Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

MetaTrader 4

Topro
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +1 )

Sveiki, kas dirbat su MT4 ekspertais, taip juos testuojat, ar tik realiu laiku paleidus juos imanoma pratestuoti, nes pastebejau, kad testeris labai iskraipo rezultatus. Vakar bandziau ta pati eksperta su tais paciais nustatymais paleisti ant skirtingu brokeriu MT4 ir gavau visiskai skirtingus rezultatus . Kam tas testeris jei visisskai iskraipo rezultatus?

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Rimtam testavimui MT4 nelabai tinka. Bet jei EA padarytas būtent šiai platformai, kito varianto irgi nėra.

Skirtingi rezultatai gaunasi galbūt todėl, kad skirasi brokerių laikas, taigi ir žvakės kitokios. Be to kiekvienas brokeris truputį skirtingai jas uždaro. Turi įtaką ir tai, ar brokeris pateikia 4 ar 5 ženklų po kablelio quote ir t.t.

Forexe žinau viską :D
Topro
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +1 )

Tai va jeigu EA padarytas MT4? Bet rezultatai itariu ne del zvakiu skiriasi, nes totaliai skiriasi.  Ar yra kas ant real saskaitos su MT4 ekspertu prekiaujate?

Chiliukas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 )

Sveiki visi!
 Kas gali paaiski zingsnis i zingsni kaip man sukurti ta robota. Turiu MT4 isiinstaleves
 Visa sripta kur rasyti? Ir gal kokios tikslios literaturos zinot. Dekui is anksto
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Chiliukas

Kas gali paaiski zingsnis i zingsni kaip man sukurti ta robota. Turiu MT4 isiinstaleves
 Visa sripta kur rasyti? Ir gal kokios tikslios literaturos zinot. Dekui is anksto

Citatos pabaiga

Išmok MQL4 kalbą ir pirmyn www.mql4.com/
Chiliukas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 )

Lb dekui Darriusk
Ta visa skripta jau mokesiu parasyti pora pavyzdziu pazejas. Biski gaudausi programavime. Bet i kur man ji rasyti. ir kaip man jis veiks? Ta prasme kazkur MT4 mygtukas mano atsiras suprogramintas ar cia isvis kokioj kitoj aplinkoj jis dirbs.
Ar butina demo saskaita butent kazkur uzsiregistruoti, kad veiktu robotas ar nesvarbu kur (db esu uzsiregistraves plius500)

Gal ir durni klausimai, bet kai zalias tame forex'e tj taip ir gaunasi
Chiliukas
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės
( +1 )

Viskas, nebereikia anksciau parasiau nei pazejau viska
Position
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės
( -3 )

Sveiki,

Esu naujai iškeptas Forex pradedantysis, šiuo metu prekiauju per DEMO sąskaitą MT4 platformoj, būsiu dėkingas jei kas atsakys į keletą mano klausimų:

1) Koks yra 1 loto dydis eurais?

2) Ar įmanoma pirkti valiutą ne lotais, o pačio pasirinkta pinigų suma?

3)  Noriu, kad grafikas nebūtų pririštas vien prie esamo momento ir leistų pasižiūrėti kanalo ribas ateityje, kaip matyti valiutos grafiko pratęsimą į priekį?

4) Ar galima padaryti daugiau nei vieną T/P? Vieną, pavyzdžiui, ties 1.2900, o kitą atsarginį, jei kaina kiltų ir toliau, tarkim ties 1.2950, ir tada tas pirmas T/P liktų kaip S/L.
Open Your Mind.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Į 1. 2. 3. klausimus atsakymus turėtum rasti
http://www.forexabc.lt/forexabc-vide/mokomieji_forex_video/metatader-mt4

4. Negalima, tam reikia suprogramuoti scriptą, arba paieškoti, gal kur jau yra suprogramuotas.
Position
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės
( -3 )

Į 1 ir 2 klausimus atsakymų neradau. Į 3 atsakė tik iš dalies - parodė kaip stumdyti grafiką į dešinę, bet man taip pat aktualus stumdymas žemyn.

Ir nesupratau aš to senelioko kai jis pasakė, kad kanalo braižymo mygtukas nereikalingas. Negi jis nepaišo kanalų? Na, čia tik šiaip nusistebėjimas.
Open Your Mind.
Deivisb
Deivisb
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės
( +2 / -1 )

Citatos pradžia Position  
  1) Koks yra 1 loto dydis eurais?
2) Ar įmanoma pirkti valiutą ne lotais, o pačio pasirinkta pinigų suma?
Citatos pabaiga
Irasyk i Google - Lotas ir pasiskaityk, nereiks tada uzdavineti tokiu klausimu. 
Del platformos "stumdymo" aukstyn-zemyn..  Uzeik ten kur rasoma kaina, desineje puseje ir paspaudes peles kairi klavisa stumdyk.

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Position

Negi jis nepaišo kanalų? Na, čia tik šiaip nusistebėjimas.

Citatos pabaiga
Kas ką nori, tas tą paišo. Nėra ko stebėtis.
O be to kanalą galima nusipiešti naudojant trendline mygtuką, taigi galima pašalinti tą kanalo mygtuką, galima pasilikti, -  kaip kam patogiau.
Position
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės
( -3 )

Ačiū už atsakymus.
Open Your Mind.
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

Sveiki. MT4 platformoje naudojant T/P ar sandoris turetu buti uzdaromas tokioje situacijoje ?
 Baltos zvakes (zvakes OPEN ties raudona linija) info tokia - OPEN 1.5353 / HIGH 1.5374 / LOW 1.5352 / CLOSE 1.5374 . pagal LOW sandoris turetu buti uzdaromas ?  na taip, tik vienas pip'sas zemiau T/P bet mes gyvenam skaitmeniniame pasaulyje :-). Gal kas kokiu komentaru ? 
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Pozicijos atidaryme/uždaryme nepamiršk spread'o. Kad būtų aiškiau, pažymėk varnele show ask line, atsidaręs grafike properties/common
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

o blyn ! tiksliai :-)))) is ko gi musu saunieji brokeriai gyventu :-))). siandiena tikras antradienisss :-))), issiblaskes. Dekui !
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
Position
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės
( -3 )

Sveiki,

Kaip MT4 pakeisti laiko zoną į GMT-2? Noriu skaičiuotis Pivot Pointus pagal Niujorko vidurnaktį.
Open Your Mind.
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

MT4 laiko nepakeisi. O Pivotus rekomenduojama skaičiuoti nuo 00:00 val LIETUVOS laiku.
Jei platformoje - ne Lietuvos laikas arba  norisi skaičiuoti juos pagal Niujorko ar Pekino vidurnaktį, yra Pivot Points indikatorių, kuriuose laiko prametrą galima keisti.
Paskutinį kartą redagavo: Darriusk (2010-09-20 08:33)
liuma
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( -3 )

Sveiki,
 gal kas sutiktu parasyt EA, ne uz aciu...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius