Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Prekybos pagrindai?

quattro
Rašyti privačią žinutę

42 žinutės

mano nuomone tai kiek kas gali tiek tas investuoja, ir jei proto, ziniu, supratimo tures (ne taip kaip ash) tai po kazkiek laiko tures daug...

ir pamirskit iliuzijas apie greita praturtejima
Vytautas
Vytautas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Na ziurint kas kaip ta "greita praturtejima" traktuoja ozingoff
Turint depozita 1000 USD per diena vidutiniskai 50 - 90 $ galima pasidaryti :wink
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Nuo 5% iki 9% per dieną ?

Tai tada ~ nuo 1,05^20 iki 1,09^20 per mėnesį ? Tiksliau nuo 165% iki 460% per mėnesį ?
Na jūs ir optimistas.

Aš tai pesimistas. Man +6% per mėnesį yra labai daug.
Common sense is not very common
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Tiksliau nuo 165% iki 460% per mėnesį ?
^la,
paskaicius kai kuriuos pasisakymus susidaro ispudis kad kai kurie cia rasantys jei jau ne milionieriai tai tuoj tuoj, veliausiai iki metu pabaigos tikrai bus
Emini-Systems.com
Vytautas
Vytautas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Nuo 5% iki 9% per dieną ?

Tai tada ~ nuo 1,05^20 iki 1,09^20 per mėnesį ? Tiksliau nuo 165% iki 460% per mėnesį ?
Na jūs ir optimistas.

Aš tai pesimistas. Man +6% per mėnesį yra labai daug.
O kodel gi ne. Butent kokie veiksniai apriboja uzdirbti toki uzdarbi % per diena? Ar cia mano postas geriausiu atveju bus traktuojamas kaip " pataike ant bangos " ?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Nesiimu traktuoti tamstos žinutės ar asmenybės.

Iš esmės riboja rizikos valdymas ir mano išankstinės nuostatos. Tačiau būtų labai įdomu išgirsti, kaip Jūs "darote" tuos 5% per dieną ? Ypač įdomu, kaip užtikrinate ilgalaikį tokių spekuliacijų testinumą ?
Common sense is not very common
Cordy
Rašyti privačią žinutę

103 žinutės
( +2 )

5% per diena visai imanomas dalykas. Tik, kad tokios dienos labai retai pasitaiko. Atsidarykit pozicija panaudodami sverta 5:1, uzdarykit su 100 punktu pelnu ir turesit 5% nuo account'o. Bet taip leidziu sau rizikuoti tik isskirtiniais atvejais. Nereikia kurti iliuziju, kad taip uzdirbsit kiekviena diena.

P.S. jei panaudosit sverta 100:1 ir padarysit +100 punktu, turesit 100% pelna. Simple as that. Tik nepamirskit, kad lygiai taip pat greitai galit nueit ir i minusa.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

5% per diena visai imanomas dalykas. .....Tik nepamirskit, kad lygiai taip pat greitai galit nueit ir i minusa.
Ir Vytautas, ir jo oponentai yra teisus. Galima per 2 savaites padaryti +100% , bet tik laikantis rizikingos strategijos.
Taigi lygiai taip pat galima -50% padaryti, o prie geru aplinkybiu ir margin call sulaukti.

http://addurl.tel
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Tokius procentus (5% i diena) gali uzdirbinet tol kol tau esamas saskaitos balansas nera dideli pinigai.Kai jau yra tiek,kad tikrai baisu prarasti tai tada rizika mazini ir tie % ne tokie dideli pasidaro
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Kas pas jus per strategijos, jei galima maržos skambutį gauti ? Kazino strategija ?

Jei norit pinigus palikt kažkur anapus, tai geriau ten(kazino) ir eikit. Bent laiką gerai praleisit.

Del vienkartinių didelių pliusų sutinku - tai įmanoma.
Tačiau norėčiau dar kartą paklausti: koks tokios strategijos testinumas ?
Common sense is not very common
MAIKLAS
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +2 )

Sveiki, norejau paklausti, kokia suma maziausia Oandoje galima parsisius atgal i savo saskaita?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Apribojimų nėra.
Common sense is not very common
MAIKLAS
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +2 )

o kazkada meginau 300 usa pabandymui, ir nepervede?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Gal nepakako lėšų ? Reikia turėti omeny, kad jie ima mokestį už šią paslauga. 40$ arba 40EUR už tarptautinį pavedimą.
Common sense is not very common
MAIKLAS
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +2 )

na tikrai ne, buvo zymiai daugiau.
beje, o gal turi buti uzdarytos pozicijos? arba bent jau negali buti atviro minuso?

na mano skurdokos anglu kalbos zinios, taigi tiksliai negaliu issiversti
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Susipažinkite su tvarka: http://fxtrade.oanda.com/fxtrade/funds/fund_withdrawal.shtml
Common sense is not very common
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Pozicijos neturi buti uzdarytos ir gali buti atviras minusas.Turejai gaut laiska is ju del ko negalejai parsisiust,arba kazka ne taip darei.O siaip jei teisingai uzpildei parsisiuntimo forma ir pakako pinigu tai tikrai turejo parsiust.
MAIKLAS
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +2 )

o grafa "Additional Comments" reikalinga uzpildyti? ir kas joje rasoma?
labai atsiprasau uz banalius klausimus!
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Papildomi komentarai.Ten manes praso parasyt jei parsisiuntineju is subsaskaitos.Pas mane pagrindine yra usd,o subsask. eur ir jei noriu parsisiust eurus ten reik irasyt,kad is susbsaskaitos nurasytu pinigus.
MAIKLAS
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +2 )

tai isesmes galima ir nerasyti? jei viena saskaita

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital