glassy | Žinutės

LTK 2005 veiklos rezultatai 11 Akcijų birža 2006-02-09 17:04:51

LT supirkinėja daugiau interneto kontoras negu kabelines.
Manau, tai yra daug neafišuotos strategijos dalis.
Šiaip jau, tik atrodo, kad telekomas guli ant uždirbtų pinigų ir nieko nedaro. Darau išvadą, kad būtent šiuo momentu pradeda pilnu tempu važiuoti nauji strateginiai planai. Taigi tegul spekuliantai toliau konvulsuoja ...

Vietoj laukto kilimo...strimgalviais zemyn... 42 Akcijų birža 2006-02-01 10:20:23

Kai yra gera prekė, kuri kainuoja mažiau negu yra verta visiškai nesvarbu ar ji yra Lietuvoj ar kur kitur. Taigi pagrindinis uždavinys yra identifikuoti tas prekes.

Aišku nėra lengva, nes šiuo metu intensyviai tuo pat metu vyksta keletas procesų - didieji investuotojai tvarkosi portfelius ateičiai, po truputi pasirodo rezultatai, kainos krenta ir sukelia psichologinius reiškinius, kai kurių kompanijų vadovai manipuliuoja finansais.

Bet priežasčių kad Lietuvos ekonomika sgriūtų per kelis mėnesius iš esmės, tai nėra. Taigi klausimas ar čia matome bėdą ar galbūt nematome galimybės.

Fondai - irgi dauguma kilo per praėjusius du metus bet tendencijos panašios. Ir jei tiek kurie spekuliavo biržoje patys pereis į fondus, tai tik todėl, kad nebeturi noro, laiko ar galimybių toliau užsiiminėti patys. O jų uždirbti procentai ten bus geresni jei jie buvo prastesni spekuliantai negu fondą valdantys ir atvirkščiai. Be to dar mokės procentus.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital