Naujas dienoraštis

fortis | 2007-03-06 19:29 | perskaitė: 1272
Naujas dienoraštis 2007-03-06 Welcome back, my son... Šiandien pardaviau NE ir CRE fondus - kažkodėl tikiu, kad pareis dar viena emocinė banga, kai pradės kilti kainos (beje

2007-03-06 Welcome back, my son... Šiandien pardaviau NE ir CRE fondus - kažkodėl tikiu, kad pareis dar viena emocinė banga, kai pradės kilti kainos (beje šiandien visa Rytinė Evropa vaidino pavasarį...). Taip jau būna, kad tie, kurie nespėjo parduoti, laukia pakilimo ir tada mintyse galvoja "nusiimti" pelną, o kadangi tokių būna nemažai, tai ešalonas vėl čiuožia... Štai tada ir atpirksiu. No time to use fundamentals use emotions


2006-02-21 OMXV fronte nieko naujo išskyrus gerus įmonių rezultatus ir mažėjančias kainas (suprantama, neabsoliutinu visų rezultatų ir visų kainų)... Pardaviau pusę LFO @40,01 tam, kad turėčiau casho manevramsBeje, su Naujaisiais 3018 -aisias pagonių metais... kai saka žemaitę... let's celebrate.


2006-02-13 Siūlau lietuvaičiams makleraičiams pradėti prozako kursą tam, kad... nebūtų taip pas mumi visus blogai. Gal čia žiemos depresija, gal švenčių per daug - nežinau, bet, kad paskelbus gerus MNF rezus taip nučiuožtų jų kursas... tai tik paranojikai ar depresija sergantys žmonės gali taip "sugalvoti". Mat, derybos gerai, derybos "aklavietėje" irgi gerai, o vat didžiausias pelnas įmonės ir Lietuvos istorijoje - jau tragiškai blogai. Glupstvo... glupstvo mielieji.


2006-02-10 Kad jį kur po paraliais... nespėjau trečiadienį išstumti LFO po 43-44 - reikėjo susirinkime sėdėti... Dabar teks laukti nežinia kiek (Forti, ramiau, ramiau). Šiandien buvo kaip visad - baltankė. Šviežienos padavė - UKB gi atsirado... bet optimizmo dėl to nelabai...Bet ateis nauja savaitė, o tada - žiūrėsim Beje, kol kas džiugina tik APG. Aišku antiPR'as kažkam buvo naudingas... neduok die ir čia "politika" prasidėtų.


2006-02-07 Gerai... visai neblogai atrodė šiandien pozicijos. Buvau nusitaikęs vėl į LFO, siekiant įgyventinti "kovarną planą", kaip su ta favorite atsiskaityti. Kadangi pirmoji plano dalis beveik pavyko (buy 36/sell 38), šiandien atėjo eilė antrajai - buy @39. APG - very good. MNF rodo atsigavimo ženklus - tarsi kas elektrošoku būtų atgaivinęs. SAB... tiek to apie šią akciją nieko nesakysiu, nes ji mano portfelio "gėda"... savikaina (įskaičiavus akcijas po 1,7 Lt) 3,83 Lt. Į PTR kol kas dar negrįžau, nes esu išėjęs į spekuliacinį karą.


2006-02-04 Neblogai... beveik mėnesio pertrauka. Eksperimento tvarka ilsėjausi nuo VILSE ir... nieko - pailsėjau. Gražu buvo žiūrėti, kokie dideli lūkesčiai buvo "uždedami" ant sausio mėnesio pečių - "kils, po rezų bus up, tuoj tuoj tuoj". Tačiau buvo pamiršta, kad prasidėjo (sausio 29 d.) šuniški metai.Anyway, vasario 3 d. sugrįžau ir... pardaviau PTR, todėl, kad jau kaip ir +20% pakanka ir pirkau LFO po 36 Lt. Pirkau tam, kad atsikeršyčiau Per tą biržos "favoritą" prašvilpiau 400 Lt... tai dabar palauksiu iki kokių 39-40 Lt ir stumsiu. Va, toks mano kerštingas planas, tačiau vistiek planas... Na, o vėliau vėl būsiu taikus ir grįšiu pas statybininkus.Kaip kažkas pasakė... "If you fail to plan, you plan to fail".


2006-01-05 Ką gi ką gi ką gi, mielas dienorašti, kur buvai dingęs? Beveik mėnesį su tavimi nesimačiau Bet kuriuo atveju, nutariau ein bischen pailsėti nuo VSE, nes korekcija buvo smagiai nervus patampiusi, bet dabar - viskas hockey. Pažiūrėjau į portfelį, ogi ... +53,53%. Na ką, PTR, MNF, APG lyg ir ok, bet SAB tai užkniso su savo trypčiojimu vietoje. Ar kas galit pasakyti, kada anas apsispręs link kur eiti?


2005-12-16 Ich bin apakes... del MNF blogąja prasme, APG ir SRS gerąja prasme. Portfelyje "atsirado" APG akcijos ir jįjį sukėlė lyginai ant +35%. Nu tai aš keletą kartų refreshą padariau... nu ir akurat :yes. O savalaikis MNF išmainymas į SRS išėjo į naudą.


2005-12-08 Jei pažadėjau, tai pažadėjau... reik pacituoti ištraukas iš Elderio knygos ir apie uždarymo kainą."Uždarymo kainos dienos ar savaitės grafike, kaip taisyklė, atspindi profesionalių maklerių veiksmus. Jie stebi, kas dienos bėgyje vyksta rinkoje ir reaguoja į permainas, vystydami ypatingai aktyvią veiklą arčiau uždarymo laiko. Daugelis iki to momento jau būna uždarę pozicijas tam, kad nelaikytų atidarytų pozicijų naktį.Profesionalai, kaip klasė, žaidžia prieš diletantus. Jų taktika - nupirkti, kai kainos atsidarys žemesnės, padaryti shortinimą prie aukštesnių atidarymo kainų ir uždaryti poziciją, pasiimant dienos pelną. Treideriams naudinga sekti atidarymo ir uždarymo kainų santykį. Jei paskutinio dienos sandorio kaina aukštesnė negu pirmojo, tai iš visko sprendžiant, profesionalai žaidė "ant kilimo" prieš diletantus. Jei paskutinio dienos sandorio kaina žemesnė pirmojo, tai iš visko sprendžiant, profesionalai žaidė prieš diletantus "ant kritimo". Geriau žaisti su profesionalais prieš diletantus".Nu šiaip vertimas iš rusų kalbos neblizga... kažkaip išrautas dantis skauda...ir neleidžia susikaupti. играть на повышение или понижение - padėkit išverstiŠiandien pardaviau 50% MNF už 9,5 Lt. Kol savikaina 9,18 Lt, tai svarbu ne minusas. Jei pamatysiu "pabėgimą į viršūnes"...kadanors... tai tuomet atpirksiu, o dabar bent jau kažkiek cash'o apsaugota


2005-12-03 Radau kažką žemaitiškai parašyta Fools.com kai saka, вопрос на засыпку. O šiaip tik +2% per savaitę.Each year in November and December, the stock market is affected by a phenomenon known as "tax-loss selling." Investors sell stocks whose price has fallen substantially in order to claim a loss on their income taxes for that year.We often see institutional tax-loss selling in November (fund managers don't want "losers" on their books at the end of the year) and individual investors generally sell in December, although tax losses can be claimed for sales made any time of the year.


2005-11-28 Niekas nieko niekam niekas niekur niekada nėsu kuo... tokia mano portfelio padėtis nors ne - kilo APG1L. Jau kaip nešėsi MNF žemyn, tai nešėsi... dulkėm nurūko. Bando mano kantrybę... Taip ir galvojau, kad iš "troikos" kol kas tikėtis kažko tokio neverta. Ko gero lauksim naujų metų, jei iki to pinigų liks [oi oi oi, koks juodas humoras]Šiaip skaičiau, kad pirmadienis - diletantų diena. Štai citata iš A.Elder knygos "Trading for a Living. Psychology, Trading Tactics, Money Management":"Atidarymo kaina dienos ar savaitės stulpelyje paprastai atspindi diletantų nuomonę, ir todėl ją galima pavadinti diletantiška. Sužinoję iš laikraščių, kas atsitiko išvakarėse, jie skambina savo brokeriams, atiduoda įsakymus, o po to važiuoja į darbą. Diletantai veikia ypatingai aktyviai dienos arba savaitės pradžioje."Dar viena citata: "Kuomet rinka eina į viršų, kainos dažnai krenta iki savaitės minimumo pirmadienį arba antradienį - nuo diletantų išsipardavinėjimų; ketvirtadienį arba penktadienį jos pašoka iki naujo maksimumo. Kuomet rinka eina žemyn, savaitės maksimumas neretai nustatomas pirmadienį arba antradienį, o naujas minimumas - savaitės pabaigoje, ketvirtadienį arba penktadienį."Nesitikėkit, kad versiu aš jums čia visą knygą :wink - patys paskaitykit.


2005-11-25 Koks "tolkas" rasyti, jei as vienas skaitau? Rimta kūrybinė krizė... branda.


2005-11-23 Na, aš škiaa labai tsakant esu vdnasi suneramintas, nes kadangi juoba manding šią sesiją PTR'as užstrigo kažkokiuose statybiniuose labirintuose, vadnsi, ir ko pasėkoje, škiaa, buvo sudarytas tik 1 dviejų vidutinių algų dydžio sandoris. Patarimas - 2keep, kadangi neišeina prakišti.O tos žvaigždės LFO, UKB ir SRS dar laukia savų prodiuserių. Į ką daugiau žiūrėti? Į langus (windowsus) ir laukti.


2005-11-18 Pagal tiesioginę transliaciją iš OMXV mano sapaliojimai del UKB nepasitvirtina... Nu ir gerai! Tai tik patvirtina taisyklę, kad jausmams biržoje nevietaPtratęsimas...

Nė velnio - su UKB buvo galima padaryti +4,38% per šiandieną (buy @23, sell @24). Vat taip vat.


2005-11-17 Šiandien nedalyvavau OMXV (former VSE) prekyboje. Vakare grįžęs "patikrinau" kainas ir buvau maloniai nustebintas, kad viskas taip, kaip ir pas mane galvoje sudėliota - UKB, LFO, SRS (beveik) intuze down. Nei vienos neturiu (anksčiau turėjau visas), bet stebėti įdomu. Beje, man rods, o gal ir sapnuoju, kad UKB rytoj gali eiti viršun link kokiu +4-5%, bet pirmadieni bus ir vėl tas pat. Šis svaičiojimas nepagrįstas jokiais argumentais, o tik jausmais. Gerai, kad nors PTR laikosi, SAB vis gražėja, o APG laukiu, ką nuspręs akcynykai... Šiaip, troika galėtų atsigauti - įdomiau buvo.


2005-11-14. Still waters, kai saka žemaite... stil vuoters... vis dar užmetu akį į "troiką". Ieško vargšelės krypties - pavadino jas kažkada žvaigždėmis (per anksti), jos patikėjo ir ... nesutaria, kuriai tapti lydere. Smagu, kad PTR atsilaikė. LNS (neturiu), bet šiandien panašu kažkas išgėrė validolio truputį pavėlavęs, nes kažin kažkokios meškus kainą užsinorėjo pastumt žemyn, ale dar kažkas jaučiasi nepakankamai išspaudęs iš šios akcijos... dar bus "pasimajačinimų".


2005-11-11 Vien data įpareigoja bent ką nors parašyti. 2005-SAB-SAB (11=Sabonis=SAB), nors Sabas yra Snoro veidas, tačiau nei SAB, nei SRS nedemonstruoja entuziazmo imti ir pakilti... kaip ir UKB, LFO.Beje, pradėjau žiūrėti ne vien tik į daily VSE grafikus, bet užmetu akį ir į weekly... na į savaitinius pasižiūrėjus tai matosi, kad konkreti meškų kaimenė yra užsėdusi ant "troikos".PTR... a girdž varai į viršų i kad daugiau juokie ten žydri žiedeliai (LNS) te nepadara statybininkų, kada nereik.


2005-11-07 Mielas dienorašti, atleisk, kad tave apleidau...Naujoji troika arba trijule LFOSRSUKB1L tiesiog sutartinai juda. Sakytum ne akcija, o sinchroninis plaukimas. Deja, kol kas jumis nesidomiu. Laikau APG, MNF, PTR ir SAB... nu ir laikysiu


2005-11-03 Emiau PTR su 0.01 Lt nuolaida Kol kas UKB, SRS, LFO kilimu nelabai tikiu, nes... netikiu. Ziuresim. Stebesim. Lauksim.Ką gi, pradėsime nuo pradžių...Dabar lapkričio 1 d. Vėlinės. Čia ne tik diena, bet ir mano portfelio nuotaika. Kol kas "v pliuse", bet portfelio siūlių perspektyvos gana miglotos.

Komentarai2005 11 14 09:58     #5076
sveikas. kaip padarai weekly grafimus? regards
2005 11 14 17:31     #5081
Amibrokeryje yra toks bajeris View -> Weekly
2005 11 21 13:59     #5123
dekui. panasu, kad Metastock'e nera
2005 11 21 14:58     #5125
yra ir Metastocke
2005 11 26 00:06     #5151
Tikrai ne tu vienas skaitai
2005 11 26 00:13     #5152
paskaitom paskaitom
2005 11 26 07:56     #5153
skaitom ir laukiam naujų
2005 11 26 11:06     #5154
As ir skaitau
2005 11 26 13:50     #5155
ir as
2005 11 26 14:37     #5158
as irgi skaitau
2005 11 26 15:37     #5159
me too
2005 11 28 18:06     #5174
dekui, kad paskaitinejate - as irgi skaitau
2005 11 28 21:12     #5181
Saunuolis, fortis. Nors tu ir kariskis, bet as iri skaitau:yes
2005 11 29 06:36     #5184
ich bin never kariskis... ontgetit ich bin office rat
2005 11 29 08:48     #5187
Ot tai logiska antroji A.Elder citata! Tipo jei rinka krenta, tai rytoj bus pigiau nei siandien. O jei kyla, tai rytoj bus brangiau nei siandien. Tikra ismintis, perskaitai ir zinai viska!
2005 11 29 12:41     #5188
Cia buvo parasyta apie atidarymo kaina. Reiks parasyti ir apie uzdarymo kaina
2005 12 03 10:35     #5211
jo ir as parduosiu savo nuostolinga UKB; tik po akcininku susirinkimo, aisku. O paskui atpirksiu
2005 12 03 10:53     #5213
me too
2005 12 03 14:36     #5214
o galetum ir visa isverst as neatsisakyciau
2005 12 03 16:09     #5215
Darysiu tep su APG
2005 12 03 16:36     #5216
Mokesčius galima sumažinti ne tik parduodant nuostolingas akcijas. Galima sumažinti prieš pat metų pabaigą prisiperkant akcijų.
2005 12 03 22:38     #5217
Gili mintis..., juk apmokestinamas tai pardavimo pelnas-nuostolis ... Todel suprantu cia netiesioginis patarimas pirkti metu gale pigiai ir ramiai islaikyti >1metu, kad is viso nereiketu moketi mokesciu
2005 12 08 19:20     #5229
Tikra teisybe tas Elderis raso.
2006 01 06 12:29     #5319
O kodel SAB turetu kazkur eiti? Kaina tikrai gera, ivertinus visas perspektyvas. Jei ishmes kokios nors geros info apie neralia pletra, tai gal ir pajudes. Ash asmenishkai nieko nesitikiu ish SAB, pasilikau tik nemokamas/pigias akcijas.
2006 01 06 17:59     #5320
as tai paemiau dar biski... tikiu naujai plustelejusiu pinigu (ERPB, nauja emisija) sekmingu idarbinimu, plius bendro banku sektoriaus sekminga pletra, kas manau leis akcijos kainai kilstelti. Drastisko kilimo nesitikiu, bet siems metams sunkiai matau musu rinkoje "zvaigzdes", kurios kaltu kaip SRS, LFO per praeitus metu... 25 % metiniu mane tenkintu, o tai manau SAB igyvendinama. Zodziu stabilizuojanti mano portfelio akcija.
2006 01 08 15:20     #5323
"Mokesčius galima sumažinti ne tik parduodant nuostolingas akcijas. Galima sumažinti prieš pat metų pabaigą prisiperkant akcijų. " Nojau paaiskint savo schema, nes reliai skaiciuoji mokesti nuo pajamu uz parduotas akcijas neislaikytas metus: tai yra jei pvz pirkai 2004 11 25 APG akciju uz tarkim 20K o pardavei 2005 10 29 uz 40 K, 2005 12 28 pirkai koki mnf uz 15K tai skaiciuoji 15% uz 2005 metus taip: ((40K-20K) minus mokestis makleriams), taciau uz mnf skaiciuosi tik tada kai parduosi tas akcijas - tai yra reliai mokesti moki uz 2005 metais pelningai parduotas akcijas, neislaikytas metus (parduotu akciju per 2005 metus pajamu suma - komisiniai - parduotu akciju pirkimo suma)
2006 01 08 17:42     #5324
visi atsakymai: www.vmi.lt
2006 02 14 00:41     #5499
aisku, glupstvo. O kol kas ta glupstva reikia naudotis, kol pardavinetojai nesupras, koki glupi esa.
2006 02 14 07:00     #5501
Prozakas čia nepades ir kaži, ar "makleraičiai" tokiai kiekiais čia švaistosi. MNF turiu. Kol kas. Geriau neturėčiau.
2006 02 14 07:28     #5503
Taigi jau po 3Q buvo aisku, kad bus tokie rezai. O 4Q neipatingai geras.. be to nieko dziuginancio is Jukos puses.. ir dar bendras downtrendas. Ta ko tiketis? MNF turiu
2006 02 20 08:20     #5509
As ir... MNF turu
2006 02 22 07:28     #5516
Na kuom tamstai vakar buvo bloga Lifosos kaina sell@40,50? Na bent jau radau, kas cia kaltas, kad vakar Lifosos nepavyko parduot
2006 02 22 09:13     #5517
hehehe... per velai pastebejau (darbai sian bei ten) @40,50Lt ir net @40,70Lt... dabar va reikes atpirkineti
2007 03 06 19:41     #9389
Fortis, kur buvai prapuoles metus laiko, jei ne paslaptis?
2007 03 06 20:26     #9400
"Taip jau būna, kad tie, kurie nespėjo parduoti, laukia pakilimo ir tada mintyse galvoja "nusiimti" pelną, o kadangi tokių būna nemažai, tai ešalonas vėl čiuožia..." Man atrodo, kad siemet atvirksciai t.y. daugiau nusimetusiu nei laukianciu pakilimo (nuomones susidariau is forumo), todel neaisku kokio cia scenarijaus sulauksime .
2007 03 06 21:38     #9419
Nu as jau susilaikyciau nuo nusimetinejimu ir ypac fondu. Galima nedrasiai teigti, kad pavelavai su pardavimais. Naturalus klausimas, o kaip konstruoji pirkima? Kokia taktika? Ar nepaveluosi su pirkimu? Ar nebus pigiai parduodu, brangiai perku?
2007 03 07 07:14     #9426
vat vat.. fondu pirkimo/pardavimo mokesciai tikrai nemazi.. o jei dar neislaikes metu.. neverta manyciau
2007 03 07 08:04     #9430
nu kaip cia jums pasakius... per 1,5 metu fondai uzdirbo +62% - virsijo mano lukescius... aisku, gali buti, kad galejau pasiimti ne 62%, bet 67%, taciau ne tame esme - reikia casho maniovrams
2007 03 14 12:17     #9537
Mrio... as laiks nuo laiko megstu dingti is akiu... net kai to nepraso
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital