Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

"Forex scalping"

bmx
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

nematau esmes kam skirstyti saskaitas, ir ryzikuoti didesniu svertu, tai tik padidina rizika pasigauti margin kall. Ar nepatogiau vienoje saskaitoje su mazesniu svertu ir uzdirbti tuos pacius pinigus ?
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Tonis, nesuprantu kam tu taip tuos uždirbtus procentus tiek užkėliai. Juk sakei, kad turi dar 4 atsargines saskaitas(5 iš viso), vadinasi reiktų tuos procentus iš 5 padalinti. Koks skirtumas ar tu laikai pinigus keliose sąskaitose ar vienoje, ar išvis persivedęs pas brokerį tik mažą dalį spekuliuojamos sumos. Manau uždirbtus procentus reikėjo parašyti nuo visos sumos kurią pasiskyrei sumerkti į forex'ą.
Esi neteisus, nes aš pateikiau žinutę su vieninteliu informaciniu tikslu : kokiu tempu realiai įmanoma didinti sąskaitą FOREX, tad nėra svarbu, kiek dar sąskaitų turiu be šios sąskaitos 5, 10 ar 100.

Valiau, jei turi tikslą skelbtis ir girtis viešai, kiek turi iš viso turto, grynųjų ar NT, ir kokiais tempais savo turtą didini, tai pateik tai, , nes pagal tave , aš turėjau kažką panašaus skelbti. Na kaip ? Nesutinki, kad klysti ? Ir dar, Valiau, juk esi pakankamai jau patyręs , kad suprastum, jog bandyti su absoliučiai visomis lėšomis siekti +50% per dieną prieaugio būtų daugiau už avantiūrą, tai jau kvailystė.

Tačiau, net jei rizikuoji tik 1/10 visū lėšų ir šią dalį pasididini per dieną +50 %, tai reiškia, kad visos dėšos buvo padidintos +5 %. O tai labai ir labai daug.

Tad pateikiau žinutėje , manau viską, kas reikalinga ir kas gali būti įdomu prekiaujantiems forexe. Ir nerašiau nereikalingų dalykų...
fuxurass
Rašyti privačią žinutę

138 žinutės
( +4 / -2 )

Toni dabar naudojama sistema susikurei pats ar kazkokius griaucius pasiemei ir patobulinai is kitur?
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

Tačiau, net jei rizikuoji tik 1/10 visū lėšų ir šią dalį pasididini per dieną +50 %, tai reiškia, kad visos dėšos buvo padidintos +5 %.
Tai būtent tą ir noriu pasakyti, kad uždirbi realiai tik +5%.

kokiu tempu realiai įmanoma didinti sąskaitą FOREX, tad nėra svarbu, kiek dar sąskaitų turiu be šios sąskaitos 5, 10 ar 100.
Svarbu, nes pats rašei:
bandyti su absoliučiai visomis lėšomis siekti +50% per dieną prieaugio būtų daugiau už avantiūrą, tai jau kvailystė.
Atsiprašau jei pasirodys, kad kabinėjuosi prie žodžių, bet manau neteisinga( mano nuomone) taip rašyti uždirbtą pelną. Juk iš tikrųjų tu tiek padidini ne sąskaitą, o tik dalį jos.
You will fight how you train
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Toni,esat minejes kad yra daug privalumu dirbant su keliomis saskaitomis, jei tai nelabai asmenishka gal galetumet ant kelio uzhvesti, zhinoma jei tai neishduoda kokiu tai gudrybiu jusu sistemos.
Ar tai saskaitos su skirtingais leverage ir ar jos is vis pas skirtingus brokerius.asmenishkai nesu naudojasis keliomis saskaitomis.esu keleta kartu naudojes 1 real ir viena demo per skirtingus brokerius, tai pastebejau kad 1pip daszhnai pas juos skiriasi, nors spread ir tas pats.mazahi stebejau eiga, todel daugiau komentuoti neturiu ka.
Beje ar kas esat pastebeje idomu momenta, kai treciadini vyksta rollover, pora usd/jpy su trigubu swapu pilnai padengia pread ir dar lieka pliuso.
As turiu omeny, jei atidarom long usd/jpy kelioms sekundems priesh rollover, kursui nepasikeitus, mes automatishkai sedim pliuse.
zhinoma kad kazhka pajusti reikia dideles sumos ir labai aukshto leverage ir kad sazhiningas brokeris butu, kuris nepadarytu automatinio 1-2pip prekiavimo priesh klienta tik jam padarius treida.
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

Valiau, jei turi tikslą skelbtis ir girtis viešai, kiek turi iš viso turto, grynųjų ar NT, ir kokiais tempais savo turtą didini, tai pateik tai, , nes pagal tave , aš turėjau kažką panašaus skelbti.
Tikrai NE.
Tačiau, net jei rizikuoji tik 1/10 visū lėšų ir šią dalį pasididini per dieną +50 %, tai reiškia, kad visos dėšos buvo padidintos +5 %. O tai labai ir labai daug.
+5% per dieną nuo visų lėšų jau yra mano suvokimo ribose
You will fight how you train
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Dabar ir as pradedu po truputi suprasti Tonio didziuosius procentus.
Valius ishvede mus i aikshte, kur viskas grazhiai sudeta ir aishkiai parodyta.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Beje ar kas esat pastebeje idomu momenta, kai treciadini vyksta rollover, pora usd/jpy su trigubu swapu pilnai padengia pread ir dar lieka pliuso.
As turiu omeny, jei atidarom long usd/jpy kelioms sekundems priesh rollover,
Ir čia esi neteisus. Po rollover priskaitymo per keletą sekundžių USD/JPY krenta 4-8 pipsus, tad iš longų pasipelnyti čia sudėtinga. Kitas dalykas USD/JPY šortinimas Oandoje iki rolloverių likus 10-30 sekundžių . Šitą triuką esu ne kartą naudojęs ir per sekundžių keletą sąskaitą pasididindamas 0,5-2 %, priklausomai nuo to , kokiu sąskaitos kiekiu ryždavausi sudalyvauti. Tad forexse smulkmenų nėra. Privalu naudotis visomis situacijomis, kur kvepia pelnu ir rizika labai maža.
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Sekundele.manau jog neteisus esi tamsta, jei manai kad rollover vyksta vienu metu pas visus brokerius.
as zinau bent 2 skirtingus rollover laikus 100%, nenoriu meluoti, bet manau jog maciau ir 3 varianta.
Jei tamstos supratimas baigiasi OANDA, tai kita kalba.
patikrink SAXO bank rollover laika prasdzhiai. beje jie kartais duoda keturguba rollover.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Dabar ir as pradedu po truputi suprasti Tonio didziuosius procentus.
Valius ishvede mus i aikshte, kur viskas grazhiai sudeta ir aishkiai parodyta.
Et, vaikine, vaikine. Aš juk ne 1/10 visų lėšų dalyvauju, gal 1/5, gal 1/3.. bet , žinoma, ne visomis . Tad Valius išvedė tik į tamstos įsivaizduojamą aikštę. Parašiau, 1/10 tik, kaip pavyzdį, kad tie procentai savo dydžiu tiek nebeerzintų kai kurių
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Sekundele.
Ar tamsta pastebejai kad kiekvienas brokeris turi skirtinga rollover laika?...as zinau bent 3 skirtingus.
Juk as neminejau OANDOS.
Tamsta neminėjote, aš miniu Oandą. Laiką rolloverių aš žinau tik vieną : 24 val Lietuvos laiku, o tamsta kokius laikus pas kokius brokerius žinote ?

Ir reakciją Oandoje tenka matyt būtent 24 val ryškiausiai. Tad kokius laikus rolloverių kitus ir pas kokius brokerius galite pateikti ? Bet info norėtųsi tikros, o ne spėlionių arba nuogirdų .
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Jei tamstos supratimas baigiasi OANDA, tai kita kalba.
Ne tamstai spręsti, kur mano supratimas prasideda ir kur baigiasi . Tenka būtent tokia pašaipa atsakyti į tamstos eilinį kategorišką tvirtinimą . Na ir provincija...
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

galiu pasakyti:
SAXO bank 19val lt laiku tai tikrai.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

patikrink SAXO bank rollover laika prasdzhiai. beje jie kartais duoda keturguba rollover.
SAXO banke neturiu nei sąskaitos , nei interesų. Manau, kad tamsta pateiksite patikimą ir paties patikrintą informacijq informaciją apie rolloverius SAXO banke.
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Klausyk, jau tampi izhulokas.Patikrink SAXO BANK Rollover laika ir tada paziuresim kas yra provincija, beje as gyva karve gal 2 kart gyvenime maciau, mat esu gimes sostineje, tad provincialumanes vadinti nereikia.
Pavadinai mane neteisiu neisigilines,as tau daviau atsakyma, tad neteisus esi tu.Gautusi jog Provincijos titulas keliauja pas tamsta.
Viskas saziningai.
SAXO banke saskaita turiu, todel tai ir tvirtinu, o ne svaiduoisi uzhgauliojimas ish pradziu kaip tamsta.
linka i ju saita rasit nesunkiai.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

galiu pasakyti:
SAXO bank 19val lt laiku tai tikrai.
Tikėtina, kad esate teisus, nes 19 val judėjimas USD/JPY poroje man senokai yra gana įdomus. Manydavau, kad tai susiję su prekybos sesijos užsidarymu Londone. Tikėtina, kad ir SAXO bank užsidaro ir rolloverius priskaičiuoja ( kaip Europos kompanija) kartu su Londono sesijos pabaiga.
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Butent taip ir yra,jie skaiciuoja rollover Londono sesijos uzhdarymo metu.
Na va mazhas ginchas ishejo i nauda, gausit papildomos informaciojos, kuria gal but galesite pritaikyti.
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

Ačiū, Toni. Ta 1/10 tikrai mažesnį pavydą sukelia negu 1/3. Bet jeigu sugebi taip prisitraukti pinigus, tai belieka tik pasveikinti ir padėkoti, kad būdamas genijus dar skiri laiko ir atsakai į mūsų, mažų žmogelių, kvailus klausimus...
You will fight how you train
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Pavadinai mane neteisiu neisigilines,as tau daviau atsakyma, tad neteisus esi tu.
Įsigilinęs. Nes , esu išbandęs šią taktiką pasipelnyti iš rolloverių longais. Rezultatai nebuvo geri, nes 90% atvejų kaina po rolloverių priskaitymo krisdavo iš karto dydžiu, didesniu už priskaičiuotus rolloverius.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Butent taip ir yra,jie skaiciuoja rollover Londono sesijos uzhdarymo metu.
Na va mazhas ginchas ishejo i nauda, gausit papildomos informaciojos, kuria gal but galesite pritaikyti.
Aš nesiginčijau dėl rolloverių laiko SAXO banke.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital