brolis turi x zemes uz limonus litu.
Kai visa tai ivyko!Sita bloga zinia suzinojo tu 2 broliu sunus,ir jie nori kad ta x zeme butu aprasyta jiems,nes jie manau irgi turejo teisia i palikima.Beje tie 2 broliai nestabilios psichikos yra,bet jie niekur nesigyde nera jokiu yrasu kad sirgo.Bet parasai padeti del atsisakymo.

Klausimas - Ar imanoma per teisma pakeisti,jau ivykusi procesa.?

Jei kazko nepaminejau,klauskit?

Laukiu pamastymu sia tema.
Aciu.
Visos Gutis forumo žinutės
Gutis pakomentavo vartotojų publikacijas:
INVESTAVIMAS Į MENĄ: AR JAU LAIKAS? 14 2007-12-30 12:03:37
Laikas nes tai puiki investicija,ko nepadaro vadzia valstybes labui tai padaris privatus investuotojai...
Visi Gutis komentarai
Gutis paskutinį kartą lankėsi:
Vartotojas niekur nesilankė.
Dienoraščiai:
Vartotojas neparašė nė vieno dienoraščio.
Straipsniai:
Vartotojas neparašė nė vieno straipsnio.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital